Νέα

Τι ποσοστό των μελών του σάιτ ειίναι gay/bi???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Slavyanka Delicatessen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ποσοστό των μελών του σάιτ ειίναι gay/bi???

  • 10%

    Ψήφοι: 35 18,0%
  • 20%

    Ψήφοι: 22 11,3%
  • 30%

    Ψήφοι: 22 11,3%
  • 40%

    Ψήφοι: 19 9,8%
  • 50+%

    Ψήφοι: 46 23,7%
  • 100%

    Ψήφοι: 13 6,7%
  • ολοι εκτος απο μενα

    Ψήφοι: 37 19,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    194

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Χμμμ.... δεν ξερω βρε συ, σιγουρα θα με ενδιέφερε να βρω καποιον κύριο να μεινω μαζι του και να με κανει "γυναικα" του!!
Δηλαδή σπίτι στην εξοχή,πρωινό διαφήμισης βούτυρου,προβατάκια στην αυλή,δυο αμάξια παρκαρισμένα πίσω,τρια παιδάκια και εσύ με κλαρωτή φουστα και φακιόλι στο κεφάλι;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Ναι αλλα πρεπει να αποκατασταθω και εγω βρε, πρεπει να σκεφτώ και το μελλον μου βρε συ Νασο!!!
το μελλον σου προβλεπει μεχρι τα βαθεια γεραματα να κανεις τον τσατσο στο Μεταξι Τεντυ :headbaning1:
θα καθαριζεις ενα ευρω στο δεκαρικο και θα σε γαμανε :takethis: ολα τα αποβλητα της κοινωνιας :hi:
στο ενα χερι θα κρατας την μαγκουρα και στο αλλο την ψωλη κανενος Αιθιοπα :pipa2: :S :S :S
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Κωστακη εσύ καλα κάνεις και δεν το κρίβεις, ασε που το κουσουρι δεν κρίβεται...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Άκουσες για πουστριλίκι κι έσκασες μύτη πουστρο-στέκα :jerking: :jerking: :jerking:.Έτσι είναι τύπε όπως τα λέει η έρευνα,εγώ δεν κρύβομαι για τον εργασιακό μου χώρο,ο οποίος σίγουρα και θα σου ταίριαζε μιας και θα μαζευόσασταν πολλές :gay: :gay: :gay: :gay:.Κι εμείς θα φαίνομασταν ακόμα λιγότεροι βλάκα :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
566
εγώ δεν κρύβομαι για τον εργασιακό μου χώρο,ο οποίος σίγουρα και θα σου ταίριαζε μιας και θα μαζευόσασταν πολλές :gay: :gay: :gay: :gay:.

Ολοι γνωρίζουμε πως δεν κρυβεσαι Κωστάκη, ολοι στην φρεγατα ξερουν τι εισαι :gay: :gay: :gay: :gay:.

 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Το όλοι εκτός από εμένα πάει για δεύτερο κόμμα  :rockon:
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
το μελλον σου προβλεπει μεχρι τα βαθεια γεραματα να κανεις τον τσατσο στο Μεταξι Τεντυ :headbaning1:
θα καθαριζεις ενα ευρω στο δεκαρικο και θα σε γαμανε :takethis: ολα τα αποβλητα της κοινωνιας :hi:
στο ενα χερι θα κρατας την μαγκουρα και στο αλλο την ψωλη κανενος Αιθιοπα :pipa2: :S :S :S

Χωρις να ειναι απαραιτητα κακο αυτο με τους Αιθίοπες... δεν ξερω αν ειναι καλη κινηση απο πλευρας οικονομικης αποκαταστασης Νασο μου, οποτε γι'αυτο προσπαθω να το κρυβω (οσο  μπορω) στον εργασιακο μου χωρο ετσι ωστε να μπορω να εχω μια σχετικη οικονομικη αποκατασταση.
Σαφως βεβαια αυτο δεν ειναι καθολου ευκολο!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Ολοι γνωρίζουμε πως δεν κρυβεσαι Κωστάκη, ολοι στην φρεγατα ξερουν τι εισαι :gay: :gay: :gay: :gay:.

Έτσι είναι πουστρο-στεκα και στην φρεγάτα και σε όλο το φόρουμ ξέρουν ποιος είναι ο μύστης και ποιος ο πούστης  :birdman: :birdman: :birdman: :happy: :happy: :happy: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
566
Έτσι είναι πουστρο-στεκα και στην φρεγάτα και σε όλο το φόρουμ ξέρουν ποιος είναι ο μύστης και ποιος ο πούστης  :birdman: :birdman: :birdman: :happy: :happy: :happy: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Ετσι κωστάκη, με τετοια φατσα που εχεις ολοι ξερουν ποιος είναι ο πουστης  :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ετσι κωστάκη, με τετοια φατσα που εχεις ολοι ξερουν ποιος είναι ο πουστης  :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

τι θελεις να πεις καλε? οτι ο πουστης φαίνεται απο τη φατσα??

tumblr_p5o5ybtaR11wio8bro1_1280.jpg

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom