Νέα

Τί θα κολλήσω στο Μεταξουργείο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

πόσο πιο επικίνδυνο είναι το Μεταξουργείο από τα studio και call girls;

  • το ίδιο είναι

    Ψήφοι: 34 43,0%
  • είναι επικίνδυνο, μείνε μακριά

    Ψήφοι: 45 57,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σ' ευχαριστώ. Νομίζω με τον τρόπο τους απάντησαν.
Κι εγώ την έχω πάθει επειδή το έκανα δίχως προφυλακτικό και η δική μου είχε πάει με πολύ λιγότερους! Βασικά είχε κάτι που το έχουν αρκετές γυναίκες και είναι άκακο για αυτές αλλά εμάς μας χτυπάει. Ακόμα παιδεύομαι μ' αυτό που κόλλησα τότε και μπορεί γι αυτό να είμαι τόσο προσεκτικός τώρα.

Κι εγώ έτσι το σκέφτομαι, δεν θα την αφήσω να μου κάνει στοματικό δίχως προφυλακτικό και δεν θα της κάνω εγώ στοματικό.

Έχω ακούσει οτι τα μπουρδέλα και οι κοπέλες περνάνε από κάποιο έλεγχο. Ισχύει;
έχει να κάνει καθαρά με το τι ρόλο βαράει μια κοπέλα !! Η σε μπουρδελο η εκτός !!! Όλα τα αλλά είναι φούμαρα !!!
 

Elaree

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Εκτός από τρολίες καμία σοβαρή απάντηση υπάρχει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Skf

Lanmola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2019
Μηνύματα
28
Like
7
Πόντοι
0
Στοματικό δεν κάνετε, φιλιά δε δίνετε, στοματικό με κάποτα, δάχτυλο δε βάζετε. Δράμα η κατάσταση. Καλύτερα μαζέψτε λίγα παραπάνω και πάτε με μια από city tour να το απολαύσετε.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Το σεξ με πόρνες ενέχει συγκεκριμένους κινδύνους που αυξάνονται ανάλογα με τις πρακτικές που χρησιμοποιούνται κατά την συνεύρεση. Όπως όμως μου είχε πει παλαιότερα ένας έμπειρος πορνόβιος την εποχή του πυρετού του AIDS που είχε πέσει τρόμος και φοβόσουν και τη χειραψία "όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται"
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Τώρα τελευταία έχω ανακαλύψει την κυρία Λίνα που δουλεύει πρωινά Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Α και μου κάνει ωραία τελειωτική Ρώσικη τσιμπουκλάρα  :pipa1:! Να πας να δοκιμάσεις τύπε χωρίς ενοχές! Τα κορίτσια είναι καθαρά  :kneel: :rockon:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Μην ανησυχείς...εκεί κολλάς τα  πάντα όλα ! Δεν ξεφεύγεις από τίποτα !!!
 

christos20041

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
0
παιδια έλεος, προσοχη το 2019 μιλάμε για προφυλάξεις;  και φυσικα προσέχουμε για να έχουμε. Δεν ειναι να πάρνεις ρισκα για ένα 10λεπτο τσιμπουκάκι, ΠΡΟΣΟΧΗ
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
το να κολλησεις κατι ειναι πανω κατω το ιδιο με φυλης κτλ
το να σε κλεψουν και να σου σπασουν το αμαξι κανει τη διαφορα . ειναι πολυ επικινδυνη περιοχη ειδικα το βραδυ.
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
637
Πόντοι
86
Τσιμπουκακι με διπλή καποτα μονο
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Θα κολλησεις ερωτα.
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Εδώ και βδομάδες κάθε φορά που περνάω από το Μεταξουργείο θέλω να μπω σ' ένα μπουρδέλο. Κάτι με τραβάει πολύ έντονα μέσα. Δεν έχω πάει ποτέ επί πληρωμή. Ξέρω ότι υπάρχουν studio και call girls και ένα σωρό άλλα πράγματα αλλά αυτή την στιγμή γουστάρω αυτό που νιώθω στην περιοχή.

Έχω το 50άρικο για ένα studio αλλά όπως με κόβω θα γλυκαθώ και θα θέλω να δοκιμάσω πολλά, και σαν καινούριος οι αστοχίες θα είναι συχνές, οπότε δεν θα το δίνω τόσο συχνά όσο το 20άρικο.

Το μόνο που με κρατάει είναι ο φόβος μήπως κολλήσω κάτι. Σίγουρα θα βάλω προφυλακτικό αλλά με τους πελάτες που βλέπω στην περιοχή... δεν ξέρω τι παίζει από ασθένειες.

Οπότε, ακούω. Πόσο αυτοκτονία είναι;

Δεν μπορώ να βρω πως να κάνω κανονικό post οπότε το βάζω σαν poll. Μπορείτε είτε να ψηφίσετε, να γράψετε την άποψη σας, ή και τα δύο.
Εδώ και βδομάδες κάθε φορά που περνάω από το Μεταξουργείο θέλω να μπω σ' ένα μπουρδέλο. Κάτι με τραβάει πολύ έντονα μέσα. Δεν έχω πάει ποτέ επί πληρωμή. Ξέρω ότι υπάρχουν studio και call girls και ένα σωρό άλλα πράγματα αλλά αυτή την στιγμή γουστάρω αυτό που νιώθω στην περιοχή.

Έχω το 50άρικο για ένα studio αλλά όπως με κόβω θα γλυκαθώ και θα θέλω να δοκιμάσω πολλά, και σαν καινούριος οι αστοχίες θα είναι συχνές, οπότε δεν θα το δίνω τόσο συχνά όσο το 20άρικο.

Το μόνο που με κρατάει είναι ο φόβος μήπως κολλήσω κάτι. Σίγουρα θα βάλω προφυλακτικό αλλά με τους πελάτες που βλέπω στην περιοχή... δεν ξέρω τι παίζει από ασθένειες.

Οπότε, ακούω. Πόσο αυτοκτονία είναι;

Δεν μπορώ να βρω πως να κάνω κανονικό post οπότε το βάζω σαν poll. Μπορείτε είτε να ψηφίσετε, να γράψετε την άποψη σας, ή και τα δύο.
[/quote
Εδώ και βδομάδες κάθε φορά που περνάω από το Μεταξουργείο θέλω να μπω σ' ένα μπουρδέλο. Κάτι με τραβάει πολύ έντονα μέσα. Δεν έχω πάει ποτέ επί πληρωμή. Ξέρω ότι υπάρχουν studio και call girls και ένα σωρό άλλα πράγματα αλλά αυτή την στιγμή γουστάρω αυτό που νιώθω στην περιοχή.

Έχω το 50άρικο για ένα studio αλλά όπως με κόβω θα γλυκαθώ και θα θέλω να δοκιμάσω πολλά, και σαν καινούριος οι αστοχίες θα είναι συχνές, οπότε δεν θα το δίνω τόσο συχνά όσο το 20άρικο.

Το μόνο που με κρατάει είναι ο φόβος μήπως κολλήσω κάτι. Σίγουρα θα βάλω προφυλακτικό αλλά με τους πελάτες που βλέπω στην περιοχή... δεν ξέρω τι παίζει από ασθένειες.

Οπότε, ακούω. Πόσο αυτοκτονία είναι;

Δεν μπορώ να βρω πως να κάνω κανονικό post οπότε το βάζω σαν poll. Μπορείτε είτε να ψηφίσετε, να γράψετε την άποψη σας, ή και τα δύο.
Εδώ και βδομάδες κάθε φορά που περνάω από το Μεταξουργείο θέλω να μπω σ' ένα μπουρδέλο. Κάτι με τραβάει πολύ έντονα μέσα. Δεν έχω πάει ποτέ επί πληρωμή. Ξέρω ότι υπάρχουν studio και call girls και ένα σωρό άλλα πράγματα αλλά αυτή την στιγμή γουστάρω αυτό που νιώθω στην περιοχή.

Έχω το 50άρικο για ένα studio αλλά όπως με κόβω θα γλυκαθώ και θα θέλω να δοκιμάσω πολλά, και σαν καινούριος οι αστοχίες θα είναι συχνές, οπότε δεν θα το δίνω τόσο συχνά όσο το 20άρικο.

Το μόνο που με κρατάει είναι ο φόβος μήπως κολλήσω κάτι. Σίγουρα θα βάλω προφυλακτικό αλλά με τους πελάτες που βλέπω στην περιοχή... δεν ξέρω τι παίζει από ασθένειες.

Οπότε, ακούω. Πόσο αυτοκτονία είναι;

Δεν μπορώ να βρω πως να κάνω κανονικό post οπότε το βάζω σαν poll. Μπορείτε είτε να ψηφίσετε, να γράψετε την άποψη σας, ή και τα δύο.
Βάλε εσύ την καποτουλα σου και πηδά όπου θες... και μην σε νοιάζει τίποτα,το μόνο σιγουρο δεν είναι ανννννν Αλλα τι....
 
OP
OP
D

dimitris_k8

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
Θα κολλησεις ερωτα.
Αυτό ήταν από τα πιο όμορφα πράγματα που διάβασα εδώ και καιρό :-)

Το σεξ με πόρνες ενέχει συγκεκριμένους κινδύνους που αυξάνονται ανάλογα με τις πρακτικές που χρησιμοποιούνται κατά την συνεύρεση. Όπως όμως μου είχε πει παλαιότερα ένας έμπειρος πορνόβιος την εποχή του πυρετού του AIDS που είχε πέσει τρόμος και φοβόσουν και τη χειραψία "όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται"
Βάλε εσύ την καποτουλα σου και πηδά όπου θες... και μην σε νοιάζει τίποτα,το μόνο σιγουρο δεν είναι ανννννν Αλλα τι....
Μόνο το AIDS με νοιάζει. Για όλα τα άλλα υπάρχει γιατριά. Αυτό σκεφτόμουν όταν έγραψα το post αλλά μου βγήκε πιο γενικό, για όλες τις αρώστειες. Όπως και δεν έπρεπε να έχω ρωτήσει για την συγκεκριμένη περιοχή, αλλά γενικά.

Όπως φαντάζομαι όσο πιο πολλά λεφτά έχεις τόσο πιο προσεκτικός είσαι (εκτιμάς την υγεία σου, την ποιότητα ζωής, κλπ) και επιπλέον όσο πιο ακριβή η γυναίκα με τόσο λιγότερους πάει, οπότε μια "ασφάλεια" είναι και αυτή.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.592
Κριτικές
36
Like
35.026
Πόντοι
18.565
Θα κολλήσεις γενικά. Στον πληρωμένο ερωτα :grin:
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
...
Μόνο το AIDS με νοιάζει. Για όλα τα άλλα υπάρχει γιατριά.
...
Καλά, κόλλα εσύ καμιά ηπατίτιδα-Β -που να στο γυρίσει σε χρόνια- και μετά έλα να μας πεις τη γιατρειά!

Ζήτω η φυσική επιλογή!
 

pavlosspaliaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2019
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
πολυ ανετο τον βρισκω τον τυπο με τις αρρωστιες"εχουν ολες γιατρεια",ακου να δεις,και διαβαζουν και μικρα παιδια... :-(
Πολλά μικρα παιδια εχουν πιο πολυ μυαλό απο κάποιους "μεγάλους¨"
 

Sabrinamono

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Με καποτα εισαι οκ...καλα ειναι πηγαινε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom