Νέα

Τι μουσική προτιμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 574
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι μουσική προτιμάμε;

  • Rock

    Ψήφοι: 6 66,7%
  • Pop

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκυλάδικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ελληνικά(ότι ακούγεται στα ραδιόφωνα)

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • Κλασσική μουσική

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Trance/Techno/Psyhedelic

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Rap/Hip Hop

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • Έντεχνα

    Ψήφοι: 1 11,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
61
Like
40.519
Πόντοι
22.785
το θεο...... τον ενα και μοναδικο...........
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
HEAVY METAL  for ever.........Ολα τα ειδη!!!!

metalhead.jpg
 

dfgh

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2009
Μηνύματα
401
Like
0
Πόντοι
1
Μερικα απο τα συγκροτήματα που εμένα μου αρέσουν είναι: placebo,radiohead,cure,stooges,joy division,archive,muse,pulp,tool,depeche mode ktl. Μου αρέσει πολυ και ο Nick Cave,Tom Waits,Johnny Cash κι ο Manu Chao και πέρισυ στη Μαλακάσα ήταν μαγικα :rolleyes:.
Απο κλασικη Bach,Chopin και Mahler κυρίως και τέλος απο ελληνικα Χατζιδάκη, Παυλίδη/Ξυλινα, Αγγελάκα/Τρυπες και Διάφανα. A, και ρεμπέτικα.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μερικα απο τα συγκροτήματα που εμένα μου αρέσουν είναι: placebo,radiohead,cure,stooges,joy division,archive,muse,pulp,tool,depeche mode ktl. Μου αρέσει πολυ και ο Nick Cave,Tom Waits,Johnny Cash κι ο Manu Chao και πέρισυ στη Μαλακάσα ήταν μαγικα :rolleyes:.
Απο κλασικη Bach,Chopin και Mahler κυρίως και τέλος απο ελληνικα Χατζιδάκη, Παυλίδη/Ξυλινα, Αγγελάκα/Τρυπες και Διάφανα. A, και ρεμπέτικα.

 

Inalterabile

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Εγω κατα κύριο λόγο ακούω Metal- Hard Rock, και συγκροτήματα όπως iron maiden, wasp, running wild, bathory, dio, ozzy, skidrow, motley crew, alice cooper, whitsnake, slayer, rotting christ, zz top, megadeath, manowar, nightwish, guns n roses, savatage,ac/dc κ.α.

HELL YEAAAAAAAAAHHHHHHHHHH!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Metal Fuckin' Rules!!!!

 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
585
Like
8
Πόντοι
6
σε ποιο μπαρ φιλε μ? εγω οταν πηγα ολλανδια χριστουγεννα 2001 το'χα πρωτακουσει στο ολλανδικο καναλι TMF κ ομολοφω το βιντεοκλιπ μάρεσε τρελά!!
Επίσης εκείνη την περίοδο μ'άρεσε κ το παρακάτω:

enjoy it!  :rockon:
 

jvt

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλημερα και απο εμενα. θα ηθελα αν καποιος μπορει να μου πει που να ψαξω για ελληνικη μουσικη στο rapidshare. ευχαριστω.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εγω ακουω τα παντα αναλογα με τις περιστασεις κ την παρεα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom