Νέα

Τι ηλικίες λέτε πως οι γυναίκες είναι καλύτερες στο γαμήσι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ydroxoos^
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Συμφωνώ σε πάρα πολλά από τα ανωτέρω.

Ποιό είναι κατά προσέγγιση, το ποσοστό των γυναικών άνω των 30 που είναι τόσο απελευθερωμένες στο μυαλό, ώστε να κάνουν όλα όσα πρέπει για να κρατήσουν κάποιον κοντά τους όμως?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.449
Κριτικές
90
Like
32.669
Πόντοι
24.700
Συμφωνώ σε πάρα πολλά από τα ανωτέρω.

Ποιό είναι κατά προσέγγιση, το ποσοστό των γυναικών άνω των 30 που είναι τόσο απελευθερωμένες στο μυαλό, ώστε να κάνουν όλα όσα πρέπει για να κρατήσουν κάποιον κοντά τους όμως?

Των εδωδίμων, των αποικιακών, των διαγαλαξιακών  :think:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Των εδωδίμων, των αποικιακών, των διαγαλαξιακών  :think:

Των εδωδίμων βρε! Οι υπόλοιπες έχουν κίνητρο το χρήμα (όχι σαν τις δικές μας χαχαχα).

By the way, τη χούφτωσες τη μικρή ρε γερομπισμπίκη??? :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.449
Κριτικές
90
Like
32.669
Πόντοι
24.700
Των εδωδίμων βρε! Οι υπόλοιπες έχουν κίνητρο το χρήμα (όχι σαν τις δικές μας χαχαχα).

By the way, τη χούφτωσες τη μικρή ρε γερομπισμπίκη???

Όσον αφορά τις εδώδιμες και με δεδομένο ότι όλα τα θηλυκά μέλη του Bou ( ακόμα και από πιο μικρές ηλικίες) είναι πλήρως απελευθερωμένα, το ποσοστό θα πρέπει να ανέρχεται σε  νούμερα (το νούμερα και με τις δύο έννοιες) άνω του 80%  :jerking:

Όσον αφορά το by the way, Θα έχεις σύντομα ενημέρωση.  :grin:
 

sepsaxnw

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αποψη μου ειναι οτι δεν παιζει ρολο η ηλικια αλλα η χημεια και το αν "το εχει η κοπελα η δεν το εχει".απο προσωπικη μου εμπειρια το καλυτερο γαμησι το εχω κανει στα 24 ιδια ηλικια ηταν και η κοπελα.
τωρα ειμαι 32 και τετοιο γαμησι που εκανα τοτε δεν το εχω ξανακανει και τα 'χιλιομετρα' που εχω κανει απο τοτε πανω στο μουνι ειναι αρκετα..
εχω παει και με 40νταρες και με 50αρα ακομα αλλα πιστεψτε με το γαμησι που ειχα κανει με την 24αρα δεν συγκρινεται.εχει τυχει να γαμησω κοπελα και να βλεπεις οτι 'δεν το κατεχει το αθλημα'...την ιδια κοπελα να την βρισκω ξανα μετα απο 3 χρονια και παρολα τα χιλιομετρα-πουτσες που μαζεψε να μην εχει βελτιωθει καθολου.
αρα εγω προσωπικα εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι δεν παιζει ρολο η ηλικια αλλα η χημεια πανω απο ολα και κατα δευτερο λογο το ποσο κατεχει το αθλημα η κοπελα.
σε οποια της αρεσει ο πουτσος κοιταζει να βελτιωθει και δεχεται να μαθει απο καποιον να βελτιωθει.
οποια δεν ειναι και πολυ φαν του αθληματος ουτε ξερει να γαμηθει ουτε προκειται να μαθει αλλα ουτε και να βελτιωθει.
υ.γ (την αποψη μου κατεθεσα και δεν ειναι απαραιτητο να ειναι αποδεκτη απο ολους)
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
27-45+

Εγγυηση.

Γουσταρω τρελλα ωριμες μιλφαρες 30αρες-35αρες-45αρες+++



 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Σύμφωνα με το πανεπιστήμιο του Γιοχάνεσμπουργκ, η ηλικία στην οποία η λίμπιντο φτάνει στο ζενίθ είναι μεταξύ 45-55 ετών. Η επονομαζόμενη "χρυσή δεκαετία".
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
αποψη μου ειναι οτι δεν παιζει ρολο η ηλικια αλλα η χημεια και το αν "το εχει η κοπελα η δεν το εχει".απο προσωπικη μου εμπειρια το καλυτερο γαμησι το εχω κανει στα 24 ιδια ηλικια ηταν και η κοπελα.
τωρα ειμαι 32 και τετοιο γαμησι που εκανα τοτε δεν το εχω ξανακανει και τα 'χιλιομετρα' που εχω κανει απο τοτε πανω στο μουνι ειναι αρκετα..
εχω παει και με 40νταρες και με 50αρα ακομα αλλα πιστεψτε με το γαμησι που ειχα κανει με την 24αρα δεν συγκρινεται.εχει τυχει να γαμησω κοπελα και να βλεπεις οτι 'δεν το κατεχει το αθλημα'...την ιδια κοπελα να την βρισκω ξανα μετα απο 3 χρονια και παρολα τα χιλιομετρα-πουτσες που μαζεψε να μην εχει βελτιωθει καθολου.
αρα εγω προσωπικα εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι δεν παιζει ρολο η ηλικια αλλα η χημεια πανω απο ολα και κατα δευτερο λογο το ποσο κατεχει το αθλημα η κοπελα.
σε οποια της αρεσει ο πουτσος κοιταζει να βελτιωθει και δεχεται να μαθει απο καποιον να βελτιωθει.
οποια δεν ειναι και πολυ φαν του αθληματος ουτε ξερει να γαμηθει ουτε προκειται να μαθει αλλα ουτε και να βελτιωθει.
υ.γ (την αποψη μου κατεθεσα και δεν ειναι απαραιτητο να ειναι αποδεκτη απο ολους)
το καλυτερο γαμησι η γυναικα το κανει με το σωστο παρτενερ που απο γυναικα σε γυναικα διαφερει.ολα τα αλλα ειναι μαλακιες.απλα αν δεν ταιριαξεις με τη γυναικα μια πιο μεγαλη θα σου κανει καλυτερο γαμησι αν και υπαρχουν και κατι ξεκολακια.... :fuck2:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.228
Κριτικές
1
Like
29.923
Πόντοι
8.006
Σύμφωνα με το πανεπιστήμιο του Γιοχάνεσμπουργκ, η ηλικία στην οποία η λίμπιντο φτάνει στο ζενίθ είναι μεταξύ 45-55 ετών. Η επονομαζόμενη "χρυσή δεκαετία".

Μιλας για γυναικες μονο, ή και για αντρες?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σύμφωνα με το πανεπιστήμιο του Γιοχάνεσμπουργκ, η ηλικία στην οποία η λίμπιντο φτάνει στο ζενίθ είναι μεταξύ 45-55 ετών. Η επονομαζόμενη "χρυσή δεκαετία".
ειναι αξιοπιστο αυτο το πανεπιστημιο;λιγο μαιμου μου ακουγεται τυπε μου ...... :grin:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Σύμφωνα με το πανεπιστήμιο του Γιοχάνεσμπουργκ, η ηλικία στην οποία η λίμπιντο φτάνει στο ζενίθ είναι μεταξύ 45-55 ετών. Η επονομαζόμενη "χρυσή δεκαετία".

Ωραια ηλικια και τα 50 και τα 55 αλλα αναλογα τη γυναικα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ολα μεταβλητα ειναι.
δε νομιζω μια γκομενα να κανει το ιδιο σεξ με ολους. ειναι κ τι σου βγαζει ο αλλος, τι νιωθεις ή τι δεν νιωθεις για τον παρτενερ κλπ κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom