Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (10 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Τυπε το λαθος ξεκιναει εξ αρχης απο το οτι εσυ ενθουσιαστηκες που θα εβγαινες μαζι της, εστω και αν το ολο σκηνικο ηταν σα συνεντευξη για δουλεια και πως η γκομενα θεωρει πως σου εκανε χαρη

Και ολο αυτο ενω εχετε και οι δυο ακριβως τις ιδιες αναγκες για σχεσεις, ερωτα, κλπ

Καταλαβαινεις που ειναι το λαθος;
Καταλαβαίνω απόλυτα το τι θες να πεις. Παρόλα αυτά δεν είχα στο μυαλό μου το να κάνω σχέση μαζί της, η να την παντρευτώ. Μια παραπάνω γνωριμία και μετά βλέποντας και κάνοντας. Δεν θα έβαζα καμία ταμπέλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Σας γράφω περιστατικό μου 1 εβδομάδα πριν. Γνωρίζω από Facebook μια τυπισα 23 χρόνων που μένουμε 10 στενά μακριά ο ένας με τον άλλον. Κάνουμε μια υγιή συζήτηση με ανταλλαγή απόψεων. Αρχίζει το παραμύθι ότι ψάχνει σχέση και ότι είναι κορίτσι για σπίτι και στο παρελθόν έχει πέσει σε «φρούτα» και είναι μόνη τώρα. Φαινόταν ώριμο κοριτσάκι για την ηλικία της παρόλα αυτά. 2 μέρες μετά προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της. Ξενερωμενος εγώ πάω και είναι αυτή οι 2 φίλες της και εγώ. Καθόλη την διάρκεια που συζητούσα μαζί της οι άλλες ήταν απέναντι μας σαν μπράβοι. Τραγικό που πήγα, έχετε δίκιο. Να αναφέρω πως αυτές τις 2 μέρες που μιλάγαμε και την νύχτα που βρεθήκαμε από κοντά ήμουν κύριος με όλη την σημασία της λέξης. Ευγενικός, επικοινωνιακός και μετρημένος. Κάτσαμε μια ωρα μαζί και η φίλη της ανέφερε πως τις περιμένουνε κάτι άλλες γνωστές τους στο Αιγάλεω . Σαν να μου φανηκε πως της έστειλε μήνυμα η δικιά μου για να λακίσουν επειδή κάτι δεν της άρεσε. Μην σας τα πολυλεω, το βράδυ εκείνο δεν μιλήσαμε. Το επόμενο μεσημέρι έστειλα ένα τυπικό «καλησπέρα» για να κόψω λάσπη και μετά από 5 μέρες είμαι ακόμα στο διαβάστηκε. Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;
Πρωτο και πολυ βασικο.Μη στεκεσαι σε μια απορριψη.Δεν εκανες κατι λαθος.Αλλα και να εκανες τι παει να πει οτι σου αξιζει να απορριφθεις για ενα λαθος;
Νομιζεις οτι εκει εξω ολοι ειναι τελειοι;
Σκατα μαυρα ειναι οι πιο πολλοι.
Οποτε προχωρα τυπε.
Ειναι απλο.Σε αυτη τη γυναικα για τους χ,ψ,ω λογους δεν αρεσες.
Σε ειδε απο κοντα και δε της εκανες το κλικ.
Χυλοπιτες τετοιου τυπου εχει φαει κατα δηλωση του και ο Τζωρτζ Κλουνει.
Πηγαινε παρακατω.
Μη σκεφτεσαι τι εκανες λαθος γιατι αυτο θα σε κανει πιο προσεκτικο στην επομενη προσεγγιση σου κι ετσι θα χαθει ο αυθορμητισμος και η οποια γοητεια σου.
Προχωρα αφοβα κι ετοιμασου να φας κι αλλες χυλοπιτες.Σορυ μαν αλλα ετσι παει.Αν θες να φας θα πρεπει να συνηθισεις την απορριψη και να παιρνεις τις χυλοπιτες πιο αναλαφρα.
Κατι αλλο παιδια:
Εχουμε πει τοσα και τοσα για βητα male αλλα οριστε ο ορισμος του βητα female:οποια εχει tinder.
Οταν ακουω οτι καποια εχει βγει με καποιον στο παρελθον απο tinder τον πεταω εξω χωρις δισταγμο και περιμενω το βρωμοτσουλο την τριτοτεταρτη να τον προσκυνησει:headbang2:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Καλησπέρα φιλαράκι μου. Τα λες πολύ σωστά. Είμαι 28 χρόνων και είμαι ευγενικός με όλους τους ανθρώπους και ειδικά δε με όσους δεν γνωρίζω. Στην προκειμένη περίπτωση ήμουν τόσο κύριος όσο δεν πάει. Η κάμερα είναι ότι δυστυχώς δεν το εκτίμησε και μου έκανε φοβερή εντύπωση. Η κίνηση ήταν λάθος όσο αναφορά την σοκολάτα και τις φίλες και μάλλον εξαρχής εκεί χάθηκε η μπάλα.
θα σου πω κατι και θα στο πω οσο πιο ωμα και ξεκάθαρα-φιλικα γίνεται τωρα που εισαι νεος.Οχι πολες ευγενιες/τζεντλεμαν με γυναικες...χωρις και να εννοω να γινεσαι αγενης.Η συνταγη ειναι στη μεση και δεν μπορω να στην εκφρασω με λογια εχει να κανει με μια βαθυτερη ουσία
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Πρωτο και πολυ βασικο.Μη στεκεσαι σε μια απορριψη.Δεν εκανες κατι λαθος.Αλλα και να εκανες τι παει να πει οτι σου αξιζει να απορριφθεις για ενα λαθος;
Νομιζεις οτι εκει εξω ολοι ειναι τελειοι;
Σκατα μαυρα ειναι οι πιο πολλοι.
Οποτε προχωρα τυπε.
Ειναι απλο.Σε αυτη τη γυναικα για τους χ,ψ,ω λογους δεν αρεσες.
Σε ειδε απο κοντα και δε της εκανες το κλικ.
Χυλοπιτες τετοιου τυπου εχει φαει κατα δηλωση του και ο Τζωρτζ Κλουνει.
Πηγαινε παρακατω.
Μη σκεφτεσαι τι εκανες λαθος γιατι αυτο θα σε κανει πιο προσεκτικο στην επομενη προσεγγιση σου κι ετσι θα χαθει ο αυθορμητισμος και η οποια γοητεια σου.
Προχωρα αφοβα κι ετοιμασου να φας κι αλλες χυλοπιτες.Σορυ μαν αλλα ετσι παει.Αν θες να φας θα πρεπει να συνηθισεις και να παιρνεις τις χυλοπιτες πιο αναλαφρα.
Κατι αλλο παιδια:
Εχουμε πει τοσα και τοσα για βητα male αλλα οριστε ο ορισμος του βητα female:οποια εχει tinder.
Οταν ακουω οτι καποια εχει βγει με καποιον στο παρελθον απο tinder τον πεταω εξω χωρις δισταγμο και περιμενω το βρωμοτσουλο την τριτοτεταρτη να τον προσκυνησει:headbang2:


Σε ευχαριστώ αδελφέ. Η αλήθεια είναι πως μετά από τέτοια περιστατικά χάνεις λίγο την αυτοπεποίθηση σου και ψάχνεις να την βρεις. Θα επανέλθω όμως σύντομα!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Σε ευχαριστώ αδελφέ. Η αλήθεια είναι πως μετά από τέτοια περιστατικά χάνεις λίγο την αυτοπεποίθηση σου και ψάχνεις να την βρεις. Θα επανέλθω όμως σύντομα!!
Ολοι μας φιλε μου οχι μονο εσυ.
Μη πιστευεις οσοι το παιζουν σκληρα αντρακια.
Στην πρωτη μου χυλοπιτα εκανα μια βδομαδα να το ξεπερασω.
Ημουν γεματος απογοητευση και η αυτοπεποιθηση μου κλονισμενη.
Επισης εκανα προσπαθειες μπας και της αλλαξω γνωμη εγινα και φιλαρακος της ο μαλακας!
Ομως απο τα λαθη εμαθα και προχωρησα!Υπαρχει και κατι που λεγεται αξιοπρεπεια και εμπιστοσυνη στον εαυτο σου!
Οχι αυτη που θα σε κανει να πεις "ειμαι γαματος και ακαταμαχητος" αλλα αυτη που θα σου πει "αξιζω να αρεσω κι ας μην ειμαι τελειος.Αγαπαω εγω πρωτος τον εαυτο μου και νοιωθω ανετα να πω ενα γεια σε μια κοπελα χωρις να φοβαμαι οτι κατι τρομερο θα συμβει"
Τοσο απλα φιλε
Προχωρα:rockon:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
θα σου πω κατι και θα στο πω οσο πιο ωμα και ξεκάθαρα-φιλικα γίνεται τωρα που εισαι νεος.Οχι πολες ευγενιες/τζεντλεμαν με γυναικες...χωρις και να εννοω να γινεσαι αγενης.Η συνταγη ειναι στη μεση και δεν μπορω να στην εκφρασω με λογια εχει να κανει με μια βαθυτερη ουσία
Να δειχνεις οτι τις σεβεσαι αλλα ταυτοχρονα οτι τις εχεις και γραμμενες...σωστος
Θελει καπου στη μεση.
Αν η γυναικα μυριστει οτι σε εχει δεδομεμο αντε γεια την εχασες!
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Ολοι μας φιλε μου οχι μονο εσυ.
Μη πιστευεις οσοι το παιζουν σκληρα αντρακια.
Στην πρωτη μου χυλοπιτα εκανα μια βδομαδα να το ξεπερασω.
Ημουν γεματος απογοητευση και η αυτοπεποιθηση μου κλονισμενη.
Επισης εκανα προσπαθειες μπας και της αλλαξω γνωμη εγινα και φιλαρακος της ο μαλακας!
Ομως απο τα λαθη εμαθα και προχωρησα!Υπαρχει και κατι που λεγεται αξιοπρεπεια και εμπιστοσυνη στον εαυτο σου!
Οχι αυτη που θα σε κανει να πεις "ειμαι γαματος και ακαταμαχητος" αλλα αυτη που θα σου πει "αξιζω να αρεσω κι ας μην ειμαι τελειος.Αγαπαω εγω πρωτος τον εαυτο μου και νοιωθω ανετα να πω ενα γεια σε μια κοπελα χωρις να φοβαμαι οτι κατι τρομερο θα συμβει"
Τοσο απλα φιλε
Προχωρα

Ακριβώς μαγκάκο. Τα λες πολύ σωστά. Όλοι έχουμε βιώσει αντίστοιχες καταστάσεις που έχει κλονιστεί το «εγώ» μας. Η αλήθεια είναι βέβαια πως για καμία ταναπου δεν πρέπει να χάνουμε τον εαυτό μας. Η ζωή συνεχίζεται και τα καλύτερα δεν τα έχουμε ζήσει ακόμα. Να είσαι καλά ρε μάγκα!!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Ακριβώς μαγκάκο. Τα λες πολύ σωστά. Όλοι έχουμε βιώσει αντίστοιχες καταστάσεις που έχει κλονιστεί το «εγώ» μας. Η αλήθεια είναι βέβαια πως για καμία ταναπου δεν πρέπει να χάνουμε τον εαυτό μας. Η ζωή συνεχίζεται και τα καλύτερα δεν τα έχουμε ζήσει ακόμα. Να είσαι καλά ρε μάγκα!!!
Κι εσυ φιλε
Καλες επιτυχιες!:hi:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.172
Πόντοι
1.336
Σας γράφω περιστατικό μου 1 εβδομάδα πριν. Γνωρίζω από Facebook μια τυπισα 23 χρόνων που μένουμε 10 στενά μακριά ο ένας με τον άλλον. Κάνουμε μια υγιή συζήτηση με ανταλλαγή απόψεων. Αρχίζει το παραμύθι ότι ψάχνει σχέση και ότι είναι κορίτσι για σπίτι και στο παρελθόν έχει πέσει σε «φρούτα» και είναι μόνη τώρα. Φαινόταν ώριμο κοριτσάκι για την ηλικία της παρόλα αυτά. 2 μέρες μετά προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της. Ξενερωμενος εγώ πάω και είναι αυτή οι 2 φίλες της και εγώ. Καθόλη την διάρκεια που συζητούσα μαζί της οι άλλες ήταν απέναντι μας σαν μπράβοι. Τραγικό που πήγα, έχετε δίκιο. Να αναφέρω πως αυτές τις 2 μέρες που μιλάγαμε και την νύχτα που βρεθήκαμε από κοντά ήμουν κύριος με όλη την σημασία της λέξης. Ευγενικός, επικοινωνιακός και μετρημένος. Κάτσαμε μια ωρα μαζί και η φίλη της ανέφερε πως τις περιμένουνε κάτι άλλες γνωστές τους στο Αιγάλεω . Σαν να μου φανηκε πως της έστειλε μήνυμα η δικιά μου για να λακίσουν επειδή κάτι δεν της άρεσε. Μην σας τα πολυλεω, το βράδυ εκείνο δεν μιλήσαμε. Το επόμενο μεσημέρι έστειλα ένα τυπικό «καλησπέρα» για να κόψω λάσπη και μετά από 5 μέρες είμαι ακόμα στο διαβάστηκε. Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;
Αρχοντα , ολες παρακαλανε να τις γαμησει και να τις φτυνει τραπερ , και εσυ πηγες σοκολατα και βγηκες και με τις φιλες.
Πολυ 80τιλα και ραντεβου για μιξοπαρθενες Φυσιολογικο το ακυρο
Για να καταλαβεις δες το τραγουδι Μουνοπολις
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Αρχοντα , ολες παρακαλανε να τις γαμησει και να τις φτυνει τραπερ , και εσυ πηγες σοκολατα και βγηκες και με τις φιλες.
Πολυ 80τιλα και ραντεβου για μιξοπαρθενες Φυσιολογικο το ακυρο

Όταν λέω ότι θέλουν κακές συμπεριφορές για να κολλήσουν τελικά ισχύει. Αλλά τι να κάνω; Πρέπει να κρατήσω λίγο και το old school στοιχείο που είναι πιο ρομαντικό. Οκα αυτά με την νέα τάξη των πραγμάτων τα σιχαίνομαι!!
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.172
Πόντοι
1.336
Όταν λέω ότι θέλουν κακές συμπεριφορές για να κολλήσουν τελικά ισχύει. Αλλά τι να κάνω; Πρέπει να κρατήσω λίγο και το old school στοιχείο που είναι πιο ρομαντικό. Οκα αυτά με την νέα τάξη των πραγμάτων τα σιχαίνομαι!!
Ολντ σχουλ απο 60 ετων και πανω
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.160
Like
6.860
Πόντοι
1.056
Μια μικρή διόρθωση τουλάχιστον όπως τα βλέπω εγώ. Όντως αν μπορεί να βρει γκόμενο μόνη της δεν σημαίνει ότι είναι οκ.
Αν όμως η γυναίκα δεν μπορεί να βρει γκόμενο μόνη της σημαίνει ΠΑΝΤΑ ότι έχει πρόβλημα. Και για πάντα θα ισχύει. Άλλο άνδρας κι άλλο γυναίκα.
Ωραίο μουνι 35+ μόνο ,έχει κάποιο μεγάλο πρόβλημα
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.188
Κριτικές
3
Like
10.378
Πόντοι
3.506
Πάρα πολλά για τον Αινστάιν που κυκλοφορούν οτι είπε ή έκανε είναι μούφα, είναι δύσκολο να είναι σίγουρος κάποιος ποια είναι αυτά. γενικά για να δοθεί αξία ή βαρύτητα σε κάτι που λένε οι άνθρωποι μεταξύ τους το αποδίδουν σε κάποια γνωστή προσωπικότητα που ουδέποτε το είπε.
Πράγματι πολλά αποδίδονται στον Αϊνστάιν ,με φράσεις η πράξεις που δεν είπε ούτε έκανε ποτέ,για αύξηση κύρους.
Αλλα οι σχετικές επιστολές όπου και η περίφημη "λίστα" με ιδιόχειρη γραφή,δημοπρατηθηκε το 1996, και εχει δημοσιευθει στην βιογραφία του Αϊνστάιν του
Walter Isaacson

Einstein: His Life and Universe​


Πηγές:


 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.160
Like
6.860
Πόντοι
1.056
Παπια γνωριζεις καλα αγγλικα;

Νομιζω πως πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο στην ελληνικη πραγματικοτητα

Εκει εξω εχει αλλες 800 Ελλαδες να εξερευνησεις, υπαρχει λογος να αναλωνεσαι μονο με τις γυναικες της μικρης σε μεγεθος χωρας μας;
Τύπε οι γυναίκες παντού ίδιες είναι.

Κάποιες διάφορες λόγω εθίμων κλπ ,αλλά μην νομίζεις ότι Ισπανίδες Ελληνίδες Βουλγάρες έχουν μεγάλες διάφορες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Όταν λέω ότι θέλουν κακές συμπεριφορές για να κολλήσουν τελικά ισχύει. Αλλά τι να κάνω; Πρέπει να κρατήσω λίγο και το old school στοιχείο που είναι πιο ρομαντικό. Οκα αυτά με την νέα τάξη των πραγμάτων τα σιχαίνομαι!!
πουτσα μπαλα και καρατε θελουν....ασε τις ιον αμυγδάλου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

την επομενη φορα κερασε την σουτζουκ λουκουμ
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.379
Like
10.911
Πόντοι
3.556
Τύπε οι γυναίκες παντού ίδιες είναι.

Κάποιες διάφορες λόγω

Ιδια η Αγγλιδα που πινει σαν αλογο, της πιανεις τα βυζια, της λες μια ατακα, γελαει και σε αγκαλιαζει και ιδια η Ελληνιδα που περνας απο διπλα της και σε κοιταει σα να τη σκοτωσες τη μανα;

Ιδια η Αφρικανη που μπαινει μπροστα στο αυτοκινητο να κανει σκριν μεχρι να τη γαμησεις;;;

Ιδια η Γιαπωνεζα που μεχρι τα 90 της εχει νιωσει οργη, θυμο και γκρινια 2.5 φορες συνολικα;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.160
Like
6.860
Πόντοι
1.056
Ιδια η Αγγλιδα που πινει σαν αλογο, της πιανεις τα βυζια, της λες μια ατακα, γελαει και σε αγκαλιαζει και ιδια η Ελληνιδα που περνας απο διπλα της και σε κοιταει σα να τη σκοτωσες τη μανα;

Ιδια η Αφρικανη που μπαινει μπροστα στο αυτοκινητο να κανει σκριν μεχρι να τη γαμησεις;;;

Ιδια η Γιαπωνεζα που μεχρι τα 90 της εχει νιωσει οργη, θυμο και γκρινια 2.5 φορες συνολικα;
Πόσες γιαπωνεζες έχεις πάρει μαν ;
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.079
Πόντοι
456
Τύπε οι γυναίκες παντού ίδιες είναι.

Κάποιες διάφορες λόγω εθίμων κλπ ,αλλά μην νομίζεις ότι Ισπανίδες Ελληνίδες Βουλγάρες έχουν μεγάλες διάφορες

Δεν υπαρχουν μεγαλες διαφορες εαν ξερεις απο γυναικες και ξερεις να μιλας τη γλωσσα τους.
Ειναι εξωφρενικα ομοιες απο ακρη σε ακρη. Η Βιολογια, τα χρωμοσωματα και η ελξη δεν αλλαζουν.

Οσοι λενε οτι οι Γερμανιδες ειναι ευκολες, οι Αγγλιδες ειναι ετσι, οι Ελληνιδες ειναι αλλιως, ειναι σαν να λενε οτι δε μιλανε στο συναισθημα της γυναικας δε μπορουν να δημιουργησουν ελξη, δεν ειναι ενδιαφεροντες ανθρωποι αλλα προσπαθουν με λογια και κοινωνικους ορους να την πεισουν και παιρνουν τα αρχιδια μου.

Αυτο λενε με διαφορετικα λογια.

Οποιος ειναι καλος με της γυναικες στην Ισπανια και στην Γερμανια ειναι καλος και εδω.
Οποιος ειναι καλος. Οχι οποιος γαμησε 5 τυχαιες εδω και 7 τυχαιες εκει.
Τελεια παυλα
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.079
Πόντοι
456
Ιδια η Αγγλιδα που πινει σαν αλογο, της πιανεις τα βυζια, της λες μια ατακα, γελαει και σε αγκαλιαζει και ιδια η Ελληνιδα που περνας απο διπλα της και σε κοιταει σα να τη σκοτωσες τη μανα;

Ιδια η Αφρικανη που μπαινει μπροστα στο αυτοκινητο να κανει σκριν μεχρι να τη γαμησεις;;;

Ιδια η Γιαπωνεζα που μεχρι τα 90 της εχει νιωσει οργη, θυμο και γκρινια 2.5 φορες συνολικα;
Ναι ιδιες ειναι για να τις ελξεις να προκαλεσεις ενδιαφερον και να τις γαμησεις.

Για να κανεις σχεση και να σε θελουν για long term οχι. Εκει μπαινει το κοινωνικο στοιχειο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom