Νέα

Τι ώρα ξυπνάτε το πρωί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zwzef84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αρα εχεις τελειωσει παιδαγωγικο και εισαι αναπληρωτρια οπως ο κολλητος μου!

λουκριτια εγινα δεκτος στο μεταπτυχιακο του παιδαγωγικου!!  αρχιζω την Τριτη!!!

κατευθυνση εφαρμοσμενη παιδαγωγικη.. :) :)
συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο.καλη αρχη να εχεις! :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.226
Πόντοι
606
δασκαλακοι θα γινετε ολοι??
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
axaxouxas είμαι ομοιοπαθής. Εκτός από το τελευταίο με το μεσημβρινό ύπνο, στα άλλα συμπίπτουν οι συνήθειες. Είναι κατάρα το να μην μπορείς να κοιμηθείς έως αργά ακόμη και εάν ξενυχτήσεις. Εγώ νοιώθω ζωντανός-νεκρός. Κατα τη διάρκεια της στρατιωτικής μου θητείας δεν δεινοπάθησα καθόλου βέβαια και κάθε μέρα είμαι από νωρίς ξύπνιος χωρίς προβλήματα και χωρίς ξυπνητήρι. Βλέπω συναδέλφους που σέρνονται μέχρι τις δέκα παρά το πρωί. Η μαλακία είναι ότι πάει χαμένος ο πρωινός χρόνος. Μια θέση με πολύ πρωινό ωράριο θα ήταν ό,τι έπρεπε. Ένα επτά-τρεις ας πούμε.
Αλλά...

Πήγαινε γυμναστήριο το πρωί! απίστευτη ενέργεια και ευεξία μετά κατά τη διάρκεια της ημέρας, η πρωινή γυμναστική είναι η καλύτερη  ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
16
το πρωινο ξυπνημα σιγουρα εξαρταται απο το τι ωρα πιανεις δουλεια εγω ας ποθμε οταν δουλευω πρωι (στις 7) ξυπναω απο τις 5μιση αλλα σερνομαι μεχρι τις 9 αν εχω ξενυχτησει και σιγουρα εναν μεσημεριανουπνακο τον ριχνω ,αν δουλευω απογευμα (στις 3) ξυπναω κατα τη 1, το θεμα εινα οταν δεν δουλευω και παιζουν ρεπο αδειες κλπ εκει κοιμαμαι το πρωι και γυρουλιζω το βραδυ  :grin: :grin: :grin:
 

artemios04

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
το πρωινο ξυπνημα σιγουρα εξαρταται απο το τι ωρα πιανεις δουλεια εγω ας ποθμε οταν δουλευω πρωι (στις 7) ξυπναω απο τις 5μιση αλλα σερνομαι μεχρι τις 9 αν εχω ξενυχτησει και σιγουρα εναν μεσημεριανουπνακο τον ριχνω ,αν δουλευω απογευμα (στις 3) ξυπναω κατα τη 1, το θεμα εινα οταν δεν δουλευω και παιζουν ρεπο αδειες κλπ εκει κοιμαμαι το πρωι και γυρουλιζω το βραδυ  :grin: :grin: :grin:


πως γινετε  τη μια να ξυπνας κατα της 1 κ την αλλη 5 το πρωι; :think:
 

artemios04

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
μια αλλη καλη ερωτηση....εχετε κοιμηθει ποτε πανω απο 12 ωρες;
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Πήγαινε γυμναστήριο το πρωί! απίστευτη ενέργεια και ευεξία μετά κατά τη διάρκεια της ημέρας, η πρωινή γυμναστική είναι η καλύτερη  ;)

Το θέμα εξετάστηκε ρε συ ektor lopez.
Αυτή η διαδικασία παρουσιάζει τα εξής πλεονεκτήματα:

  • [li]Είναι πολύ καλή ώρα η πρωινή για γυμναστική και η ευεξία κατά τη διάρκεια της ημέρας είναι εξασφαλισμένη μετά από καιρό μην το γελάτε.
    [/li][li]Ακόμη δεν υπάρχει περίπτωση να κρεμάσεις και να χάσεις προπονήσεις διότι βαρέθηκες αφού η προπόνηση έχει ήδη γίνει.[/li]
    [li]Δεν περιμένεις τον προηγούμενο να τελειώσει τα σετ του. Δεν σε νοιάζει εάν ξεχνιέται ο άλλος στη διάρκεια των διαλειμμάτων και μιλάει με τις ώρες. Εάν θέλεις να εκμεταλλευτείς αποτελεσματικά το χρόνο σου το κάνεις.[/li]
    [li]Υπάρχει βέβαια και η γυμναστική στο σπίτι την οποία προτιμούσα τελευταία. Αλλά τα plates κάνουν δαιμονιώδη θόρυβο, δεν μπορείς να κάνεις σχοινάκι, διάδρομο και αρκείσαι σε κοιλιακούς και στατικό ποδήλατο. Είναι καλύτερο από το τίποτε...[/li]

Ωστόσο έχει τα εξής μειονεκτήματα:
  • [li]Τότε που φύτρωναν τα γυμναστήρια σαν μανιτάρια, πολλά ήταν εικοσιτετραώρου βάσεως αλλά έκλεισαν.
    Ξέμειναν αυτά που ανοίγουν κατά τις επτά αλλά... τί κάνεις όταν συστηματικά περιμένεις πρω-πρωι στημένος έξω από το γυμναστήριο και αυτό ποτέ δεν ανοίγει στην ώρα του;  :tickedoff: [/li]
    [li]Όταν χειμωνιάζει είναι δύσκολο το να είσαι ήδη στις επτά σε ένα γυμναστήριο κοντά στη δουλειά σου. Δοκιμάστε το και θα δείτε[/li]

Έτσι κατέληξα στο να διαβάζω εκείνη την ώρα. Έχω βγάλει εγώ εξετάσεις έτσι!!!  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom