Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.357
Like
16.031
Πόντοι
3.656
Ισχυει...
Σε μικρές κοινωνίες όλες είναι πιασμένες από πολύ νωρίς και η διάθεση για περιπέτειες είναι γενικά περιορισμένη.
Συνήθως μέσω κύκλου η κοντοχωριανων γίνονται οι φάσεις.
Μόνο μπάζα η διαταραγμένες είναι μόνες ανω των 30...όχι βέβαια ότι αυτές που είναι πιασμένες είναι όλες της προκοπής.

Δεν είναι μόνο οι γυναίκες.Δεν έχεις τι να κάνεις,γενικώς.

Μιλάμε για όσους είναι εργένηδες,όχι τους παντρεμένους που τρέχουν για τα παιδιά τους όλη μέρα
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
451
Like
845
Πόντοι
81
Ήμουν έξω πριν λίγο,είχε πράμα,κωλαράκια πήγαιναν κι έρχονταν,άλλες ντυμένες-βαμμένες λες και πήγαιναν για πιάτσα,αλλά όλες μέχρι 22-23 το πολύ.Μεγαλύτερες ηλικίες,κλασικά ή ζευγάρια ή μπακουροπαρέες σαν να βγήκαν για καφέ :tired:.Πάντως πιτσιρικάδες όσοι δεν είναι κοιμισμένοι ή ακοινώνητοι,μπορούν να γαμάνε ωραία μουνάκια.
αυτες που λες οτι ειναι 22-23 το πολυ, ειναι 19-20 απλα μεγαλοδειχνουν και νομιζεις οτι ειναι 3 χρονακια παραπανω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.356
Κριτικές
62
Like
41.067
Πόντοι
8.530
Δεν είναι μόνο οι γυναίκες.Δεν έχεις τι να κάνεις,γενικώς.

Μιλάμε για όσους είναι εργένηδες,όχι τους παντρεμένους που τρέχουν για τα παιδιά τους όλη μέρα
Κοίτα...
Αν θέλεις θέατρα και πενταστερα εστιατόρια...απλώς πετάγεσαι σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.229
Like
7.003
Πόντοι
1.056
Μιλάς στον μπάρμπα Γιώργο, τον λες πάπιο κι αυτός σου κανει λάικ.
Σίγουρα ο τρελός της υπόθεσης είμαι (μόνο) εγώ;

:2funny:
Εγώ είμαι ψυχακι και αλκοολας και δεν ντρέπομαι να κρυφτώ
 
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
μάγκες κάναμε πεσίματα σήμερα;

εγώ ισοφάρισα το ημερήσιο ατομικό μου ρεκόρ με 3 πεσίματα αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα να το σπάσω.

συνεχίζουμε όμως!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.484
Πόντοι
216
....όσον αφορά τις 'χειραφετημένες' κι 'ανεξάρτητες' πλέον ελληνίδες...
Αυτές τις άξιες και δυναμικές γυναίκες που κομίζουν έμπνευση και πολιτισμό.........
Αυτά τα ικανότατα θεσπέσια πλάσματα που προσφέρουν ευτυχία παντού στο πέρασμα τους....

Προ ημερών αναγκάστηκα να δώσω΄φύλλο πορείας' σε μια που τραβιόμουν. 35άρα, όμορφη και καλή, μα δυστυχώς περισσευούμενο καμμένο χαρτί, τι να κάνουμε, έδωσα την ευκαιρία μου, προσπάθησα. Δεν τράβαγε η φάση.
Μιλάμε για αδιανόητη απόγνωση, κλάμματα και αηδίες προκειμένου να προκαλέσει τύψεις 'που την αφήνω' (λες και είχαμε κάνει κάποιο συμβόλαιο 'σωτηρίας' της).....

Περνάνε οι ημέρες,πάνω που ηρεμώ χαλαρός, τηλέφωνο:

'-Συγνωμη που σε ενοχλώ, μπήκαν κλέφτες στο σπίτι μου και έχω φρικάρει, φοβάμαι πολύ. Μου έσπασαν την κλειδαριά! Αν μπορείς έλα από εδώ μετά να κοιμηθείς. '

-'Σου κλεψαν πράγματα? Με σπασμένη κλειδαριά πως θα κοιμηθείς?'

-'Δεν πρόλαβαν να μου κλέψουν τίποτα, και την κλειδαριά την άλλαξε ο κλειδαράς. Ευτυχώς δεν έσπασαν την πόρτα. Θα ρθεις?'

Πιο πιστευτό μου φαίνεται να πετάει ο γάιδαρος, πάντως.

Κι όμως, κάποιο κορόιδο αύριο θα κάνει οικογένεια με αυτή την οντότητα. Θα της αναθέσει τον ρόλο της μάνας των παιδιών του. Θα την αφήσει να διαχειριστεί χρήματα. Θα περιμένει να τον στηρίξει και να τον φροντίσει στα δύσκολα.......

Κι αυτό το ίδιο κορόιδο θα ναι που θα κλαίγεται μετά 'ποσο κακές κι άχρηστες είναι οι ελλεεινίδες'......

Σηκώνω τα χέρια, μάγκες!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.431
Κριτικές
10
Like
2.965
Πόντοι
3.385
Σαν τι δηλαδή ;
Να πατήσει ένα κουμπί και να γίνει ινφλουενσερ;
Η να μπει στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο;
Το να μπεις στο ανοιχτό Πανεπιστήμιο είναι εργασία;
Και η μόνη επιλογή εργασίας για σένα είναι το influencer; δεν υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο να σκεφτείς;

Αγαπητέ, δε θέλω να μιλήσω για προσωπικά βιώματα γιατί εκεί θα αντιληφθείς τι σημαίνει και αλλαγή εργασίας, και το να αξιοποιείς τη γνώση σου να κάνεις δύο δουλειές. Αλλά υπάρχει μία μικρή λεπτομέρεια: θυσίασα χρόνο από τη ζωή μου γιατί έπρεπε να ξελασπώσω οικονομικά για κάτι που δεν έφταιγα. Εσύ και οι όμοια σκεπτόμενοι εννοείτε πώς θα γίνει να βρείτε μία διευθυντική θέση σε πολυεθνική με ωράριο 09.00-17.00 και μετά να γράφετε τις θεωρίες σας εδώ. Αυτό μάλλον δεν είναι τόσο εύκολο, πρέπει να στρώσουν κώλο ορισμένοι και αυτό ακριβώς δε θέλουν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.356
Κριτικές
62
Like
41.067
Πόντοι
8.530
Το να μπεις στο ανοιχτό Πανεπιστήμιο είναι εργασία;
Και η μόνη επιλογή εργασίας για σένα είναι το influencer; δεν υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο να σκεφτείς;

Αγαπητέ, δε θέλω να μιλήσω για προσωπικά βιώματα γιατί εκεί θα αντιληφθείς τι σημαίνει και αλλαγή εργασίας, και το να αξιοποιείς τη γνώση σου να κάνεις δύο δουλειές. Αλλά υπάρχει μία μικρή λεπτομέρεια: θυσίασα χρόνο από τη ζωή μου γιατί έπρεπε να ξελασπώσω οικονομικά για κάτι που δεν έφταιγα. Εσύ και οι όμοια σκεπτόμενοι εννοείτε πώς θα γίνει να βρείτε μία διευθυντική θέση σε πολυεθνική με ωράριο 09.00-17.00 και μετά να γράφετε τις θεωρίες σας εδώ. Αυτό μάλλον δεν είναι τόσο εύκολο, πρέπει να στρώσουν κώλο ορισμένοι και αυτό ακριβώς δε θέλουν.
Όλοι διευθυντές θα γίνουν;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.356
Κριτικές
62
Like
41.067
Πόντοι
8.530
Το να μπεις στο ανοιχτό Πανεπιστήμιο είναι εργασία;
Και η μόνη επιλογή εργασίας για σένα είναι το influencer; δεν υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο να σκεφτείς;

Αγαπητέ, δε θέλω να μιλήσω για προσωπικά βιώματα γιατί εκεί θα αντιληφθείς τι σημαίνει και αλλαγή εργασίας, και το να αξιοποιείς τη γνώση σου να κάνεις δύο δουλειές. Αλλά υπάρχει μία μικρή λεπτομέρεια: θυσίασα χρόνο από τη ζωή μου γιατί έπρεπε να ξελασπώσω οικονομικά για κάτι που δεν έφταιγα. Εσύ και οι όμοια σκεπτόμενοι εννοείτε πώς θα γίνει να βρείτε μία διευθυντική θέση σε πολυεθνική με ωράριο 09.00-17.00 και μετά να γράφετε τις θεωρίες σας εδώ. Αυτό μάλλον δεν είναι τόσο εύκολο, πρέπει να στρώσουν κώλο ορισμένοι και αυτό ακριβώς δε θέλουν.
Ξέρεις ότι κυκλοφορεί ανεργία εκεί έξω η ζεις σε κάνα χρυσο κλουβι;
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.431
Κριτικές
10
Like
2.965
Πόντοι
3.385
Ξέρεις ότι κυκλοφορεί ανεργία εκεί έξω η ζεις σε κάνα χρυσο κλουβι;
Φυσικά ξέρω για την ανεργία, αυτή με έκανε στα 24 να κάνω δουλειά άσχετη με τις σπουδές μου για 17 χρόνια. Και δεύτερη δουλειά παράλληλα για να τα βγάλω πέρα.
Εσύ ξέρεις μήπως ότι υπάρχουν και άχρηστοι τεμπέληδες που το παίζουν ιστορία και απλά φιλοσοφούν για την πουτάνα την κοινωνία ή ζεις στον κόσμο σου;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.356
Κριτικές
62
Like
41.067
Πόντοι
8.530
Φυσικά ξέρω για την ανεργία, αυτή με έκανε στα 24 να κάνω δουλειά άσχετη με τις σπουδές μου για 17 χρόνια. Και δεύτερη δουλειά παράλληλα για να τα βγάλω πέρα.
Εσύ ξέρεις μήπως ότι υπάρχουν και άχρηστοι τεμπέληδες που το παίζουν ιστορία και απλά φιλοσοφούν για την πουτάνα την κοινωνία ή ζεις στον κόσμο σου;
Aυτοι που το κάνουν αυτό είτε απλά μιζεριαζουν είτε θέλουν να ζουν σαν πρίγκιπες ενώ δεν έχουν ανάλογο μισθό.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.357
Like
16.031
Πόντοι
3.656
....όσον αφορά τις 'χειραφετημένες' κι 'ανεξάρτητες' πλέον ελληνίδες...
Αυτές τις άξιες και δυναμικές γυναίκες που κομίζουν έμπνευση και πολιτισμό.........
Αυτά τα ικανότατα θεσπέσια πλάσματα που προσφέρουν ευτυχία παντού στο πέρασμα τους....

Προ ημερών αναγκάστηκα να δώσω΄φύλλο πορείας' σε μια που τραβιόμουν. 35άρα, όμορφη και καλή, μα δυστυχώς περισσευούμενο καμμένο χαρτί, τι να κάνουμε, έδωσα την ευκαιρία μου, προσπάθησα. Δεν τράβαγε η φάση.
Μιλάμε για αδιανόητη απόγνωση, κλάμματα και αηδίες προκειμένου να προκαλέσει τύψεις 'που την αφήνω' (λες και είχαμε κάνει κάποιο συμβόλαιο 'σωτηρίας' της).....

Περνάνε οι ημέρες,πάνω που ηρεμώ χαλαρός, τηλέφωνο:

'-Συγνωμη που σε ενοχλώ, μπήκαν κλέφτες στο σπίτι μου και έχω φρικάρει, φοβάμαι πολύ. Μου έσπασαν την κλειδαριά! Αν μπορείς έλα από εδώ μετά να κοιμηθείς. '

-'Σου κλεψαν πράγματα? Με σπασμένη κλειδαριά πως θα κοιμηθείς?'

-'Δεν πρόλαβαν να μου κλέψουν τίποτα, και την κλειδαριά την άλλαξε ο κλειδαράς. Ευτυχώς δεν έσπασαν την πόρτα. Θα ρθεις?'

Πιο πιστευτό μου φαίνεται να πετάει ο γάιδαρος, πάντως.

Κι όμως, κάποιο κορόιδο αύριο θα κάνει οικογένεια με αυτή την οντότητα. Θα της αναθέσει τον ρόλο της μάνας των παιδιών του. Θα την αφήσει να διαχειριστεί χρήματα. Θα περιμένει να τον στηρίξει και να τον φροντίσει στα δύσκολα.......

Κι αυτό το ίδιο κορόιδο θα ναι που θα κλαίγεται μετά 'ποσο κακές κι άχρηστες είναι οι ελλεεινίδες'......

Σηκώνω τα χέρια, μάγκες!

Έτσι κάνουν,αν τις παρατάμε εμεις

Αν μας παρατάν αυτές,στη μούνα τους

Φυσικά δε θα 'χαθεί' κι αυτή,αφού είναι κι εμφανίσιμη όπως λες,λογικά θα έχει ουρά απο πίσω
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.320
Πόντοι
496
Ήμουν έξω πριν λίγο,είχε πράμα,κωλαράκια πήγαιναν κι έρχονταν,άλλες ντυμένες-βαμμένες λες και πήγαιναν για πιάτσα,αλλά όλες μέχρι 22-23 το πολύ.Μεγαλύτερες ηλικίες,κλασικά ή ζευγάρια ή μπακουροπαρέες σαν να βγήκαν για καφέ :tired:.Πάντως πιτσιρικάδες όσοι δεν είναι κοιμισμένοι ή ακοινώνητοι,μπορούν να γαμάνε ωραία μουνάκια.
Όλοι μπορούν να γαμάνε ωραία μουνάκια, αρκεί να σταματήσουν να κλαίγονται
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.357
Like
16.031
Πόντοι
3.656
Εν τω μεταξύ,για το θέμα του ταξιτζή που λέμε συνεχώς,ρε μάγκες αν βρήκες μια γκόμενα που σε καλύπτει,περνάτε καλά,γαμιέστε καλά,θα της λες πλήρωνε μου τη βενζίνη ας πούμε;:dunno:

Για να μην ξεχνιόμαστε δηλαδή και σε τι εποχές ζούμε,μπακουρίλας-αγαμίας-μοναξιάς.Το να γλυτώνεις απ'όλα αυτά,που κακά τα ψέματα μόνο γυναίκα σε γλυτώνει,δε νομίζω να αξίζει όσο...η βενζίνη
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Όλοι μπορούν να γαμάνε ωραία μουνάκια, αρκεί να σταματήσουν να κλαίγονται
Η αλήθεια είναι ότι μέσω της συνήθειας να την πέφτεις ζωντανά, αποκτάς φοβερή ορμή και τεράστια αυτοπεποίθηση.
Κάτι που δεν καταλαβαίνουν πολλοί και πρέπει να το βιώσουν για να το χωρέσει ο νους τους,
είναι ότι καμακώνοντας γκόμενες, εδραιώνεται μαθηματικά μια κατάσταση που δεν είναι μόνο ότι θα γαμήσεις
όσες γαμήσεις αλλά θα είσαι πολύ ευδιάθετος. Είναι πολύ σημαντικό να σημειώσω ότι ασχέτως αν οι γκόμενες
έχουν καταντήσει πλέον μόνο για γαμήσι, σπάνε αρχίδια, κτλ, έχουν πολύ πιο ανεπτυγμένο το ευχάριστο στοιχείο
μέσα τους, το οποίο και μεταδίδουν. Τίποτα δεν μπορεί να εναντιωθεί στην φύση. Όλα αυτά τα κινήματα του να μη γαμάτε, τα περί συγκράτησης ενέργειας, αποξένωσης, χαλαρότητας, ηρεμίας και το κέρατό τους το τράγιο είναι άχρηστα
και μεθοδευμένα ώστε να γίνει σκατά η κοινωνία.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Σήμερα το βράδυ έχει μασκέ οπότε θα τιμήσουμε κι αυτή την κατάσταση. :rockon:
Κατά τα γραφάς, στα πάρτυ μασκέ γίνονται πολύ περισσότερα πεσίματα διότι οι άνθρωποι συνηθίζουν να φορούν
μια μάσκα για να κρύβονται όταν ντρέπονται να την πέσουν.
Εεε...αν λοιπόν δεν την πέσετε και σήμερα κάποιοι, να πάτε να γαμηθείτε. Γενικά μιλάω.

:2funny:
 
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Σήμερα το βράδυ έχει μασκέ οπότε θα τιμήσουμε κι αυτή την κατάσταση. :rockon:
Κατά τα γραφάς, στα πάρτυ μασκέ γίνονται πολύ περισσότερα πεσίματα διότι οι άνθρωποι συνηθίζουν να φορούν
μια μάσκα για να κρύβονται όταν ντρέπονται να την πέσουν.
Εεε...αν λοιπόν δεν την πέσετε και σήμερα κάποιοι, να πάτε να γαμηθείτε. Γενικά μιλάω.

:2funny:
σήμερα έχει καρναβάλι εδώ που είμαι, στόχος είναι να πιάσω διψήφιο αριθμό πεσιμάτων :2funny:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.250
Like
1.918
Πόντοι
216
Σήμερα το βράδυ έχει μασκέ οπότε θα τιμήσουμε κι αυτή την κατάσταση. :rockon:
Κατά τα γραφάς, στα πάρτυ μασκέ γίνονται πολύ περισσότερα πεσίματα διότι οι άνθρωποι συνηθίζουν να φορούν
μια μάσκα για να κρύβονται όταν ντρέπονται να την πέσουν.
Εεε...αν λοιπόν δεν την πέσετε και σήμερα κάποιοι, να πάτε να γαμηθείτε. Γενικά μιλάω.

:2funny:
Να προσέξεις μην είναι τίποτα 3άρια και 4άρια πίσω από τις μάσκες...:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom