Νέα

Τι ομάδα είναι οι πλειοψηφία των strippers????

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nacho_scocco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Και  πας  Κούκλες ?
Ένα  κόντρα  φιλέτο μαύρης  μάμπα  Μποοτσουάνα  και  φύκια  Ατλαντικού  σωτέ  στο 4 !
Έφτασεεεεεεεεεε !
Εφόσον γνωρίζεις ότι πηγαίνω στο Κούκλες θα το ξέρεις προφανώς από αυτά που έγραψα για το συγκεκριμένο μαγαζί και τα οποία δεν ήταν και τα καλύτερα που θα μπορούσα να πω(και ένας λόγος βέβαια είναι και οι αρκετές μαύρες που έχει).Πηγαίνω όμως διότι είναι αρκετά κοντά σε μένα το Κούκλες και δεύτερον όταν βρίσκομαι εκεί κάνω απλά πως δεν υπάρχουν.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Εφόσον γνωρίζεις ότι πηγαίνω στο Κούκλες θα το ξέρεις προφανώς από αυτά που έγραψα για το συγκεκριμένο μαγαζί και τα οποία δεν ήταν και τα καλύτερα που θα μπορούσα να πω(και ένας λόγος βέβαια είναι και οι αρκετές μαύρες που έχει).Πηγαίνω όμως διότι είναι αρκετά κοντά σε μένα το Κούκλες και δεύτερον όταν βρίσκομαι εκεί κάνω απλά πως δεν υπάρχουν.
ιεν καλο μαγαζι ο καστορασ
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Μια Αγγλίδα που γνώρισα 2 χρόνια πριν σε διακοπές και μου είπε ότι ήταν stripper, ήξερε σπαστά Ελληνικά από πρώην γκόμενο Κύπριο και μου δήλωσε μόνη της ΑΕΚάρα. Είχε και μπλουζάκι Ντέμης και μου είπε ότι έχυνε όταν τον έβλεπε. :2funny:

Ήταν από το Leeds και φυσικά Leeds United. :rolleyes:
Ρε το Ντεμίνιο πέρασει που έχει.....πάντως με αυτό που είπες μου θύμισες το συνθηματάκι που φωνάζαμε στη σκεπαστή.....
"σε βλέπει ο Ελευθερόπουλος και τρέμει......γεια σου Ντέμη!!!!"
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ρε το Ντεμίνιο πέρασει που έχει.....πάντως με αυτό που είπες μου θύμισες το συνθηματάκι που φωνάζαμε στη σκεπαστή.....
"σε βλέπει ο Ελευθερόπουλος και τρέμει......γεια σου Ντέμη!!!!"
15 κε καλα 16
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ευχαριστούμε πολύ αλλά δε μας πτοούν όλα αυτά.....και 115 να γίνουν πάλι στις επάλξεις θα 'μαστε για την ιδέα που αγαπάμε και πιστεύουμε αλλά οι υπόλοιποι (ΟΣΦΠ και ΠΑΟ)δε μπορούν να καταλάβουν ότι μπορείς να υποστηρίζεις μια ομάδα ασχέτως αν αυτή κερδίζει ή όχι τίτλους!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ευχαριστούμε πολύ αλλά δε μας πτοούν όλα αυτά.....και 115 να γίνουν πάλι στις επάλξεις θα 'μαστε για την ιδέα που αγαπάμε και πιστεύουμε αλλά οι υπόλοιποι (ΟΣΦΠ και ΠΑΟ)δε μπορούν να καταλάβουν ότι μπορείς να υποστηρίζεις μια ομάδα ασχέτως αν αυτή κερδίζει ή όχι τίτλους!!!
θριλοσ γενιεσε δε γινεσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
Υποθέτω Ντιναμό Μόσχας ή έστω Σπάρτακ Μόσχας :dancing: :dancing: :huh: :rockon: :rockon: :S :S :S :S
 

Συνημμένα

  • SpartakMoscowLogo.jpg
    SpartakMoscowLogo.jpg
    24,8 KB · Εμφανίσεις: 71
  • Spartak-Moscow@3.-old-logo.png
    Spartak-Moscow@3.-old-logo.png
    17,7 KB · Εμφανίσεις: 44
  • Dinamo-Moscow.png
    Dinamo-Moscow.png
    8,8 KB · Εμφανίσεις: 45
  • Dynamo-Moscow-Logo-Wallpaper.jpg
    Dynamo-Moscow-Logo-Wallpaper.jpg
    142 KB · Εμφανίσεις: 56
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ινε αδερφοσ του πολιδεφκι
Κάστωρ και Πολυδεύκης ήταν δίδυμα αδέλφια και πατέρας τους ήταν ο Δίας σύμφωνα με την Ελληνική μυθολογία,ενώ αναφέρονται και ως Διόσκουροι
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Κάστωρ και Πολυδεύκης ήταν δίδυμα αδέλφια και πατέρας τους ήταν ο Δίας σύμφωνα με την Ελληνική μυθολογία,ενώ αναφέρονται και ως Διόσκουροι
διλαδι ιεν το μαγαζι τον διο φορον σκουρον ο καστορασ ,γιαφτο απο κε γο ιεμ σκουροσ
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Υποθέτω Ντιναμό Μόσχας ή έστω Σπάρτακ Μόσχας :dancing: :dancing: :huh: :rockon: :rockon: :S :S :S :S
Ναι αλλά την πρωταθλήτρια Ρούμπιν Καζάν(για όσες έχουν μογγολο-τατάρικες ρίζες) ή την κάποτε κυπελλούχο του Ουέφα Ζενίτ(όσες είναι απο Αγία Πετρούπολη τουλάχιστον)????
για τις Ρουμάνες υπάρχει το αιώνιο δίλημμα......Στεάουα ή Ντιναμό Βουκουρεστίου(κάτι Ουνιρέα,Κλουζ και Βασλούιδεν υπάρχουν).
Τέλος έχω να πω πως ένα μίνι γκάλοπ στις Τσέχες έδειξε ξεκάθαρη προτίμηση......Sparta Praha με μια φωνή
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
Κάστωρ και Πολυδεύκης ήταν δίδυμα αδέλφια και πατέρας τους ήταν ο Δίας σύμφωνα με την Ελληνική μυθολογία,ενώ αναφέρονται και ως Διόσκουροι
δε σήμαινε δηλαδή πως ήταν κι οι δυο σκούροι? που είναι και της μόδας πλέον λόγω Ωμπάμια!!! :fuck1: :pipa3:
 

Συνημμένα

  • 4960666.jpg
    4960666.jpg
    29,7 KB · Εμφανίσεις: 44
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
δε σήμαινε δηλαδή πως ήταν κι οι δυο σκούροι? που είναι και της μόδας πλέον λόγω Ωμπάμια!!! :fuck1: :pipa3:
Να σου πω την αλήθεια....και μένα με έχει προβληματίσει κάπως αυτό.Πάντως σε ζωγραφιές που τους έχω δει μοιάζουν λίγο με Πακιστανοί και αμέσως μετά έπεται φυσιολογικά το εξής ερώτημα:
και για την αδελφή(ωραία Ελένη) δύο Πακιστανών ξέσπασε ένας ολόκληρός πόλεμος που κράτησε κάπου 10 χρόνια?????
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
Να σου πω την αλήθεια....και μένα με έχει προβληματίσει κάπως αυτό.Πάντως σε ζωγραφιές που τους έχω δει μοιάζουν λίγο με Πακιστανοί και αμέσως μετά έπεται φυσιολογικά το εξής ερώτημα:
και για την αδελφή(ωραία Ελένη) δύο Πακιστανών ξέσπασε ένας ολόκληρός πόλεμος που κράτησε κάπου 10 χρόνια?????
μπα στην ουσία για τα Δαρδανέλια έγινε :rockon: :think: :jerking: :birdman: :tickedoff: :dancing: :tickedoff: :rockon: :S :s&m_2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom