Νέα

Τι θέλει από μένα άραγε η κοπέλα;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tolito84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Απάτη όμορφη. Αν της πεις ότι δεν θα πας επάνω, θα σου πει ότι θα έρθει αυτή. Αλλά επειδή δεν έχει λεφτά θα σου ζητήσει να της στείλεις δήθεν για τα εισιτήρια. Μόλις φτάσει στα σύνορα θα σου ζητήσει άλλα λεφτά δήθεν για να την αφήσουν να περάσει (γύρω στα 300 €). Αυτό ακριβώς έπαθε κολλητός μου. Γνώμη μου: μη χάνεις το χρόνο σου.

με τρομαζει τυπε που υπαρχουν ανθρωποι που ακομα την πατανε η μπορει να την πατησουν
 

Επισκέπτης
Κι όχι μόνο αυτό λύκε, αλλά φαίνεται ότι κωφεύουν όπως οι ναύτες του μυθικού Οδυσσέα αλλά χωρίς να έχουν βουλοκέρι παρασυρόμενοι από τις δήθεν Σειρήνες......
Και πάει στο διάολο, τα πρώτα χρόνια του Ίντερνετ ήταν κάπως αθώα, δεν υπήρχε τόση βρωμιά.....
Θεματοθέτη, δεν κάθεσαι λέω εγώ στα αυγά σου ή το πας φιρί - φιρί με την καθεμία που πετυχαίνεις στο Ίντερνετ;
Τόσα και τόσα περιστατικά έχουν συμβεί, που θες να ψάχνω ξημερώματα για λινξ, την παροιμία με το λαγό που τη φτέρη κούναγε, δεν την έχεις ακούσει ούτε αυτή;
 

billylakinodos

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2017
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Εδώ και 10 μέρες μιλάω στο Badoo με μια κοπέλα από την Βουλγαρία η οποία είναι τούμπανο (αν είναι αληθινές οι φωτογραφίες φυσικά). Χωρίς να έχουμε μιλήσει ιδιαίτερα, περισσότερο τσατ και 2 φορές με μικρόφωνο, η δεσποινίδα έχει εκφράσει ένα έντονο ενδιαφέρον να γνωριστούμε, και συγκεκριμένα να πάω εγώ εκεί. Μου έχει πει ότι θέλει να γνωρίσει ένα καλό άντρα και να φύγει από την Βουλγαρία. Το ερώτημα είναι κατά πόσο αυτά που λέει είναι κάποια παγίδα για να πάω εγώ εκεί και να με τεμαχίσουν ή δεν ξέρω και γω τι!  :2funny: :2funny:

Γενικά ψάχνονται τόσο πολύ οι κοπέλες εκεί για να φύγουν; Δεν πιστεύω ότι με γουστάρει, μάλλον να ξεφύγει θέλει από εκεί. Απλά ήθελα να μάθω αν είχε κάποιος παρόμοια εμπειρία. Μιλάει σπαστά ελληνικά, είπε ότι την έμαθε η δασκάλα της και ότι δεν έχει έρθει ποτέ στην Ελλάδα. Μου κάνει εντύπωση γιατί είναι υπερβολικά όμορφη για να ψάχνει μέσω Badoo.

Γνώμες;

Φίλε αυτό που κάνει με σένα το κάνει και με άλλους. Κάθεται πίσω απο την οθόνη του υπολογιστή της και παίζει. Εάν το κόλπο δεν έιναι στημένο ήδη, τότε αυτή απλώς ψάχνει να βρεί κάτι που ούτε η ίδια δεν ξέρει. Οτι της κάτσει όποιος πάει εκέι να την γαμίσει σε κάνα ξενοδοχείο, να περάσει δυο τρεις μέρες καλά και να της αφήσει ένα γερό φιλοδώρημα. Εάν είναι κάτι στημένο ήδη με δόλο την γάμησες απο την στιγμή που θα κατέβεις απο το πούλμαν στην Σόφια. Θα εξαφανιστείς και δεν θα σε βρούν ποτέ. Εκεί η μαφία ελέγχει σεδόν τα πάντα.
Κατα την γνώμη μου καυλάντισε μόνο απο το τηλέφωνο και το cοmputer, και πέξε μαζί της. Καντης τον σπουδαίο τον λεφτά κ.τ.λ. Κανε την να έρθει σε σένα. Δες το σαν σκάκι απο απόσταση......
 
OP
OP
T

tolito84

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Την έσβησα παιδιά, δεν αξίζει τον κόπο. Μέχρι και εταιρεία λεωφορείων μου πρότεινε για να ανέβω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Κι όχι μόνο αυτό λύκε, αλλά φαίνεται ότι κωφεύουν όπως οι ναύτες του μυθικού Οδυσσέα αλλά χωρίς να έχουν βουλοκέρι παρασυρόμενοι από τις δήθεν Σειρήνες......
Και πάει στο διάολο, τα πρώτα χρόνια του Ίντερνετ ήταν κάπως αθώα, δεν υπήρχε τόση βρωμιά.....
Θεματοθέτη, δεν κάθεσαι λέω εγώ στα αυγά σου ή το πας φιρί - φιρί με την καθεμία που πετυχαίνεις στο Ίντερνετ;
Τόσα και τόσα περιστατικά έχουν συμβεί, που θες να ψάχνω ξημερώματα για λινξ, την παροιμία με το λαγό που τη φτέρη κούναγε, δεν την έχεις ακούσει ούτε αυτή;

ποντάρουν στην μοναξιά του καθένα! μακριά ρε μύστες μου απο τετοια!!!!
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
ειναι τοσο επικινδυνη η Βουλγαρια; εγω θα παω για ενα ταξιδι εκει, μπορω να κανω καμακι ή ειναι επικινδυνο;
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
981
Κριτικές
2
Like
478
Πόντοι
26
να πας να γελασουμ!! :erection:
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
ειναι τοσο επικινδυνη η Βουλγαρια; εγω θα παω για ενα ταξιδι εκει, μπορω να κανω καμακι ή ειναι επικινδυνο;


Επικινδυνα δεν ειναι να κυκλοφορησεις, αλλα εννοειται δεν μπλεκεις με παραξενες τυποσες, ειδικα αυτη η φαρα η τσιγγανοβουλγαρικη θα σου φαει νεφρο οπως προαναφερθηκε....σε καλα, τουριστικα μερη κυκλοφορα, και ακομα κ νορμαλ φατσες ν σ ποασουν κολλητηλικια και φιλοξενιες, ειναι λερες....
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
ξερω ποσο μαλακες ειναι μερικοι αντρες αλλα τοσο ρε συ τυπε tolito84 δεν το περιμενα. σ μιλςω με αυτο το υφος μπας και σε συνετισω. μιλας με μια βρωμα στο τηλ, ψιλιαζεσαι τη ψευτια και τον  προκειμενο δολο και ρωτας την κοινοτητα των αρσενικων να πας ή να μην πας;;;;;
εσυ δεν ξερεις;;; δλδ χαθηκαν οι γκομενες απο Ελλαδα;;; αν δεν μπορεις να βρεις γκομενα εδω ναι τοτε πανε στη βουλγαρια και μεινε κιολας. δευτερον θα πας και θα τη φερεις ουσιαστικα θα την εκπολιτισεις και αυτη με το καλο π θα ερθει εδω τι θα κανει;; θα ερωτευθεί τον πριγκηπα μισθωτο με τα 700-8000 ευρω θα μεινει στο σπιτι να σ κανει δυο τρια παιδια και ολα καλα;;;
ξυπνα τυπε και μην πεφτεις τοσο χαμηλα για ενα μουνι....
ολα αυτα στα λεω φιλικα μην παρεξηγησεις το στομφο του λογου μ.
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Γενικως ειναι επικινδυνα μονοπατια αυτα και ποσο μαλλον στην βουλγαρια
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.508
Like
13.460
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα στην παρέα. Εδώ και 10 μέρες μιλάω στο Badoo με μια κοπέλα από την Βουλγαρία η οποία είναι τούμπανο (αν είναι αληθινές οι φωτογραφίες φυσικά). Χωρίς να έχουμε μιλήσει ιδιαίτερα, περισσότερο τσατ και 2 φορές με μικρόφωνο, η δεσποινίδα έχει εκφράσει ένα έντονο ενδιαφέρον να γνωριστούμε, και συγκεκριμένα να πάω εγώ εκεί. Μου έχει πει ότι θέλει να γνωρίσει ένα καλό άντρα και να φύγει από την Βουλγαρία. Το ερώτημα είναι κατά πόσο αυτά που λέει είναι κάποια παγίδα για να πάω εγώ εκεί και να με τεμαχίσουν ή δεν ξέρω και γω τι!  :2funny: :2funny:

Γενικά ψάχνονται τόσο πολύ οι κοπέλες εκεί για να φύγουν; Δεν πιστεύω ότι με γουστάρει, μάλλον να ξεφύγει θέλει από εκεί. Απλά ήθελα να μάθω αν είχε κάποιος παρόμοια εμπειρία. Μιλάει σπαστά ελληνικά, είπε ότι την έμαθε η δασκάλα της και ότι δεν έχει έρθει ποτέ στην Ελλάδα. Μου κάνει εντύπωση γιατί είναι υπερβολικά όμορφη για να ψάχνει μέσω Badoo.

Γνώμες;
Φίλε μου είχα πάει, εδώ και χρόνια, Σαντάνσκι να δω με τα ίδια μου τα μάτια όσα περιέγραφαν. Με δεδομένο ότι τότε ο μέσος μισθός στη Βουλγαρία ήταν 90 ευρώ σε ισοτιμία φαντάστηκα ότι θα πέρναγα με ελάχιστα. ΠΙΠΕΣ. Από την κοστολόγηση που έκανα είδα ότι για να φυστικώσω εδώ Βουλγάρα, οι τιμές ήταν ίδιες και επιβαρύνθηκα και το ταξίδι. Αυτά για σκέτο πήδημα. Όσο για να την παντρευτείς, θα σου βγει καλή με τις ίδιες πιθανότητες να πιάσεις το τζόκερ. Διαφορετική κουλτούρα, δεν καταλαβαίνουν το χιούμορ μας κλπ τεράστιες δυσκολίες
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Ρε σεις, δεν αξιζουν γενικα οι βουλγαροι, ειναι οι τσιγκανοι των βαλκανιων, και κωλοχαρακτηρες,,,,δεν ειναι μονο η εξαθλιωση που τους ωθει σε διαφορα, ειναι χωρα της απατεωνιας κ εξαπατησης,,,τα κοντινοτερα θυματα ειμαστε εμεις, κ προσπαθουν με καθε τροπο....τωρα για σαντανσκι, μιλαμε για ενα κωλοχωρι, με τσιγγανες και ρουχαλακια, και ολα με ισοτιμια ελλαδος.....οσο για παντρεια και τετοιαα ουτε με πιστολι στο κροταφο,,,μην κανετε καμια μαλακια,,,,,και απο πονηρια θα σ μιλανε κ ελληνικα, θα σ λενε ειμαστε κ οι δυο ορτοδοξ,,,που λενε, αλλα μιλαμε για την λερα της νοριας ευρωπης,,,οι ρουμανες κ οι αλβανες πχ ειναι πιομπεσα τουλαχιστο...
 

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Όχι Βουλγάρα ρε...κάτσε στ'αβγά σου. Να στα φάει μέχρι τελευταίας θέλει.
 
OP
OP
T

tolito84

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
ξερω ποσο μαλακες ειναι μερικοι αντρες αλλα τοσο ρε συ τυπε tolito84 δεν το περιμενα. σ μιλςω με αυτο το υφος μπας και σε συνετισω. μιλας με μια βρωμα στο τηλ, ψιλιαζεσαι τη ψευτια και τον  προκειμενο δολο και ρωτας την κοινοτητα των αρσενικων να πας ή να μην πας;;;;;
εσυ δεν ξερεις;;; δλδ χαθηκαν οι γκομενες απο Ελλαδα;;; αν δεν μπορεις να βρεις γκομενα εδω ναι τοτε πανε στη βουλγαρια και μεινε κιολας. δευτερον θα πας και θα τη φερεις ουσιαστικα θα την εκπολιτισεις και αυτη με το καλο π θα ερθει εδω τι θα κανει;; θα ερωτευθεί τον πριγκηπα μισθωτο με τα 700-8000 ευρω θα μεινει στο σπιτι να σ κανει δυο τρια παιδια και ολα καλα;;;
ξυπνα τυπε και μην πεφτεις τοσο χαμηλα για ενα μουνι....
ολα αυτα στα λεω φιλικα μην παρεξηγησεις το στομφο του λογου μ.

Φίλε δεν είπα ότι θα πάω, ρώτησα απλά αν έχει τύχει σε κάποιον παρόμοια περίπτωση. Δεν είμαι και τόσο χαζός να τρέξω πίσω από τη φούστα της καθεμίας και ειδικά σε γνωριμία λίγων ημερών. Δεν σε παρεξηγώ, καλά κάνεις και τα λες.
 

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε δεν είπα ότι θα πάω, ρώτησα απλά αν έχει τύχει σε κάποιον παρόμοια περίπτωση. Δεν είμαι και τόσο χαζός να τρέξω πίσω από τη φούστα της καθεμίας και ειδικά σε γνωριμία λίγων ημερών. Δεν σε παρεξηγώ, καλά κάνεις και τα λες.

Τι μου θύμισες πάντως. Εκεί κάπου στο 2014, δέχτηκα, συν τοις άλλοις, αίτημα φιλίας και μήνυμα από κοπέλα στην Ακτή Ελεφαντοστού. Πάνω στις 5 πρώτες γραμμές, με ρώτησε πως γίνεται να της κάνω τα εισιτήρια να έρθει Ελλάδα. Περιττό να πω ότι το απόφυγα. Και είχα και άλλες περιπτώσεις από κοπέλες που ήθελαν ή να εγκαταλείψουν τη χώρα διαμονής τους για ένα καλύτερο μέλλον, ή ήταν σε φάση χωρισμένες που έψαχναν το "καλό παιδί". Αλλά τις Βουλγάρες φίλε τις θεωρώ αδίστακτες σε σχέση με τις δικές μας. Γι'αυτό καλύτερα για μένα, αν δεν μπλέξεις με ελλεηνίδα, βρες καμιά από Σερβία, Τσεχία κλπ. Με Βουγάρες, Ρουμάνες κλπ μην ανακτώνεσαι.
 

Larisseos4

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
1
Ρε παιδιά αν θέλεις να τη φέρεις γιατί να της στείλεις λεφτά;;;

Όπως ένα φιλαράκι που έστειλε σε μια τάνα 200 ευρώ τάχα για να αγοράσει εισιτήρια για να έρθει στην Ελλάδα πίσω ξανά και μην την είδατε!

Στις μέρες μας στο ίντερνετ αγοράζεις όλα τα εισιτήρια και φθηνά (ειδικά από Βουλγαρία)..

Αν θες να έρθει την ρωτάς το όνομα της (ΕΔΩ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΡΑ 1ος ΕΛΕΓΧΟΣ) και μετά της αγοράζεις τα εισιτήρια και της τα στέλνεις με email. ΤΕΛΟΣ. Και να μην έρθει τα λεφτά σου δεν θα στα φάει εκείνη..
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ειχα παει σαντασκυ και ειχα κανει ντιλ με κατι νταβαδες τσιγγανους και κατι πορτιερηδες ντουλαπες σε κατι ντισκο

απορω τωρα που το σκεφτομαι πως δεν με εξαφανισαν

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom