Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.699
Κριτικές
62
Like
41.521
Πόντοι
8.530
Αυτές τις αποφεύγουμε για να ζούμε και τις εχουμε μόνο για τουρισμό και να διακοπαρουμε (και όχι ολες).
Σκέψου ότι υπάρχουν πολλοί που ζουν εκεί....όσοι μπορούν καταφεύγουν ,έστω για μονοήμερη απόδραση,σε μεγαλύτερες κοινωνίες με πιο πολλές επιλογές...οι υπόλοιποι σαπίζουν στην μιζέρια τους .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.601
Like
16.353
Πόντοι
3.656
Εργαζόμενος σε εξωτικό νησι λιγο πριν την λήξη της βάρδιας μου
Αφου ειχα τρελές καύλες εκανα ξερό πέσιμο σε μια αυστραλεζα πελάτισσα που καθόταν με την φίλη της
Οχι τιποτα ρομαντζα.. Της πρότεινα βολτα στην παραλια
Αφου δίστασε να μου απαντήσει και αρχισε τα μα και τα μου αδιαφορησα τελείως και συνέχισα τη δουλεια μου μιας και δεν ειχα χρονο για παιχνιδια.

40 λεπτα αργότερα αφου κλείσαμε και ετοιμαζόμουν να φύγω εμφανίστηκε η λεγαμενη μονη της αυτη τη φορα για να πάμε εκείνη τη βόλτα.
Τελικα πήγαμε κατευθείαν σπιτι μου και γαμηθηκαμε μεχρι το πρωί.

Δεν μπορώ να φανταστώ ελλεηνιδα να ρίχνει τον εγωισμό της και να κάνει κατι ανάλογο

snake-cobra.gif
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Σε καλό δρόμο είσαι :confused:

sad-and-lonely-man-sitting-on-bench-overlooking-sea-on-vancouver-island-KAKEX5.jpg
τουλαχιστον μπορει να ειμαι single στα 35-40 οπως εσυ αλλα τουλαχιστον θα εχω γαμησει απειρες φορες σε μπου,εσυ που εισαι και single και ουτε σε μπου πας τι να πεις για κλαμματα η φαση σου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.601
Like
16.353
Πόντοι
3.656
Μάγκες συγνώμη που θα σας το χαλάσω λίγο, αλλά και οι Ελληνίδες είναι πουτάνες και γαμιούνται εύκολα, χωρίς υποχρεώσεις και σαν σκύλες πολύ εύκολα. Και κυρίως πιο εύκολες είναι οι παντρεμένες, αρραβωνιασμένες, σε σχέση κλπ. Δεν θέλει κόπο, σωστή στόχευση, σωστό timing και κυρίως να μην μασάς να φας 2-3-5 άκυρα σε μία έξοδο και το γαμήσι είναι σίγουρο.

Αν είσαι μπαρμαν,γυμναστης,δάσκαλος γιόγκα,μπάτσος,ένστολος,αφεντικό,διευθυντης,προιστάμενος...έτσι ακριβώς είναι
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Αν είσαι μπαρμαν,γυμναστης,δάσκαλος γιόγκα,μπάτσος,ένστολος,αφεντικό,διευθυντης,προιστάμενος...έτσι ακριβώς είναι
μαλακιες λεει ο τυπος,οι ελληνιδες ειναι πανδυσκολες και γαμιουνται μονο με τους λιγους και αφηνουν τους πολλους χωρις σεξ,οι ελληνιδες ειναι πανευκολες μονο στο 20 τοις εκατο των αντρων και στο 80 πανδυσκολες,αυτο δε σημαινει οτι ειναι ευκολες επειδη ειναι στο 20 τοις εκατο,ευκολες θα ηταν αμα πηγαιναν και με το 100 τοις 100 οπως οι ξενες,τωρα που πανε μονο με το 20 τοις εκατο ειναι πανδυσκολες οχι πανευκολες που λεει ο αλλος πανω,με τις ελληνιδες το γαμησι δε ειναι ποτε συγουρο μη λεμε κουλα,γιαγκουλα σοβαρεψου γιατι με αυτα που λες δειχνεις ασχετος του ασχετου,επειδη οι ελληνιδες ειναι ευκολες σε μια μεριδα μονο(στο 20 τοις εκατο) δε σημαινει ειναι και στο 100 τοις 100 των αντρων αντε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.601
Like
16.353
Πόντοι
3.656
μαλακιες λεει ο τυπος,οι ελληνιδες ειναι πανδυσκολες και γαμιουνται μονο με τους λιγους και αφηνουν τους πολλους χωρις σεξ,οι ελληνιδες ειναι πανευκολες μονο στο 20 τοις εκατο των αντρων και στο 80 πανδυσκολες,αυτο δε σημαινει οτι ειναι ευκολες επειδη ειναι στο 20 τοις εκατο,ευκολες θα ηταν αμα πηγαιναν και με το 100 τοις 100 οπως οι ξενες,τωρα που πανε μονο με το 20 τοις εκατο ειναι πανδυσκολες οχι πανευκολες που λεει ο αλλος πανω,με τις ελληνιδες το γαμησι δε ειναι ποτε συγουρο μη λεμε κουλα,γιαγκουλα σοβαρεψου γιατι με αυτα που λες δειχνεις ασχετος του ασχετου,επειδη οι ελληνιδες ειναι ευκολες σε μια μεριδα μονο(στο 20 τοις εκατο) δε σημαινει ειναι και στο 100 τοις 100 των αντρων αντε.

%CE%B5%CE%B4%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B5%CE%B4%CF%81%CE%BF%CF%82.gif
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
ρε σαμπ ασε τον προερδο του εδεσαικου και αντε πηγαινε σε καμια ιεροδουλη,δε εχεις βρει ποτε γκομενα εξω πηγαινε τουλαχιστον να γαμησεις,θα φτασεις 80 και δε θα εχεις γαμησει ακομα
 
  • Like
Αντιδράσεις: kk1980

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.723
Κριτικές
2
Like
5.470
Πόντοι
1.056
τουλαχιστον μπορει να ειμαι single στα 35-40 οπως εσυ αλλα τουλαχιστον θα εχω γαμησει απειρες φορες σε μπου,εσυ που εισαι και single και ουτε σε μπου πας τι να πεις για κλαμματα η φαση σου.

Το να γαμάς εκτός μπουρδέλων το έχεις σκεφτεί σαν ενδεχόμενο;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.699
Κριτικές
62
Like
41.521
Πόντοι
8.530
Αν είσαι μπαρμαν,γυμναστης,δάσκαλος γιόγκα,μπάτσος,ένστολος,αφεντικό,διευθυντης,προιστάμενος...έτσι ακριβώς είναι
Ο Γιαγκούλας είναι κάτι από όλα αυτά η είναι στην Αθήνα όπου κυκλοφορεί κάθε καρυδιάς καρύδι....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.699
Κριτικές
62
Like
41.521
Πόντοι
8.530
μαλακιες λεει ο τυπος,οι ελληνιδες ειναι πανδυσκολες και γαμιουνται μονο με τους λιγους και αφηνουν τους πολλους χωρις σεξ,οι ελληνιδες ειναι πανευκολες μονο στο 20 τοις εκατο των αντρων και στο 80 πανδυσκολες,αυτο δε σημαινει οτι ειναι ευκολες επειδη ειναι στο 20 τοις εκατο,ευκολες θα ηταν αμα πηγαιναν και με το 100 τοις 100 οπως οι ξενες,τωρα που πανε μονο με το 20 τοις εκατο ειναι πανδυσκολες οχι πανευκολες που λεει ο αλλος πανω,με τις ελληνιδες το γαμησι δε ειναι ποτε συγουρο μη λεμε κουλα,γιαγκουλα σοβαρεψου γιατι με αυτα που λες δειχνεις ασχετος του ασχετου,επειδη οι ελληνιδες ειναι ευκολες σε μια μεριδα μονο(στο 20 τοις εκατο) δε σημαινει ειναι και στο 100 τοις 100 των αντρων αντε.
Πολύ μεγάλο το 20%.....πιστεύω ότι είναι πολύ μικρότερο .
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Το να γαμάς εκτός μπουρδέλων το έχεις σκεφτεί σαν ενδεχόμενο;
ο σαμπ δε γαμαει εκτος μπουρδελων και ουτε σε μπουρδελα γιαυτο και του την λεω γιατι οφειλει σαν αντρας αφου δε γαμαει εξω να γαμαει σε μπουρδελα,μη ξεγελιομαστε εξω γαμανε ελληνιδες μονο το 20 τοις εκατο των αντρων οι υπολοιποι δε γαμανε απλα ειναι αποκλεισμενοι,αμα ανηκεις στο 20 με γεια σου και χαρα σου αλλα δε θα μου κανεις τις ελληνιδες υγιεις προσωπικοτητες αντιθετα οι ελληνιδες εχουν ξεκαθαρα καρκινο στο μυαλο.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Πολύ μεγάλο το 20%.....πιστεύω ότι είναι πολύ μικρότερο .
εγω σου λεω 20 αδερφε,το 80 δε γαμαει με τιποτα μονο σε μπουρδελα εχει γαμησει το 80 πραγματικα μονο το 20 ξερει πως ειναι το σεξ εκτος μπουρδελων,κατα τα αλλα ειναι ευκολες οι ελληνιδες ναι μωρε,εγω ειλικρινα στο λεω οποιον αντρα και να εχω ρωτησει για τις ελληνιδες καλο δε θα πει,θα πουνε παλιοελληνιδες ολοι,αμα καθοντουσαν κανεις δε θα τις εκραζε για να τις κραζουν ολοι κατι σημαινει αυτο φιλε.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Ο Γιαγκούλας είναι κάτι από όλα αυτά η είναι στην Αθήνα όπου κυκλοφορεί κάθε καρυδιάς καρύδι....
οχι ρε ουτε στη αθηνα γαμανε,λιγοι γαμανε και στη αθηνα,στη αθηνα αντε να γαμανε ενα παλι 20 εως 30 τοις εκατο,το προβλημα το εχει ολη η ελλαδα μη φανταστεις,μονο αν πας εξωτερικο δε θα εχεις θεμα στα γκομενικα τελος,το 70-80 τοις εκατο των αντρων αντιμετωπιζει μεγιστο θεμα απο τις καταραμενες ελληνιδες,δε εχει γαμησει καν εκτος μπουρδελων αυτο το 70-80 τοις εκατο.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
ναι ηταν δυσκολες και εχουν χειροτερεψει αλλα οποιος τρωει τη μερα του εδω μεσα κλαιγοντας τη μοιρα του και τρωγοντας ψοφιμια σαν τα ορνεα αντι να βγει εξω για εξοπλισμο και κυνηγι, μονο μαυριλα θα βλεπει παντου :wink:
οχι ρε μλκ και κυνηγι τρελοι ειμαστε?γιατι για να τρωμε χιλοπιτες?εγω θεωρω οτι ειμαι εμφανησιμος για να τρωω χ δε θα ριξω τον εαυτο μου τοσο ευκολα,εγω εχω μιλησει συνολο σε καμια 15 και με μια εκανα μονο κατι και μη φανταστεις κατι σπουδαιο ενα φασωμα μονο και αυτη ηταν γυρω στα 35 και δε γαμηθηκε μαζι μου γιατι ημουν μικρος και χωρις οικονομικη ανεση οπως ειπε ημουν 20 τοτε λογικο ενας 20 εως 25 να μην εχει ανεση ακομα αυτες οι μεγαλες θελουν μεγαλους με οικονομικη ανεση,καταρχιν ειμαι 23 αρα θα παω στης ηλικιας μου και αυτες τι νομιζεις πως ειναι?ντιβες στο 90 τοις εκατο απλησιαστες οποτε αμα βγω για κυνηγι μονο χ θα τρωω και γω και οι πιο πολλοι μονο αυτοι που ειναι μπλαζε δηθεν σα αυτες δε θα τρωνε χ,δυστιχως δε μπορω να παω στις 35 γιατι αυτες που ειναι φυσιολογικες και πλησιαζονται θελουν συνομιλικους τους για γαμησι και οχι 23αρηδες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.601
Like
16.353
Πόντοι
3.656
ο σαμπ δε γαμαει εκτος μπουρδελων και ουτε σε μπουρδελα γιαυτο και του την λεω γιατι οφειλει σαν αντρας αφου δε γαμαει εξω να γαμαει σε μπουρδελα,μη ξεγελιομαστε εξω γαμανε ελληνιδες μονο το 20 τοις εκατο των αντρων οι υπολοιποι δε γαμανε απλα ειναι αποκλεισμενοι,αμα ανηκεις στο 20 με γεια σου και χαρα σου αλλα δε θα μου κανεις τις ελληνιδες υγιεις προσωπικοτητες αντιθετα οι ελληνιδες εχουν ξεκαθαρα καρκινο στο μυαλο.

τελεία θηλυκό

:tooth:
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
τελεία θηλυκό

:tooth:
αντι να μαθεις ορθογραφια αντε πηγαινε σε καμια τανα να σε κανει αντρα κριμα εισαι θα πας χαμενος και δε εισαι κακος ανθρωπος απλα εισαι λιγο παπαρας και νομιζεις πως θα κανεις σχεση ενω δε θα κανεις ποτε γιατι θα ειχες κανει αν ηταν και γιαυτο σε συμβουλευω να πας σε τανες
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
οκ παιχτη δικια σου η ζωη.
σου εδωσα απλα τη δικη μου οπτικη και θεωρω οτι εισαι πολυ μικρος για να το βαζεις κατω
δε συμφωνω με τη οπτικη σου δυστιχως προς το παρων δε θα εχω αποτελεσμα γιατι αυτες της ηλικιας μου ειναι ανωριμες ντιβες απλησιαστες και οι μεγαλες που ειναι φυσιολογικες θελουν μεγαλους με οικονονικη επιφανεια και οχι μικρους οπως εγω
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
αν θελεις κυριως σεξ θεωρω οτι θα εισαι περιζητητος σε ηλικιες γυρω στα 40 με τις οποιες θα περασεις και πολυ καλα:wink:
ναι κυριως σεξ θελω τι να θελω αλλα το θεμα ειναι οτι οι 40αρες θελουν μεγαλους με καποια οικονομικη ανεση οπως μου ειπε αυτη η 35 -40 που φασωθηκα δε προχωρησε και αλλο μαζι μου γιατι δε ημουν με καποια ανεση οικομικη,αυτες οι μεγαλες θελουν μεγαλους δυστιχως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom