Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
734
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
26
το τραβελακι αντε να φτασει στους 25 ποντους ψωλη εγω νουνου παιζω μπαλα με παλουκια που δεν πνίγονται στα σαλια..
Μόνο με αφρικανους παίζεις μπάλα δηλαδή γιατί Έλληνας με 25 δεν.Ξυπνα τραβελακι που ζεις?
 

panossparta

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Χέσε μας μπάρμπα ύπνο πήγε αργά
χαχαχα. Φιλε γαμανε οι πολεμικες τεχνες. Οτι καλυτερο μπορεις να κανεις για τον ανδρισμο σου και την υγεια σου μη λεμε μαλακιες. Μακρια απο το τεννις
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.099
Like
3.686
Πόντοι
1.706
Ναι εχω αλλάξει πολλές δουλειές σε διάφορα διαστήματα αλλά 1 μήνα το πολύ η καθεμία.
Οπως έχουν γίνει όλες οι εργασίες είναι τού κώλου...μισθός τής πούτσας...καί ατελείωτη εργασία!!
Υπερωρίες δέν τούς πληρώνουν...ένσημα δέν τούς βάζουν...καί έχουν απαιτήσεις τρομερές...
Μέχρι καί πτυχία θέλουν...γιά εργασίες πραγματικά τής πλάκας!! :dunno:
:heavymetalbig:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
734
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
26
Οπως έχουν γίνει όλες οι εργασίες είναι τού κώλου...μισθός τής πούτσας...καί ατελείωτη εργασία!!
Υπερωρίες δέν τούς πληρώνουν...ένσημα δέν τούς βάζουν...καί έχουν απαιτήσεις τρομερές...
Μέχρι καί πτυχία θέλουν...γιά εργασίες πραγματικά τής πλάκας!! :dunno:
:heavymetalbig:
Ειλικρινά δε πάνε καλά είναι σχιζοφρενεις τα αφεντικά με όλη τη σημασία της λέξεως.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.029
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
373
Like
651
Πόντοι
81
Ναι εχω αλλάξει πολλές δουλειές σε διάφορα διαστήματα αλλά 1 μήνα το πολύ η καθεμία.
Γιατι ομως γινεται αυτο ?
Δεν γινεται οσοι εργοδοτες σε προσλαμβανουν να ειναι απατεωνες -σιγουρα υπαρχουν και πολλοι μαλιστα - αλλα οταν εσυ αλλαζεις δουλεια καθε μηνα μηπως κανεις κατι λαθος ???
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
572
Like
660
Πόντοι
86
θα εδινα τα εύσημα και στην δικη σου κωλαρα αλλα επιφυλάσσομαι
προσεχε μη παρειs πολυ φορα και βρειs πουθενα , τετοια μαγκια πληκτρολογιου. Ρε εχειs φατσα καρτα προσωπο κωλο κτλ
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
734
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
26
Γιατι ομως γινεται αυτο ?
Δεν γινεται οσοι εργοδοτες σε προσλαμβανουν να ειναι απατεωνες -σιγουρα υπαρχουν και πολλοι μαλιστα - αλλα οταν εσυ αλλαζεις δουλεια καθε μηνα μηπως κανεις κατι λαθος ???
Όχι στη μία δε είχαν λεφτα για 3ο άτομο και με πήραν βλέποντας αν θα πήγαινε καλά για 3ο άτομο τώρα στη άλλη φταιω εγώ στη άλλη ήταν φυλλάδια πόσο να κρατήσουν στη παραλλη ήταν εστίαση θέλουν προϋπηρεσία εκεί δυστιχως οπότε όχι δε φταίω εγώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως σε πιάνουν να τρως εν'ώρα εργασίας;
Χαχαχα όχι ούτε καν απλά η μία δε είχε δουλειά για 3 ο άτομο η εστίαση ζητά προϋπηρεσία και στη άλλη έφταιγα εγώ και πάει λέγοντας.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.948
Like
3.005
Πόντοι
456
χαχαχα. Φιλε γαμανε οι πολεμικες τεχνες. Οτι καλυτερο μπορεις να κανεις για τον ανδρισμο σου και την υγεια σου μη λεμε μαλακιες. Μακρια απο το τεννις
Ε ναι από τη πολλή αγαμία έχουνε ανοίξει όλο μαγαζιά με μποξ και καράτε..σε κάθε στενό έχει και από δύο..πάνε οι μικροί μπας και ξεδοσουνε από τις αγαμησιες..βαράνε το σακο να ξεδοσουνε..που δε μπορούνε να βρούνε γκόμενα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως σε πιάνουν να τρως εν'ώρα εργασίας;
Αυτος μπορεί να είναι χοντρός αλλά τουλάχιστον δουλεύει δε καθετε όλη μέρα στο παιδικό του δωμάτιο να είναι άνεργος.εσυ 45χρονων άνθρωπος και δε δουλεύεις δε γυμνάζεσε αμάξι δεν έχεις..ούτε ελλεινιδα δε θα γυρίσει να σε κοιτάξει έτσι..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.929
Κριτικές
102
Like
47.796
Πόντοι
21.661
Χαχαχα όχι ούτε καν απλά η μία δε είχε δουλειά για 3 ο άτομο η εστίαση ζητά προϋπηρεσία και στη άλλη έφταιγα εγώ και πάει λέγοντας.
μηπως τον επαιζες σε πουστοσαητ-ς τοτε και σε πιασανε με το 11,3 να πιτσιλας τη λεκανη? :think:
 
Τελευταία τροποποίηση:

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
5
Like
6.280
Πόντοι
2.306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom