Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Pink floyd, κλάιν μάιν για το τι είναι ο κάθε άμπαλος εξόριστος γιωτάς.
Τη μάνα μη μου βρίζει γιατί δεν του έφταιξε σε κάτι εκεί που βρίσκεται.
Ας κοιτάξει τώρα να μην ασχολείται μαζί μου και να κάνει τουμπεκί γιατί θα φάει
και άλλες μάπες χωρίς να λερώσω τα χέρια μου

Νταξει μαν, Δεν βριζει ο Χαρης τη μανα σου. Εχει δωσει το account του σε καποιον και γραφει αυτος

Αυτο δεν επιτρεπεται προφανως. Ο Χαρης δεν εκφραζεται ετσι αν διαβασεις παλιοτερα ποστ θα το ειχες καταλαβει ηδη. Ας φαει ενα μπανακι το νικ να ηρεμησουμε, κανονικα αυτο πρεπει


Τεραστια καφριλα να βριζει καποιος μανες, αλλα αν θιγεσαι, σκεψου Κοκκαλη, Βαρδινογιαννη, Γιαννακοπουλο, κ ολους τους διαιτητες :2funny:
Και μη δινεις σημασια στον καθε αχρηστο καφρο. Αξια του δινεις
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Nio, ο Χαρης δεν ειναι αυτιστικος. Μπορει να μην ειναι ο εξυπνοτερος ανθρωπος στον πλανητη αλλα αυτιστικος ΔΕΝ ειναι.
Νιωθει! την ακουει οταν τον προσβαλλεις και σε προσβαλλει και αυτος και εχει κ τα αρχιδια να ζητησει συγνωμη αν καπου νιωσει οτι ηταν λαθος!
Στην ουσια ο Χαρης ζηταει προσοχη και αποδοχη, το λαθος του ειναι οτι ειναι απαιτητικος, δεν περιμενει να κερδισει σεβασμο, τον εκβιαζει!


Αυτιστικος με τα μπουνια ειναι ο ΚΜΑΝ κ ο Πορνομεταναστης. Αυτοι ειναι ανικανοι να αισθανθουν και να αλληλεπιδρασουν φυσιολογικα με ανθρωπους. Δεν ξερουν πως να συμπεριφερθουν.
Δηλαδη μπορουν να αυτοεξυπηρετηθουν σε ολη τους τη ζωη αλλα μεχρι εκει. Προφανως ο Κμαν τα εχει παει καλυτερα σε σχεση με πορνομητσο, ειναι πιο light, αλλα ειναι!

Διαβαστε λιγο για τον αυτισμο, ειναι η ασθενεια του μελλοντος και θα ξεπερασει σε αριθμο συμπτωματων καθε μορφης Καρκινου στο μελλον


Είναι τυχαίο που τον Κμαν και τον Δημητράκη τους υποστηρίζουν τα λεγόμενα ναυάγια;
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Nio, ο Χαρης δεν ειναι αυτιστικος. Μπορει να μην ειναι ο εξυπνοτερος ανθρωπος στον πλανητη αλλα αυτιστικος ΔΕΝ ειναι.
Νιωθει! την ακουει οταν τον προσβαλλεις και σε προσβαλλει και αυτος και εχει κ τα αρχιδια να ζητησει συγνωμη αν καπου νιωσει οτι ηταν λαθος!
Στην ουσια ο Χαρης ζηταει προσοχη και αποδοχη, το λαθος του ειναι οτι ειναι απαιτητικος, δεν περιμενει να κερδισει σεβασμο, τον εκβιαζει!


Αυτιστικος με τα μπουνια ειναι ο ΚΜΑΝ κ ο Πορνομεταναστης. Αυτοι ειναι ανικανοι να αισθανθουν και να αλληλεπιδρασουν φυσιολογικα με ανθρωπους. Δεν ξερουν πως να συμπεριφερθουν.
Δηλαδη μπορουν να αυτοεξυπηρετηθουν σε ολη τους τη ζωη αλλα μεχρι εκει. Προφανως ο Κμαν τα εχει παει καλυτερα σε σχεση με πορνομητσο, ειναι πιο light, αλλα ειναι!

Διαβαστε λιγο για τον αυτισμο, ειναι η ασθενεια του μελλοντος και θα ξεπερασει σε αριθμο συμπτωματων καθε μορφης Καρκινου στο μελλον
φιλε και στον κμαν του την ειπα πολλες φωρες αλλα σε αυτα που εχει δικαιο
τον υποστιριζω.εχεις δικαιο σε αυτα που εγραψες.αρχικα εγραφα με αλλο νικ ευγενικα
και μονο πλιροφοριες αλλα στην πορεια εχασα τον δρομο μου.
ο λογος ηταν διαφωροι κλωνοι πολλοι ασχετοι με το θεμα που εγραφαν απλα να προσβαλουν
ητε εμενα ητε αλλους ανθρωπους που γνωρισα και πρωσωπικα.
πανω στην αντιδραση εχασα και εγω την ψυχρεμια και τον σεβασμο σε οπειον δεν σεβετε.
να σου πω και τον κμαν πριν 3 χρονια ημουν ο πρωτος που πολεμουσε οταν εγραφε πολωνια
και ουκρανια τα τριολε,τα πεσιματα σε γκομενες και τα καμακια χαχαχαχααχ.
μια μερα που ξυπνησε και αρχισε να γραφει για πουτανες και σπονσορετες τοτε
αρχισα να τον υποστιριζω και οσο και να του την λενε εχει σχεδον απολυτο δικαιο.
ισχυουν ολα αυτα που λεει ο κμαν.δεν αμφιβαλω αλλους παικτες για τις ικανοτητες τους.
υποστιριζω οτι εκει ειναι περα απο την λογικη που εχουμε εμεις και δεν ειναι χωρα κανονικη.
.
με κερασματα βρισκεις επιπεδο οπως αυτες που γραφει ο αλλος πανω την ξανθη γκομενα του μπαγκλα χαχααχ.επιπεδο οπως αυτες  μαρκα με εκαψες, προβληματικες.
δεν ξερω τι ηλικια και τι εμφανιση εχει καπειος αλλα ξερω τι προβληματικες ειναι αυτες,
πως σκεφτωντε,τι νοοτροπεια εχουν,ποσο καμενο εγκεφαλο,τριπολικες πρωσωπικοτητες.
ξερω πως βλεπουν και τι εντυπωση εχουν για τους ξενους απο τους ιδιους και απο πειρα.
για αυτο αμφεβαλα λοβ,την ελεγα στον ρολογα που  πηγε μερικες φορες και γυρισε
εξω φρενων με αυτες και ακομα αμφεβαλα τον ντερτι σε σχεση τι συναντα στο ιτερνετ.
πολλους αλλους ακομα χωρις να τους εχω δει οσο εμφανισημοι και να ειναι.
ειπαμε με ποιες χωρες αυτες ενθουσιαζοντε αγγλια,γαλλια,αμερικη,καναδα,αυστραλια.
βλεπω τα ματια μου πως γυαλιζουν τα ματια τους για αυτους οσο χαλια και να ειναι
εμφανισιακα.αν δεις τι βλεπω συνοδους οδυσσο να κρατανε κακοντυμενους,ανωριμους πενηνταριδες
εξηνταριδες αμερικλανους,καναδους θα γελας αν τους δεις.
οι ιδιες εχουν διαφωρετικη συμπεριφωρα ακομα και σε ενα εμφανισημο καλοντυμενο ελληνα,τουρκο
η ισπανο και πορτογαλο παραδειγμα.αυτους να τους μιλησει καμια βιζιτουλα του δρομου
η καμια πουτανα τυχαια που παει σπιτι μετα την βιζιτα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Pink floyd, κλάιν μάιν για το τι είναι ο κάθε άμπαλος εξόριστος γιωτάς.
Τη μάνα μη μου βρίζει γιατί δεν του έφταιξε σε κάτι εκεί που βρίσκεται.
Ας κοιτάξει τώρα να μην ασχολείται μαζί μου και να κάνει τουμπεκί γιατί θα φάει
και άλλες μάπες χωρίς να λερώσω τα χέρια μου
τελος μαζι σου αλλο δεν βριζω.μην ξεχνας εσυ πρωτος αρχισες να προσβαλεις.
πεταχτηκες στο θεμα εδω χωρις πλιροφορια απλα να τρολαρεις.
πες αν ειναι σωστο να σε τρολαρη καθε κλωνος ανωνυμα χωρις να εχει το θαρος να
πει ποιος ειναι και αν τον γνωριζουμε.
αυτο δεν ειναι σωστο να γραφεις ανωνυμα και να κρυβεσε πισω απο ψευδονυμα.
















 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πρωσωπικα εχω κατσαδιασει τον διμητρακι οταν δεν ηταν σωστος με την συμπεριφωρα του
σε αλλους και οταν εγραφε μαλακιες για αλλα μελοι.
τον επικροτω οταν λεει σωστες πλιροφοριες οπως και κμαν εβρισα οταν ελεγε
οτι οι κυπριοι δεν πολεμησαν ποτε αφου δεν ξερει οπως φενετε απο ιστορια.

αν αγνωστοι με κανοθν να παραφερωμε ειναι λογικο να μην εχω τον σεβασμο απο κανενα.
ουτε μπορω να πω στους αλλους οτι παραφερωντε αν γινομε ιδιος οπως αυτοι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
χτες διαβαζα ειδησεις απο οδυσσο και εγινε το εξεις σκηνικο που ξαναγινε φετος
τουριστας 35 ετων καλεσε σπιτι του μια γκομενα 22 που γνωρισε απο ιτερνετ.
καπεια φαση μαλλωσαν και αυτη τον κτυπησε με αντηκειμενο στο κεφαλι.
μετα τον εκλεψε και χαθηκε.πηρε την αστυνομια ο τυπος και η γκομενα συνεληφθη.
το καλοκαιρι εγραψα για τον πενηνταρη ελβετο που μαχαιρωσαν και εκλεψαν
2 μικρες 16-18 στο διαμερισμα του.οταν μπλεκεις με αδεσπωτες και ιτερνετ
αυτα πανθενεις.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Η Σκλεναρίκοβα είναι εννιάρι.Βασικά οχταμισάρι είναι απλά την κάνανε εννιάρι για τις ανάγκες του μόντελινγκ.
Αν πας Banska Bystrica Σλοβακία έχει πολλές ίδιες με τα χαρακτηριστικά Σκλεναρίκοβα που απλά δεν τις έκοψε ή δεν ήθελαν να γίνουν μοντέλα.Ενώ είναι ίδιες εμφανισιακά.
Για Σλοβακία δηλαδή η Σκλεναρίκοβα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο,άντε να να τη γαμούσε κανάς Σλοβάκος πληροφορικάριος με 1000 ευρώ μισθό αν μετανάστευε Μπρατισλάβα και έψαχνε κάτι καλύτερο.Στη Δύση και στις μεσογειακές χώρες κάνει όντως εντύπωση.
Δηλαδή Σκλεναρίκοβα για Τσεχοσλοβακία απλώς όμορφο οχτάρι όπως πολλές άλλες,για Δύση περιποιημένο εννιάρι.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
δε συμπαθω τους Ουκρανους. Λεω να παω στην μπανσκα βυτζιτζα πως τη λενε μηπως με ερωτευτει καμια Σκλεναρικοβα. Αλλιως θα γαμαω κιτρινες σε μπουρδελα. Ποια πολη εχεις τις περισσοτερες κιτρινες;

Κίτρινες δεν έχει Σλοβακία.Η βασική ερώτηση είναι ποια πόλη έχει τις λιγότερες γύφτισσες.Σλοβακία μισό εκατομμύριο κάτοικοι ήτοι το 20% του πληθυσμού είναι γυφτέ.Είναι κυρίως μαζεμένοι στα ανατολικά,Kosice,Presov κτλ.
Παλιά δηλαδή προ εικοσαετίας έβλεπες βρωμύλους Ταμτάκους να συνοδεύουν θεικές ξανθές Σκλεναρίκοβες και κουφαινόσουνα αλλά πλέον αυτά έχουν κοπεί.Οι γύφτοι παίρνουν τον πούλο.
Σκεφτήκανε να τους μετοικήσουνε UK με την ένταξη στην ΕΕ,πράγματι κάποιοι Σλοβακόγυφτοι pioneers εγκαταστάλθηκαν UK και κάλεσαν και τους υπόλοιπους δηλώνοντας οτι η Αγγλία είναι ιδανική χώρα για γύφτους.
Οι Αγγλοι αντέδρασαν βεβαίως μη δίνοντας τα ίδια προνόμια διαβατηρίου εγκατάστασης στους ευπαθείς κάνοντας διάκριση για την ιδαίτερη πληθυσμιακή ομάδα παρά τους κανόνες της ΕΕ.
Αλλιώς Τσέχοι Σλοβάκοι θα τους ξεφορτώνονταν χαλαρά θα έστελναν όλους τους gypsy πακέτο Αγγλία.
Πολωνία αντίθετα δε βλέπεις ούτε έναν γύφτο,ποιος ξέρει τι αντικίνητρα τους έδωσαν να εγκατασταθούν.

Γενικά σα λαοί οι Τσέχοι αγαπούν τους Σλοβάκους και οι Σλοβάκοι αγαπούν τους Ούγγρους.Υπάρχει ουγγρικό κόμμα Σλοβακία που τσιμπάει ποσοστά 15% και βάλε.Πολλές Σλοβάκες στα ανατολικά νιώθουν Ουγγαρέζες στην ψυχή,μιλάνε ουγγρικά και ουγγροφέρνουν.
Γενικά πρόκειται για νέα χώρα,ήταν πάντα υπό την επικυριαρχία της Βουδαπέστης άσχετα αν μιλάνε γλώσσα παραπλήσια με τα τσέχικα.Τις Τσέχες τις θεωρούν πουτανάρες οτι πηδιούνται με όλους και τους Τσέχους ψυχρά καθήκια που ξενογαμάνε και κερατώνουν τις κοπέλες αβέρτα.Προτιμούν τους ρομαντικούς,family oeriented Σλοβάκους σαφώς πιο συντηρητικές από τις άθεες exhibionist Τσέχες και τις τρελιάρες καυλιάρες σεξοπολωνές.
Γενικώς οι Σλοβάκες ψάχνονται πολύ για Σλοβάκους και ξένους που τους εξιδανικεύουν κάπως ακόμα και τους Αράπηδες.Δε γουστάρουν Ρώσους,Πολωνούς,Ουκρανούς κτλ τους θεωρούν losers Ανατολικούς.Πιο πολύ θέλουν Αμερικανούς,Αγγλους,μαυριδερούς κτλ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αυτιστικος με τα μπουνια ειναι ο ΚΜΑΝ κ ο Πορνομεταναστης. Αυτοι ειναι ανικανοι να αισθανθουν και να αλληλεπιδρασουν φυσιολογικα με ανθρωπους. Δεν ξερουν πως να συμπεριφερθουν.
Δηλαδη μπορουν να αυτοεξυπηρετηθουν σε ολη τους τη ζωη αλλα μεχρι εκει. Προφανως ο Κμαν τα εχει παει καλυτερα σε σχεση με πορνομητσο, ειναι πιο light, αλλα ειναι!

Τι σχέση έχω εγώ με το μαλάκα τον πορνοδημητράκη?Εγώ γράφω τα αντίθετα από αυτόν.
Εγώ λέω δουλέψτε σαν πούστηδες μέχρι να σας φύγει το καυλί από την κούραση,ο δημητράκης λέει ψωλάρετε ανυπερθέτως και εκμεταλευτείτε τις συνθήκες
Εγώ λέω πάρτε ρίσκα,γίνετε δυναμικοί,τινάξτε το σύστημα στον αέρα,ο δημητράκης λέει γαμήστε μπορδέλα,πάτε στα εύκολα
Εγώ λέω χώστε τα στις γκόμενες χοντρά,ο δημητράκης λέει αγοράστε ακίνητα,αυτοκίνητα και μετά παίξτε το ιστορία,θαμπώστε τις γκόμενες
Εγώ λέω μπορείς να αλλάξεις τη μοίρα σου ως τυφλός φανατικός power τύπος,ο δημητράκης λέει όχι,η μοίρα δεν αλλάζει,εξαρτώνται όλα από τις προυποθέσεις.Αν δεν έχεις λεφτά από τα γεννιοφάσκια,φτωχός θα παραμείνεις κτλ.Τα βλέπει όλα στατικά,ταξικά κτλ.
Γενικά εγώ είμαι οπαδός του power of will,της άσκησης απεριόριστης βίας στο περιβάλλον,δεν δέχομαι θεωρίες κληρονομικού δικαίου κτλ.Γενικά τα άτομα σαν εμένα δεν πολυσέβονται το εκάστοτε περιβάλλον,τους κανόνες κτλ,επιβάλλουμε τους δικούς μας κανόνες και το δικό μας ανώτερο στυλ.
Ξέρω οτι με αυτή την παρουσίαση πιο πολύ θα γουστάρετε δημητράκη αφού ταυτίζεστε περισσότερο αλλά αυτή είναι η πλάκα,να ομολογήσετε οτι ταυτίζεστε.
Πάντα παρουσιάζω την αντίθετη άποψη καλύτερα από τη δική μου.
Ψάξε μόνος σου να βρεις ποιος έχει δίκιο.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ο δασκαλος νιοβριο μεχρι μεσα δεκεβριου θα ειναι πραγα.μετα βουδαπεστη και σοφια
Δηλαδη ο Δασκαλος ειναι ο πραγματικος Αρχων.τας της ανατολικης ευρωπης, ετη φωτος απο τα υπο αναπτυξη βαλκανια/στανες, ειναι μεσα στις αναπτυσομενες οικονομιες του βυζεγραντ/παλε ποτε αυτοκρατορικες αυλες=παλατια.
Ξυπνα Χαρρι και βαδισε πανω στα χναρια του Μεγαλου Μυστη Μπλασκου, 3Μ
. Ασε την παρακμιακη Οδυσσο και χτυπα κεντρικη ευρωπη, η οποια οπως μας βεβαιωνουν οι βαλκανιοι τσοπαναρεοι βριθει ρωσσοφωνου υλικου, θηραματων, τουριστριων και οικονομικων ευκαιριων!
Κανε Ντηλ τωρα Η ασχολησου μονο με την Ασια, αφου πλεον εχεις χασει το παιγνιο της Ουκρανιας!
Σκεψου σοβαρα αυτα που λεω, μην χανεις αλλο χρονο!
υγ.
Μεγα και Δοξασμενο το Ιερο Ονομα του Μεγαλου Δασκαλου Μας!!!
Χαιρε Δασκαλε!
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Γτ μαλωνετε για γυναίκες που δεν θα έχετε ποτέ ήθελα να ξερά
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
με βριζει απο κιεβο ο δασκαλος επιμενει να παω τσεχια δεκεβριο πραγα που θα ειναι αυτος.
ακομα και αθηνα μου προτινει πολυ καλυτερα απο ουκρανια και θα φαω λεει και σουβλακι.
αν γουσταρω λεω εχει και μικροτουτσουνους στην συγρου να με γαμησουν χαχαχαχα
παντα πλακατζης ο δασκαλος ο κορυφαιος ολων των εποχων.
εσυ που χαθηκες κοπλε?θα σε ειδοποησω οταν ερθω αθηνα να ερθεις να φαμε με δασκαλο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Χαχα ωραιος :grin:
κανουμε χαβαλε και γουσταρουμε γιατι ειμαστε σοβαροι και οχι σοβαροφανεις ...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα εχεις δικαιο και για σλοβακια.εχω παει 2 φορες νομιζω το 2012-14.
πηγα σε μαχαζι που ειχε δωματια και διαλεγες γκομενα απο το στριπ κλαπ.
με 50 ευρο πηρα μια σλοβακα μελαχρινη πολυ ομορφη σαν τσιγανοειδες.
πηγα και στο ρογιαλ κλαμπ με 80 ευρο που με πηρε ταξιτζης πρωτη μερα.
με εκπληξη διαβασα οτι πολλους ξεγελασαν εκει και πληρωσαν χωρις γαμησι.
σε μενα δεν εκαναν προβλημα,ξηγηθηκα απο αρχη τι θελω.
υπηρχε πιστα με 30 κοπελες 90% πολυ καλες και διαλεγες.
υπηρχαν μεσα στο κλαμπ πεντακαθαρα δωματια που σε οδυγουσαν στο ντους και
μετα για γαμησι.ιδια φαση το 2012 και στην τυφλιδα σε κλαμπ σαν καφενειο.
διπλα ειχε ξενοδοχειο το κλαμπ οπου πηγαινες με 60-70 ευρο.
οταν ξαναπηγα τυφλιδα προπερσι δεν θυμωμουν πως λεγετε και δεν ρισκαρα
αφου διαβαζα σε παρομοια μερη πολλοι την πατησαν και πληρωσαν μονο.
ετσι πηρα βιζιτα που γυρισα ουκρανια.
αρχοντα μπροστα στις κοπελες που ειδα η σκλεναρικοβα ειναι τρια
οπως και η ιρινα του ροναλτο ειναι επιπεδο καριμπιαν!
απλα αυτες γνωρισαν κανα γερο εγγλεζο που τις εταζε μοντελινκ με ανταλαγματα.
οπως το μοντελο ναταλια βοτιαβεβα κατι τετειο που για μενα 6 περνει.
δουλευε σε λαχαναγορα 16 ετων επαρχια και την ειδα ενας πλουσιος κολογερος.
την πηρε αγγλια την εκανε μοντελο και εκατομυριουχα.
για να μπεις σε περιοδικα και τετεια πρεπει να περασεις απο πολλα κρεβατια.
σας ειπα ξανα οτι επιπεδο 10 κρατα παραδειγμα ο γιος του σαβιδι του παοκ και
δεκαρια θεωρω γκομενες μονο παραδειγμα τις 4 τραγουδιστριες σερεπρο.
οι αλλες ειναι 3-5 επιπεδο και υπαρχουν και χιλιαδες αδεσπωτες μαρκα με εκαψες που βαζω
μηδεν επιπεδο.βαιβαια αυτες νομιζουν ειναι πιο ομορφες στον κοσμο και ολοι ερχωντε να βρουνε
αυτες.οκ κανεις δεν παει για το επιπεδο μαρκα με εκαψες αλλα αυτες λογο καμενου εγκεφαλου
νομιζουν ακομα και χοντρελες ειναι μοντελα βικτορια σικρετ χαχαχαχααχ.
μετα απο 2 εβδομαδες θα σας γραψω αν αλλαξε κατι οδυσσο σε σαλον η αν παιζει κατι γενικα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
με 50 ευρο πηρα μια σλοβακα μελαχρινη πολυ ομορφη σαν τσιγανοειδες.

αρχοντα μπροστα στις κοπελες που ειδα η σκλεναρικοβα ειναι τρια

Ε βέβαια μπροστά στο τσιγκανοειδές τι να κλάσει η Σκλεναρίκοβα?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Γτ μαλωνετε για γυναίκες που δεν θα έχετε ποτέ ήθελα να ξερά

O καυγάς γίνεται γιατί κάποιοι δεν μπορούν να αποδεχθούν, ότι κάποιος άλλος μπορεί να έχει τη γυναίκα που δεν θα έχουν αυτοί ποτέ.

Και μιας και το όλο σπορ απαιτεί κόπο,προσπάθεια και ξόδεμα σε όλα τα επίπεδα,
επιλέγουν τον εύκολο δρόμο της απαξίωσης όποιου έχει να παρουσιάσει κάτι καλό.

Δεν αναφέρομαι σε ψυχοπαθολογικες καταστάσεις τύπου μογγολάκι, που γεννήθηκε με καθυστέρηση και είναι λογικό να φθονεί τους φυσιολογικούς ανθρώπους, αλλά για νορμάλ τύπους που έχουν υιοθετήσει κάθε λογής παραμύθα, προκειμένου να μην έρθουν αντιμέτωποι με την διαπίστωση της ανεπάρκειάς τους.

Ένας συμφοιτητής μου κάποτε έλεγε:"Δεν τα φτιάχνω με όμορφες,γιατί θα με κερατώσουν"
Η αλήθεια όμως ήταν ότι δεν τα έφτιαχνε με όμορφες γιατί πολύ απλά...δεν μπορούσε.

Έτσι λοιπόν, πέρασε όλα τα φοιτητικά του χρόνια πηδώντας μια χοντρή συμφοιτήτριά μας, ζώντας μέσα στη βολική παραμύθα που ο ίδιος δημιούργησε.

Αυτό είναι κλασσικό ελληνικό φαινόμενο και δεν αφορά μόνο τα γκομενικά.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Ηταν ενας εμφανισμος και νεαρος ιταλος το 12 που ερχοταν στα ελληνικα ρεστοραν με εναν καραμουναρο(9αρι)
φυσικα ολοι σχεδον οι ελληνες μπαζο την βγαζανε ,σιγα την γκομενα ελεγαν ξανα και ξανα  :grin:

Γενικα με το γκομενιλικι σαν λαος δεν τοχουμε και πολυ ,αλλο που αυτοπαινευομαστε μεταξυ μας  :2funny:
εχουμε αυτη τη μλκ το τουρκικο το ιδιοκτησιακο μεσα μας που ειδικα για το μπλοκ ειναι οτι χειροτερο ...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ηταν ενας εμφανισμος και νεαρος ιταλος το 12 που ερχοταν στα ελληνικα ρεστοραν με εναν καραμουναρο(9αρι)
φυσικα ολοι σχεδον οι ελληνες μπαζο την βγαζανε ,σιγα την γκομενα ελεγαν ξανα και ξανα  :grin:

Γενικα με το γκομενιλικι σαν λαος δεν τοχουμε και πολυ ,αλλο που αυτοπαινευομαστε μεταξυ μας  :2funny:
εχουμε αυτη τη μλκ το τουρκικο το ιδιοκτησιακο μεσα μας που ειδικα για το μπλοκ ειναι οτι χειροτερο ...

Όντως..

Και για δυτικές χώρες ακόμη χειρότερο.

Είχα και έτερο συμφοιτητή που ενθουσιαζόταν με ΚΑΘΕ γκόμενα που γνώριζε,μας έπρηζε τα αρχίδια ότι επιτέλους βρήκε αυτό που ήθελε και άμα τελικά η γκόμενα δεν του καθόταν, έβρισκε τα πιο γελοία επιχειρήματα ότι τελικά δεν άξιζε,ήταν πουτάνα,άσχημη,κ.λ.π.  :2funny:

Τελικά παντρεύτηκε μια μεγαλύτερή του προσπαθώντας μετά να μας πείσει ότι η ηλικία δεν έχει σημασία και άλλες παπαριες,αν και πριν παντρευτεί τη συγκεκριμένη,μας έλεγε ότι η γυναίκα πρέπει να είναι 5-10 χρόνια μικρότερη. :2funny:

Μιλάμε για μια ολόκληρη σχεδόν χώρα σε παράκρουση..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
........

Ένας συμφοιτητής μου κάποτε έλεγε:"Δεν τα φτιάχνω με όμορφες,γιατί θα με κερατώσουν"
(Μάλλον νησιώτης θα ήταν και του έμεινε από το άσμα: "άσχημη τηνε θέλω εγώ την αγαπητικιά μου, να μην αρέσει κανενός νά 'ναι μόνα δικιά μου"... :grin:)
Η αλήθεια όμως ήταν ότι δεν τα έφτιαχνε με όμορφες γιατί πολύ απλά...δεν μπορούσε.


Έτσι λοιπόν, πέρασε όλα τα φοιτητικά του χρόνια πηδώντας μια χοντρή συμφοιτήτριά μας, (η οποία δεν αποκλείεται επίσης να τον κεράτωνε, και εννοείται με ό,τι χειρότερο έβρισκε)ζώντας μέσα στη βολική παραμύθα που ο ίδιος δημιούργησε.

Αυτό είναι κλασσικό ελληνικό φαινόμενο και δεν αφορά μόνο τα γκομενικά.

:grin:  :hi:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Χαχα  :hi:

Ξερω περιστατικο που ελληνας ξοδεψε 2-3 χιλιαρικα και κατεβασε γκομενα για διακοπες , οταν εκεινη στο τελος του ειπε οτι δεν τον βλεπει για κατι σοβαρο απλα της αρεσει ... εβαλε τα κλαματα ο δικος μας  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom