Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 487
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Οι ιδέες μου προκύπτουν με παρθενογένεση :2funny:
Ελάτε, παραδεχτείτε ότι θα το λέτε και εσείς, όταν σας ρωτάνε για τη γεύση...

Τα σέβομαι, του μιλάω στον πληθυντικό, εντάξει;;

Ασχολίαστοοοοοοοοο!!!
Ο Καπετάνιος σου είναι ειδικός μουνογευσιγνώστης, μπέμπη. Θα το λέω κι εγώ .... Ας γελάσω. Εγώ έχω χίλιους τρόπους να περιγράψω αυτή την γεύση ουμάμι
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Τάδε έφη ο σοφός
1680418024421.png
Πολύ διπλωματική απάντηση. Θα το ρωτήσω συγκεκριμένα λοιπόν, με ονοματεπώνυμο, αν βρω το κουράγιο να το ρωτήσω.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Ο Καπετάνιος σου είναι ειδικός μουνογευσιγνώστης, μπέμπη. Θα το λέω κι εγώ .... Ας γελάσω. Εγώ έχω χίλιους τρόπους να περιγράψω αυτή την γεύση ουμάμι
Για πείτε έναν από τους χίλιους, να μαθαίνουμε και εμείς....
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Για πείτε έναν από τους χίλιους, να μαθαίνουμε και εμείς....
Ωρίωνα, αν θες να διαβάζεις κατ' επανάληψη τα ποστ μου για να αυνανίζεσαι, να ξέρεις ότι παραβιάζεις το νόμο περί πνευματικής ιδιοκτησίας (και οι ποινές είναι βαρύτατες, πίστεψέ με)
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Ωρίωνα, αν θες να διαβάζεις κατ' επανάληψη τα ποστ μου για να αυνανίζεσαι, να ξέρεις ότι παραβιάζεις το νόμο περί πνευματικής ιδιοκτησίας (και οι ποινές είναι βαρύτατες, πίστεψέ με)
Δεν νομίζω να παραβιάζω κανένα νόμο. Είμαι νομοταγής.

"Επιτρέπεται η αναπαραγωγή λόγων, αγορεύσεων, κηρυγμάτων κλπ. από μέσα μαζικής ενημέρωσης για λόγους ενημέρωσης του κοινού επί επίκαιρων γεγονότων, καθώς και περιλήψεων ή αποσπασμάτων διαλέξεων που έγιναν δημόσια. Επίσης επιτρέπεται η αναπαραγωγή και μετάδοση από ΜΜΕ έργων που παρουσιάζονται δημόσια, στο βαθμό που είναι απαραίτητες για λόγους περιγραφής επίκαιρων γεγονότων και ενημέρωσης του κοινού."
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Δεν νομίζω να παραβιάζω κανένα νόμο. Είμαι νομοταγής.

"Επιτρέπεται η αναπαραγωγή λόγων, αγορεύσεων, κηρυγμάτων κλπ. από μέσα μαζικής ενημέρωσης για λόγους ενημέρωσης του κοινού επί επίκαιρων γεγονότων, καθώς και περιλήψεων ή αποσπασμάτων διαλέξεων που έγιναν δημόσια. Επίσης επιτρέπεται η αναπαραγωγή και μετάδοση από ΜΜΕ έργων που παρουσιάζονται δημόσια, στο βαθμό που είναι απαραίτητες για λόγους περιγραφής επίκαιρων γεγονότων και ενημέρωσης του κοινού."
Πολύ καλά Ωρίωνα, κέρδισες! Ο Καπετάνιος ξέρει να χάνει (τις απειροελάχιστες φορές που αυτό συμβαίνει).

Λοιπόν, 50 ml γάλα καρύδας με μια κουταλιά του γλυκού ζεσταμένο πικρό βούτηρο από ανθό κάνναβης sativa, με δύο σταγόνες λάιμ. Αναταραγμένο, όχι χτυπημένο!
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Λοιπόν, 50 ml γάλα καρύδας με μια κουταλιά του γλυκού ζεσταμένο πικρό βούτηρο από ανθό κάνναβης sativa, με δύο σταγόνες λάιμ. Αναταραγμένο, όχι χτυπημένο!
Και οι γκόμενες πέφτουν όταν τους λέτε τέτοια;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Ο μπάρμπα @sevagio φταίει που σου λέει τι να πεις όταν σε στριμώχνω. Άκου εκεί ουμάμι...

Το θέμα είναι ότι δεν σέβεσαι τα άσπρα μαλλιά του φίλου μας του Μήτσου. Επίσης, αν ήθελες να φας την σύνταξη και γενικώς την περιουσία των παλαιμάχων του έρωτος, δεν θα έκανες το προφανές αλλά θα μετερχόσουν δόλια μέσα. Αν, λέω, δεν σε κατηγορώ! Υποθετικά μιλάμε.

Μην σκέφτεσαι τόσο αναμενόμενα , Ρίο!

Μπαρμπαριά και Τούνεσι.


Οι ιδέες μου προκύπτουν με παρθενογένεση :2funny:
Ελάτε, παραδεχτείτε ότι θα το λέτε και εσείς, όταν σας ρωτάνε για τη γεύση...

Τα σέβομαι, του μιλάω στον πληθυντικό, εντάξει;;

Ασχολίαστοοοοοοοοο!!!
Πες και εσύ μουνίλα να είσαι μέσα.

Μουνίλα όχι Μανίλα.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Δεν τα λέω. Υπονοούνται στο λάγνο, αρπακτικό και ταυτόχρονα παιχνιδιάρικο βλέμμα μου, αγαθιάρη μούτσο...

Πως τον αφήνεις να σου μιλάει έτσι;

Σκάστου μια μπάτσα του σατράπη.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Πως τον αφήνεις να σου μιλάει έτσι;

Σκάστου μια μπάτσα του σατράπη.
Μα τι λες τώρα ; Αυτός κρέμεται από τα χείλια μου. Άσε που κάποιος μου είπε ότι όταν λείπω, μπαίνει στην καμπίνα μου, ταχα για να καθαρίσει και φοράει τα εσώρουχά μου βουίζοντας.
Δεν μετέρχομαι βία. Μου αρέσει ο διάλογος.
Έλα εσύ στο πλοίο και θα φας καλά
Για αυτό σε πηδάνε στη ….. δουλειά.
Μούτσος έλειπε, όχι αντιπλοίαρχος, λυπάμαι.
Και του πήδημα μου αρέσει.
Φοβιρό!
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Άσε που κάποιος μου είπε ότι όταν λείπω, μπαίνει στην καμπίνα μου, ταχα για να καθαρίσει και φοράει τα εσώρουχά μου βουίζοντας.
Είναι όλα κακοήθειες.
Δοκίμασα ένα σλιπ αλλά ήταν μεγάλο και μου έπεσε.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
Εσύ σε άλλο νήμα επιμένεις μέχρι και σήμερα ότι είσαι πισωγλέντης. Αλλού λες ότι είσαι γυναίκα. Εδώ είσαι σκληρό ναυτάκι ; Πολύ μυστήριο ρε Ωρίωνα. Μήπως αυτά είναι κόλπα για να φας την σύνταξη του @jimmys5 ?
σημερα εχουμε δευτερο γυρο αψιμαχιας καπτεν :cheesy: σε προειδοποίω μικρος ημανε και στους προσκοπους :buck2: ο ωριων ειναι λιρα εκατο ναυτης αμα κερδισω το τζοκερ θα του αγορασω ενα καραβι να εχει να παιζει
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
σημερα εχουμε δευτερο γυρο αψιμαχιας καπτεν :cheesy: σε προειδοποίω μικρος ημανε και στους προσκοπους :buck2: ο ωριων ειναι λιρα εκατο ναυτης αμα κερδισω το τζοκερ θα του αγορασω ενα καραβι να εχει να παιζει
Σε πιστεύω Τζίμυ. Οι πρόσκοποι ήταν πολύ της μόδας μεταπολεμικά. Δεν θέλω αψιμαχίες. Αναγνωρίζω δημόσια ότι είσαι στο άνθος της ηλικίας σου. Ένα καράβι για να ΤΟ παίζει, εννοείς.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
Σε πιστεύω Τζίμυ. Οι πρόσκοποι ήταν πολύ της μόδας μεταπολεμικά. Δεν θέλω αψιμαχίες. Αναγνωρίζω δημόσια ότι είσαι στο άνθος της ηλικίας σου. Ένα καράβι για να ΤΟ παίζει, εννοείς.
γιατι οχι αψιμαχιες :( εχεις πιεση και φοβασαι μην :priest:-μικρα παιδια ειναι αστα να παιξουν:woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom