Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Δεν εισαι ικανος οχι καμάκι να κανεις αλλα ουτε να κατουρησεις δεν ξερεις,σηκωνεις το ποδι στις κολωνες.
Δεν μας νοιαζει ούτε η τυχη σου ούτε η κωλοτρυπιδα σου,μας νοιάζει ομως να μη λες εδω μεσα εξυπναδες και γελοιότητες και βρρθουν κάποιοι να πιστέψουν τις ασυναρτησιες σου.
Ούτε για να μου δέσεις τα κορδόνια δεν είσαι ικανός βρε κοπρίτη. :2funny:
Φαίνεσαι από αυτά που γράφεις και πως τα διατυπώνεις. Άχρηστη ροή και ψόφια αύρα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Τί νεαρή κοπέλα ? Εγώ έβλεπα κάτι 40άρες 45άρες, φρικιά μέσα στήν χαρά...καί στήν λέζα.
Είχαν πάρει καί αυτές κάτι λουλούδια, από τούς επίδοξους γαμείς τους!!
Μιλάμε γιά πολύ γέλιο. :rose:
Όντως σήμερα έπεσε πολύ λέλουδο. Ήταν το πρόσχημα. Εμένα ας πούμε τα λουλούδια δεν μου αρέσουν
διότι δεν τρώγονται. Άντε να τα βλέπω λίγο την ώρα που τρώω. Στις γυναίκες όμως αρέσουν.

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
πως μετα εσυ να καταφερεις με την φυσιολογικη οδο και μονο με την εμφανιση σου να γνωρισεις μια νορμαλ εμφανισιακα νεαρη κοπελα
Σκέφτεσαι με φυσιολογικό τρόπο λειτουργίας, προσέγγιση σε διαταραγμένες υπάρξεις. :2funny:
Αυτό φταίει σε συνδυασμό με ότι πρέπει να είσαι αναίσθητος στα άκυρα.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.913
Like
3.695
Πόντοι
1.706
Όντως σήμερα έπεσε πολύ λέλουδο. Ήταν το πρόσχημα. Εμένα ας πούμε τα λουλούδια δεν μου αρέσουν
διότι δεν τρώγονται. Άντε να τα βλέπω λίγο την ώρα που τρώω. Στις γυναίκες όμως αρέσουν.

:confused:
Οι Αμερικάνες άν τούς δώσεις λουλούδι, η πρώτη ερώτηση πού θά σου κάνουν είναι:
"είναι από καλλιέργεια πιστεύω καί δέν τό έκοψες από κάπου έτσι ?"
Δέν γουστάρουν νά κόβουν τά λουλούδια από κήπους, βουνά, χωράφια κτλ.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Οι γκόμενες αναλώνονται με ενα 30% των αντρών αυτοι πηδανε συνεχως και το υπόλοιπο 70% το τρωει η αγαμία.
Γιατι π.χ ο 50ρης γιατρός να εχει γυναικα και να εχει κανει σχεση και φασεις με 2 διαφορετικες τα 2 χρονια τα τελευταία και ένας 30ρης εχει να δει μουνι κανα 10αρι χρόνια...
Διότι ο γιατρός έχει σοβαρότητα, ωριμότητα και πειθώ. Το ανώτερο όλων. έχει λεφτά. Ο 30άρης τι έχει;
τώρα δημιουργείται. Όσο ωραίος και να είναι, ότι σώμα και να έχει, δεν φτάνει αν δεν μπορεί να πείσει.
Διότι αφού δεν έχει λεφτά, πρέπει να πείσει.
Η εμφάνιση είναι για πας μέχρι την γκόμενα. Να μην είσαι και γκρέμλιν. Μετά θέλει προσόντα.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Οι Αμερικάνες άν τούς δώσεις λουλούδι, η πρώτη ερώτηση πού θά σου κάνουν είναι:
"είναι από καλλιέργεια πιστεύω καί δέν τό έκοψες από κάπου έτσι ?"
Δέν γουστάρουν νά κόβουν τά λουλούδια από κήπους, βουνά, χωράφια κτλ.
Αυτό δεν μου έχει τύχει ποτέ. Εδώ στην Ελλάδα αν το άκουγα, θα το λάμβανα ως σπάσιμο πάγου. :confused:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.913
Like
3.695
Πόντοι
1.706
Αυτό δεν μου έχει τύχει ποτέ. Εδώ στην Ελλάδα αν το άκουγα, θα το λάμβανα ως σπάσιμο πάγου. :confused:
Νά ξέρεις ότι η μέση Αμερικανίδα είναι πανέξυπνη, ετοιμόλογη καί ανοιχτή στόν διάλογο!!
Είναι φοβερές γκόμενες, αλλά θέλουν ιδιαίτερο τρόπο προσέγγισης. Εξυπνο τρόπο. Καμία σχέση...μέ τίς Ευρωπαίες!!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
Λοιπόν σε μια συζήτηση με Ελλεηνιδα μου εκμηστηρευτηκε ότι...

Ψάχνεται ... αλλά έχει Excel με συγκεκριμένες παραμέτρους που συχνά τις αλαζει μέχρι να βρεθεί αυτός που θέλει...

Και κάθεστε και ασχοληστε ακόμα με αυτές τις παλάβες...!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Ρε χαιβανι φτασαμε σε σημείο να φοβομαστε μην γίνουμε σαν και σενα
Να μην με παραθέτεις πυρότουβλο λοιπόν για μην σε κολλήσω Ντοναλντίτιδα. :2funny:
Όταν μιλάς στον πληθυντικό, αισθάνεσαι ότι αποκτάει δύναμη το ποστ σου ρε τενεκέ;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Δυναμη αποκταει οταν σε αποστομωνω και το βουλωνεις.
Εδω θα μιλας με επιχειρήματα αλλιως θα πεφτει ξεπουπουλιασμα
Πήγαινε να κάνεις κακά σου :2funny:γιατί ούτε από επιχειρήματα παίρνεις μπρος. Θα κατσω εγώ να επαναλαμβάνω
τα ίδια επειδή εσύ κουβαλιέσαι για να φαίνεται ότι υπάρχεις; πέταξε το πουλί καραγκιόζη.
Ας έπαιρνες θέση όταν έπρεπε. Άχρηστος είσαι.

:2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.022
Like
3.283
Πόντοι
1.706
Τύπος Ντακντακ, μας είπε παραπάνω ότι αν τα πράγματα πήγαιναν καλά, θα ήταν αραχτός από τα 36...:think:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Τύπος Ντακντακ, μας είπε παραπάνω ότι αν τα πράγματα πήγαιναν καλά, θα ήταν αραχτός από τα 36...:think:
Βλέπω έπεσα μέσα ότι σας απασχολώ εντόνως μετά το κάζο που έχετε πάθει ορισμένοι.
Άνοιξε νέο θρεντ Γάλλε Μαρκήσιε. Εκεί θα αποκαλυφθεί η αλήθεια.

:2funny:
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
155
Like
69
Πόντοι
1
Οι γκόμενες αναλώνονται με ενα 30% των αντρών αυτοι πηδανε συνεχως και το υπόλοιπο 70% το τρωει η αγαμία.
Γιατι π.χ ο 50ρης γιατρός να εχει γυναικα και να εχει κανει σχεση και φασεις με 2 διαφορετικες τα 2 χρονια τα τελευταία και ένας 30ρης εχει να δει μουνι κανα 10αρι χρόνια...
dioti η ομορφια δε μετραει στον αντρα ακομα και οι γκρεμλιν μια χαρα γαμανε
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.881
Πόντοι
3.385
dioti η ομορφια δε μετραει στον αντρα ακομα και οι γκρεμλιν μια χαρα γαμανε

Εξαρτάται το τι βάζει ως προτεραιότητα κάποια, λ.χ. προτιμά την οικονομική ασφάλεια και σταθερότητα ή την εμφάνιση; η άλλη μπορεί να κλείνει τα μάτια και να αποκομίζει τα οφέλη της ασφάλειας, ενώ παράλληλα μπορεί να κάνει και τις αρπαχτές της εκεί που γουστάρει.

Θυμήθηκα έναν τύπο προ εικοσαετίας, γύρω στα 50-55 τότε, που έβρισκε έφερνε άτι ταλαίπωρες πιτσιρίκες ανατολικές από τα χωριά τους και τις σπίτωνε στην Ελλάδα ενώ εκείνες υποτίθεται ότι ''σπούδαζαν''. Και μετά έφευγαν και έφερνε την επόμενη. Σκέψου τώρα έναν τέτοιο τύπο μετά να καμαρώνει για το τι γκόμενες ρίχνει και πόσο γαμάτος είναι.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Σάββατο σήμερα. Η αγορά της φτωχής Ελλάδας τονώνεται. Ανάμεσα στο τσούρμο βλέπεις πολλούς άνδρες κουβαλητές πλάι σε γυναίκες. Αυτές διαλέγουν κι εκείνοι πληρώνουν. :2funny: Κάποιοι ελεύθεροι χορηγοί που πληρώνουν τα πάντα για να εχουν πλάι τους μουνί και κάποιοι άλλοι παντρεμενοι που πληρώνουν για να αποφύγουν το μουνί που φορτώθηκαν. :2funny:Ήδη δηλαδή κάποιοι γαμάνε πουτάνες κι άλλοι δεν γαμάνε τίποτα. :confused:Οι πρώτοι ζουν μια ψευδαίσθηση ότι έχουν γκομενα. Τι θα κάνουν οι δεύτεροι; δύο οι επιλογές. Όλη μερα κι ανά διαστήματα στα σόσιαλ κρυφά μην πέσει παντόφλα :2funny:θα ζητιανεύουν παρέα με κάθε είδους υποχώρηση. Αν δεν την βρουν θα πάνε στις πουτάνες. Από κοντά να σου και τα μπακούρια. Γκρινιάζουν γιατί δεν τους κάθονται οι γκόμενες. Ακολούθως κι εκείνοι ζητιανιλίκι στα σόσιαλ και πουτανιλίκι. Παίζει κι η χορηγία να πάρουν σειρά. :2funny:
Οι γυναίκες αναρωτιούνταιι γιατί δεν τους την πέφτουν όσοι γουστάρουν
όποτε μέχρι να βρουν τον ποθητό, βολεύονται με όλους τους από πάνω. :2funny:Οσοι την πέφτουν νομίζουν ότι θα γαμήσουν λέγοντας καλημέρα με σφιγμένο κώλο. Κάναμε τέχνη και το καμάκι για να μην τρώμε άκυρα. :2funny:Αφού όλοι περνούν καλά, γιατί τότε γκρινιάζουν; διότι όλοι αυτοί γκρινιάζουν.
Σε λίγο ξεκινά το καρναβάλι. Δεν χρειάζονται στολές με τόσο θέατρο.

checkmate-chess.gif


:rockon:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Σάββατο σήμερα. Η αγορά της φτωχής Ελλάδας τονώνεται. Ανάμεσα στο τσούρμο βλέπεις πολλούς άνδρες κουβαλητές πλάι σε γυναίκες. Αυτές διαλέγουν κι εκείνοι πληρώνουν. :2funny: Κάποιοι ελεύθεροι χορηγοί που πληρώνουν τα πάντα για να εχουν πλάι τους μουνί και κάποιοι άλλοι παντρεμενοι που πληρώνουν για να αποφύγουν το μουνί που φορτώθηκαν. :2funny:Ήδη δηλαδή κάποιοι γαμάνε πουτάνες κι άλλοι δεν γαμάνε τίποτα. :confused:Οι πρώτοι ζουν μια ψευδαίσθηση ότι έχουν γκομενα. Τι θα κάνουν οι δεύτεροι; δύο οι επιλογές. Όλη μερα κι ανά διαστήματα στα σόσιαλ κρυφά μην πέσει παντόφλα :2funny:θα ζητιανεύουν παρέα με κάθε είδους υποχώρηση. Αν δεν την βρουν θα πάνε στις πουτάνες. Από κοντά να σου και τα μπακούρια. Γκρινιάζουν γιατί δεν τους κάθονται οι γκόμενες. Ακολούθως κι εκείνοι ζητιανιλίκι στα σόσιαλ και πουτανιλίκι. Παίζει κι η χορηγία να πάρουν σειρά. :2funny:
Οι γυναίκες αναρωτιούνταιι γιατί δεν τους την πέφτουν όσοι γουστάρουν
όποτε μέχρι να βρουν τον ποθητό, βολεύονται με όλους τους από πάνω. :2funny:Οσοι την πέφτουν νομίζουν ότι θα γαμήσουν λέγοντας καλημέρα με σφιγμένο κώλο. Κάναμε τέχνη και το καμάκι για να μην τρώμε άκυρα. :2funny:Αφού όλοι περνούν καλά, γιατί τότε γκρινιάζουν; διότι όλοι αυτοί γκρινιάζουν.
Σε λίγο ξεκινά το καρναβάλι. Δεν χρειάζονται στολές με τόσο θέατρο.

checkmate-chess.gif


:rockon:
Εσυ με τι κωλο λες καλημερα αγα(μ)πητέ;
Όχι με σφιγμένο;:think:
Έχει χαλαρώσει από την προπόνηση που κάνεις στη σουφρα σου;
Εν τω μεταξύ σε παίζω μια παρτίδα σκάκι να φας πούτσα να βουλώσεις.
Όποτε θες.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.022
Like
3.283
Πόντοι
1.706
Βλέπω έπεσα μέσα ότι σας απασχολώ εντόνως μετά το κάζο που έχετε πάθει ορισμένοι.
Άνοιξε νέο θρεντ Γάλλε Μαρκήσιε. Εκεί θα αποκαλυφθεί η αλήθεια.

:2funny:
Υπεκφυγές. Τι το θες το νέο νήμα, για να μην εκτροχιάσεις το παρόν; Μα ήδη έχεις κάνει κατάληψη προ πολλού κι αραδιάζεις όλη μέρα φιλοσοφίες. Και σιγά να μην έχω πάθει κανένα κάζο μαζί σου. Συμφωνώ σε αυτό που λες ότι οι γκόμενες είναι ανώτερες από τις πουτάνες, αλλά μέχρι εκεί. Τα υπόλοιπα είναι είτε για να ξεδίνεις από την καθημερινότητα, είτε επειδή πραγματικά την έχεις ψωνίσει.

Τώρα πέταξες ένα άλλο, ότι θα μπορούσες να ήσουνα αραχτός εδώ και δέκα χρόνια, αν όλα εξελίσσονταν καλά και σε ρώτησα από περιέργεια. Δεν καίγομαι κιόλας αν δεν απαντήσεις. Ξέρεις πόσους έχω ακούσει να μιλάνε για το τι θα έκαναν ΑΝ..... ;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Υπεκφυγές. Τι το θες το νέο νήμα, για να μην εκτροχιάσεις το παρόν; Μα ήδη έχεις κάνει κατάληψη προ πολλού κι αραδιάζεις όλη μέρα φιλοσοφίες. Και σιγά να μην έχω πάθει κανένα κάζο μαζί σου. Συμφωνώ σε αυτό που λες ότι οι γκόμενες είναι ανώτερες από τις πουτάνες, αλλά μέχρι εκεί. Τα υπόλοιπα είναι είτε για να ξεδίνεις από την καθημερινότητα, είτε επειδή πραγματικά την έχεις ψωνίσει.

Τώρα πέταξες ένα άλλο, ότι θα μπορούσες να ήσουνα αραχτός εδώ και δέκα χρόνια, αν όλα εξελίσσονταν καλά και σε ρώτησα από περιέργεια. Δεν καίγομαι κιόλας αν δεν απαντήσεις. Ξέρεις πόσους έχω ακούσει να μιλάνε για το τι θα έκαναν ΑΝ..... ;
Βρίσκεσαι σε σύγχυση. :2funny:Συμφωνείς η διαφωνείς δεν με νοιάζει. Λέγε ότι θες.
Θες όμως να μιλάς σε εμένα; θα μιλάς σε εμένα.
Θες να μιλάς σε άλλους για μένα; όταν το βλέπω θα σε ειρωνεύομαι. Ξεκάθαρα. Γιατί; διότι έχεις ενοχληθεί όπως
κι άλλοι και προσπαθείς
να αποδομήσεις κάποιες αλήθειες με έμμεσους τρόπους. Όπως συμπεραίνεις θα συμπεραίνω. :confused:
Γι αυτό και κουβαλιέσαι μονίμως.
Για να σου απαντήσω μιας που ρώτησες (δεν ξέρω αν καίγεσαι αλλά σίγουρα ψάχνεσαι) οι άνθρωποι δεν φυτρώνουν. Έχουν ροή ζωής με διάφορα γεγονότα στον κύκλο της. Αν δεν με θες εδώ τραβά να με ψηφίσεις ή ρίξτο και στο χιούμορ. Αυτά για όσο (ακόμα) μιλάμε.

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom