Νέα

Τι «παίζει» με το ring (DUREX play);

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tomito
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
εμένα μου έκανε κλικ, πήρα 10 πακέτα έχω χρησιμοποιήσει τα οχτώ και τα άλλα δύο τα έδωσε η γυναίκα μου στην κολλητή της.

στην κολλητη της τα δωσε ή τα πειραματήστηκε και με τον γκομενο?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:( :( :(

Όλα τα προϊόντα DUREX (εννοώ δονητές, δαχτυλίδι κτλ. και όχι τα προφυλακτικά) είναι τρελά υπερτιμημένα. Δεν λέω πως δεν είναι καλά, αλλά με τα ίδια λεφτά παίρνεις ένα κάρο πράγματα από ένα e-shop.

Όσο αφορά τα δονούμενα cockrings, θα έλεγα πως είναι άβολα και για τους 2 (οπότε τελικά δεν πετυχαίνεις το αποτέλεσμα που θέλεις). Προτίμησε ένα καλό vibrator που μπορεί να το κρατάει η κοπέλα.

... αυτά.
 

Tleilaxu

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Για τον ανδρα δεν κανει τιποτα. Απλα κανει βζζζζ το πεος σου  :P

Για την γυναικα κανει πολλα και εχει πλακα. Το μυστικο ειναι να φροντισεις να εφαπτεται με την κλειτοριδα της και να ειναι το πεος σου πολυ σκληρο. Επισης επειδη οπως ειπα το μυστικο ειναι η επαφη, μην την τρελλανεις στα μεσα εξω, απλα ασε το μηχανημα να κανει τη δουλεια του.  :grin:
 

dfgh

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2009
Μηνύματα
401
Like
0
Πόντοι
1
εγώ το έδωσα στη γάτα μου η οποία το έκανε τσατάλια γιατί έμοιαζε με έντομο που σπαρταράει.
:2funny: :2funny: :2funny:

Εγω το ειχα αγορασει παλιοτερα καταλαθος απο το φαρμακειο. Ημουν πολυ βιαστικη και το πηρα αντι για προφυλακτικα.
Το διαπιστωσα σπιτι, οπου εριξα το πρωτο γελιο. Το δευτερο το εριξα οταν το χρησιμοποιησα. Ο ηχος μου φαινοταν εξαιρετικα αστειος, κανει ενα εντονο ζζζζζζ και γενικα η ολη αισθηση δεν μου ελεγε τιποτα. Μαλλον ενοχλητικο ηταν.   
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
αχρηστο..πριν μερικους μηνες το δοκιμασαμε με την κοπελα μου ολο περιεργεια..για τον αντρα οπως ειπαν οι παραπανω δεν κανει απολυτως τιποτα! μονο μια ενοχλητικη δονηση νιωθεις.

οσον αφορα την κοπελα ειναι ακριβως οτι τα ειπε ο φιλος
Για την γυναικα κανει πολλα και εχει πλακα. Το μυστικο ειναι να φροντισεις να εφαπτεται με την κλειτοριδα της και να ειναι το πεος σου πολυ σκληρο. Επισης επειδη οπως ειπα το μυστικο ειναι η επαφη, μην την τρελλανεις στα μεσα εξω, απλα ασε το μηχανημα να κανει τη δουλεια του.

αν δηλαδη εισαι ολο μεσα εξω δε θα καταλαβει τπτ αν μπεις και μεινεις μεσα της ωστε να ακουμπαει την κλειτοριδα της θα τρελλαθει! αλλα απο την αλλη κατανταει πληκτικο για τον αντρα :jerking: :jerking: :jerking:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
:2funny: :2funny: :2funny:

Εγω το ειχα αγορασει παλιοτερα καταλαθος απο το φαρμακειο. Ημουν πολυ βιαστικη και το πηρα αντι για προφυλακτικα.
Το διαπιστωσα σπιτι, οπου εριξα το πρωτο γελιο. Το δευτερο το εριξα οταν το χρησιμοποιησα. Ο ηχος μου φαινοταν εξαιρετικα αστειος, κανει ενα εντονο ζζζζζζ και γενικα η ολη αισθηση δεν μου ελεγε τιποτα. Μαλλον ενοχλητικο ηταν.   

+1000 :thumbsup:
περα του οτι δεν παρεχει καμια ηδονη ουτε στη γυναικα αλλα ουτε και στον αντρα, εχει κι αυτον τον σπαστικο ηχο που δεν σε αφηνει να απολαυσεις πραγματικα τη στιγμη

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ναι πολύ μαλκία αυτο που έβγαλε η Durex..αχρηστο τελείως!Δεν το χω δοκιμάσει αλλά φαίνονται οι μούφες απο μακριά!
 

MystiriosLover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
μάπα είναι.. ποιος ο λόγος να κάνει κάποιος το πουλί του τυλιγμένο με σωληνάκια και να βάλει και αυτό το πράμα? αν θες να κανεις την γυναικα να νιώσει ηδονή κανε καλο sex! όλα αυτά τα δαχτυλιδάκια του χεριού με δόνηση και αυτό με τα σωληνάκια είναι... πως να το πω... ΜΑΛΑΚΙΕΣ! αν το κανεις για πλακα και για παιχνιδάκια ok δεκτό είναι κάτι ξεχωριστό και είναι καλο στο sex να υπάρχουν πρωτοτυπίες και παιχνιδάκια... αλλα τώρα να το πάρει κάποιος για να αυξήσει την ηδονή (όπως είχα δει σε κάποιο άλλο topic άλλο forum σχετικά με αυτό το θέμα) τότε είναι ελεεινό... :idiot:
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
531
Like
182
Πόντοι
6
ασε φιλε μια μαλακεια και μιση ασε που οταν πασ να το βαλεις ι δικια σου πεθαινει στα γελια!! :2funny: ακουσς και ενα σπαστικο ηχο εκεινο ζζζζζζζζζ ασε μαλακεια!!!!
 

kitsos_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
υπάρχουν πολλά δαχτυλίδια απο πολλές εταιρίες, είτε με δόνηση είτε χωρίς.
Σκόπος είναι καταρχήν να αυξήσουν τον ερεθισμό του άντρα και να καθυστερήσουν την εκσπερμάτωση και για την γυναίκα ανάλογα το σχήμα και την δόνηση (αν διαθέτουν) να την ερεθίσουν στην κλειτορίδα κυρίως. Το κατα πόσο καλο ειναι ή αν κανει δουλεια, έχει να κάνει με τον σχεδιασμό του, με την δύναμη (αν εχει δόνηση) με την στάση που το χρησιμοποιείς και με την τεχνική για να "βρίσκει" στα σημεία που πρέπει , δεν ειναι αναγκαστικά καλό ή κακό ή μουφα ή υπερτελειο επειδή σε καποιον άρεσε ή σε κάποιον δεν άρεσε. Ειναι συνδυασμός όλων των παραπανω, διάθεση να υπάρχει και θα σας αρέσει και αυτό και οτιδήποτε άλλο.
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Είναι μια αηδία αλλά έχει πλάκα  :dancing:
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
πλακα εχει ρε παιδια,γαμαω αλλα θελω να κανω κ την πλακα μου αμα γουσταρω,απλα δεν θα το ξαναβαλω επειδη μου τον μουδιαζε πολυ.
 

kitsos_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
μπορείς να πάρεις και δαχτυλίδια χωρίς δόνηση ;)
 

erosman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Απαραίτητη προϋπόθεση για τη χρήση του προϊόντος είναι να το χρησιμοποιείς με καλό φωτισμό......γιατί διαφορετικά μπορεί η ανυποψίαστη κορασίς να ψάχνει στο μισοσκόταδο με τη μυγοσκοτώστρα να ξεκάνει το ενοχλητικό ζωύφιο που κάνει αυτό τον εκνευριστικό....θόρυβο........ΑΑααααα! εκεί μου κρύβεσαι  εεεεεεε!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ασε φιλε μια μαλακεια και μιση ασε που οταν πασ να το βαλεις ι δικια σου πεθαινει στα γελια!! :2funny: ακουσς και ενα σπαστικο ηχο εκεινο ζζζζζζζζζ ασε μαλακεια!!!!
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Εκτός από της Durex που είναι μιάς χρήσης υπάρχουν κι άλλα που λειτουργούν με μπαταρίες και είναι μεγαλύτερης ιπποδύναμης! Τώρα στον άντρα δεν έχει ιδιαίτερη διαφορά. Για τις γυναίκες εξαρτάται αν έχουν κλειτοριδικό ή κολπικό οργασμό. Στην πρώτη κατηγορία βοηθά να τελειώσουν γρηγορότερα ενώ σε μερικές περιπτώσεις εντείνει το αποτέλεσμα. Στον κολπικό οργασμό η διαφορά είναι αμελητέα Μήν ξεχνάμε οτι στα χείλη του αιδοίου και στους πρώτους 2-3 πόντους του κόλπου βρίσκονται οι περισσότερες νευρικές απολήξεις που προκαλούν ηδονή στην γυναίκα. Αν δεν έπαιζε κανένα ρόλο το δαχτυλίδι είναι σαν να λέμε οτι το γλυφομούνι τις αφήνει αδιάφορες. Τώρα βέβαια υπάρχουν και πολύ πιό προχωρημένα εργαλεία από αυτό.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
http://[URL unfurl="true"]www.aggelies24.gr/public_pic/9110119752000000_1f.jpg[/img[/URL]]

πιστευω οτι με αυτο θα εχετε σίγουρο αποτέλεσμα!! :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3:
 

costas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Μια μαλακία και μισή είναι!Δεν κάνει τίποτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom