Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Like
255
Πόντοι
1
Λεφτα και κυκλος,ουτε γυμναστηρια μετρανε,ουτε αν γαμας καλα,ουτε αν εισαι καλο παιδι,ουτε αν εχεις ωραια ματια,οι ελλεινιδες οπως ειπαν και πιο πριν,δεν εχουν προτεραιοτητα το σεξ,αλλα την αποκατασταση,να βρουνε απο κονε εναν λεφτα,η εστω εναν με 3χιλιαρικα το μηνα και 3,4 σπιτια,και να τον τιλιξουνε για γαμο
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Εγω στην ανηψια μου παντως της ειχα δωσει συμβουλη να βρει εναν με λεφτα και να παντρευτει
Με ακουσε και τωρα ειναι παντεμενη με τρια παιδιά,
Οι αντρες πανω κατω ιδιοι ειναι, η καλη τυχη της γυναικας ειναι να βρει εναν με λεφτα
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
81
Like
7.241
Πόντοι
6.265
Εχτες ειχα παει να παρω καφε σε ενα καφενειο εδω στην περιοχη μου, παω να πληρωσω και ηταν ενα πολυ ωραιο μουνακι κοντουλα και μου χαμογέλαγε, πηγα να της πιασω κουβεντα αλλα δεν τραβηξε η φαση σαν να φοβοταν να μιλησει ενα πραγμα, τελικα εφυγα χωρις να γινει τιποτα
Η φάση αποτελειώθηκε μετά την λαίλαπα των καραντινών και την ηλιθιότητα του #metoo. Ήταν στραβό το κλίμα, το έφαγε και ο γαίδαρος που λέμε. #metooκαι για κουβέντα, είτε τις έχουν φοβήσει τις πιο νορμάλ, είτε τις πιάνουν υστερίες και μπορεί να κάνουν σκηνή. Δεν ξεχνάω πέρυσι σε αυτό το Terra Petra σκηνικό που ήταν ένας πιτσιρικάς μπακαλιάρος και μιλαγε με μια τυπισσα και ξαφνικά η τύπισσα πήγε και καλά τουαλέτα και έσκασε με τους φουσκωτους του μαγαζιου και πήγαν να τον πάρουν σησκωτό. ΄λΕγινε επέμβαση απο τους παραδίπλα και δεν έγινε κάτι τέτοιο, αλλά εν ολίγοις η τύπισσα πήγε και τους είπε ότι πήγε να την βιάσει και οι φουσκωτοι, σαν κλασικοί άμυαλοι πίθηκοι, πήγαν να το παίξουν λευκοί ιππότες. Η τύπισσα απλά ηταν βλαμμένη και είπε για λεκτικό βιασμό, γιατί πήγε και της μίλησε ο άλλος. Οι πίθηκοφρουροι έκαψαν ημισφαίρια όταν άκουσαν την μορφή του "βιασμού" και ο νέος κάλεσε την αστυνομία και έγινε ο χαμός. Και καλά έκανε και έκανε χαμό μετά. Προσωπικά θα έκανε μήνυση στο μαγαζί και στους φουσκωτους που πήγαν και τον τράβαγαν σαν σακί μπροστά σε κόσμο, προφανώς και στην τύπισσα για συκοφαντική δυσφήμιση, ηθική βλάκη και ως ηθικό αυτουργό σωματικής βλάβης. Με λίγα λόγια θα τους κατηγορουσα μετά ακόμα και για την Άλωση.
Να πώ ότι απο όλους εκεί μέσα που βλέπαμε εμείς ήταν ο μόνος που πήγε να μιλήσει σε γκομενα. Δεν θα ξαναπάει ποτέ μετά απο αυτό και αν το κάνει θα είναι μαγκωμένος.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
455
Like
862
Πόντοι
81
Η φάση αποτελειώθηκε μετά την λαίλαπα των καραντινών και την ηλιθιότητα του #metoo. Ήταν στραβό το κλίμα, το έφαγε και ο γαίδαρος που λέμε. #metooκαι για κουβέντα, είτε τις έχουν φοβήσει τις πιο νορμάλ, είτε τις πιάνουν υστερίες και μπορεί να κάνουν σκηνή. Δεν ξεχνάω πέρυσι σε αυτό το Terra Petra σκηνικό που ήταν ένας πιτσιρικάς μπακαλιάρος και μιλαγε με μια τυπισσα και ξαφνικά η τύπισσα πήγε και καλά τουαλέτα και έσκασε με τους φουσκωτους του μαγαζιου και πήγαν να τον πάρουν σησκωτό. ΄λΕγινε επέμβαση απο τους παραδίπλα και δεν έγινε κάτι τέτοιο, αλλά εν ολίγοις η τύπισσα πήγε και τους είπε ότι πήγε να την βιάσει και οι φουσκωτοι, σαν κλασικοί άμυαλοι πίθηκοι, πήγαν να το παίξουν λευκοί ιππότες. Η τύπισσα απλά ηταν βλαμμένη και είπε για λεκτικό βιασμό, γιατί πήγε και της μίλησε ο άλλος. Οι πίθηκοφρουροι έκαψαν ημισφαίρια όταν άκουσαν την μορφή του "βιασμού" και ο νέος κάλεσε την αστυνομία και έγινε ο χαμός. Και καλά έκανε και έκανε χαμό μετά. Προσωπικά θα έκανε μήνυση στο μαγαζί και στους φουσκωτους που πήγαν και τον τράβαγαν σαν σακί μπροστά σε κόσμο, προφανώς και στην τύπισσα για συκοφαντική δυσφήμιση, ηθική βλάκη και ως ηθικό αυτουργό σωματικής βλάβης. Με λίγα λόγια θα τους κατηγορουσα μετά ακόμα και για την Άλωση.
Να πώ ότι απο όλους εκεί μέσα που βλέπαμε εμείς ήταν ο μόνος που πήγε να μιλήσει σε γκομενα. Δεν θα ξαναπάει ποτέ μετά απο αυτό και αν το κάνει θα είναι μαγκωμένος.
στην ελλαδα ετσι εχουν τα πραγματα πλεον, δεν γινεται να γνωρισεις αγνωστη στο ασχετο εκτος αν εισαι καποιος διασημος ή ο απολυτος κουκλος-μοντελο
ολα γινονται μεσω κυκλων, για αυτο βλεπεις κατι ωραιους με μπαζα και κατι ωραιες με πατσαβουριδες
μονο αν εισαι πιτσιρικας και πηγαινεις λυκειο μπορεις να μιλησεις στο ασχετο σε μια πιτσιρικα και δεν θα στραβωσει και δεν θα σε βρισει που της ζητησες να βγειτε
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Δεν γινεται να αρέσουμε σε ολους -ολες αλλα επισης δεν γινεται να φοβόμαστε την αποτυχια. Πρεπει να βγαινουμε και να μιλαμε και οσες περισσότερες το κανουμε τοσες περισσοτερες οι πιθανοτητες , ειναι θεμα στατιστικής. Προσωπικα Εχω φαει ακυρα που με δυνάμωσαν και πλεον δεν με απασχολει τπτ , εχω έτοιμες απαντησεις και ηδη εχω προετοιμάσει τη κουβεντα που θα κανω πριν ακομα πλησιάσω. Αυτο λεγεται οργανωση και μεθοδικότητα για την επιτυχια. Θα παραθέσω μερικα παραδείγματα. Το ιδανικότερο σε μια προσεγγιση ειναι να πλησιάζουμε μια γυναικα μονη της και ποτε με παρεα με φιλες της γιατι υψώνουν αμυνες και δεν θελουν να φανούν εύκολες στις φιλες τους. Το αντιθετο με εμας τους αντρες οι γυναικες ειναι εκδικητικές μεταξυ τους και δεν χαιρονται με την επιτυχια φίλων τους. Αφου Λοιπον λοκαρουμε τον στοχο , παμε παντα απο μπροστα ποτε απο πισω γιατι την τρομάζουμε και θελουμε να μας δει καλα πρωτα και λεμε το εξης «Καλησπερα, μου εκανες εντυπωση και ηθελα να σε γνωρισω… το ονομα σου; » θα συστηθείτε και μετα θα ανοιξεις κουβεντα με τι ασχολειται κλπ κλπ. Βλεπεις εν συνεχεια τα vibes της κοπελας διοτι σιγουρα θα κολακευτεί και αυτο που θελουμε για αρχη ειναι να σπάσουμε τον παγο. Αφου ανταλλάξετε ονοματα και πειτε καμια μαλακια, 1-2 λεπτα μαξιμουμ μετα θα της πεις« εχεις καποιο ινσταγκραμ - φεισμπουκ να κρατήσουμε μια επαφη; » Ποτε δεν ζηταμε κινητο διοτι 9 στις 10
Δεν θα το δωσει αλλα τα σοσιαλ ειναι πολυ πιθανο για να σε ψαξει παραπανω και ειναι λογικο. Αν σου πει εχω σχεση, της απαντας αμεσως χωρις δισταγμό,« φιλους δεν εχεις;» Θα γελαει το πιο πιθανο και θα εχεις το πανω χερι οποτε θα στο δωσει κατα πασα πιθανοτητα και μετα αν θες επιμενεις μεσω σοσιαλ την αλλη μερα( ποτε δεν στελνεις την ιδια μερα φαινεσαι απελπισμένος και την αφηνεις να αναρωτιέται) αλλιως σταματας και εχεις ακομα μια γνωριμια στο παλμαρέ σου με σκοπο να της στειλεις μελλοντικά και συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο. Οι γυναικες γουστάρουν τετοιες προσεγγίσεις και ειναι θεμα
Χρονου μεχρι να πετυχεις αυτη που θα κατσει εντελει. Ειναι θεμα συστηματικότητας και επανάληψης μεχρι να νιωθεις οτι εισαι άτρωτος με
Αυτοπεποιθηση. Μην ξεχνάτε οι γυναικες καταλαβαινουν τον αντρα που εχει αερα και γουστάρουν. Dickpics φωτο
Και αλλα τετοια απορρίπτονται δια ροπάλου ειδικα σε πρωτα
Μηνυματα.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Δεν γινεται να αρέσουμε σε ολους -ολες αλλα επισης δεν γινεται να φοβόμαστε την αποτυχια. Πρεπει να βγαινουμε και να μιλαμε και οσες περισσότερες το κανουμε τοσες περισσοτερες οι πιθανοτητες , ειναι θεμα στατιστικής. Προσωπικα Εχω φαει ακυρα που με δυνάμωσαν και πλεον δεν με απασχολει τπτ , εχω έτοιμες απαντησεις και ηδη εχω προετοιμάσει τη κουβεντα που θα κανω πριν ακομα πλησιάσω. Αυτο λεγεται οργανωση και μεθοδικότητα για την επιτυχια. Θα παραθέσω μερικα παραδείγματα. Το ιδανικότερο σε μια προσεγγιση ειναι να πλησιάζουμε μια γυναικα μονη της και ποτε με παρεα με φιλες της γιατι υψώνουν αμυνες και δεν θελουν να φανούν εύκολες στις φιλες τους. Το αντιθετο με εμας τους αντρες οι γυναικες ειναι εκδικητικές μεταξυ τους και δεν χαιρονται με την επιτυχια φίλων τους. Αφου Λοιπον λοκαρουμε τον στοχο , παμε παντα απο μπροστα ποτε απο πισω γιατι την τρομάζουμε και θελουμε να μας δει καλα πρωτα και λεμε το εξης «Καλησπερα, μου εκανες εντυπωση και ηθελα να σε γνωρισω… το ονομα σου; » θα συστηθείτε και μετα θα ανοιξεις κουβεντα με τι ασχολειται κλπ κλπ. Βλεπεις εν συνεχεια τα vibes της κοπελας διοτι σιγουρα θα κολακευτεί και αυτο που θελουμε για αρχη ειναι να σπάσουμε τον παγο. Αφου ανταλλάξετε ονοματα και πειτε καμια μαλακια, 1-2 λεπτα μαξιμουμ μετα θα της πεις« εχεις καποιο ινσταγκραμ - φεισμπουκ να κρατήσουμε μια επαφη; » Ποτε δεν ζηταμε κινητο διοτι 9 στις 10
Δεν θα το δωσει αλλα τα σοσιαλ ειναι πολυ πιθανο για να σε ψαξει παραπανω και ειναι λογικο. Αν σου πει εχω σχεση, της απαντας αμεσως χωρις δισταγμό,« φιλους δεν εχεις;» Θα γελαει το πιο πιθανο και θα εχεις το πανω χερι οποτε θα στο δωσει κατα πασα πιθανοτητα και μετα αν θες επιμενεις μεσω σοσιαλ την αλλη μερα( ποτε δεν στελνεις την ιδια μερα φαινεσαι απελπισμένος και την αφηνεις να αναρωτιέται) αλλιως σταματας και εχεις ακομα μια γνωριμια στο παλμαρέ σου με σκοπο να της στειλεις μελλοντικά και συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο. Οι γυναικες γουστάρουν τετοιες προσεγγίσεις και ειναι θεμα
Χρονου μεχρι να πετυχεις αυτη που θα κατσει εντελει. Ειναι θεμα συστηματικότητας και επανάληψης μεχρι να νιωθεις οτι εισαι άτρωτος με
Αυτοπεποιθηση. Μην ξεχνάτε οι γυναικες καταλαβαινουν τον αντρα που εχει αερα και γουστάρουν. Dickpics φωτο
Και αλλα τετοια απορρίπτονται δια ροπάλου ειδικα σε πρωτα
Μηνυματα.
Αυτο λεγετε cold approach και τα ποσοστα επυτιχιας ειναι πολύ μικρα, θα φας τοσες χυλοπιτες που η αυτοπεποιθηση σου θα πεσει κατακορυφα και θα σου βγαλει νευρα και κομπλεξ στις σχεσεις σου με τους ανθρωπους γενικα, καλυτερα να πηγαινεις με πουτανες
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.430
Like
16.102
Πόντοι
3.656
Αφου Λοιπον λοκαρουμε τον στοχο , παμε παντα απο μπροστα ποτε απο πισω γιατι την τρομάζουμε και θελουμε να μας δει καλα πρωτα και λεμε το εξης «Καλησπερα, μου εκανες εντυπωση και ηθελα να σε γνωρισω… το ονομα σου; » θα συστηθείτε και μετα θα ανοιξεις κουβεντα με τι ασχολειται κλπ κλπ. Βλεπεις εν συνεχεια τα vibes της κοπελας διοτι σιγουρα θα κολακευτεί και αυτο που θελουμε για αρχη ειναι να σπάσουμε τον παγο. Αφου ανταλλάξετε ονοματα και πειτε καμια μαλακια, 1-2 λεπτα μαξιμουμ μετα θα της πεις« εχεις καποιο ινσταγκραμ - φεισμπουκ να κρατήσουμε μια επαφη; » Ποτε δεν ζηταμε κινητο διοτι 9 στις 10
Δεν θα το δωσει αλλα τα σοσιαλ ειναι πολυ πιθανο για να σε ψαξει παραπανω και ειναι λογικο. Αν σου πει εχω σχεση, της απαντας αμεσως χωρις δισταγμό,« φιλους δεν εχεις;» Θα γελαει το πιο πιθανο και θα εχεις το πανω χερι οποτε θα στο δωσει κατα πασα πιθανοτητα και μετα αν θες επιμενεις μεσω σοσιαλ την αλλη μερα( ποτε δεν στελνεις την ιδια μερα φαινεσαι απελπισμένος και την αφηνεις να αναρωτιέται) αλλιως σταματας και εχεις ακομα μια γνωριμια στο παλμαρέ σου με σκοπο να της στειλεις μελλοντικά και συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο.

Μόνο που αυτά πρέπει να μάθεις να τα λες σε άλλες γλώσσες

Γιατί μόνο με ξένες έχεις πιθανότητες να γίνει κάτι.Οι ελλεεινίδες θα σε κοιτάνε με βλέμμα τρόμου
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Μόνο που αυτά πρέπει να μάθεις να τα λες σε άλλες γλώσσες

Γιατί μόνο με ξένες έχεις πιθανότητες να γίνει κάτι.Οι ελλεεινίδες θα σε κοιτάνε με βλέμμα τρόμου
Θελεις να μου πεις οτι αν το κανεις σε Ελληνιδες αυτο δεν θα εχεις ποσοστα επιτυχίας; Αν σε βλεπουν για περιεργο και ο τροπος σου ειναι απότομος ναι λογικο να σε βλεπουν με βλεμμα τρομου. Θελει εξάσκηση και προπονηση . Η Ρώμη δεν χτίστηκε σε μια μερα
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Αυτο λεγετε cold approach και τα ποσοστα επυτιχιας ειναι πολύ μικρα, θα φας τοσες χυλοπιτες που η αυτοπεποιθηση σου θα πεσει κατακορυφα και θα σου βγαλει νευρα και κομπλεξ στις σχεσεις σου με τους ανθρωπους γενικα, καλυτερα να πηγαινεις με πουτανες
Κατσε πηγαινε σε πουτανες Λοιπον. Οσα δεν φτανει η αλεπού τα κανει κρεμαστάρια λενε στο χωριο μου
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Κατσε πηγαινε σε πουτανες Λοιπον. Οσα δεν φτανει η αλεπού τα κανει κρεμαστάρια λενε στο χωριο μου
Φιλε μου αυτες ειναι τακτικες για απελπισμενους, μην νομίζεις οτι θα ξεγελασεις καμια γκομενα, μπορει να σου κανει λιγο χαβαλε και να ασχοληθει λιγο μαζι σου να γαμησεις λιγο εως πολυ απιθανο
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Μόνο που αυτά πρέπει να μάθεις να τα λες σε άλλες γλώσσες

Γιατί μόνο με ξένες έχεις πιθανότητες να γίνει κάτι.Οι ελλεεινίδες θα σε κοιτάνε με βλέμμα τρόμου
Ξερω στην ακροπολη κατι καμακια ξεχασμενα απο την δεκαετια του 80 που ειναι καθε μερα εκει και τρωνε χυλοπιτες με τα κανταρια ακομα και απο τις ξενες φαντασου με τις Ελληνιδες
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Δεν γινεται να αρέσουμε σε ολους -ολες αλλα επισης δεν γινεται να φοβόμαστε την αποτυχια. Πρεπει να βγαινουμε και να μιλαμε και οσες περισσότερες το κανουμε τοσες περισσοτερες οι πιθανοτητες , ειναι θεμα στατιστικής. Προσωπικα Εχω φαει ακυρα που με δυνάμωσαν και πλεον δεν με απασχολει τπτ , εχω έτοιμες απαντησεις και ηδη εχω προετοιμάσει τη κουβεντα που θα κανω πριν ακομα πλησιάσω. Αυτο λεγεται οργανωση και μεθοδικότητα για την επιτυχια. Θα παραθέσω μερικα παραδείγματα. Το ιδανικότερο σε μια προσεγγιση ειναι να πλησιάζουμε μια γυναικα μονη της και ποτε με παρεα με φιλες της γιατι υψώνουν αμυνες και δεν θελουν να φανούν εύκολες στις φιλες τους. Το αντιθετο με εμας τους αντρες οι γυναικες ειναι εκδικητικές μεταξυ τους και δεν χαιρονται με την επιτυχια φίλων τους. Αφου Λοιπον λοκαρουμε τον στοχο , παμε παντα απο μπροστα ποτε απο πισω γιατι την τρομάζουμε και θελουμε να μας δει καλα πρωτα και λεμε το εξης «Καλησπερα, μου εκανες εντυπωση και ηθελα να σε γνωρισω… το ονομα σου; » θα συστηθείτε και μετα θα ανοιξεις κουβεντα με τι ασχολειται κλπ κλπ. Βλεπεις εν συνεχεια τα vibes της κοπελας διοτι σιγουρα θα κολακευτεί και αυτο που θελουμε για αρχη ειναι να σπάσουμε τον παγο. Αφου ανταλλάξετε ονοματα και πειτε καμια μαλακια, 1-2 λεπτα μαξιμουμ μετα θα της πεις« εχεις καποιο ινσταγκραμ - φεισμπουκ να κρατήσουμε μια επαφη; » Ποτε δεν ζηταμε κινητο διοτι 9 στις 10
Δεν θα το δωσει αλλα τα σοσιαλ ειναι πολυ πιθανο για να σε ψαξει παραπανω και ειναι λογικο. Αν σου πει εχω σχεση, της απαντας αμεσως χωρις δισταγμό,« φιλους δεν εχεις;» Θα γελαει το πιο πιθανο και θα εχεις το πανω χερι οποτε θα στο δωσει κατα πασα πιθανοτητα και μετα αν θες επιμενεις μεσω σοσιαλ την αλλη μερα( ποτε δεν στελνεις την ιδια μερα φαινεσαι απελπισμένος και την αφηνεις να αναρωτιέται) αλλιως σταματας και εχεις ακομα μια γνωριμια στο παλμαρέ σου με σκοπο να της στειλεις μελλοντικά και συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο. Οι γυναικες γουστάρουν τετοιες προσεγγίσεις και ειναι θεμα
Χρονου μεχρι να πετυχεις αυτη που θα κατσει εντελει. Ειναι θεμα συστηματικότητας και επανάληψης μεχρι να νιωθεις οτι εισαι άτρωτος με
Αυτοπεποιθηση. Μην ξεχνάτε οι γυναικες καταλαβαινουν τον αντρα που εχει αερα και γουστάρουν. Dickpics φωτο
Και αλλα τετοια απορρίπτονται δια ροπάλου ειδικα σε πρωτα
Μηνυματα.
Ρε φιλε αυτό με την πρόβα που λες το είχα δει και σε μια ταινία με το Βουτσά αλλά η γκομενα απαντούσε διαφορετικά και στράβωσε το πράγμα.
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Φιλε μου αυτες ειναι τακτικες για απελπισμενους, μην νομίζεις οτι θα ξεγελασεις καμια γκομενα, μπορει να σου κανει λιγο χαβαλε και να ασχοληθει λιγο μαζι σου να γαμησεις λιγο εως πολυ απιθανο
Αληθεια ποσο χρονων εισαι και τα λες αυτα; Σε πληροφορώ οτι γαμαω παρα πολλα μουνια απο 20 εως 35 που στοχεύω με αυτο το τροπο και απλα παρέθεσα το τροπο.. Αν δεν θελεις να το κανεις και εχεις βολευτεί με τις πουτανες κανενα προβλημα αλλα απελπισμένος ειναι αυτος που εχει βολευτεί με
Μια κατασταση Οχι εγω φιλαρακι.
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Ρε φιλε αυτό με την πρόβα που λες το είχα δει και σε μια ταινία με το Βουτσά αλλά η γκομενα απαντούσε διαφορετικά και στράβωσε το πράγμα.
Αν εχεις και μια κοιλια σαν τον συγχωρεμένο τον βουτσα εκει να δεις επιτυχια…
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Αληθεια ποσο χρονων εισαι και τα λες αυτα; Σε πληροφορώ οτι γαμαω παρα πολλα μουνια απο 20 εως 35 που στοχεύω με αυτο το τροπο και απλα παρέθεσα το τροπο.. Αν δεν θελεις να το κανεις και εχεις βολευτεί με τις πουτανες κανενα προβλημα αλλα απελπισμένος ειναι αυτος που εχει βολευτεί με
Μια κατασταση Οχι εγω φιλαρακι.
Σιγα μη γαμας μουνια, καμια χοντρη η καμια τρελη μπορει να σου κατσει αν εισαι τυχερος
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Σιγα μη γαμας μουνια, καμια χοντρη η καμια τρελη μπορει να
Δεν εχω λογο να ανοιξω beef μαζι σου και ουτε να αποδειξω κατι . Προσπαθω να σε βοηθησω και μου κανεις επιθεση, αλλα καταντας σαν μια
Μυγα στο αυτι μου που πεταει… ενοχλητική μαι αδιάφορη.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Δεν εχω λογο να ανοιξω beef μαζι σου και ουτε να αποδειξω κατι . Προσπαθω να σε βοηθησω και μου κανεις επιθεση, αλλα καταντας σαν μια
Μυγα στο αυτι μου που πεταει… ενοχλητική μαι αδιάφορη.
Μην ασχολεισαι μαν μου κάνε το παιχνιδι σου
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Αν εχεις και μια κοιλια σαν τον συγχωρεμένο τον βουτσα εκει να δεις επιτυχια…
Κοιλιά δεν έχω αλλά ο μακαρίτης στο θέμα μουνί πολύ καλύτερα τα κατάφερνε από πολλούς ευσταλείς
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Υπάρχουν αυτοί που γαμανε καλά και αυτοί που δεν γαμανε καλά. Είναι φυσικό ταλέντο όπως το να ξέρεις μπάλα ή μπασκετ.

Αν δεν ξέρεις να γαμας καλά βγαίνει και στον χαρακτήρα σου. Συνηθως οσοι δεν γαμανε καλά γίνονται καλά παιδιά.

Ατυχες οι γυναίκες που βρίσκουν κάποιον που δεν γαμαει καλά. Θα πρέπει αμέσως να τον απατησουν με πολλούς μέχρι να βρουν αυτόν που τις γαμαει όπως πρέπει.
Λάθος κάνεις...ο κομπλεξικος και σαβουρογαμης είναι κακό παιδί.
Ο καλός γαμιας επειδή έχει εκτονωθεί με ποιότητα και δεν κουβαλάει κακοήθειες είναι ευχάριστος τύπος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κοιλιά δεν έχω αλλά ο μακαρίτης στο θέμα μουνί πολύ καλύτερα τα κατάφερνε από πολλούς ευσταλείς
Πρώην αθλητής και εντός του καλλιτεχνικού κυκλώματος.Τι άλλο να ήθελε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom