Νέα

Τι σημαίνουν τα usernames μας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα THE JOKER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ο αγαπημένος μου δίσκος,του αγαπημενου μου συγκροτήματος των PINK FLOYD.
Τόσο αγαπημένο συγκρότημα που μια μέρα που έκανα laser στα μάτια,πήγα μόνος μου οδηγώντας 80 χλμ. πήγαινε-έλα στο TERRA VIBE  για να παρακολουθησω την συναυλία του Waters.
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλωσα στον ιστορικο δρόμο. Τουμπεκι οι νεόκοποι
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.153
Κριτικές
5
Like
58.686
Πόντοι
12.056
Εγω οταν εκανα εγγραφη εψαχνα για ονομα και κοιτουσα γυρω γυρω...
Το ματι μου επεσε πανω στα ηχεια του υπολογιστη..ALTEC LANCING ...

Απο εκει το πηρα...εβαλα και ενα 21 ετσι για ντεκορ  :dancing: :dancing:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.153
Κριτικές
5
Like
58.686
Πόντοι
12.056
Ναι...επρεπε να βαλω  69 που ειναι και τις μοδας.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
εμενα το δικο μου κανονικα ειναι CONSTANTLY HORNY εχω φτιαξει κι ενα μπλουζακι με φουξια γραμματα με αυτη τη φραση αλλα ο μαλακας οταν εκανα πρωτη φορα λογκ ιν εγραψα μονο constantly κι ετσι εμεινε :headbang:  :2funny:
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Τιποτα το ιδιαιτερο...............................................
Απο τζι αρχιζει το ονομα μου................................
69 ειναι το αγαπημενο μου νουμερο.....................(και η σταση με φτιαχνει βεβαια)
οσο για την τελεια αναμεσα...μαλλον μου αρεσει να βαζω τελειες.................................................................................
Το ονομα που μου αρεσε ειναι το Σεξοχοτατος...............................................................
Που χαθηκε αραγε αυτο το παιδι????
Και της μπαιτμι μου αρεσει αν και το μυαλο μου δεν πηγε σε βρυκολακες αλλα σε πρασινο
μηλο... :cheesy:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Όταν γράφτηκα στο World Sex Archives το 1998 τότε γινόταν χαμός με τα studio που είχαν ανοίξει στην Αθήνα και τον Τριανταφυλλόπουλο κλπ. Έτσι έφτιαξα την λέξη studian, που δεν υπάρχει φυσικά στα αγγλικά, σαν τον άνθρωπο των studio. Όταν γράφτηκα εδώ κράτησα το ίδιο νικ.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057

Το νικ μόνο ε;; :cheesy:
Hail Satan!!
URL]]
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Όταν γράφτηκα στο World Sex Archives το 1998 τότε γινόταν χαμός με τα studio που είχαν ανοίξει στην Αθήνα και τον Τριανταφυλλόπουλο κλπ. Έτσι έφτιαξα την λέξη studian, που δεν υπάρχει φυσικά στα αγγλικά, σαν τον άνθρωπο των studio. Όταν γράφτηκα εδώ κράτησα το ίδιο νικ.

Και νόμιζα πως ήταν από το study...Studian,  φθήνηνες μια ωραία ιστορία, ακούς εκεί ... studio :dancing:
 

Επισκέπτης
Στη Γλασκώβη το 1998  είχα πάει φιλοξενούμενος σε μια φίλη που έκανε μεταπτυχιακό. Γνώρισα την παρέα της που ήταν όλες Σκοτσέζες γέννημα θρέμα και το πρώτο που ρώτησα να μου πούνε στη γλώσσα τους (την Γαελική) μετά απο μεθύσι  ήταν το 'αφεντικό'. Μάλιστα η μία μου είπε ότι το boss γράφεται mpos με την Σκωτσέζικη ορθρογραφία. Μου κόλλησε τότε αυτό απο τις τρελοκέλτισσες...

πηδηξες καμία? οι σκωτσεζες ειναι παουερ (ξεμεθυστες και καθαρες...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom