Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 848 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.887

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Διαφωνώ στο θέμα της δουλειάς....πολλές φορές η δουλειά διαλέγει εσένα και όχι εσύ την δουλειά.Κατι τέτοια σκέφτονταν κάτι Αμερικανακια που μεγάλωσαν στο χα'ι'δεμα νομίζοντας ότι θα γίνουν εκατομμυριούχοι η έστω ότι θα πιασουν την καλή την άλλη μέρα και μετά από πολλά χρόνια δεν έχουν φύγει καν από το σπίτι τους γιατί...στοιχίζει!
Στα υπόλοιπα ξηγηθηκε ωραία ο παίκτης.
Φίλε καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή αλλά να ξέρεις τι κάνεις και γιατί το κάνεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.868
Κριτικές
62
Like
40.293
Πόντοι
8.530
Δηλαδη αν τώρα σε πάρει μια γκομενα τηλέφωνο και σου πει «Σαντ παμε για καφέ, ποτό, και σεξ, τα κερνάω όλα εγώ, μου αρέσεις, ορίστε και το χαρτί απαλλαγής μου από ψυχίατρο» θα τρέξεις.. δε θα την πεθάνεις στη μιρλα σε σημείο που να φύγει κολυμπώντας προς Περαια.. αυτό μου λες;

Ήρεμα ρωτάω.
Απλώς τέτοια όνειρα δεν βλέπεις στην Ελλάδα ακόμα και αν κοιμηθείς έχοντας φάει δύο κιλά γουρουνοπουλο και έχοντας πιει μια νταμιτζάνα ρετσίνα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.868
Κριτικές
62
Like
40.293
Πόντοι
8.530
Φίλε καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή αλλά να ξέρεις τι κάνεις και γιατί το κάνεις.
Δεν χρειάζεται σχέδιο και αηδιες...αν δεν σ' αρέσει βρίσκεις κάτι άλλο και φεύγεις .Η φευγεις.Σκετο.Είναι πολύ απλό.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.119
Like
15.699
Πόντοι
3.656
Να πας 2ημερο εννοείται πως θα ρίξεις φουλ. Αλλιώς τι να πας να κανεις. Απλά γνώμη μου την οποία εφαρμόζω είναι να ξεφύγουμε απ την λογική ζευγάρι / αντρόγυνο κάνει πράγματα αλλιως μονος στο σπίτι θα την βγαλεις. Προσωπικά για να στο πω χύμα πιο ωραία σε διημεράκια έχω περάσει με κοπέλες που τις ήξερα ελάχιστα (είχαμε βγει 2-3 φορες) παρα μέ μακροχρόνιες σχέσεις μου.

Ε καλά,έτσι συμφωνώ.Απλά αυτό που λες είναι σπάνιο για ελλεεινίδες.Μακάρι να υπήρχαν τόσο προχώ που να πηγαίνατε 2ημερα χωρίς να έχετε σχέση και μόνο να γαμιόσασταν.Η πλειοψηφία όμως μόνο με σχέση τα κάνει αυτά.
 

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Ε καλά,έτσι συμφωνώ.Απλά αυτό που λες είναι σπάνιο για ελλεεινίδες.Μακάρι να υπήρχαν τόσο προχώ που να πηγαίνατε 2ημερα χωρίς να έχετε σχέση και μόνο να γαμιόσασταν.Η πλειοψηφία όμως μόνο με σχέση τα κάνει αυτά.
Με όσες έχω βγει πάνω απο 3 ραντεβού (που θα το έχω φάει κατά 90% ήδη μέχρι το 3ο ραντεβού) καμία δεν μου έχει πει όχι. 2-3 που δεν είχα φάει στο 3ο ραντεβού τα έφαγα όταν πήγαμε που ηταν και δυνατή φάση.
 

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Δεν χρειάζεται σχέδιο και αηδιες...αν δεν σ' αρέσει βρίσκεις κάτι άλλο και φεύγεις .Η φευγεις.Σκετο.Είναι πολύ απλό.
Κατά την γνώμη μου αυτό είναι το τέλειο για να μην κανεις τίποτα στην ζωή σου. Δεν αναφέρθηκα το να σ αρέσει αυτό που κανεις αλλα στο γιατί το κανεις και τι θες να πετύχεις μ αυτό. Δηλαδή να βγάλεις λεφτά; Ποσα και για ποιο λόγο; Κλπ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.868
Κριτικές
62
Like
40.293
Πόντοι
8.530
Κατά την γνώμη μου αυτό είναι το τέλειο για να μην κανεις τίποτα στην ζωή σου. Δεν αναφέρθηκα το να σ αρέσει αυτό που κανεις αλλα στο γιατί το κανεις και τι θες να πετύχεις μ αυτό. Δηλαδή να βγάλεις λεφτά; Ποσα και για ποιο λόγο; Κλπ
Δεν έχει νόημα να φθείρεσαι έτσι με τέτοιες σκεψεις....μακροπρόθεσμα όλοι θα είμαστε νεκροί .
Το θέμα είναι με ποιον τρόπο θα φύγεις από μια δουλειά που δεν σου αρέσει δηλαδή αν θα φύγεις έχοντας βρει πρώτα κατι καλυτερο .
Τι θα παίρνεις;Λίγα ...
Για ποιον λόγο;Για να καλύψεις τις ανάγκες σου ...
Υποτίθεται ότι είναι αυτονόητα αυτά....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.119
Like
15.699
Πόντοι
3.656
Με όσες έχω βγει πάνω απο 3 ραντεβού (που θα το έχω φάει κατά 90% ήδη μέχρι το 3ο ραντεβού) καμία δεν μου έχει πει όχι. 2-3 που δεν είχα φάει στο 3ο ραντεβού τα έφαγα όταν πήγαμε που ηταν και δυνατή φάση.

Μάλλον είσαι τυχερός,ειδικά αν έπεσες και σε γκόμενες που βλέπονται κιόλας
 

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Δεν έχει νόημα να φθείρεσαι έτσι με τέτοιες σκεψεις....μακροπρόθεσμα όλοι θα είμαστε νεκροί .
Το θέμα είναι με ποιον τρόπο θα φύγεις από μια δουλειά που δεν σου αρέσει δηλαδή αν θα φύγεις έχοντας βρει πρώτα κατι καλυτερο .
Τι θα παίρνεις;Λίγα ...
Για ποιον λόγο;Για να καλύψεις τις ανάγκες σου ...
Υποτίθεται ότι είναι αυτονόητα αυτά....
Δεν δουλεύω για να καλύψω τις ανάγκες μου αυτές τις έχω καλύψει. «Δουλεύω» για να έχω άνετη ζωή και αναβαθμισμένες εμπειριες. Το δουλεύω μέσα σε εισαγωγικά γιατί πιστεύω πως η μισθωτή εργασία μακροχρόνια δεν βγάζει κάτι. Ακουλθω μια λογική του βαλε το χρήμα να «δουλεύει» για εσένα και οχι εσυ για το χρήμα. Φυσικά στα πρώτα χρόνια της ζωής σου θα δουλέψεις κ εσυ για αυτό.
 

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Μάλλον είσαι τυχερός,ειδικά αν έπεσες και σε γκόμενες που βλέπονται κιόλας
Κοιτα δεν είναι ότι το λέω και σε όλες. Ανάλογα την φάση κ την γκομενα. Γενικά αυτό που πιστεύω είναι πως αν έχεις τον τρόπο μπορείς να πεις το οτιδήποτε. Για να αποκτήσεις τον τρόπο θες και εξάσκηση.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.868
Κριτικές
62
Like
40.293
Πόντοι
8.530
Δεν δουλεύω για να καλύψω τις ανάγκες μου αυτές τις έχω καλύψει. «Δουλεύω» για να έχω άνετη ζωή και αναβαθμισμένες εμπειριες. Το δουλεύω μέσα σε εισαγωγικά γιατί πιστεύω πως η μισθωτή εργασία μακροχρόνια δεν βγάζει κάτι. Ακουλθω μια λογική του βαλε το χρήμα να «δουλεύει» για εσένα και οχι εσυ για το χρήμα. Φυσικά στα πρώτα χρόνια της ζωής σου θα δουλέψεις κ εσυ για αυτό.
Προφανώς είσαι ελεύθερος επαγγελματίας...
Μακάρι να καταφέρεις αυτά που θέλεις γιατί στους ρευστους καιρούς που ζούμε ξαφνικά βρίσκονται πολλοί με την θηλιά στον λαιμό κυριολεκτικά και μεταφορικά....
 
  • Like
Αντιδράσεις: cv119

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Προφανώς είσαι ελεύθερος επαγγελματίας...
Μακάρι να καταφέρεις αυτά που θέλεις γιατί στους ρευστους καιρούς που ζούμε ξαφνικά βρίσκονται πολλοί με την θηλιά στον λαιμό κυριολεκτικά και μεταφορικά....
Σ ευχαριστώ πολύ. Όλα έχουν το ρίσκο τους. Το ζυγίζεις και επιλέγεις.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.119
Like
15.699
Πόντοι
3.656
Κοιτα δεν είναι ότι το λέω και σε όλες. Ανάλογα την φάση κ την γκομενα. Γενικά αυτό που πιστεύω είναι πως αν έχεις τον τρόπο μπορείς να πεις το οτιδήποτε. Για να αποκτήσεις τον τρόπο θες και εξάσκηση.

Ότι τρόπο και να'χεις,εγώ πιστεύω εξαρτάται κυρίως στο τί γκόμενα θα πέσεις.Είναι μεγάλη τύχη να πέφτεις σ'αυτές που δεν θα χρειαστεί να κάνεις τρελούς συμβιβασμούς για να είστε μαζί ή να κάνετε τέτοιου είδους 2ημερα και 3ημερα χωρίς να έχετε σχέση
 

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Ότι τρόπο και να'χεις,εγώ πιστεύω εξαρτάται κυρίως στο τί γκόμενα θα πέσεις.Είναι μεγάλη τύχη να πέφτεις σ'αυτές που δεν θα χρειαστεί να κάνεις τρελούς συμβιβασμούς για να είστε μαζί ή να κάνετε τέτοιου είδους 2ημερα και 3ημερα χωρίς να έχετε σχέση
Τους συμβιβασμούς τους έκοψα.
 

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Α ρε Σαντ...
Γυμνασου λίγο και κάνε διατροφή,ντύσου ωραία και κυρίως μην μιζεριάζεις
Ο επιστημών ορθώς ομίλησε. Δεν παίζει ρόλο μόνο το χρήμα αλλα και το πως είσαι με τον εαυτό σου. Αυτό το προβάλεις. Αν είσαι μίζερος και μέσα στη κακομοιριά ούτε εσυ δεν θα θες τον εαυτό σου ποσο μάλλον να σε θέλει μια γκομενα.
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
καταρχιν ξεκινησα στα 19 και ειμαι 23 οποτε οχι μια φορα το διμηνο αλλα καθε 1μησι μηνα και αν παρεις 10μηνες που τα ειχε κλειστα λογω 2 λοκνταουν πιανονται 3 χρονια και 1μηνας,επισης δε γουσταρω ρε φιλε να ψαχτω για ελληνιδες με το ζορι δλδ?δε τις χονευω τις ελληνιδες και οχι οι ελληνιδες δε θελουν να γαμηθουν αντιθετα μονο το θεαθηνε τους νοιαζει και μπλεκουν με κατι τσολια μονο που δε εχουν ορμες και ειναι φλωροι,εγω ομως θελω να γαμησω στα συγουρα δε θελω τωρα να καυλαντιζω με ελληνιδες και αν γαμησω,θελω το ευκολο σεξ και οι ελληνιδες δε το παρεχουν το ευκολο σεξ γιατι ειναι ξενερωτες χωρις ορμες,εγω σε ιεροδουλες θελω να πηγαινω μονο και δε καταλαβα ρε φιλε εσυ στα 23 ειχες γαμησει περισσοτερο απο 35 φορες?και μη πεις ναι γιατι δε προκειται να σε πιστεψω με την καμια,εχω ρωτησει αγορια στη ηλικια μου και ολοι λενε απο 5-10 το πολυ φορες περναω τη πλειοψηφια αγοριων στην ηλικια μου οποτε βουλωστο παλιοκοπανε.
Φιλαράκι πραγματικά δεν εχω καταλάβει αν αυτά που γράφεις είναι αλήθεια ή μας τρολάρεις. Καταρχάς μπράβο σου που έχεις καταγράψει ακριβώς πόσες φορές έχεις κάνει σεξ. Εγώ πάντως που είμαι 53 γαμάω τουλάχιστον 20με 25 φορές τον μήνα σε μπουρδέλο την τελευταία πενταετία. Δεν αντέχω να πάω λιγότερες φορές. Στην ηλικία σου θα πήγαινα κάθε μερα εάν δεν είχα γκόμενα. Τι διάολο δεν μπορείς να διαθέσεις 300 ευρώ για πάρτη σου;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.868
Κριτικές
62
Like
40.293
Πόντοι
8.530
Ο επιστημών ορθώς ομίλησε. Δεν παίζει ρόλο μόνο το χρήμα αλλα και το πως είσαι με τον εαυτό σου. Αυτό το προβάλεις. Αν είσαι μίζερος και μέσα στη κακομοιριά ούτε εσυ δεν θα θες τον εαυτό σου ποσο μάλλον να σε θέλει μια γκομενα.
Eιναι θέμα κύκλου και περιβάλλοντος....σε μεγάλες κοινωνίες είστε άνετοι και λέτε "έχω πιθανότητες"...σε μικρές κοινωνίες όσες έχουν έστω ελάχιστη αξία εμφανισιακά η ως νοικοκυρές θα τακιμιαζουν με γείτονα,συγχωριανό ,συμμαθητή κτλ...όσες είναι μόνες μετά τα 25-30 είναι κυριολεκτικά άρρωστες καταστάσεις.Δεν υπάρχει περιθώριο για κάποιον που είναι ξένος σε μικρη κοινωνία....μόνη λύση το να είσαι σε απόσταση βολής από μέρος με κάποια ποιότητα σε ιδρύματα σεξ δηλαδή Αθηνα-Θεσσαλονικη.Συναγωνιστες π.χ.απο Φλώρινα ,Καστοριά ,Έβρο και Αιτωλοακαρνανία πραγματικά κουβαλάνε σταυρό στις πλάτες....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Eιναι θέμα κύκλου και περιβάλλοντος....σε μεγάλες κοινωνίες είστε άνετοι και λέτε "έχω πιθανότητες"...σε μικρές κοινωνίες όσες έχουν έστω ελάχιστη αξία εμφανισιακά η ως νοικοκυρές θα τακιμιαζουν με γείτονα,συγχωριανό ,συμμαθητή κτλ...όσες είναι μόνες μετά τα 25-30 είναι κυριολεκτικά άρρωστες καταστάσεις.Δεν υπάρχει περιθώριο για κάποιον που είναι ξένος σε μικρη κοινωνία....μόνη λύση το να είσαι σε απόσταση βολής από μέρος με κάποια ποιότητα σε ιδρύματα σεξ δηλαδή Αθηνα-Θεσσαλονικη.Συναγωνιστες π.χ.απο Φλώρινα ,Καστοριά ,Έβρο και Αιτωλοακαρνανία πραγματικά κουβαλάνε σταυρό στις πλάτες....

α μπραβο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: cv119

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom