Νέα

Τι να κανω τωρα ο μαλακας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Skipse tora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Κλαυτερα φιλε τελικα εισαι εσυ,ολο αγχος ειμαι,δεν γινοταν να ειναι η γκομενα του αφεντικου μου που με εχει καταγαμησει;
μαλακας εισαι, μαλακιες κανεις, μαλακιες λες
ποσο μαλακας εισαι αβραμη?
 
OP
OP
Skipse tora

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
Ο Αβραμης ξαναχτυπά

Και ειναι  ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ ΟΧΙ ΚΥΡΙΑΚΗ

Φαντασου τι θεμα θα ανοιξη την μεθεπομενη


Πω πω φιλε μην αρχιζετε παλι με την κλωνοποιηση,δεν ειμαι κανενας Αβραμης,δηλαδη οποιος γραψει κατι
πρεπει να ειναι κλωνος;συνελθε!Σε καθε θεμα που διαβαζω ολο τα ιδια λετε σαν τις γριες!
Εσυ τι θα εκανες στην θεση μου με νοιαζει!
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Πω πω φιλε μην αρχιζετε παλι με την κλωνοποιηση,δεν ειμαι κανενας Αβραμης,δηλαδη οποιος γραψει κατι
πρεπει να ειναι κλωνος;συνελθε!Σε καθε θεμα που διαβαζω ολο τα ιδια λετε σαν τις γριες!
Εσυ τι θα εκανες στην θεση μου με νοιαζει!
ποτε προλαβες και τα διαβασες ρε κλωνε?
εγω στη θεση σου θα του γαμουσα και τη μανα
και την αδερφη
ελα τωρα που πηρες φορα
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
Καλημερα τετοια ωρα μαλλον να πω σε ολο το τιμ εδω,που ξημεροβραδιαζεται σε αναζητηση για μουνοκωλαρακια...
Θα βαλω ενα θεμα για να γνωριστουμε καλυτερα,εχω μια γκομενα η οποια γουσταρει πολυ να πηδιεται μαζι μου και με τρελλαινει κυριολεκτικα!
Ξερω οτι την πηδαει και καποιος αλλος αλλα δεν με νοιαζει αυτο,μαλιστα με στενοχωρει κιολας(δεν ειμαι μαζοχα).
Απλα αυτος που την πηδαει σαν κεντρικο προσωπο γιατι πρωτος την βρηκε και που τον ξερω ειναι φιλαρακι μου
και δεν το ξερει,εγω να του το πω δεν γινεται γιατι τι θα μπορουσα να του πω;

Οτι εγινε κατα λαθος;αυτα μονο κατα λαθος δεν γινονται.
Η γκομενα ειναι αλλου για αλλου και τα εχει ολα γραμμενα,μονο να γαμιεται την νοιαζει και που θα παμε να πιουμε κανενα ποτο.
Της ειπα να μην τον χωρισει(δηθεν οτι δεν ειναι σωστο)γιατι σκεφτηκα(αλλα δεν της το ειπα)οτι για να κανει αυτα με αυτον
θα κανει τα ιδια και με εμενα αν μου μεινει αμανατι!
Παντως κανει μια πιπα που αν δουλευε σε μπουρδελο θα ηταν στην dream-team!
Αν θελετε πειτε καμια γνωμη η αν σας εχει τυχει κατι παρομοιο που πιστευω οτι κατι θα σας εχει τυχει!
Το εχω μετανιωσει αλλα τωρα........τι να κανω;

σημερα ιζολ τρια βαφμο πρεπει να παρει εργοτελης το ντοσμας το ενα το ετσι πεναλντι το οφι ντεν ητανε πεναλντι το ντωσει πεναλντι τελευταιο λεπτο τιωσει πεναλντι εγω ντεν ντοσμε πεναλντι στο ντιετιστης..πως γιενεν αυτο?
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Παρτουζα. Δεν ξερω πως θα το κανεις, προβλημα σου. Αλλα....παρτουζα!  :rockon:
 
OP
OP
Skipse tora

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
ποτε προλαβες και τα διαβασες ρε κλωνε?
εγω στη θεση σου θα του γαμουσα και τη μανα
και την αδερφη
ελα τωρα που πηρες φορα

Ρε φιλε μας δουλευεις;τωρα το εμαθα το μπουρδελα κομ;η νομιζεις δεν ξερει η μιση Ελλαδα το σαιτ;δηλαδη ολοι που διαβαζουν ειναι ειτε
μελη,ειτε κλωνοι,ειτε οτι αλλο;πας καλα ρε φιλε;απλα μπηκα τωρα,δηλαδη γιατι μιλας ετσι δεν σε καταλαβαινω.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε φιλε μας δουλευεις;τωρα το εμαθα το μπουρδελα κομ;η νομιζεις δεν ξερει η μιση Ελλαδα το σαιτ;δηλαδη ολοι που διαβαζουν ειναι ειτε
μελη,ειτε κλωνοι,ειτε οτι αλλο;πας καλα ρε φιλε;απλα μπηκα τωρα,δηλαδη γιατι μιλας ετσι δεν σε καταλαβαινω.
τυπε καρφωθηκες :-
κανα αλλο νικ εχεις ετοιμο? :2funny:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Δεν μας λετε και εμας τι εστι αβραμης(μια παραπομπη σε παλιοτερο post πχ) να ξερουμε να μην ποσταρουμε σαν μαλακες?  :headbang:
 
OP
OP
Skipse tora

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
Καλα οκ το ψιλοπεριμενα οτι κατι θα γινοταν,κανατε παλι το θρεντ μπουρδελο,μια συζητηση παμε να κανουνε
και βλεπετε Αβραμηδες κτλ.
Αν δειτε ψηλα εχει 2880 ονλαιν και 348 μελη,δηλαδη ολοι αυτοι που δεν μπαινουν η δεν εχουν μπει ακομα
σαν μελη ειναι υποψηφιοι κλωνοι ε;καιρος για ψυχοφαρμακα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom