Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Tα νερντς δεν ειναι τιποτα μπροστα στην μαστιγα των αρραβωνιαρηδων!!!!!

Νεα μαστιγα αρραβωνιαρο αγαπουληδες!!!!!!!

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μικρος αρρεβωνιαστηκααααα

κοροιδο που πιαστηκααα
 

Επισκέπτης
Βασικά δεν υπάρχει κάποια γυναίκα που να μην ανήκει σε κάποια από αυτές τις κατηγορίες.....συνεπώς θα γίνουμε όλοι πουστράκια ή θα πηδάμε μόνο πουτάνες(κατηγορία χρυσοθήρας είναι κ αυτές αλλά τουλάχιστον το δηλώνουν ολοφάνερα).
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Όχι ακόμα με την  ξυλόσομπα παιδεύομαι. Την ψήνω για να μου πάρει ατμοσίδερο και μου είπε εντάξει. Θα μου κρατάει όμως το 95% από το χαρτζιλίκι που μου δίνει από τον μισθό μου.
Εγω αν ειχα τετοια γυναικα, θα την ειχα Θεα μου....που δεν παιρνει φρυγανιερα γιατι λεει καρβουνιαζεται το ψωμι....Αλλα ευτυχωs για ολα τα αλλα ζητηματα, παιρνω εγω τιs αποφασειs...πχ τι θα γινει με τιs αλλαγεs στα "πρωιναδικα", αν θα ξαναπαιξει η Ρουλα στον ΑΝΤ1 και τετοια....
Δεν σηκωνω κουβεντα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
πουτανες και ξερο ψωμι λεμε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:τουλαχιστον εκει ξερουμε τι θελουμε και τι θα παρουμε...ξεκαθαρα πραγματα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.648
Πόντοι
24.700
Εγω αν ειχα τετοια γυναικα, θα την ειχα Θεα μου....που δεν παιρνει φρυγανιερα γιατι λεει καρβουνιαζεται το ψωμι....Αλλα ευτυχωs για ολα τα αλλα ζητηματα, παιρνω εγω τιs αποφασειs...πχ τι θα γινει με τιs αλλαγεs στα "πρωιναδικα", αν θα ξαναπαιξει η Ρουλα στον ΑΝΤ1 και τετοια....
Δεν σηκωνω κουβεντα

Έτσι σας θέλω. Και εγώ στο χρώμα για τα χαλάκια της κουζίνας και του μπάνιου ήμουν ανένδοτος.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Λέγαμε για τις Ελλεινήδες, αλλά και οι τουρίστριες ίδια σκατά είναι. Μας δώσανε τηλέφωνα, τις πήραμε για να πάμε για ποτό και μας λένε NEVER...ενώ οι άλλες μας στήσανε...
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
Λέγαμε για τις Ελλεινήδες, αλλά και οι τουρίστριες ίδια σκατά είναι. Μας δώσανε τηλέφωνα, τις πήραμε για να πάμε για ποτό και μας λένε NEVER...ενώ οι άλλες μας στήσανε...

που τις τσιμπησατε αδερφε?πλακα?ακροπολις?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Λέγαμε για τις Ελλεινήδες, αλλά και οι τουρίστριες ίδια σκατά είναι. Μας δώσανε τηλέφωνα, τις πήραμε για να πάμε για ποτό και μας λένε NEVER...ενώ οι άλλες μας στήσανε...

Θα τις τσάκωσε ο "σακ βουαγιάζ" ! :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Λέγαμε για τις Ελλεινήδες, αλλά και οι τουρίστριες ίδια σκατά είναι. Μας δώσανε τηλέφωνα, τις πήραμε για να πάμε για ποτό και μας λένε NEVER...ενώ οι άλλες μας στήσανε...

αααχαχαχα γαμάτες!
Έτσι, βεντούζα! :dancing:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
που τις τσιμπησατε αδερφε?πλακα?ακροπολις?
Χανιά είμαι τώρα φίλε. Στον Πλατανιά τις τσιμπήσαμε. Αλλά όπως καταλαβαίνεις δεν σπρώξαμε.

Γνώρισα και μια ελληνίδα, συμπαθητικό κορίτσι. Θέλω τη γνώμη σας.




Πηγαίνω σε μια υπηρεσία. Τελειώνω τη δουλειά και πάω να πιω ένα καφέ καμιά ώρα μέχρι να περάσει το λεωφορείο να γυρίσω στην πόλη. Ηταν μια κοπέλα στο κυλικείο, μόνη της. Πιάνουμε την κουβέντα καμιά ωρα, μετά φευγω.
Πάω ξανα χθες, ήταν μόνη της. Παιρνω 2 νερά και μιλάμε 5'. Μου λέει να κατσουμε έξω της λέω ότι έχω να πάω κάπου. Της προτείνω να πάμε καμιά μερα για καφέ, έξω αλλά μου λεει ότι δεν βγαινει συχνά και τέτοια. Ομως να περάσω όποτε θέλω να τα λέμε.
Πήγα σήμερα και έλειπε...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Χανιά είμαι τώρα φίλε. Στον Πλατανιά τις τσιμπήσαμε. Αλλά όπως καταλαβαίνεις δεν σπρώξαμε.

Γνώρισα και μια ελληνίδα, συμπαθητικό κορίτσι. Θέλω τη γνώμη σας.




Πηγαίνω σε μια υπηρεσία. Τελειώνω τη δουλειά και πάω να πιω ένα καφέ καμιά ώρα μέχρι να περάσει το λεωφορείο να γυρίσω στην πόλη. Ηταν μια κοπέλα στο κυλικείο, μόνη της. Πιάνουμε την κουβέντα καμιά ωρα, μετά φευγω.
Πάω ξανα χθες, ήταν μόνη της. Παιρνω 2 νερά και μιλάμε 5'. Μου λέει να κατσουμε έξω της λέω ότι έχω να πάω κάπου. Της προτείνω να πάμε καμιά μερα για καφέ, έξω αλλά μου λεει ότι δεν βγαινει συχνά και τέτοια. Ομως να περάσω όποτε θέλω να τα λέμε.
Πήγα σήμερα και έλειπε...

Κονσομανσιόν για τα νερά καταντήσαμε :cheesy:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
αλονζ ανφαν ντε λα πατρί
ντου στο τουριστικό μουνί
ζε σουί αντρακλαντάν
μάϊ νομ, ιζ Ντ΄Αρτανιάν !

Κολοτούμπες ! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom