Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.899

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Κάτι παρόμοιο συνέβη στο Μπολίβαρ το Σάββατο. Ήμουν με Έλληνα και οι υπόλοιποι ξένοι, η μία μόνο γυναίκα. Ο ένας από τους ξένους καταφέρνει και βρίσκει από το πουθενά 2 γκομενες Ελληνίδες. Συστήνεται ο ένας φίλος ο Έλληνας στις τυπισσες και μετά δεν του μιλούσαν οι γαλοτσες. Τις παίρνει ο ξένος, Λιβανέζος, και τις πάει παραλία στις ξαπλώστρες. Μετά λογικά φαγανε καλά.

Δες αυτο
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Δεν είναι αυτοί οι Λιβανέζοι που έχεις στο μυαλό σου τύπε. Απλά παιδιά ηταν. Στο Μπολιβαρ ήμασταν τύπε κι οχι στο Φραντζελικο. Πιο πολύ για τσιγκούνηδες τους εκοβες παρά για κουβαρδαδες.
Υ.Γ. : Για τσιπουρακια τύπε πότε θα πάμε ; Δεύτερη φορά σε ρωτάω. Την πρώτη φορά μας έγραψες στις αρχιδαρες σου.
Ο Μπουκοφσκι ουζα και ο Κωσταςασχημος μπουζουκια.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Κάτι παρόμοιο συνέβη στο Μπολίβαρ το Σάββατο. Ήμουν με Έλληνα και οι υπόλοιποι ξένοι, η μία μόνο γυναίκα. Ο ένας από τους ξένους καταφέρνει και βρίσκει από το πουθενά 2 γκομενες Ελληνίδες. Συστήνεται ο ένας φίλος ο Έλληνας στις τυπισσες και μετά δεν του μιλούσαν οι γαλοτσες. Τις παίρνει ο ξένος, Λιβανέζος, και τις πάει παραλία στις ξαπλώστρες. Μετά λογικά φαγανε καλά.


μαιρη μαιρη τελειωνε περιμενει ο λιβανεζος
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
6666 σελίδες το νήμα :P

και κάτι πιο σχετικό με το θέμα , το τελευταίο βιντεάκι του MGTOW ΕΛΛΑΣ :

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αυτος ο μγκτοου οσο κι αν διαφωνει καποιος μαζι του σε σημεια ή σε λεπτομέρειες, στην ουσια επειδή δεν τον νοιαζει να κρατησει προσχηματα και να καλοπιασει τις γυναικες λεει περισσοτερες αληθειες από ολες τις γυναικες σε τηλεοραση-ραδιοφωνο-περιοδικα-εφημεριδες και από τους περισσοτερους αντρες κοτες που τις γλυφουν για να είναι πολιτικαλ κορεκτ.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
αυτος ο μγκτοου οσο κι αν διαφωνει καποιος μαζι του σε σημεια ή σε λεπτομέρειες, στην ουσια επειδή δεν τον νοιαζει να κρατησει προσχηματα και να καλοπιασει τις γυναικες λεει περισσοτερες αληθειες από ολες τις γυναικες σε τηλεοραση-ραδιοφωνο-περιοδικα-εφημεριδες και από τους περισσοτερους αντρες κοτες που τις γλυφουν για να είναι πολιτικαλ κορεκτ.

Τύπε, η φωτό στο άβαταρ από πού είναι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τύπε, η φωτό στο άβαταρ από πού είναι;
η φωτο είναι πραγματικο αρχαιοελληνικο νομισμα από την περιοχη της θρακης, απεικονιζει καυλωμενο σατυρο να χορευει με μαιναδα που κραταει κατι σαν ντεφι-στεφανι-κουλουρα και αλιμονο αν βαλεις την κουλουρα του γαμου...
 

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Το MGTOW έχει καταντήσει φεμινισμός των αντρών.

Το θέμα είναι η ισορροπία, οχι η μάχη των φύλων.

Οι γυναίκες και άντρες πρέπει να παλέψουν για αυτη την ισορροπία. Να αλληλοσυμπληρώνονται.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Πρεπει να καταλαβετε ενα πραγμα...

Οι ελλεεινιδες ξερουν καλα οτι το να στερουν το μουνι τους, ανεβαζει την αξια του...

Υπάρχει μια κρυφή Ομερτά μεταξυ γυναικών που ενισχύει αυτο το κανόνα...

Οσο περισσότερο λιγουρίαση τόσο μεγαλύτερη αξία παιρνει, και τοσο πιο πολύ στερούν το μουνί τους οι γυναίκες..

ΥΓ
Το πως εξηγήτε αυτο χρήζει επιστημονικής προσέγγισης..  :thumbsup:  :hi:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.298
Πόντοι
456
Πρεπει να καταλαβετε ενα πραγμα...

Οι ελλεεινιδες ξερουν καλα οτι το να στερουν το μουνι τους, ανεβαζει την αξια του...

Υπάρχει μια κρυφή Ομερτά μεταξυ γυναικών που ενισχύει αυτο το κανόνα...

Οσο περισσότερο λιγουρίαση τόσο μεγαλύτερη αξία παιρνει, και τοσο πιο πολύ στερούν το μουνί τους οι γυναίκες..

ΥΓ
Το πως εξηγήτε αυτο χρήζει επιστημονικής προσέγγισης..   :thumbsup:   :hi:

Evolutionary Psychology ;)
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
η φωτο είναι πραγματικο αρχαιοελληνικο νομισμα από την περιοχη της θρακης, απεικονιζει καυλωμενο σατυρο να χορευει με μαιναδα που κραταει κατι σαν ντεφι-στεφανι-κουλουρα και αλιμονο αν βαλεις την κουλουρα του γαμου...

;)

Πιο συγκεκριμένα τύπε, εννοώ ποια πόλη και ποιος αιώνας.

Πρέπει να γράψεις στο νήμα αν αξίζει η δημιουργία οικογένειας ή όχι το παραπάνω....
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Χθεσινοβραδινό σκηνικό.Έχω βγει με 3 φίλους στο μαγαζί ενός άλλου φίλου.Αράζουμε και μαλακιζόμαστε και κάποια στιγμή 2 από τους φίλους θέλουν να στείλουν σφηνάκια σε 2 γκόμενες που κάθονταν δίπλα Και να πουν ότι τα έστειλα εγώ.Η μία γκόμενα κοντή και χοντρή, η άλλη πιο ψηλή,καλό σώμα αλλά μέτρια φάτσα.Οι φίλοι μου, ο ένας γυμναστής και ο άλλος πρωταθλητής σε θαλάσσιο άθλημα.Παίρνουν σφηνάκια για όλους και δίνουν και σε αυτές.Και τι λένε;Είμαστε καλά με αυτό που πίνουμε,δεν πίνουμε αλκοόλ!!Και γυρνάνε πλάτη.  :uzi: :uzi:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Όταν κερνάμε γκόμενα που δεν γνωρίζουμε κερνάμε πάντα αυτό που πίνουν ήδη. Είναι κανόνας.
Από εκεί και πέρα βέβαια ο τρόπος τους ήταν απαίσιος...
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Ενταξει ρε τυπε απλα σας χυλοπιτιασαν κομψα....
Τωρα ας τα βαλει ο πρωταθλητης στο κωλο του τα μεταλλια!
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.692
Like
1.444
Πόντοι
216
Χθεσινοβραδινό σκηνικό.Έχω βγει με 3 φίλους στο μαγαζί ενός άλλου φίλου.Αράζουμε και μαλακιζόμαστε και κάποια στιγμή 2 από τους φίλους θέλουν να στείλουν σφηνάκια σε 2 γκόμενες που κάθονταν δίπλα Και να πουν ότι τα έστειλα εγώ.Η μία γκόμενα κοντή και χοντρή, η άλλη πιο ψηλή,καλό σώμα αλλά μέτρια φάτσα.Οι φίλοι μου, ο ένας γυμναστής και ο άλλος πρωταθλητής σε θαλάσσιο άθλημα.Παίρνουν σφηνάκια για όλους και δίνουν και σε αυτές.Και τι λένε;Είμαστε καλά με αυτό που πίνουμε,δεν πίνουμε αλκοόλ!!Και γυρνάνε πλάτη.  :uzi: :uzi:
Καλα να παθετε!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.955
Like
23.459
Πόντοι
6.056
Όταν κερνάμε γκόμενα που δεν γνωρίζουμε κερνάμε πάντα αυτό που πίνουν ήδη. Είναι κανόνας.
Από εκεί και πέρα βέβαια ο τρόπος τους ήταν απαίσιος...
σφηνακια τις κερασαν δεν γαμιουνται οι μπαλοτσες?

αν επιναν καφε να τις κερασουν 2ρο καφε?

μαλακισμενες φοβηθηκαν μη μεθησουν
και τους βιασουν τα χρυσα μουνια τους
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τυπε εχουν μουνι... αρα εχουν το πρωτο λογο!
τα παντα περιστρεφονται γυρω απο αυτες και το ξερουν
και το εκμεταλλευονται...

Τωρα για χτες δε μπορεις να της κατηγορησεις που δε δεχτηκαν τα σφηνακια... το κερασμα συνεπαγεται οτι θα ακολουθουσε και γνωριμια!
ε μπορει οι τυπισσες να μη γουσταρανε τους πρωταθλητες για γνωριμια... δε μπορεις να υποχρεωσεις μια γκομενα να σε θελει! δε γινεται...

συμφωνω βεβαια οτι οι ελληνιδες ειναι πολυ αγενεις σ αυτο το θεμα! μπορουν να σε προσβαλλουν κανονικα και στη ψυχρα! ενω εξω ειναι πιο δεκτικες... θα δεχτουν το κερασμα η θα πουνε οχι ευγενικα...

Εδω μ εχουν προσβαλλει κατα καιρους καποιες που ηθελα να τις κερασω, μια μαλιστα τη σκουπιδιασα κανονικα με χριστοπαναγιες μεσα στο μαγαζι κι εφυγα... δεν ειχε δεχτει να μου πει το ονομα της...ειχα πιει και τα ποτα μου, θολοσα...  :headbaning1:
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Η ευγένεια δεν είναι κάτι που χαρακτηρίζει τις ελλεεινίδες.Αυτό είναι το θέμα.Κι εγώ μετά στους φίλους μου έλεγα ότι είναι μαλακες και ανυψωνουν τον εγωισμό της καθε σαυρας, αλλά η αγένεια τους είναι άλλο θέμα.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Δυστυχως ισχυει τυπε... οσο ομορφες και καυλιαρες ειναι τοσο αγενεις, ξινομουρες και χωρις παιδεια και τροπους ειναι ο ελλεεινηδες...
μπορει να τις λατρευω σα γυναικες, αλλα θεωρω οτι καμια φορα το θελουν το σκουπιδιασμα τους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom