Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Σας γράφω περιστατικό μου 1 εβδομάδα πριν. Γνωρίζω από Facebook μια τυπισα 23 χρόνων που μένουμε 10 στενά μακριά ο ένας με τον άλλον. Κάνουμε μια υγιή συζήτηση με ανταλλαγή απόψεων. Αρχίζει το παραμύθι ότι ψάχνει σχέση και ότι είναι κορίτσι για σπίτι και στο παρελθόν έχει πέσει σε «φρούτα» και είναι μόνη τώρα. Φαινόταν ώριμο κοριτσάκι για την ηλικία της παρόλα αυτά. 2 μέρες μετά προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της. Ξενερωμενος εγώ πάω και είναι αυτή οι 2 φίλες της και εγώ. Καθόλη την διάρκεια που συζητούσα μαζί της οι άλλες ήταν απέναντι μας σαν μπράβοι. Τραγικό που πήγα, έχετε δίκιο. Να αναφέρω πως αυτές τις 2 μέρες που μιλάγαμε και την νύχτα που βρεθήκαμε από κοντά ήμουν κύριος με όλη την σημασία της λέξης. Ευγενικός, επικοινωνιακός και μετρημένος. Κάτσαμε μια ωρα μαζί και η φίλη της ανέφερε πως τις περιμένουνε κάτι άλλες γνωστές τους στο Αιγάλεω . Σαν να μου φανηκε πως της έστειλε μήνυμα η δικιά μου για να λακίσουν επειδή κάτι δεν της άρεσε. Μην σας τα πολυλεω, το βράδυ εκείνο δεν μιλήσαμε. Το επόμενο μεσημέρι έστειλα ένα τυπικό «καλησπέρα» για να κόψω λάσπη και μετά από 5 μέρες είμαι ακόμα στο διαβάστηκε. Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.174
Like
15.757
Πόντοι
3.656
Πολυ γενικο. Εξαρταται πρωτιστως απ τη δουλεια. Εχω φιλο αποθηκαριο που δουλευε απο τα 20 και πρωτογαμησε στα...38 την οποια και παντρευτηκε και την εχει πλεον εικονισμα...

Λιγο πριν...πιασει το Τζοκερ μου ειχε πει μια βραδια με καημο "Τζορτζ, θα παμε χαμενοι"

Ο Σαντ μπροστα του ητανε ¨"ο Τσαρλυ στο εργοστασιο Σοκολατας"

Δουλευε απο τα 20, με καλο μισθο, με αμαξι, γυμνασμενος, κοινωνικοτατος...

Πολλοί Έλληνες άντρες θα'ταν στην ίδια θέση...αν δεν τους έκαναν κονέ φίλες και ξαδέρφες τους
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
443
Like
840
Πόντοι
81
Σας γράφω περιστατικό μου 1 εβδομάδα πριν. Γνωρίζω από Facebook μια τυπισα 23 χρόνων που μένουμε 10 στενά μακριά ο ένας με τον άλλον. Κάνουμε μια υγιή συζήτηση με ανταλλαγή απόψεων. Αρχίζει το παραμύθι ότι ψάχνει σχέση και ότι είναι κορίτσι για σπίτι και στο παρελθόν έχει πέσει σε «φρούτα» και είναι μόνη τώρα. Φαινόταν ώριμο κοριτσάκι για την ηλικία της παρόλα αυτά. 2 μέρες μετά προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της. Ξενερωμενος εγώ πάω και είναι αυτή οι 2 φίλες της και εγώ. Καθόλη την διάρκεια που συζητούσα μαζί της οι άλλες ήταν απέναντι μας σαν μπράβοι. Τραγικό που πήγα, έχετε δίκιο. Να αναφέρω πως αυτές τις 2 μέρες που μιλάγαμε και την νύχτα που βρεθήκαμε από κοντά ήμουν κύριος με όλη την σημασία της λέξης. Ευγενικός, επικοινωνιακός και μετρημένος. Κάτσαμε μια ωρα μαζί και η φίλη της ανέφερε πως τις περιμένουνε κάτι άλλες γνωστές τους στο Αιγάλεω . Σαν να μου φανηκε πως της έστειλε μήνυμα η δικιά μου για να λακίσουν επειδή κάτι δεν της άρεσε. Μην σας τα πολυλεω, το βράδυ εκείνο δεν μιλήσαμε. Το επόμενο μεσημέρι έστειλα ένα τυπικό «καλησπέρα» για να κόψω λάσπη και μετά από 5 μέρες είμαι ακόμα στο διαβάστηκε. Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;
μην το ψαχνεις τωρα τι εκανες στραβα εσυ, απλα στην ελλαδα σε τετοιες ηλικιες οι γκομενες ειναι τερμα πυροβολημενες, ισως μια μερα να σε θελει και την επομενη να το μετανιωσει.
ισως σε ειδε πολυ κυριο και ξενερωσε. δεν ξερεις τι κουλες σκεψεις περνανε στον κατεστραμμενο της εγκεφαλο, για αυτο συνηθως πρεπει να εισαι τερμα στοκος-μπετοβλακας και μουνοδουλος για να μπλεξεις με νεαρη ελληνιδα
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
μην το ψαχνεις τωρα τι εκανες στραβα εσυ, απλα στην ελλαδα σε τετοιες ηλικιες οι γκομενες ειναι τερμα πυροβολημενες, ισως μια μερα να σε θελει και την επομενη να το μετανιωσει.
ισως σε ειδε πολυ κυριο και ξενερωσε. δεν ξερεις τι κουλες σκεψεις περνανε στον κατεστραμμενο της εγκεφαλο, για αυτο συνηθως πρεπει να εισαι τερμα στοκος-μπετοβλακας και μουνοδουλος για να μπλεξεις με νεαρη ελληνιδα
Αδελφέ έχεις δίκιο. Καταλαβαίνεις όμως ποσο πολύ με ξενέρωσε το γεγονός ότι εξαφανίστηκε. Όχι ότι δεν θα βρεθεί κάποια άλλη, αλλά γιατί να μην γαμησω και αυτή; Προφανώς και είναι χαζοκαταστραμενα αλλά και πάλι μου μένει η απορία και με ξενερώνει. Νιώθω σαν να μην έκανα κάτι εγώ καλά και χαλιέμαι. Με πήρε η μπάλα και έστελνα σε οποία έβρισκα εκείνο το βράδυ.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
.
...,νά φανταστείς ότι γιά 5-6 χρόνια δέν είχε γκόμενα,
.
Οποτε βρηκε επιτελους να γαμαει τσαμπα ο φιλος σου.. μετα απο καιρο...
για αυτο κ επεσε με τα μουτρα...
Αν κιολας κανει καλες πιπες αυτη..... ετοιμασου ραψου.. για παντρειές!!
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
443
Like
840
Πόντοι
81
Αδελφέ έχεις δίκιο. Καταλαβαίνεις όμως ποσο πολύ με ξενέρωσε το γεγονός ότι εξαφανίστηκε. Όχι ότι δεν θα βρεθεί κάποια άλλη, αλλά γιατί να μην γαμησω και αυτή; Προφανώς και είναι χαζοκαταστραμενα αλλά και πάλι μου μένει η απορία και με ξενερώνει. Νιώθω σαν να μην έκανα κάτι εγώ καλά και χαλιέμαι. Με πήρε η μπάλα και έστελνα σε οποία έβρισκα εκείνο το βράδυ.
δεν υπαρχει λογικη εξηγηση γιατι εξαφανιστηκε, το μυαλο της εχει γινει κιμα απο αυτο που ζει καθε μερα, την τρελη ζητηση που εχει και στα σοσιαλ και στον πραγματικο κοσμο.
η χειροτερη ηλικια να γνωρισει καποιος ελληνιδα ειναι απο 20 εως 29, θυμαμαι κοπελες μυαλωμενες προσγειωμενες και καλουλες στα 17 τους και τωρα στα 23 εχουν γινει σκατοντιβες και μαλακισμενες, μετα τα 30 θα αρχισει σιγα σιγα να επανερχεται ο εγκεφαλος αφου δει η τρελη ζητηση που ειχε να πεφτει σιγα σιγα καθως φθειρει στην εξωτερικη εμφανιση
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
δεν υπαρχει λογικη εξηγηση γιατι εξαφανιστηκε, το μυαλο της εχει γινει κιμα απο αυτο που ζει καθε μερα, την τρελη ζητηση που εχει και στα σοσιαλ και στον πραγματικο κοσμο.
η χειροτερη ηλικια να γνωρισει καποιος ελληνιδα ειναι απο 20 εως 29, θυμαμαι κοπελες μυαλωμενες προσγειωμενες και καλουλες στα 17 τους και τωρα στα 23 εχουν γινει σκατοντιβες και μαλακισμενες, μετα τα 30 θα αρχισει σιγα σιγα να επανερχεται ο εγκεφαλος αφου δει η τρελη ζητηση που ειχε να πεφτει σιγα σιγα καθως φθειρει στην εξωτερικη εμφανιση

Όσο χειρότερα συμπεριφέρεσαι τελικά και όσο περισσότερο μαλακας είσαι τόσο θα σε σεβαστούνε και θα καυλωσουν. Δυστυχώς οι καλές συμπεριφορές πάνε περίπατο. Σε βρίσκουν βαρετό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.174
Like
15.757
Πόντοι
3.656
αν τις γαμουσα ολες,δε θα ειχα χρονο αν γραφω τωρα στο bou:rockon:αν εννοεις τους ιδιοκτητες take away,πολυ πιθανον!
αν ημουν ιδιοκτητης,θα εκλεινα τα φωτα μετα το κλεισιμο και θα οργανωνα οργια μεσα στο μαγαζι:coffee:
μαλιστα θα προσελαμβανα μονο μουνιτσες μπαριστες για ευκαιριακες παρτουζες(εννοειται παντα με τη συναινεση τους)

μακαρι οταν ημουν πιο νεος να επαιζα ΜΟΝΟ ετσι μπαλιτσα:coffee: η σοφια αποκταται μεγαλωνοντας ομως,οπως και η περαση που εχεις!
εβγαινα με τους μπακουρομαλακες σε κλαμπακια για να το παιξω κλαρινογαμπρος:tooth: παντοτε ομως ειχα φετιχ με σερβιτορες,μπαριστα κλπ
και στους φουρνους δουλευουν πολυ γλυκες μουνιτσες +ευαλωτες,διοτι υπαρχουν στιγμες ΠΟΥ δεν παταει ψυχη:rockon::rockon:

οπότε μπορεις να παιξεις πιο ανετα,μετα το μεσημερακι :coffee:

τα μεγαλυτερα ζωα που εχω γνωρισει ηταν οι μπαργουμανες,ουδεποτε σκεφτηκα να χωθω σε τετοιες. πολυ φτηνες:coffee:

Ρε τύπε τί γίνεται Σαλόνικα;...:sad2: Ήμουν το ΣΚ,μου βγήκαν τα μάτια.:shockedeyes: Γυρίσαν και τα καυλάκια οι φοιτήτριες,είδα και κάτι ξανθιές τουρίστριες με φουστίτσες,σορτσάκια,ματάρες...Πανδαισία.Ειδικά αυτές οι τουρίστριες γαμιέται καμια απο τίντερ;

Ωραία ατμόσφαιρα πάντως,καμια σχέση με τη σκατίλα της επαρχίας...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.174
Like
15.757
Πόντοι
3.656
Όσο χειρότερα συμπεριφέρεσαι τελικά και όσο περισσότερο μαλακας είσαι τόσο θα σε σεβαστούνε και θα καυλωσουν. Δυστυχώς οι καλές συμπεριφορές πάνε περίπατο. Σε βρίσκουν βαρετό.

Τώρα το κατάλαβες;:think:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.384
Like
10.916
Πόντοι
3.556
Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;

Εισαι στο σωστο νημα τυπε :hi:

Με τις ελληνιδες τα πρωτα 150 χρονια ειναι δυσκολα, μετα θα συνηθισεις
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.384
Like
10.916
Πόντοι
3.556
Ρε τύπε τί γίνεται Σαλόνικα;...:sad2: Ήμουν το ΣΚ,μου βγήκαν τα μάτια.:shockedeyes: Γυρίσαν και τα καυλάκια οι φοιτήτριες,είδα και κάτι ξανθιές τουρίστριες με φουστίτσες,σορτσάκια,ματάρες...Πανδαισία.Ειδικά αυτές οι τουρίστριες γαμιέται καμια απο τίντερ;

Ωραία ατμόσφαιρα πάντως,καμια σχέση με τη σκατίλα της επαρχίας...
Που να δεις και Αθηνα. "Κολαση" το κεντρο τα ΣΚ το Σεπτεμβρη
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
299
Like
510
Πόντοι
81
προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της

. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;

Αν μου επιτρεπεις, εγιναν τα παρακατω δυο λαθη..

1) Δεχθηκες να βγεις μαζι με τις φιλες της.. Καλυτερα να της ελεγες " χμμ.. καταλαβαινω οτι θες χρονο με τις φιλες σου, οποτε κανονιζουμε να βγουμε μονοι μας μια αλλη φορα." .. Αυτοματα θα εχανε το συναισθημα οτι " σε εχει σιγουρο" και οτι πλεον ειναι αυτη που πρεπει να σε κερδισει..

2) Της αγορασες σοκολατα.. Οχι μονο της επιβεβαιωσες οτι αυτη ειναι το πανω χερι, αλλα προσπαθησες να την δελεασεις με κατι φτηνο απ το περιπτερο..

Με καταλαβαινεις, ετσι ?
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
443
Like
840
Πόντοι
81

ειναι η ιδεα μου ή πλεον στα γυμναστηρια η ψωλαρια εχει αυξηθει δραματικα, και οι γκομενες ειδικα απο 20-25 δεν πανε και καθονται και ξυνουν το μουνι τους εχοντας το καθε μπετοβλακα να τις γλυφει.
εδω στο βιντεο που ανεβαζουν στορι απο το μεγκα τζιμ ολο ψωλαρια διακρινεις
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Αν μου επιτρεπεις, εγιναν τα παρακατω δυο λαθη..

1) Δεχθηκες να βγεις μαζι με τις φιλες της.. Καλυτερα να της ελεγες " χμμ.. καταλαβαινω οτι θες χρονο με τις φιλες σου, οποτε κανονιζουμε να βγουμε μονοι μας μια αλλη φορα." .. Αυτοματα θα εχανε το συναισθημα οτι " σε εχει σιγουρο" και οτι πλεον ειναι αυτη που πρεπει να σε κερδισει..

2) Της αγορασες σοκολατα.. Οχι μονο της επιβεβαιωσες οτι αυτη ειναι το πανω χερι, αλλα προσπαθησες να την δελεασεις με κατι φτηνο απ το περιπτερο..

Με καταλαβαινεις, ετσι ?

Καλησπέρα φίλε μου. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Με φίλους που συζητήσαμε το περιστατικό μου ανέφεραν το ίδιο ακριβώς με εσένα. Παρόλα αυτά ήταν μια αυθόρμητη πράξη ευγένειας και τίποτα παραπάνω. Όσο περνάνε οι μέρες καταλαβαίνω πως πρώτα από όλα έκανα λάθος που πήγα και δεύτερον που ήμουν τόσο καλός μαζί της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Σας γράφω περιστατικό μου 1 εβδομάδα πριν. Γνωρίζω από Facebook μια τυπισα 23 χρόνων που μένουμε 10 στενά μακριά ο ένας με τον άλλον. Κάνουμε μια υγιή συζήτηση με ανταλλαγή απόψεων. Αρχίζει το παραμύθι ότι ψάχνει σχέση και ότι είναι κορίτσι για σπίτι και στο παρελθόν έχει πέσει σε «φρούτα» και είναι μόνη τώρα. Φαινόταν ώριμο κοριτσάκι για την ηλικία της παρόλα αυτά. 2 μέρες μετά προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της. Ξενερωμενος εγώ πάω και είναι αυτή οι 2 φίλες της και εγώ. Καθόλη την διάρκεια που συζητούσα μαζί της οι άλλες ήταν απέναντι μας σαν μπράβοι. Τραγικό που πήγα, έχετε δίκιο. Να αναφέρω πως αυτές τις 2 μέρες που μιλάγαμε και την νύχτα που βρεθήκαμε από κοντά ήμουν κύριος με όλη την σημασία της λέξης. Ευγενικός, επικοινωνιακός και μετρημένος. Κάτσαμε μια ωρα μαζί και η φίλη της ανέφερε πως τις περιμένουνε κάτι άλλες γνωστές τους στο Αιγάλεω . Σαν να μου φανηκε πως της έστειλε μήνυμα η δικιά μου για να λακίσουν επειδή κάτι δεν της άρεσε. Μην σας τα πολυλεω, το βράδυ εκείνο δεν μιλήσαμε. Το επόμενο μεσημέρι έστειλα ένα τυπικό «καλησπέρα» για να κόψω λάσπη και μετά από 5 μέρες είμαι ακόμα στο διαβάστηκε. Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;
γεια σου φιλε...καταρχην σοκολατα δεν επρεπε να παρεις,φάνηκες λιγο γλυκανάλατος (το λεω με την καλη εννοια χωρις να θελω να σε προσβάλω)..περα απο τη σοκολατα μαλλον παρα ησουν ευγενικος και τζεντλεμαν.Ααπο την αρχη επρεπε να τις ξεκαθαρίσεις να βγειτε οι δυο σας,και αν σου ελεγε το γνωστο "δε σε ξερω καλα" πες της ας βγουμε πρώτα οι δυο μας και αν πανε ολα καλα βγαινουμε και με φίλες...αλλα αν κρίνω απο τη σοκολάτα μαλλον "παρα ησουν" ευγενικος και τζεντλεμαν μαλλον και στον τροπο που μιλας (γλωσσα σώματος κτλ)..ειδικα οι μικρες θελουν να εισαι και λιγο αλανης,,,αυτα απο μενα!
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
145
Like
235
Πόντοι
21

ειναι η ιδεα μου ή πλεον στα γυμναστηρια η ψωλαρια εχει αυξηθει δραματικα, και οι γκομενες ειδικα απο 20-25 δεν πανε και καθονται και ξυνουν το μουνι τους εχοντας το καθε μπετοβλακα να τις γλυφει.
εδω στο βιντεο που ανεβαζουν στορι απο το μεγκα τζιμ ολο ψωλαρια διακρινεις
Για γκόμενες να πηγαίνεις σε γκρουπ προγράμματα ή σε crossfit γυμναστήρια. Το κανονικό γυμναστήριο δεν έχει πλέον γκόμενες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Καλησπέρα φίλε μου. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Με φίλους που συζητήσαμε το περιστατικό μου ανέφεραν το ίδιο ακριβώς με εσένα. Παρόλα αυτά ήταν μια αυθόρμητη πράξη ευγένειας και τίποτα παραπάνω. Όσο περνάνε οι μέρες καταλαβαίνω πως πρώτα από όλα έκανα λάθος που πήγα και δεύτερον που ήμουν τόσο καλός μαζί της.
ποσο εισαι αν επιτρέπεται?
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.384
Like
10.916
Πόντοι
3.556
Καλησπέρα φίλε μου. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Με φίλους που συζητήσαμε το περιστατικό μου ανέφεραν το ίδιο ακριβώς με εσένα. Παρόλα αυτά ήταν μια αυθόρμητη πράξη ευγένειας και τίποτα παραπάνω. Όσο περνάνε οι μέρες καταλαβαίνω πως πρώτα από όλα έκανα λάθος που πήγα και δεύτερον που ήμουν τόσο καλός μαζί της.
Τυπε το λαθος ξεκιναει εξ αρχης απο το οτι εσυ ενθουσιαστηκες που θα εβγαινες μαζι της, εστω και αν το ολο σκηνικο ηταν σα συνεντευξη για δουλεια και πως η γκομενα θεωρει πως σου εκανε χαρη

Και ολο αυτο ενω εχετε και οι δυο ακριβως τις ιδιες αναγκες για σχεσεις, ερωτα, κλπ

Καταλαβαινεις που ειναι το λαθος;
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
γεια σου φιλε...καταρχην σοκολατα δεν επρεπε να παρεις,φάνηκες λιγο γλυκανάλατος (το λεω με την καλη εννοια χωρις να θελω να σε προσβάλω)..περα απο τη σοκολατα μαλλον παρα ησουν ευγενικος και τζεντλεμαν.Ααπο την αρχη επρεπε να τις ξεκαθαρίσεις να βγειτε οι δυο σας,και αν σου ελεγε το γνωστο "δε σε ξερω καλα" πες της ας βγουμε πρώτα οι δυο μας και αν πανε ολα καλα βγαινουμε και με φίλες...αλλα αν κρίνω απο τη σοκολάτα μαλλον "παρα ησουν" ευγενικος και τζεντλεμαν μαλλον και στον τροπο που μιλας (γλωσσα σώματος κτλ)..ειδικα οι μικρες θελουν να εισαι και λιγο αλανης,,,αυτα απο μενα!

Καλησπέρα φιλαράκι μου. Τα λες πολύ σωστά. Είμαι 28 χρόνων και είμαι ευγενικός με όλους τους ανθρώπους και ειδικά δε με όσους δεν γνωρίζω. Στην προκειμένη περίπτωση ήμουν τόσο κύριος όσο δεν πάει. Η κάμερα είναι ότι δυστυχώς δεν το εκτίμησε και μου έκανε φοβερή εντύπωση. Η κίνηση ήταν λάθος όσο αναφορά την σοκολάτα και τις φίλες και μάλλον εξαρχής εκεί χάθηκε η μπάλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom