Νέα

Τί να κάνω με μια παράξενη γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Οι γυναίκες έχουν λαλήσει φιλαράκο.εχω 3 ερωμενες σε τρεις διαφορετικες περιοχές.η τριτη σωνει και καλα να με κανει να ζηλεψω.παντρεμενη με δυο παιδια τωρα και αυτο την νοιαζει.Και ενω την εχω καψουρευτει δεν παιζω το παιχνιδακι του ζηλιαρη και άρχιζει και σκαει χαχαχαχαχαχαχαχαχα.Οι γκόμενες οσο και να τις γουσταρεις θα πρεπει να μην το δειχνεις.Μην παιζεται το παιχνιδι τους.Παντα να συμπεριφερεστε οτι δεν υπαρχει μονο αυτη υπαρχουν και αλλες και δεν την εχουμε αναγκη.Γι αυτο εχω 3 χαχαχαχα μοιραζομαι και δεν σκαω για καμια οτι και να κανει. :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Οι γυναίκες έχουν λαλήσει φιλαράκο.εχω 3 ερωμενες σε τρεις διαφορετικες περιοχές.η τριτη σωνει και καλα να με κανει να ζηλεψω.παντρεμενη με δυο παιδια τωρα και αυτο την νοιαζει.Και ενω την εχω καψουρευτει δεν παιζω το παιχνιδακι του ζηλιαρη και άρχιζει και σκαει χαχαχαχαχαχαχαχαχα.Οι γκόμενες οσο και να τις γουσταρεις θα πρεπει να μην το δειχνεις.Μην παιζεται το παιχνιδι τους.Παντα να συμπεριφερεστε οτι δεν υπαρχει μονο αυτη υπαρχουν και αλλες και δεν την εχουμε αναγκη.Γι αυτο εχω 3 χαχαχαχα μοιραζομαι και δεν σκαω για καμια οτι και να κανει. :heavymetalbig:
Άρα δεν την έχεις καψουρευτεί ρε τύπε. Αν την είχες καψουρευτεί θα σε έπαιζε η καριόλα γιατί θα είχε δύναμη πάνω σου και επίσης δεν θα είχες άλλες 2.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Ποσο χρονων εισαι?? 
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
καλησπερα συμπουρδελιαριδες συναγωνιστες θα ηθελα την γνωμη σας εν γκομενακι το οποιο εδω και καιρο
του την πευτω με πολυ ωραιο τροπο το θεμα ειναι το εξης της ειχα πει πριν απο καιρο να βγαιναμε για
κανενα καφεδακι και μου ειχε πει ναι <<θελω και εγω να βγω μαζι σου >> την πηρα τηλ και μου ειπε πως
δεν μπορουσε .ΟΚ ειπα και εγω και δεν το συνεχισα για αρκετες εβδομαδες προχθες που την βρηκα παλι
μου ειπε ΟΚ παρε με τηλ την περνω και δεν το σηκωνει της στελνω μυνημα δεν απανταει ουτε εστω
αρνητικα ενω μου λεει οτι θελει να βγει μαζι μου τι συμβαινει τελικα ???γιατι δεν μου τολεει εξ?? αρχης αν δεν γουσταρει .
Μηπως με δουλευει ψιλο γαζι ?  πως θα την κανω η να βγει μαζι μου η να μου πει οτι δεν γουσταρει ?Ακουω γνωμες
Εκτός ότι σε δουλεύει τύπε, για να τονώσει την γυναικεία ματαιοδοξία της είναι ανώριμη, αλλά έχει και γκόμενο που φοβάται να μην την πιάσει στα πράσα.
Γι αυτό, έχει και αλλού πορτοκαλιές.
 

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Άρα δεν την έχεις καψουρευτεί ρε τύπε. Αν την είχες καψουρευτεί θα σε έπαιζε η καριόλα γιατί θα είχε δύναμη πάνω σου και επίσης δεν θα είχες άλλες 2.
Καψουρευτηκα φιλε αλλα εχω και εναν εγωισμο πλεον στα 42.Εχω φαει φόλες μ αυτες τις καριολες και πλεον εχω την εμπειρια να τις αντιμετωπιζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom