Νέα

Τί λάθος κάνει η Ελληνίδα Ιερόδουλη;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι λάθος κάνει η ελληνίδα ;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
20
Θέλω αλήθειες και να θυμηθείτε λιγο στο λύκειο όταν πηγαίνετε έσεις τι γινόταν; :smiling-face-with-heart-eyes::smitten::smiling-face-with-heart-eyes::smitten:
Πιο πολύ το κάνω για να διορθώσω «άσχημα» στοιχεία που μπορει να έχω , να πάρω γνώμες και να γίνω πιο καλή :smitten::hi::rose:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.653
Like
1.543
Πόντοι
216
Θέλω αλήθειες και να θυμηθείτε λιγο στο λύκειο όταν πηγαίνετε έσεις τι γινόταν; :smiling-face-with-heart-eyes::smitten::smiling-face-with-heart-eyes::smitten:
Πιο πολύ το κάνω για να διορθώσω «άσχημα» στοιχεία που μπορει να έχω , να πάρω γνώμες και να γίνω πιο καλή :smitten::hi::rose:
Άκουσε με.
Μη σκέφτεσαι την έννοια "άσχημο" πάνω σου γιατί δεν υπάρχει.

Ο κάθε άνθρωπος έχει ένα χ,ψ potential που μπορεί να το φτάσει με συνεχή δουλειά.

Εσύ αγαπάς αυτό που κάνεις,επομένως έχεις θέληση να βελτιώνεσαι συνέχεια
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.559
Like
12.725
Πόντοι
2.256
Καμία περίπτωση δεν είναι ίδια, καμία κοπέλα δεν είναι ίδια!!!
Το συχνότερο φαινόμενο που έχω συναντήσει στη... μικρή μου καριέρα είναι ότι "την ψωνίζει εύκολα"!!!
Ενώ μπορεί να είναι αληθινά καλή και να έχει προσόντα, μόλις κάνει κάποια δυνατά ραντεβού και ακούσει και μερικά *υπερβολικά σχόλια, την ψωνίζει και νομίζει ότι είναι The GOAT!!!
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.653
Like
1.543
Πόντοι
216
Καμία περίπτωση δεν είναι ίδια, καμία κοπέλα δεν είναι ίδια!!!
Το συχνότερο φαινόμενο που έχω συναντήσει στη... μικρή μου καριέρα είναι ότι "την ψωνίζει εύκολα"!!!
Ενώ μπορεί να είναι αληθινά καλή και να έχει προσόντα, μόλις κάνει κάποια δυνατά ραντεβού και ακούσει και μερικά *υπερβολικά σχόλια, την ψωνίζει και νομίζει ότι είναι The GOAT!!!
Θέμα ιδιοσυγκρασιας εν ολίγοις.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 239600
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
20
Καμία περίπτωση δεν είναι ίδια, καμία κοπέλα δεν είναι ίδια!!!
Το συχνότερο φαινόμενο που έχω συναντήσει στη... μικρή μου καριέρα είναι ότι "την ψωνίζει εύκολα"!!!
Ενώ μπορεί να είναι αληθινά καλή και να έχει προσόντα, μόλις κάνει κάποια δυνατά ραντεβού και ακούσει και μερικά *υπερβολικά σχόλια, την ψωνίζει και νομίζει ότι είναι The GOAT!!!
Συμφωνώ αλλά αυτό έχει να κάνει στον άνθρωπο πιστεύω και σε άλλες χώρες το συναντάμε και σε αντρες και σε γυναίκες , τώρα οι Ελληνίδες μπορεί να ήμαστε λιγο ψωνάρες παραπάνω αλλά έχω δει πολλούς να τους αρέσει αυτό όποτε ειναι αμοιβαία τα συναισθήματα( μπορεί και να το παίζουμε λιγο έτσι για το σασπένς ) :inlove:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.653
Like
1.543
Πόντοι
216
Συμφωνώ αλλά αυτό έχει να κάνει στον άνθρωπο πιστεύω και σε άλλες χώρες το συναντάμε και σε αντρες και σε γυναίκες , τώρα οι Ελληνίδες μπορεί να ήμαστε λιγο ψωνάρες παραπάνω αλλά έχω δει πολλούς να τους αρέσει αυτό όποτε ειναι αμοιβαία τα συναισθήματα( μπορεί και να το παίζουμε λιγο έτσι για το σασπένς ) :inlove:
Θα σου πω το εξής:
Μην συγκρίνεις ποτέ τον εαυτό σου με καμία.

Η καθεμία έχει την αξία της.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Καμία περίπτωση δεν είναι ίδια, καμία κοπέλα δεν είναι ίδια!!!
Το συχνότερο φαινόμενο που έχω συναντήσει στη... μικρή μου καριέρα είναι ότι "την ψωνίζει εύκολα"!!!
Ενώ μπορεί να είναι αληθινά καλή και να έχει προσόντα, μόλις κάνει κάποια δυνατά ραντεβού και ακούσει και μερικά *υπερβολικά σχόλια, την ψωνίζει και νομίζει ότι είναι The GOAT!!!
Σκέψου τώρα να επαγγέλεσαι πουτάνα και να την έχεις "ψωνίσει" κιόλας :confused: Εννοείται ότι ισχύει αυτό που γράφεις btw
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 239600
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
20
Άκουσε με.
Μη σκέφτεσαι την έννοια "άσχημο" πάνω σου γιατί δεν υπάρχει.

Ο κάθε άνθρωπος έχει ένα χ,ψ potential που μπορεί να το φτάσει με συνεχή δουλειά.

Εσύ αγαπάς αυτό που κάνεις,επομένως έχεις θέληση να βελτιώνεσαι συνέχεια
Σίγουρα θέλει πολύ πρακτική ! Απλά είμαι ο εαυτός σου μου δεν μπορώ να παίζω την σκυλα και ας λένε όλοι ότι έχω σκυλοφατσα μέσα μου είμαι πιο ευαίσθητη και το ξέρεις πολύ καλά ειδικά εσείς υπουργέ μου
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.975
Πόντοι
446
Τα παλιότερα χρόνια εποχές ΠΑΣΟΚ και μέχρι το 2008 επειδή οι Ελληνίδες ήταν λίγες στον χώρο σε σχέση με τα αλλοδαπά, υπήρχε το τουπέ. Τώρα πλέον μπορεί και οι μισές στον χώρο να είναι Ελληνιδες, με καλύτερο τιμοκατάλογο και καλούτσικες υπηρεσίες. Σίγουρα ένα μεγάλο ποσοστό τους έχουν ακόμα κάποια κόμπλεξ των παλιών εποχών, αλλά πλέον η ενημέρωση απο το bou δουλευει καλούτσικα και αποφεύγονται.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.559
Like
12.725
Πόντοι
2.256
Συμφωνώ αλλά αυτό έχει να κάνει στον άνθρωπο πιστεύω και σε άλλες χώρες το συναντάμε και σε αντρες και σε γυναίκες , τώρα οι Ελληνίδες μπορεί να ήμαστε λιγο ψωνάρες παραπάνω αλλά έχω δει πολλούς να τους αρέσει αυτό όποτε ειναι αμοιβαία τα συναισθήματα( μπορεί και να το παίζουμε λιγο έτσι για το σασπένς ) :inlove:
Αν ήταν μόνο για το "σασπένς" δεν θα πείραζε!! Έχει όμως άμεσο αντίκτυπο στη συμπεριφορά και στις αξιώσεις της κάθε εργαζόμενης που "την κάνει ψώνιο" και νομίζει ότι θα την πηδάει μόνο ο Μπραντ Πητ!!!
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.653
Like
1.543
Πόντοι
216
Σίγουρα θέλει πολύ πρακτική ! Απλά είμαι ο εαυτός σου μου δεν μπορώ να παίζω την σκυλα και ας λένε όλοι ότι έχω σκυλοφατσα μέσα μου είμαι πιο ευαίσθητη και το ξέρεις πολύ καλά ειδικά εσείς υπουργέ μου
Είσαι από τα καλύτερα άτομα εδώ και δεν θα σκας για κανέναν.

Σε όποιον αρέσεις και σίγουρα αρέσεις (σε πολλούς και τρομερά!)
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 239600
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
20
Τα παλιότερα χρόνια εποχές ΠΑΣΟΚ και μέχρι το 2008 επειδή οι Ελληνίδες ήταν λίγες στον χώρο σε σχέση με τα αλλοδαπά, υπήρχε το τουπέ. Τώρα πλέον μπορεί και οι μισές στον χώρο να είναι Ελληνιδες, με καλύτερο τιμοκατάλογο και καλούτσικες υπηρεσίες. Σίγουρα ένα μεγάλο ποσοστό τους έχουν ακόμα κάποια κόμπλεξ των παλιών εποχών, αλλά πλέον η ενημέρωση απο το bou δουλευει καλούτσικα και αποφεύγονται.
Εμπιστεύεστε 100% την κριτική; ( εννοείται πως όταν έχει 10 άσχημες κριτικες οκευ κάνει μπαμ ότι κάτι δεν πάει καλά ) αλλά εάν μια κοπέλα είναι σούπερ και μια μέρα που θα πονούσε λιγο παραπάνω και τις το κάνανε θέμα δεν θα έδινες άλλη μια ευκαιρία στην κοπέλα αυτήν; ( εάν είναι στα γούστα σας φυσικά )
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 239600
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
20
Είσαι από τα καλύτερα άτομα εδώ και δεν θα σκας για κανέναν.

Σε όποιον αρέσεις και σίγουρα αρέσεις (σε πολλούς και τρομερά!)
:grouphug: Πραγματικά εδώ μέσα έχω βρει πολύ καλούς ανθρώπους σπάμε πλάκα περνάμε καλά τρώμε καλαααα δηλαδή ούτε με φίλους δεν περνάω τόσο καλά :stretcher:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.653
Like
1.543
Πόντοι
216
:grouphug: Πραγματικά εδώ μέσα έχω βρει πολύ καλούς ανθρώπους σπάμε πλάκα περνάμε καλά τρώμε καλαααα δηλαδή ούτε με φίλους δεν περνάω τόσο καλά :stretcher:
Αν δεν περνάμε ωραία,ποιο το νόημα;

(Έχεις μήνυμα)
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.011
Like
6.535
Πόντοι
1.056
Το βασικό πρόβλημα του χώρου είναι η "αρπαχτή".
Ο κάθε επαγγελματίας πρέπει να είναι συνεπής (π.χ. να πηγαίνει στην ώρα του στο ραντεβού), να είναι ευγενής, να κάνει τόση δουλειά όσο αντέχει , και όσα προσφέρει να τα προσφέρει σωστά (π.χ. οταν δεν λέι κάνω cif τότε να μην βάζει το χέρι στο πρόσωπο να γλυτώσει ριπες, αλλιώς να μην το κάνει) και να μην δουλέυει μηχανικά
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.975
Πόντοι
446
Εμπιστεύεστε 100% την κριτική; ( εννοείται πως όταν έχει 10 άσχημες κριτικες οκευ κάνει μπαμ ότι κάτι δεν πάει καλά ) αλλά εάν μια κοπέλα είναι σούπερ και μια μέρα που θα πονούσε λιγο παραπάνω και τις το κάνανε θέμα δεν θα έδινες άλλη μια ευκαιρία στην κοπέλα αυτήν; ( εάν είναι στα γούστα σας φυσικά )
Πάντα φιλενάδα έχει να κάνει με το ποιός κάνει την κριτική και την συνεισφορά του. Άσε που δουλεύουν πολύ και τα πμ με ανθρώπους που εμπιστεύομαστε.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 239600
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
20
Πάντα φιλενάδα έχει να κάνει με το ποιός κάνει την κριτική και την συνεισφορά του. Άσε που δουλεύουν πολύ και τα πμ με ανθρώπους που εμπιστεύομαστε.
Τα πμ τι είναι :kiss-mark:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 239600
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
20
Το βασικό πρόβλημα του χώρου είναι η "αρπαχτή".
Ο κάθε επαγγελματίας πρέπει να είναι συνεπής (π.χ. να πηγαίνει στην ώρα του στο ραντεβού), να είναι ευγενής, να κάνει τόση δουλειά όσο αντέχει , και όσα προσφέρει να τα προσφέρει σωστά (π.χ. οταν δεν λέι κάνω cif τότε να μην βάζει το χέρι στο πρόσωπο να γλυτώσει ριπες, αλλιώς να μην το κάνει) και να μην δουλέυει μηχανικά
Το σιφ τι είναι κάλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom