Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 848 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.887

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Καμάκι είναι τύπε
Ο kman βρίσκει «γκόμενες» όπως μπορεί, από sites, από live κλπ και κάνει μαζί τους ένα deal που άλλες το σέβονται κι άλλες όχι (αν έχουν κάνει ένα καλύτερο deal με άλλον). Τρέχει κι αγχώνεται, ενώ ένας πραγματικός σπόνσορας έχει στάτους και τον βρίσκουν αυτές. Ο σπόνσορας το μόνο που έχει να κάνει είναι να προωθήσει την παρουσία του για μεγαλύτερη visibility κι αυτό αν κινείται σε άγνωστους χώρους που δεν τον ξέρουν.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Μού θύμησες τώρα στήν Πράγα έτος δέν θυμάμαι καλά, περίπου 1997-98 κάπου εκεί, υπήρχε ένα "Κρυφό Club" τό 1001.
Εκεί λοιπόν σέ πήγαινε "Κράχτης" σέ πέρναγε μέσα από σπίτια, διαδρόμους, καί μαγαζιά άλλα...γιά νά φτάσεις!!
Οταν έφτανες διαπίστωνες ότι υπήρχε ένας χώρος, 1500-2000 τ.μ μόνο μέ γκομενάρες...ίσως πάνω από 200 η 300 γκόμενες!!
Εγώ θυμάμαι πρώτη φορά που πήγα Πράγα το 07 είχε το Bombay και το slaty strom που γίνονται της πουτανας του μουνιού.Αξεχαστη εμπειρία ήμουν και πιτσιρικάς,είχαμε πάει και πολλά άτομα.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
προτού βγάλω απωθημένα με μπινελικια για όλες τις απανταχού πατσαβουρες που έχω γνωρίσει

Όσοι μιλάνε για 7.5αρια και πάνω , δεν είναι άτομα που έχουν θέση στο σάιτ

Η διεθνοποίηση του μουνιού με τα σοσιαλ μίντια έχει κάνει και την τελευταία βοσκοπούλα από την Αμπχαζια που η μάνα της δε ήξερε τι πάει να πει κρέας ,να έχει επίδοξους γαμιαδες ενεδεχομενως και εξ αποστάσεως χορηγούς χωρίς να κάνει κάτι.

Αυτό προκαλεί μια έξτρα πληθωριστική τάση στο αιδοιο μεσαίας βαθμίδας 5-7.5.

Μιας και πολλοί άσχημοι έχουν λεφτά , οι ωραίοι δεν μπορούν να γαμησουν τις ωραίες. Έτσι ρίχνουν τα στανταρτς. Έτσι άντρες του επιπέδου 4-10 την πέφτουν σε μουνες επιπέδου 5-7,5 , ανεβάζοντας την τιμή.


Μόνη λύση να γαμαμε 3αρια η να την κάνουμε για Αφρική με τον κίνδυνο φυσικά να καταλήξουμε σε κάνα καζάνι σαν μεσημεριανό κάποιου κογκολεζου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καμάκι κάνει ο αρχηγός λέμε.

Καταδρομικες επιθέσεις με βαλκανικούς ευρωπυραυλους

Λες και οι αγαπουληδες γαμάνε στο τζάμπα τις καργιολες. Τις χλεμπονιαρες

Οντως παλιά ήτανε καλύτερα για το μέσο ελεύθερο γαμέα.Πήγαινες σε μια περιοχή με μηδέν πληροφορίες,μηδέν κοννέ απο πριν και προσπαθούσες να φτιάξεις κατάσταση.Τώρα αυτό έχει περιοριστεί δεν υπάρχει γκόμενα που να μην είναι στα σόσιαλ μίντια και να μην ξέρει την αξία της.Ομως και τότε υπήρχε πρόβλημα η έλλειψη πληροφοριών.Δηλαδη τα άτομα που τώρα διαμρτύρονται για την παγκοσμιοποίηση ούτε τότε θα πήγαιναν για διαφορετικούς λόγους.Θέλουν να πάνε εκ του ασφαλούς.Να έχουν πληροφορίες και κοννέ αλλά μόνο αυτοί κσι όχι οι άλλοι.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.163
Πόντοι
456
Ωραία τα λέτε για το σπονσορινγκ, αλλά ποιος ο λόγος να γίνεις σπόνσορας και να μην τα φας απλώς στα κορίτσια;
Ο καθένας με τις ορέξεις και τα γούστα του βέβαια και δεν πέφτει σε κανέναν λόγος πως τη βρίσκει, αλλά μου κάνει εντύπωση. Δηλαδή με 5000 για ένα τριήμερο στο εξωτερικό αν τα φας στα κορίτσια εδώ για ένα χρόνο είσαι άρχοντας.

Το έχω σκεφτεί αλλά σε άλλη φάση. Δηλαδή να βρεις κάποια σε άλλη χώρα με σκοπό να αποκτήσεις παιδιά και να εγκατασταθείς εκεί μελλοντικά και όχι μόνο αποκλειστικά για γούστα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Φιλε συγγνωμη αλλα λες ασυναρτησίες, ποιος θα ηθελε να κανει παρτουζα με τον μπισμπικη και την βανδη μονο κανας ανωμαλοψωναρας.
Η βανδη οκ μπαμπογρια λες τον δίνω αλλα να εχεις τον χοντρο στο κρεβάτι να μπουγκριζει σαν γελαδι και να ειναι τιγκα στον ιδρωτα οχι φιλε και να με πληρωναν δεν θα πήγαινα
Χαχαψχαχαχαχαχαχα κλαίω όπως τα λες και εγώ η μόνη παρτουζα που θα έκανα θα ήταν με 2 γυναίκες καμία άλλη ο μπισμπικης δε είναι κακό που είναι χοντρός το κακό είναι ότι είναι κακογερασμενος δηλαδή η Βανδή που τον περνάει 10 χρόνια είναι καλύτερη.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Οντως παλιά ήτανε καλύτερα για το μέσο ελεύθερο γαμέα.Πήγαινες σε μια περιοχή με μηδέν πληροφορίες,μηδέν κοννέ απο πριν και προσπαθούσες να φτιάξεις κατάσταση.Τώρα αυτό έχει περιοριστεί δεν υπάρχει γκόμενα που να μην είναι στα σόσιαλ μίντια και να μην ξέρει την αξία της.Ομως και τότε υπήρχε πρόβλημα η έλλειψη πληροφοριών.Δηλαδη τα άτομα που τώρα διαμρτύρονται για την παγκοσμιοποίηση ούτε τότε θα πήγαιναν για διαφορετικούς λόγους.Θέλουν να πάνε εκ του ασφαλούς.Να έχουν πληροφορίες και κοννέ αλλά μόνο αυτοί κσι όχι οι άλλοι.
Αυτοί είναι φλωροι ψευτογαμικοι που καταστρέφουν το παίγνιο για το κομάντο σαν και εμάς

κάποτε δε γαμαγανε, δεν πήγαιναν ταξίδια , δε δημιουργούσαν προβλήματα

Τώρα βλέπεις πυρφόρους ,που πάλι δε ρισκάρουν να γράφουν στις ψωλες «είσαι μια θέα είσαι μια κούκλα» στο ινσταγκραμ

Να πουλάει η άλλη πασατέμπο στο στετιν και να έχει ένα πυρφόρο από το Κιλκίς να της στέλνει αγάπες

Παλιά δεν υπήρχαν τέτοιοι ,πέρα από κάτι ξεπερασμένα ναυάγια που θυμόντουσαν ουγγαρεζες 40 χρόνια μετα


Φρένο στις άκαρδες καργιολες ανάθεμα τες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.220
Like
15.875
Πόντοι
3.656
Αν είναι νά δώσει κάποιος 4 καί 5Κ ευρώ γιά νά γαμήσει, 6άρια 6,5άρια καί 7άρια γκόμενες,
καλύτερα νά πάει γιά μπάνιο...χειμωνιάτικα!!
-Αυτά τά κάνουν οι άσχετοι από Ανατολικό Μπλόκ, η όσοι έχουν χρόνο καί χρήμα καί τό πετάνε στό τζάκι-
Οι φωτό που βάζει ο κμαν , δεν είναι 6 , 6.5 και 7.
Είναι από 8 και πάνω.
Μη λες μαλακίες.
Αυτά τα κάνουν κάτι κομπλεξάρες, σαν το γλυφομουνίξ .

Στην ελλάδα , πολλοί πυρφοροί του κώλου, τρώνε περισσότερα από τον κμαν , με πατόζες μεσόκοπες και βάλε
που μόνο τις βγάζουν έξω και δεν τις έχουν δει ποτέ ξεβράκωτες.
Αν ήσουν νύχτα σε ξενυχτάδικα κτλ ... ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.220
Like
15.875
Πόντοι
3.656
Το σπόνσορινγκ δεν πολυδιαφέρει από χώρα σε χώρα.Οι βασικοί κανόνες ίδιοι είναι.Αλλάζει το πολιτισμικό περιτύλιγμα.Με τις Δυτικές πρέπει συνέχεια να διεκδικείς,να πολεμάς,να τσακώνεσαι,δεν υποτάσσονται εύκολα στη Βαλκάνια κυριαρχία πρέπει να μαχεσθείς κάπως.Με τις Σλάβες είναι πιο εύκολο είναι πιο υποτακτικές.
Στην ελλάδα όμως, με ελληνίδες .... 8+ .... μάλλον δεν υπάρχει !
Εκτός κι αν τα 500€ την ημέρα ... τα κάνεις 1500€ ... και δίνεις λανθάνουσα περίοδο κανά .... δυο τρεις μήνες ...
να χαλάς τα 1500€ την ημέρα ... και να παίρνεις τα αρχίδια σου....
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Οι Ελληνίδες δεν ασχολούνται με σπόνσορινγκ αλλά περισσότερο με διακριτικό βίζιτινγκ.Το σπόνσορινγκ δεν υπάρχει στην κουλτούρα των μεσογειακών χωρών τόσο πολύ.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.733
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Οι φωτό που βάζει ο κμαν , δεν είναι 6 , 6.5 και 7.
Είναι από 8 και πάνω.
Μη λες μαλακίες.
Αυτά τα κάνουν κάτι κομπλεξάρες, σαν το γλυφομουνίξ .

Στην ελλάδα , πολλοί πυρφοροί του κώλου, τρώνε περισσότερα από τον κμαν , με πατόζες μεσόκοπες και βάλε
που μόνο τις βγάζουν έξω και δεν τις έχουν δει ποτέ ξεβράκωτες.
Αν ήσουν νύχτα σε ξενυχτάδικα κτλ ... ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ...
8άρια καί πάνω ?
Ok αυτή είναι εμένα η γνώμη μου, ο καθένας...ότι νομίζει!!


Καί κάποιοι άλλοι άνδρες δέν πληρώνουν σχεδόν ούτε ένα ευρώ, καί γαμούν 8.5άρια καί 9άρια.
Αυτούς τήν νύχτα στά ξενυχτάδικα...δέν τούς έχεις δεί ?
-Η βλέπουμε επιλεκτικά ότι θέλουμε, η ότι μάς "Συμφέρει" νά δούμε-
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
8άρια καί πάνω ?
Ok αυτή είναι εμένα η γνώμη μου, ο καθένας...ότι νομίζει!!


Καί κάποιοι άλλοι άνδρες δέν πληρώνουν σχεδόν ούτε ένα ευρώ, καί γαμούν 8.5άρια καί 9άρια.
Αυτούς τήν νύχτα στά ξενυχτάδικα...δέν τούς έχεις δεί ?
-Η βλέπουμε επιλεκτικά ότι θέλουμε, η ότι μάς "Συμφέρει" νά δούμε-

Εκεί μπαίνεις πλέον στην κατηγορία Σαββίδη.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.733
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Εκεί μπαίνεις πλέον στην κατηγορία Σαββίδη.
Τί εννοείς ότι μπαίνεις σέ κατηγορία Σαββίδη ?
Από ότι έχω καταλάβει από ένα άλλο Post, ο Σαββίδης ήταν παλαιό μέλος ?
Δηλαδή τί έκανε αυτός, δέν γνωρίζω!!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.733
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Αρχοντα υπαρχει αλλα τα ποσα ειναι 10 φορες πανω.
Σου βρισκω ελλεινιδα 9αρα 25ετων αλλα θα πρεπει να σκας μηνιατικο κανονικο ενος υψηλοβαθμου στελέχους δώρα μινιμουμ χρυσαφικά εως αμάξι συν καθε μηνα διακοπες σε εξωτικους προορισμούς.
Εκει που χαλας στο μπλόκ 3χιλιαρο το μηνα και συντηρεις 2 με 3 εδω δεν σε φτανει ουτε για μια.
Ε καί τί είναι αυτό μαγκιά ?
Η μαγκιά καί η αξία τού άνδρα είναι νά γαμεί αέρα, άν είναι νά πληρώσω ένα διαμέρισμα γιά νά γαμήσω,
τότε τό λιγότερο...είμαι ανόητος καί βλάκας!!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ο μπισμπικης ειναι για το πεοντα απλα λειπει η βαρβατιλα απο τις γυναικες γιατι γεμισε ο τοπος φλωρακια.
Ίσως να είναι και αυτό που λες όταν ο άλλος είναι 60-70 κιλά με μούσια και ντύσιμο κλαρινογαμπριστικο αυτό δε είναι ωραίο αλλά δυστιχως οι περισσότεροι έτσι έχουν γίνει πλέον.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ε καί τί είναι αυτό μαγκιά ?
Η μαγκιά καί η αξία τού άνδρα είναι νά γαμεί αέρα, άν είναι νά πληρώσω ένα διαμέρισμα γιά νά γαμήσω,
τότε τό λιγότερο...είμαι ανόητος καί βλάκας!!
Συμφωνώ δε συμφέρει να πληρώσεις ένα καρο λεφτά για να γαμησεις γκόμενες καλύτερα πουτανες από το να πληρώνεις έναν σκασμο λεφτά για Ελληνίδες.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.733
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Συμφωνώ δε συμφέρει να πληρώσεις ένα καρο λεφτά για να γαμησεις γκόμενες καλύτερα πουτανες από το να πληρώνεις έναν σκασμο λεφτά για Ελληνίδες.
Γιατί νέουλα μου, αυτοί πού πληρώνουν τά κωλάντερα τους τί νομίζεις ότι γαμούν ?
Πουτάνες γαμούν, μόνο επαγγελματίες τού Sex. Ασε τώρα πού βάζουν μία κορδέλα περιτυλίγματος,
γιά νά ωραιοποιήσουν τήν ανοησία τους, καί νά τό μοστράρουν...ώς αξία καί μαγκιά!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.220
Like
15.875
Πόντοι
3.656
8άρια καί πάνω ?
Ok αυτή είναι εμένα η γνώμη μου, ο καθένας...ότι νομίζει!!
Τι ό,τι νομίζει ρε ;
Εδώ θεοποιούν κάτι 1.63 με μπαλόνια αγελάδος και τις λένε 9αρια και 10ρια . Έλεος.
Διάβασε τα θέματα για διάσημες.
Και κάτι 50 χρονών .

Αυτές που βάζει φωτό ο κμαν, δεν είναι καμία πάνω από 35,
είναι όλες λευκές , είναι πάνω από 1.80 και έχουν ποδάρες μοντελέ και λεπτό κώλο
όχι την αηδία , αίσχος , σίχαμα που λένε μπραζίλιαν και μη ξεράσω.

Οπότε ναι , είναι 8 τουλάχιστον .
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Γιατί νέουλα μου, αυτοί πού πληρώνουν τά κωλάντερα τους τί νομίζεις ότι γαμούν ?
Πουτάνες γαμούν, μόνο επαγγελματίες τού Sex. Ασε τώρα πού βάζουν μία κορδέλα περιτυλίγματος,
γιά νά ωραιοποιήσουν τήν ανοησία τους, καί νά τό μοστράρουν...ώς αξία καί μαγκιά!!
Δε γαμούν επαγγελματίες του σεξ γαμουν Ελληνίδες οι οποίες κοιτάνε τα λεφτά όπου και αυτές πουτανες είναι αλλά τελως πάντων.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.733
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Τι ό,τι νομίζει ρε ;
Εδώ θεοποιούν κάτι 1.63 με μπαλόνια αγελάδος και τις λένε 9αρια και 10ρια . Έλεος.
Διάβασε τα θέματα για διάσημες.
Και κάτι 50 χρονών .

Αυτές που βάζει φωτό ο κμαν, δεν είναι καμία πάνω από 35,
είναι όλες λευκές , είναι πάνω από 1.80 και έχουν ποδάρες μοντελέ και λεπτό κώλο
όχι την αηδία , αίσχος , σίχαμα που λένε μπραζίλιαν και μη ξεράσω.

Οπότε ναι , είναι 8 τουλάχιστον .
Ανδρας πού λέει μουνάρα γκόμενα 1.63 ύψος καί 45-50 χρονών...είναι τό λιγότερο άσχετος!!
Η Ελλάδα έχει αρκέτους τέτοιους άνδρες, όχι αρκετούς, οι πιό πολλοί άνδρες έτσι είναι.
Ασχετοι αντιαισθητικοί καί αγάμητοι, αλλιώς δέν θά τά έλεγαν!!
Δε γαμούν επαγγελματίες του σεξ γαμουν Ελληνίδες οι οποίες κοιτάνε τα λεφτά όπου και αυτές πουτανες είναι αλλά τελως πάντων.
Αυτές οι Ελλεηνίδες πού λές είναι οι μεγαλύτερες πουτάνες πού υπάρχουν, οι άλλες...είναι "Γατάκια" μπροστά τους!!
-Οσοι έχουν σχέση μέ τέτοιες Ελλεηνίδες μπορούν άνετα νά τό επιβεβαιώσουν-
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.220
Like
15.875
Πόντοι
3.656
Ανδρας πού λέει μουνάρα γκόμενα 1.63 ύψος καί 45-50 χρονών...είναι τό λιγότερο άσχετος!!
Δεν έχεις μπει στην ενότητα των διασήμων . Μπες ρίξε μια ματιά .........

ή κοντές ή σιτεμένες θα βρεις ... ΜΟΝΟ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom