Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.620
Like
21.564
Πόντοι
5.506
τυπε εχω δοντι τον ιδιο τον κυριακο
με εχει βαλει στο υπουργειο πολιτισμου να πηγαινοφερνω φακελους και να βγαζω φωτοτυπιες


Τύπε, να σε βοηθήσω εγώ αν είναι, να σε πάρω ανθυπομετακλητό στο γραφείο που είμαι μετακλητός.  :S
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ρε μαλακα..... αφου σου χω πει , δεν μπορεις να το θυμασαι >?....ειναι καθε τελος της βδομαδας του χρονου που ξεχνας τις δοσολογιες, ΙΔΙΩΣ τις βραδυνες ωρες....ειναι που αλλαζει αποτομα ο καιρος και μπαινει το πολυ κρυο , ειναι κατι αλλο , δεν ξερω ακριβως αλλα οταν μπαινει χειμωνας και το κλιμα γενικα ειναι μουντο και γαμιεται ακομα περισσοτερο η κατακρεμνισμενη του ψυχολογια, του λεμε να παιρνει ολα τα χαπια που σου χουμε βαλει στο ντουλαπι .....ΟΡΙΣΤΕ ΤΩΡΑ .... παλι σημερα δεν πηρε τιποτα και πρεπει να ξαναλεμε την μανα και τους συγγενεις ..... πω πω ρε συ Σαβαρε μου ....γιατι ρε πουλακι μου τετοια παραιτηση, βρε χρυση μου ψυχουλα ?  ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ εχεις να κανεις στην ζωη σου, τα αναθεματισμενα χαπια ολα τις βραδυνες ωρες.... αφου τα ελεγε και ο Δοκτωρ Λουτσιο Μπινι..... ΕΛΕΟΣ πια και αυτοι οι γονεις ολο στα αρχιδια τους τα γραφουν τα μικρα τους...... αχ που καταντησαμε ρε παιδες.... να βοηθαμε τα ΠΙΚΠΑ του ξενου κοσμου .....

Ε,πιπέρι στο στόμα!
Πάλι τα βαζεις με τον Καπαμαρού Σαββίδη?
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Τύπε, να σε βοηθήσω εγώ αν είναι, να σε πάρω ανθυπομετακλητό στο γραφείο που είμαι μετακλητός.  :S
δε θελω
εδω στο κυλικειο εχει μια καλη μουνιτσα και σκοπευω να τη γαμησω μεχρι να πεσει ο κυριακος
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Ε,πιπέρι στο στόμα!
Πάλι τα βαζεις με τον Καπαμαρού Σαββίδη?
Ουτε θεραπεια με ηλεκτροσοκ δεν πιανει ρε συ τρελε μου .... ολα τα δοκιμασαμε , τι Ο Τσερλετι , τι ο Μπινι , τι ο Αζατσιολι , τι ο Ραιχ ολους του πεθανε ο πουστης ..... αυτος εχεις νευρα αυτους τους εστειλε απο τα νευρα ..... Φαινομενο στην ιστορια της επιστημης ο Σαβ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ουτε θεραπεια με ηλεκτροσοκ δεν πιανει ρε συ τρελε μου .... ολα τα δοκιμασαμε , τι Ο Τσερλετι , τι ο Μπινι , τι ο Αζατσιολι , τι ο Ραιχ ολους του πεθανε ο πουστης ..... αυτος εχεις νευρα αυτους τους εστειλε απο τα νευρα ..... Φαινομενο στην ιστορια της επιστημης ο Σαβ

Γατακι!Μαθε το εξής:
Ο Σαββιδης εδω και χρονια,δεν κατουραει καθόλου!
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Αρχικα αμπαλοι, αποτυχημενοι, ανικανοι, μη αντρες, προβληματικες υπαρξεις, γεματοι απωθημενα κομπλεξ φοβιες και ανασφαλειες. Μαλθακοποιημενοι, τραγικοι, αψητοι, πλαστελινες στα χερια των γυναικων.

Εν συνεχεια, μουνοδουλακια, προσπαθουν με καθε τροπο να φανε οσες πιο πολλες ταπεινωσεις μπορουν, να μπαζωσουν γερα. Χανουν καθε ειδους αυτοσεβασμου-αξιοπρεπειας. Καθημερινα ξεπερνουν καθε οριο μαλακιας και μουνοδουλιασης. Λευκοι ιπποτες, υπερασπιστες, παροχοι, τα καλα παιδια για σχεση και γαμο.

Μετα, τους βρισκει η χ ψ τυπισσα και τους γαμει τη ζωη τη ψυχη και ολο τους το ειναι.

Στη συνεχεια αυτου, σερνονται παντου ψυχικα τερματισμενοι, εγκεφαλικα καμμενοι και γεματοι μισος για τις γυναικες και καθε αλλο ανθρωπο που δεν ειναι σα τα μουτρα τους. Κλαψομουνιαση, μιζερια, κακια, κουτοπονηρια, βλαχομαγκιες, καταντια, ρεζιλικια. Ψυχωτικες καταστασεις.

Τωρα τι; Κλαψομουνιαση και κλαμα-κραξιμο και κακια. Me too σκηνικα, ετσι για τη παρεα.
σωστα ειναι αυτα που γραφεις ομως και ο αλφα μαλε κομματι του συστηματος ειναι ζει για ικανοποιει σεξουαλικα τις γυναικες που απομιζουν τους σπονσορες μουνοδουλους γαμαει γκομενες που δεν γουσταρει εχοντας υοθετησει μια υποτηθεμενη αντρικη συμπεριφορα για να τον επιλεξουν που πιθανον να μην του αρεσει.στο σεξ δεν κοιταει τη δικη του ευχαριστηση παρα της γκομενας .εσυ ευχαριστιεσαι το σεξ?εγραψες οτι δε γαμας κολο ο μεγαλυτερος γαμιας του σιτε δεγαμαει κολο? για μενα ο αλφα μαλε δεν διαφερει πολυ απ αυτους που κραζεις τους ιποτες τους παροχους κτλ μουνοδουλους αντρας ο σωστος ειναι  μονο αυτος που εχει τη γυναικα που θελει και τον θελει κι αυτη οπως ζευγαρια που βλεπεις στο δρομο .εσενα οι γυναικες σε θελουν εσυ τις θελεις ?
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.753
Like
712
Πόντοι
96
σωστα ειναι αυτα που γραφεις ομως και ο αλφα μαλε κομματι του συστηματος ειναι ζει για ικανοποιει σεξουαλικα τις γυναικες που απομιζουν τους σπονσορες μουνοδουλους γαμαει γκομενες που δεν γουσταρει εχοντας υοθετησει μια υποτηθεμενη αντρικη συμπεριφορα για να τον επιλεξουν που πιθανον να μην του αρεσει.στο σεξ δεν κοιταει τη δικη του ευχαριστηση παρα της γκομενας .εσυ ευχαριστιεσαι το σεξ?εγραψες οτι δε γαμας κολο ο μεγαλυτερος γαμιας του σιτε δεγαμαει κολο? για μενα ο αλφα μαλε δεν διαφερει πολυ απ αυτους που κραζεις τους ιποτες τους παροχους κτλ μουνοδουλους αντρας ο σωστος ειναι  μονο αυτος που εχει τη γυναικα που θελει και τον θελει κι αυτη οπως ζευγαρια που βλεπεις στο δρομο .εσενα οι γυναικες σε θελουν εσυ τις θελεις ?

το  προβλημα ειναι οι αιδοιοειλωτες παντοφλακηδες σαν του λογου του

γινε ινσελ/mgtow να βρεις την υγεια σου
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
και για ποιον λογο δεν κανονισε με τον δικηγορο του να παρει αυτος την επιμελεια των παιδιων;


Γιατί ο νόμος δίνει την επιμέλεια των παιδιών μέχρι την ενηλικίωση τους στην μητέρα, εκτός αν αποδείξεις πως είναι ναρκομανής, ελευθερίων ηθών και ανίκανη ιατρικώς στο μεγάλωμα των παιδιών (ψυχασθενής κλπ).
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.778
Like
2.119
Πόντοι
456
Γιατί ο νόμος δίνει την επιμέλεια των παιδιών μέχρι την ενηλικίωση τους στην μητέρα, εκτός αν αποδείξεις πως είναι ναρκομανής, ελευθερίων ηθών και ανίκανη ιατρικώς στο μεγάλωμα των παιδιών (ψυχασθενής κλπ).
O alex λέει ότι αυτό έχει αλλάξει πλέον και ότι δεν είμαστε στο 1960.

Τελοσπάντων, είναι βαρύ να πάρουν τα παιδιά από τη μητέρα. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί υποχρεώνουν τον άλλο να πληρώνει διατροφές ειδικά στα συναινετικά διαζύγια. Δηλαδή τα θέλουμε τα λεφτά σου αλλά μην μας βρωμίζεις και το σπίτι με την παρουσία σου.
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
717
Κριτικές
8
Like
473
Πόντοι
306
O alex λέει ότι αυτό έχει αλλάξει πλέον και ότι δεν είμαστε στο 1960.

Τελοσπάντων, είναι βαρύ να πάρουν τα παιδιά από τη μητέρα. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί υποχρεώνουν τον άλλο να πληρώνει διατροφές ειδικά στα συναινετικά διαζύγια. Δηλαδή τα θέλουμε τα λεφτά σου αλλά μην μας βρωμίζεις και το σπίτι με την παρουσία σου.
Γιατί οι πιο πολλοί αντρες δεν ειναι σε θεση να μεγαλώσουν ενα παιδι κάτσε μεγάλε ενα 2ήμερο με ενα 3 χρονο να σε δω μετα που θα πηγαίνεις δουλεία για να ξεκουραστείς.
Οι πιο πολλοί ουτε τον εαυτο τος δεν μπορούν να προσέξουν και θα προσέξουν παιδί? η γυναίκα ειναι κατασκευασμένη για την μητρότητα.
Τωρα οι τυποι που δίνουν 200 ευρώ και λενε οτι δίνουν και πολλά μάλλον δεν έχουν μείνει ποτέ με το παιδί τους και καλά έκανε η γυναίκα και τους έστειλε στην μανούλα τους,εδω ρε με 200 και 300 παίρνετε cg και δίνετε για το παιδι 200 ,πραγματικά δεν έχω λόγια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom