Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Με τη φορμα και ενα τριμμενο φουτερ καθεσαι.
 

johny cunt

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
736
Κριτικές
15
Like
1.033
Πόντοι
1.016

Συνημμένα

  • 471fc6cdb1e301334533c4b1e0905da3a2c9d236dc1d8ec42749bfbdaa3a334c.jpg
    471fc6cdb1e301334533c4b1e0905da3a2c9d236dc1d8ec42749bfbdaa3a334c.jpg
    60,8 KB · Εμφανίσεις: 19

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
μολις θυμηθηκα γκομενα πιτσιρικα απο φεισμπουκ που ειχα δωσει ραντεβου στον πεζοδρομο στη νεα σμυρνη εξω απο τα φλο καφε

κ δεν ηρθε κ περιμενα σαν τον μαλακα μεσα στο κρυο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.775
Κριτικές
183
Like
3.175
Πόντοι
8.535
μολις θυμηθηκα γκομενα πιτσιρικα απο φεισμπουκ που ειχα δωσει ραντεβου στον πεζοδρομο στη νεα σμυρνη εξω απο τα φλο καφε

κ δεν ηρθε κ περιμενα σαν τον μαλακα μεσα στο κρυο
θα καθοτανε καπου κοντα με τις φιλες της κ θα σε χλευασανε.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
γαματε τισ ελλεηνιδεσ και αλλαζετε τες την μια μετα την αλλη
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
μολις θυμηθηκα γκομενα πιτσιρικα απο φεισμπουκ που ειχα δωσει ραντεβου στον πεζοδρομο στη νεα σμυρνη εξω απο τα φλο καφε

κ δεν ηρθε κ περιμενα σαν τον μαλακα μεσα στο κρυο

Ποιο μέλος από δω μέσα πιστεύεις ότι προσποιήθηκε την πιτσιρίκα και σε έστησε μέσα στο κρύο;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.423
Κριτικές
15
Like
6.089
Πόντοι
1.496
Μου λεει μια συναδελφος στη δουλεια που τα λεμε συχνα,
Μου ζητησε η Ποπη να της κανω κατασταση μ αυτο το παιδι.Ενας εξωτερικος συνεργατης στη δουλεια,καλης εμφανισης,εξαιρετικου χαρακτηρα,ολοι εχουν να πουν τα καλυτερα.
Εμφανιση συναδελφου Ποπης  Χοντρη Σουγκλακος παλαιστης.Για να λεω εγω χοντρη που μ αρεσουν τα πιασιματα εννοω χοντρη.Χαρακτηρας αθλιος.Συμπεριφορα ζωου.Σε σημειο να λενε ολοι,Γιατι ειναι τοσο ξινη αυτη;
Της απανταει λοιπον η κοπελα απο την οποια ζητησε διαμεσολαβηση, -
- Εμαθα οτι ειναι παντρεμενος.
- Ποπη. Κριμα,και μου αρεσε πολυ.Αμα τον δω θα του πω να τα χαλασει με τη γυναικα του.
Δε φτανει που ειναι Ελλεηνιδα το ζωον εχει και απαιτησεις και φτιαχει σχεδια με το βρωμομυαλο της εκει που δε τη παιρνει.Λες και  παντρεμενος να μην ηταν ,δε θα της εριχνε χυλοπιτα.Πως το σκεφτεται το βοδι;Και με υφος παντα.
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
Μου λεει μια συναδελφος στη δουλεια που τα λεμε συχνα,
Μου ζητησε η Ποπη να της κανω κατασταση μ αυτο το παιδι.Ενας εξωτερικος συνεργατης στη δουλεια,καλης εμφανισης,εξαιρετικου χαρακτηρα,ολοι εχουν να πουν τα καλυτερα.
Εμφανιση συναδελφου Ποπης  Χοντρη Σουγκλακος παλαιστης.Για να λεω εγω χοντρη που μ αρεσουν τα πιασιματα εννοω χοντρη.Χαρακτηρας αθλιος.Συμπεριφορα ζωου.Σε σημειο να λενε ολοι,Γιατι ειναι τοσο ξινη αυτη;
Της απανταει λοιπον η κοπελα απο την οποια ζητησε διαμεσολαβηση, -
- Εμαθα οτι ειναι παντρεμενος.
- Ποπη. Κριμα,και μου αρεσε πολυ.Αμα τον δω θα του πω να τα χαλασει με τη γυναικα του.
Δε φτανει που ειναι Ελλεηνιδα το ζωον εχει και απαιτησεις και φτιαχει σχεδια με το βρωμομυαλο της εκει που δε τη παιρνει.Λες και  παντρεμενος να μην ηταν ,δε θα της εριχνε χυλοπιτα.Πως το σκεφτεται το βοδι;Και με υφος παντα.

Φίλε μου αυτή μπορεί να τα είχε παλιότερα  με κάποιο που ήταν στο ίδιο επίπεδο (εμφάνιση,χαρακτήρα) με αυτό τον τύπο που αναφέρεις.Για βγες έξω και δες πόσα κυριλέ παλικαράκια γυρνάνε με μπαλότσες σαν και αυτή που λες.Ε αυτή λοιπον θεωρεί ότι θα βρεθούνε και άλλοι μαλάκες να γυρίσουν να την κοιτάξουν.Και μπορεί αυτή να χυλοπιτιάσει τύπο που μπορεί να μην είναι όσο ωραίος όσο αυτός που αναφέρεις αλλά από αυτήν μπορεί να είναι 10 φορές καλύτερος.Θυμάμαι φιλαράκι που κυκλοφορούσε με μια φακλάνα που τελικά την παντρεύτηκε.Αυτός 65-70 κιλά και αυτή καμιά 90αρια η οποία βαριότανε να περπατήσει 10 μέτρα.Ξέρεις πόσες φορές είχα πει από μέσα μου ότι άμα χωρίσει με τον φίλο μου θα κοιτάζει μόνο τύπους αδύνατους και θα την χαλάνε οι χοντροί;Και η πλάκα είναι ότι τον είχε κερατώσει και του το είχε πει κιόλας.Το έχουν γράψει και άλλοι φίλοι.Οι γκόμενες είναι μαλακισμένες και κομπλεξικές γιατί και οι περισσότεροι από εμάς είμαστε καραγκιόζηδες.Παράδειγμα αυτός ο φίλος μου δεν του αξίζει καλύτερη γυναίκα και ας είναι πιο εμφανίσημος από αυτήν.

Πάω στο γυμναστήριο 12 χρόνια.Όχι σε σιδεράδικο που πάνε μόνο άντρες και οι περισσότεροι είναι μέσα στα αναβολικά.Σε ένα απο τα γνωστά του χώρου.Τόσα χρόνια που πηγαίνω εκεί οι γυναίκες ζήτημα να είναι το 10%.Τώρα έχουνε ψιλομαζευτεί που έχουν γίνει της μόδας αυτές οι μαλακίες τύπου zumba κτλ.Και βλέπεις τύπους που έρχονται όχι γιατί θέλουν να γίνουν ντουλάπες αλλά γιατί θέλουν να κρατηθουν σε μια φόρμα.Και μιλάω για ανθρώπους όλων των ηλικιών.Και απο την άλλη βλέπεις 20-25 χρονών κοπέλες και είναι σαν παλαιστές όπως έγραψες και εσύ.Και ένα 20-30% που μπορεί να έχει καλό σώμα λόγω μεταβολισμού,μόλις 35ρισουν είναι μέσα στην κυτταρίτιδα και πιο αγύμναστες απο γρια 90 χρονών.Έχουν και τους μαλάκες που τις πηγαινο-φέρνουν με αυτοκίνητο/μηχανή και δεν περπατάνε 10 μέτρα.Ένας τύπος λοιπον  που προσέχει τον εαυτό και πάει και μπλέκει με μια τέτοια τύπισσα είναι άξιος της μοίρας τους.Και αύριο-μεθαύριο που θα χωρίζουν ξέρεις τι θα λέει η τύπισσα;Έβγαινα  τόσο καιρό με τον παιδαρά και θα πάω να μπλέξω με ένα εύσωμο;Να λοιπον πως μια τέτοια γυναίκα έχει μεγάλες απαιτήσεις και ας είναι σα γαμώ το σπίτι της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom