Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Στο κιεβο και στο μινσκ μπορω να σου δωσω οσες πασες θελεις με πολλες πιθανοτητες να βαρεσεις.Εδω μπορω να σου φερω ωραιες μα παρα πολυ ωραιες ελλεινιδες αλλα για να βαρεσεις πρεπει να ριχνεις λουλουδακια να πινεις belvedere  να εχεις αμαξαρα να πας σπονδη και βαρουλκο και τελος ενα 3μερακι παρισι Λονδινο και γκολ..Αν νομιζει οτι αξιζει εγω τις γνωριμιες μπορω να σου τις κανω...Αν οχι παμε πανω να περασουμε τελεια

Σπύρε, κατάλαβα τη φάση. Αν ήταν Ρωσσίδες, ακόμα και με τέτοια μυαλά, αξίζει μια έξοδος σίγουρα, γιατί, υπό συνθήκες, γυρναέι το παιχνίδι. Και με τις Ελληνίδες μπορεί να γυρίσει απλά με μικρότερες πιθανότητας. Μία έξοδος μπορεί να αξίζει και πάλι, σα τζόγος.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Φίλε Τάσο, δεν αρχίσαμε καλά. Πρώτον να σου πω πως έχουμε γνωριστεί στο μαγαζί του Moldo τις γιορτές του 13/14. Δεύτερον, που το παράξενο για έναν άντρα που από τα 16 έως τα 36, 20 χρόνια δηλαδή κάνει καμάκι, να έχει χτυπήσει αυτά τα νούμερα και εφόσον δεν πάω για 7+ μόνο? Καινούργιος δεν είμαι, διαβάζω το φόρουμε πάνω από 10 χρόνια, αλλά τον λόγο που δεν έγραφα, μόλις μου τον επιβεβαίωσες τώρα.

Τελειώνω λέγοντας πως τα λεγόμενά μου μπορεί να τα επιβεβαιώσει o Fidele, ο οποίος με γνωρίζει από το 2004. Τέλος, με τον Moldo δεν είμαστε κολλητοί, απλά είναι ένας Έλληνας στο Κισινάου, να έχεις έναν άνθρωπο να πεις μια κουβέντα, να πιεις έναν καφέ, να κάνεις μια μουνοσυζήτηση, να πας κανά ραντεβού να τις δείξεις ότι υπάρχουμε σαν Έλληνες και εκτός έδρας και να κάνεις και κανένα καμάκι. Ειλικρινά, δεν μπορώ να κατανοήσω την επίθεσή σου. Πρόσεξε, γιατί θα εκτεθείς...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Χάρη τα γράφουμε αυτοί που ασχολούμαστε με love τουρισμό αλλά μέσα στις κόντρες και στις σαχλαμάρες χάνεται η ουσιαστική πληροφορία.

Mamba που γράφεις είναι το γνωστό site για semi-pro. Συνήθως ηλικιά 20-25 που με λίγο μπλα μπλα της παίρνεις και με 1500 UAH. Πολύ δύσκολα βγάζεις απο εκεί κανονική. Για αυτό την πάτησε ο φίλο σου δεν διαβάζει εδω μάλλον.

Badoo είναι αυτό που δουλέυει περισσότερο Κίεβο κατά προτίμηση στην ηλικιά 20-28.. Επι το πλείστον δεν ζητάνε λεφτά.

Tinder παίζει λίγο μεγαλύτερες ηλικιές 26-35 αλλά συνήθως είναι ανώτερου επιπέδου, σπουδές δουλειά κλπ.. Οι πολύ μικρές στο Tinder είναι επι το πλείστον pro (Μάυρη ζώνη).

Topface δεν δουλευει καθόλου.

Άρα για μικρές ηλικίες παλέυεις badoo και για μεγαλύτερες Tinder. Φυσικά όλα μάζι πάντα.

Ξεκινάς 2 εβδομάδες πριν συνομιλίες τις ετοιμάζεις και πας.

Για μαγαζιά εξαρτάται τι ψάχνεις. Αν θες να αυξήσεις πιθανότητα να βρείς εύκολη γκόμενα στο Shooters (Τετάρτη και Παρασκευή) έχεις τις περισσότερες πιθανότητες. Είναι εύκολο το τεστ ρωτας μια Ουκρανέζα που πάνε οι εύκολες?Και σου απαντανε που αλλού Shooters. Ειναι και καλά κακής φήμης για τις ντόπιες και αλλάζουν φάτσα μόλις τους λές πως πάς εκεί. Το αντίστοιχο που αλλάζαν φάτσα τις καλές εποχές για Enklawa..Αλλά προσοχή μόνο Τετάρτη και Παρασκευη. Άλλες μέρες είναι άδειο ή πάρα πολλοί ξενοι χωρις γυναικες μέσα.

Το Caribbean για κανονικές έχει αρκετές το Σαββατο αλλά δε είναι τόσο bitch το σκηνικό όπως στο shooters. Δηλάδη παίρνεις κανα τηλεφωνάκι και παλευεις την άλλη μέρα. Καθημερινές έχει κυριως πουτάνες που της βλέπεις τοίχο αριστερά όπως μπαίνεις και στα bars. Τιμές 100-200$ για όλο το βράδυ.

Forsage έχει μόνο φοιτήτριες αν και γενικά όχι όμορφες αλλά είναι κάθε μερα γεματο οποτε έιναι μια καλή επιλογή να σκας μετά τις 3 το βράδυ και αφου έχεις δοκιμάσει τα προηγούμενα.

Πριν πάς θυμήσε μου να γράψω πολύ αναλυτικό οδήγο γιατί ούτως ή αλλως πάλι θα χαθουμε στις βρισίες και θα ξεχαστούν απο τώρα.

Εγώ είμαι έτοιμος να κάνω και τον πληρωμένο έρωτα μαζί με τα αλλά θέλω, να το δοκιμάσω και αυτό μια φορά, αλλά στις 645 σελίδες εδώ δεν έχω δει ουσιαστική συγκεκριμένη πληροφόρηση και καθοδήγηση απο τους δασκάλους..
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
χαχα πεστα ρε Χαρη ... ο κμαν τους πειραξε που ειπε για μια οτι δεν του ζητησε λεφτα ενω εχει γραψει επανηλειμμενα ποσες αλλες καθαρα πουτανες εχει παρει αναφεροντας και τις τιμες.
Εδω μπηκε καινουργιος και μολις διαβασα που εγραψε οτι γαμησε 390 γκομενες απο καμακι :helpplea:
η πολυ παρεα με τον moldo αυτο κανει θα προσθεσω :grin: /// anyway

Φίλε Τάσο, δεν αρχίσαμε καλά. Πρώτον να σου πω πως έχουμε γνωριστεί στο μαγαζί του Moldo τις γιορτές του 13/14. Δεύτερον, που το παράξενο για έναν άντρα που από τα 16 έως τα 36, 20 χρόνια δηλαδή κάνει καμάκι, να έχει χτυπήσει αυτά τα νούμερα και εφόσον δεν πάω για 7+ μόνο? Καινούργιος δεν είμαι, διαβάζω το φόρουμε πάνω από 10 χρόνια, αλλά τον λόγο που δεν έγραφα, μόλις μου τον επιβεβαίωσες τώρα.

Τελειώνω λέγοντας πως τα λεγόμενά μου μπορεί να τα επιβεβαιώσει o Fidele, ο οποίος με γνωρίζει από το 2004. Τέλος, με τον Moldo δεν είμαστε κολλητοί, απλά είναι ένας Έλληνας στο Κισινάου, να έχεις έναν άνθρωπο να πεις μια κουβέντα, να πιεις έναν καφέ, να κάνεις μια μουνοσυζήτηση, να πας κανά ραντεβού να τις δείξεις ότι υπάρχουμε σαν Έλληνες και εκτός έδρας και να κάνεις και κανένα καμάκι. Ειλικρινά, δεν μπορώ να κατανοήσω την επίθεσή σου. Πρόσεξε, γιατί θα εκτεθείς...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τώρα είμαι Ελλάδα.Ο Dr. Love πριν 5 μήνες μας διαβεβαιωνε ότι το  Carribean είναι προς αποφυγή τίγκα στα μπαζα και τις μεγάλες ηλικίες και ο Glock του εγραφε αφού το λες εσύ εγώ θα πάω Carribean γιατί πιστεύω ότι θα είναι καλο μαγαζί για να τα λες αυτά.
Τώρα ο Dr. Love λέει ότι πάει τακτικά Carribean.
Μάλλον πάει και πριν τις 10 για να μην πληρώνει είσοδο.Αλλά πήγαινε λέει μόνο για τη μουσική όχι για τις γκομενες.Τώρα χτυπάει και γκομενες.
Πριν ούτε να ακούσει για πληρωμένο τώρα θέλει πληρωμένο.
Είναι τραγικό,εγώ πιστεύω ότι όλες αυτές οι αμέτρητες κωλοτουμπες και ανακριβειες οφείλονται σε χαζομάρα δεν εξηγείται αλλιώς.Κανει συνέχεια λάθος εκτίμηση και μετά πάει να τη διορθωσει.
Αντίθετα εγώ δεν αλλάζω τίποτα απολύτως και δέκα χρόνια μετά αφού ισχύει η αρχική εκτίμηση.
Για αυτό και στο πάνω πόστ όλες οι προτάσεις του μια προς μια είναι λάθος.Δεν ισχύει τίποτα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Προβλέψιμος όπως παντα kman. Ηξερα ακριβως τι θα γράψει.. Λέω πάτε μονο Σάββατο caribbean που έχει ΚΑΙ κανονικές ενω καθημερινες κυρίως πουτάνες κοβει την πρόταση και την κάνει όπως θέλει..Επιπλέον θα έγραψα ίσα με δεκα φορες πως λόγω γιορτων το μόνο μαγαζί που είχε τουλάχιστον κάποια άτομα ηταν το caribbean για αυτό το επισκέφτηκα πιο πολλές φορες.Δεν είχα άλλες επιλογες απλά.Και μαντέψτε δεν γνώρισα καμια!!!Ούτε τηλέφωνο καν..Φυσικά ο kman πηδηξε και τσάμπα μοντέλο αρα μάλλον κάτι δεν κάνω καλά.Θα μάθω και εγω σιγα σιγα το καμάκι της νύχτας.

Πάμε πάλι τα ίδια kman ξαναπέστα απο την αρχή.

Ο clock λέει αλλά στο τέλος πάλι εκει που λέω εγω θα καταλήξει όπως και στο παρελθόν.. Ετοιμαστέιτε να γράψει για τον χαμο στο Shooters εδω είμαστε κρατήστε το μύνημα screenshot.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Προβλέψιμος όπως παντα kman. Ηξερα ακριβως τι θα γράψει.. Λέω πάτε μονο Σάββατο caribbean που έχει ΚΑΙ κανονικές ενω καθημερινες κυρίως πουτάνες κοβει την πρόταση και την κάνει όπως θέλει..Επιπλέον θα έγραψα ίσα με δεκα φορες πως λόγω γιορτων το μόνο μαγαζί που είχε τουλάχιστον κάποια άτομα ηταν το caribbean για αυτό το επισκέφτηκα πιο πολλές φορες.Δεν είχα άλλες επιλογες απλά.Και μαντέψτε δεν γνώρισα καμια!!!Ούτε τηλέφωνο καν..Φυσικά ο kman πηδηξε και τσάμπα μοντέλο αρα μάλλον κάτι δεν κάνω καλά.Θα μάθω και εγω σιγα σιγα το καμάκι της νύχτας.

Πάμε πάλι τα ίδια kman ξαναπέστα απο την αρχή.

Ο clock λέει αλλά στο τέλος πάλι εκει που λέω εγω θα καταλήξει όπως και στο παρελθόν.. Ετοιμαστέιτε να γράψει για τον χαμο στο Shooters εδω είμαστε κρατήστε το μύνημα screenshot.

Δεν παίζεσαι.Εγω γράφω οτι έλεγες πριν απο 5 μήνες ότι το Carribean είναι μάπα και Σάββατα και καθημερινές,το αρνείσαι?Θες να δούμε τα παλιά πόστ?
Φυσικά και δε γνώρισες καμιά γιατί δεν πας με σωστό τρόπο και πιθανόν σε κόβουν για λαμογιο.Εγω είμαι φονικός,εοκοσι άντρες να είναι γύρω τρώω εγω τη γκομενα γιατί τα κάνω ολα by the book.
Για να καταλάβεις κάτι.

Αυτό είναι το μοντέλο στο Carribean το Σαββατο.

hbZeiO.



Και εδω είναι στο διαμέρισμά μου τη Δευτέρα.

BvbOwf.jpg

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
επαναληψη μητηρ.... ! η μονη αναγκη ειναι απλως μια επικαιροποιηση μερικων καταστασεων και τοτε θα λαμψει μπροστα μας το εργο του! 

μετα την πρωινη...αναφορα, ανατρυφωντας απλως μερικες αρχικες σελιδες του αλλου ιστορικου νηματος και με ολη αυτη την γονιμη και ωριμη αναλυση των πορνο-φιλοσοφικων σχολων, του αυτου νηματος, φωτιζεται ο λογος Δασκαλου και γινεται μεστου περιεχομενου! (νο τζοκινγ)

πολλα μπορει να κρατησει απο τα λιγα λογια της γεωπολιτικης Του αναλυσης,(τυχαιο οτι γραφει πριν η κριση ερθει ευρωπη?)  αδυνατον ομως να σταχυολογηθουν ολα! ο καθεις πρεπει να κρατησει αυτα που βοηθουν την καθε σχολη σκεψης του, γιατι καλυπτουν ολο το φασμα ερωτηματων

υγ. τα λογια του γκουντ χαρι πιο πανω ειναι σαν να διαβαζεις το δασκαλο. (τοσο επικαιρα για καποια απο τις σχολες)
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μικρη Πικρη Ανθολογια απο τα λογια του Μυστη  ( ας μην κολησουμε στο χρονικο κενο!)

βγαινω 2 χρονια τωρα με Ουκρανίδα...αυτη 34 Εχει 10 χρόνια στην ελλάδα, απο πλουσια οικογενεια, εχει σπουδασει οικονομικα στο Κιεβο. Πολυ ομορφη και ζει εδω΄με το γιο της τον οποιο απεκτησε στο Κιεβο απο αλλο ανδρα...Φιλε ενω το πρώτο χρονο περασα τελεια , τον τελευταιο εχει γινει σκυλα αρπακτικο και μου πινει το αιμα...εχει τρελες απαιτησεις....οπως τα γράφεις.Φιλοτιμο μηδεν

Αγαπητέ φίλε, η κυρία αυτή για την Ουκρανία είναι μπάμπουσκα κοινώς γιαγιά, κοινώς δεν πιάνει μία!Ν αστο κάνω και δίφραγκα . Άντε μέχρι 25-28 η γυναίκα εκεί αποκαλείται Ντιέβουσκα που αντιστοιχεί στο δικό μας δεσποινι΄ς ανεξάρτητα άν είναι παντρεμένη ή όχι. Από άντα και πάνω είναι ζέντσινα ώριμη κυρία δηλαδή κι απο εξήντα μπάμπουσκα. Για να σοβαρολογούμε λοιπόν εσύ έχεις μια ώριμη κυρία που στο παίζει γκομενάκι και μ’ένα παιδί?  Γαμησέ την τέτοιες βρίσκεις στην Ουκρανία ένα τσουβάλι και θα σε παρακαλάνε! Πλούσια? Αρκίντια καπαμά! Βρε κουτέ αν ήταν πλούσια εδώ θα ήταν? Τι νομίζεις ότι δεν έχει πλούσιους στην Ουκρανία?
(η τοτε κατασταση, προ σοσιαλ μιντια)

Φίλε μου,αυτό ακριβώς εννόω. Μένουν σε κάτι τρώγλες και έχουν απαιτήσεις μαρκησίας λες και συ είσαι τελείως μαλάκας κι έχεις κατέβει από τον Άρη και δεν ξέρεις πιοιες ειναι
Φίλε μου.Τώρα για πουτάνες που σας διηγούμαι τα ξέρω γιατί τα βλέπω κάθε μέρα και τα ζω στο πετσί μου,αλλά αν ήθελα να πηδήξω πουτάνες θα έμεινα σπιτάκι μου στην ελλάδα και θα μου ερχόταν φτηνότερα...Επομένως όποιος λέει ότι ήρθε Ουκραίνα και κάθε μέρα γαμούσε, οι γκόμενες τον κυνηγούσαν από πίσω κτλ λέει ΜΟΥΣΙΑ (καλά κι ειδικά αν δεν ξέρεις γρι γλώσσα) ή κάποιος τον πήρε από το χεράκι και τον πήγε στις πουτάνες.

Ενώ λοιπόν η λογική η δική μας λέει ότι αφού είσαι ξένος , ευπαρουσιάστος και με τα φραγκάκια σου ε θα σε προτιμήσει η γκόμενα , ε λοιπόν θα την φας την χυλλοπίττα σου και θα πάει με τον Τάρας Μπούλμπα, δεν πα να μιλάς γλώσσα δεν, δεν. Παιδιά μην μου ζητάτε λογική εξήγηση δεν υπάρχει είναι η έλξη του DNA του ενός γύφτου με τον άλλον.

Μια σημείωση βέβαια. Υποθέτω το ίδιο και στην Ρωσσία εδώ οι γκόμενες μόλις ξεπορτίσουν λιγάκι, στον 2ο , 3ο γκόμενο ασ πούμε, έχουν την απαίτηση ο γκόμενος να τους κάνει όλα τα έξοδα. Ο πρώτος γκόμενος που θα τους την πέσει στο σχολείο θα γαμήσει τσάμπα. Οι υπόλοιποι προοδευτικά θα αρχίσουν να πληρώνουν από μπύρες, ντίσκο. παντελόνια, γούνες μέχρι ..αμάξι.Βλέπουν τις άλλες θρασύτατες λιμασμένες καρίόλες που έχουν έρθει από το χωριό και ζητάνε τα πάντα.
Παρατήρηση: Χωρίς παρεξήγηση. Στην Μόσχα πρέπει να πέφτει μεγάλη αγαμία διότι τους χαλάσανε κι αυτοί οι μαλάκες οι Ρωσσιανοί που ανεβάζανε κορίτσια με την σέσουλα κάθε σαββατοκύριακο για να γαμήσουν με 700Ε!
(αυτα ΠΡΟ ινσταγραμμ ε!)

Εμένα κάνα δυο φορές οι Τσετσένοι που γίναν κάτι φάσεις στην Ντίσκο έχουν έρθει να με βοηθή σουν νομίζοντας ότι ήμουν δικο΄ς τους
(εισβολη του 2008 )

εδώ η γκόμενα απαιτεί, είναι το έθιμο, πες το όπως θέλεις, εκτός από το να την ταιζοποτίζεις τζάμπα να τις κάνεις και τα έξοδα ρούχα, στολίδια, δίδακτρα στο πανεπιστήμιο κλπ. Πρόσεξε όχι για μένα που είμαι ξένος για όλους. Απλώς άμα η κοπέλα σου είναι νορμάλ δεν έχει απαιτήσεις, γυαλιά Ντιορ, μπλούζα βρζάτσε κλπ. Την πας  ρίνοκ  και της παίρνεις απο κει κατιτίς και μετά για καμιά μπύρα στο παγκάκι άντε κάνα σινεμά. Έτσι είναι οι καλές περιπτώσεις. Οι άλλες σε έχουν ξεσκίσει.
(απαντηση στο ερωτημα που πανε τα καλα κοριτσια? με χρονικο κενο  βεβαια προ Φ-Μπουκ!)

Αμ! τώρα έθεσες την ερώτηση! Αυτοί οι μαλάκες οι Αμερικάνοι χαλάσανε την Ουκρανία!  μας γαμήσανε εδώ σαν ξένοι όσον αναφορά τις γκόμενες! Παιδιά τέτοιυς μαλάκες δεν έχω ξαναδει! Μιλάμε η μαλακεία σσυυυυυυύνεφο!
παιδι'α η ουκρανία ήταν για μας πολύ καλύτερη χώρα, οι μαλάκες οι ρώσσοι την χαλάσανε με τα κλεψιμαίικα λεφτά που τα σκορπάγανε αβέρτα και οι μαλάκες οι αμερικάνοι που έρχονταν και μετά οι ουκρανοι νομίζανε ότι όλοι η ξένοι είναι τόσο μαλάκες όσο αυτοί..
γώ πχ είχα μια γνωστή που πήγαινε κάθε σαβατοκύριακο για να πιπώσει έναν μαλάκα στην Μόσχα με 700Ε πριν 4-5 χρόνια.
Κοίτα λυπάμαι που το λέω αλλά κάθε πέρσι και καλύτερα. Δεν το λέω μόνο εγώ αλλά και όλοι οι Ουκρανοί εκτός από τα μυξομαλακισμέναπου είναι 18 χρονών και κάτι ψωλόβιες 35άρες
(τις πταιει?)

Έλαβα το ακόλουθο pm από άλλον Ουκρανό-Ρωσσόπληκτο: τα έχω με μία ρωσίδα εδώ και 6 μήνες, έπεσα από την μηχανή έμεινα 2 βδομάδες στο νοσοκομείο αλλά δεν ήρθε να με δει γιατί δούλευε μέχρι αργά και δεν πρόλαβενε...μου τα τρώει χοντρά...ξέρω τι θα μου πεις να την διώξω αλλά δεν μπορώ μου αρέσει πολύ σαν γυναίκα ... μπλα-μπλα...STOP»
Αγαπητό μου παιδί, δώσε σε παρακαλώ δύο χαστούκια (ΔΥΟ, δεν είπα να την λιανίσεις) στην δεσποινίδα και στείλ’την στο διάολο.2ον : επειδή διακρίνω ότι σ’ έχει λυώσει η κάβλα:Κοίτα εγώ σε πουτάνες δεν στέλνω , για σένα θα κάνω μια εξαίρεση. Είναι λέει στην Αθήνα μια πουτάνα ονόματι Νταρίνα από το Γιεκατερίνμπουργκ. Απ’ότι βλέπω στις φωτογραφίες είναι κλασσικός τύπος Ρωσσο-Ουκρανής ψωλόβιας.  Σύρε εκεί για τις πρώτες βοήθειες, βάλε μια διπλή καπότα, ρίξε τις κάνα δυο πούτσους  για να’ρθεις στα συγκαλά σου, και ξαναπέρνα να το ξανασυζητήσουμε να δούμε τι μπορώ να κάνω για την περιπτωσή σου σε μόνιμη βάση...
(κλασσικη περιπτωση)

Κατ’αρχάς όσοι μου γράφετε τέτοιες μαλακείες τις διαβάζω κι εδώ μπας και βάλουν μυαλό και οι υπόλοιποι...
(γιατι πολεμαει!)

Αυτά είναι τριπάκια. Πως να το πω μανίες. Όπως η νταμίρα...Άπαξ και μπλέξεις δεν ξεμπλέκεις γιατί αυτό έχει βρει ο οργανισμό σου και γουστάρει μια μουνάρα 1.80 και δεν μπορείς να κάνεις αλλέως. Εκείνο που προσπαθώ να σας διδάξω είναιότι σκοπός είναι να την γαμάτε εσείς όχι να σας γαμάει (και εμού συμπεριλαμβανομένου) η κάθε γαμιόλα απ’το κάθε κωλο-χώρι του κερατά και να παίρνεις για ότι πληρώνεις όχι φύκια για μεταξωτές κορδέλες...
(τωρα ομως εχει ανταγωνισμο των απανταχου πυρφορων!)

Ηθικο διδαγμα! Εχουμε τον κορμο του δεντρου! ολα τα αλλα ειναι παρακλαδια! οσο και να εριζουν οι φιλοσοφικες σχολες, πανω στο ιδιο (πριονισμενο) κλαδι ειναι!
Να εισαι καλα Δασκαλε!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Η γκομενα που γνώρισα Carribean το Σάββατο.

hbZeiO.jpg


Στο διαμέρισμά μου τη Δευτέρα.

BvbOwf.jpg


Είχε πολλές ευκαιρίες το Σάββατο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Είχα βάλει στο μάτι μια ψηλη βυζαρου αλλα την έφαγε ενας ψηλός Αιγύπτιος στην πίστα με κουστούμι γιατί ήμουν απασχολημένος με τα μοντέλα(φίλαγα τη μια μετά την αλλη διαδοχικα και μετα φιλιονταν μεταξύ τους).

uHXv9O.jpg


ncxb85.jpg


Αλλά γενικά εγώ έχω μάτι,εντοπίζω αμέσως τους στόχους,τα κάνω ολα σωστά,γρήγορο escalation,οι άλλοι γύρω καραδοκουσαν ποτε θα έφευγαν οι γκομενες απο εμένα για να επεμβουν αλλα είχα πλεονεκτικη θέση και δεν μπορούσαν να με σπρωξουν.
Οι άλλοι κάνουν όλο γκριμάτσες,φαίνονται καραγκιόζηδες,δεν είναι φονικοι ή επικίνδυνοι.
Εγώ είμαι ψυχρός εκτελεστής είναι δύσκολο να με ανταγωνιστουν σε αυτό το περιβάλλον χωρίς φυσική βία.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0
Σιγα ρε kman υπερδιαγαλαξιακε γαμηκουλα κατουρα και λιγο!!!
Μαλλον καπου την εχεις χασει την μπαλα..... κατσε να σε βοηθησω να προσγειωθεις!! ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ!!!
Τι μπαλα παιζεις φαινεται μονο οταν γαμας τσαμπα... στο τσαμπα συμπεριλαμβανω φαγητα κ ποτα που ξερνας οταν βγαινεις με μια γυναικα... μεχρι εκει!
Πως θα κοντραρεις ρε κακομοιρη εναν πιτσιρικα γυμνασμενο κτλ κλπ με το ιδιο μπατζετ με το δικο σου? Σοβαρεψου.....
Τι φονικος και επικινδυνος ρε μαστορα? Κουνας το 100σταευρω καλυτερα απο τους υπολοιπους??? Χαχαχαχα
Σταματα την επαρση και τα ψεματα ελεος....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
χαλαρωστε ρε εσεις που διαβαζεται τον kman2

φαινεται δεν τον διαβαζετε αρκετο καιρο


αυτος ειναι ο τροπος γραφης του βαλκανιου αρχοντα

μη ρεαλιστικος πολλες φορες με αρκετες υπερβολές στα γραφομενα του
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0
Βαλκανιος αρχοντας ειναι φιλε μου αυτος που γαμαει χωρις να πληρωσει!! Τωρα το πηγα στο κλαμπ και με παρακαλαγαν οι διμετρες να τις γαμησω τσαμπα τακουω και κλαιω απτα γελια!!!
Πολλα βιντεο του πορνομεταναστη πρεπει να βλεπει χαχαχαχα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Βαλκανιος αρχοντας ειναι φιλε μου αυτος που γαμαει χωρις να πληρωσει!! Τωρα το πηγα στο κλαμπ και με παρακαλαγαν οι διμετρες να τις γαμησω τσαμπα τακουω και κλαιω απτα γελια!!!
Πολλα βιντεο του πορνομεταναστη πρεπει να βλεπει χαχαχαχα

για ενα πραγμα φοβαμαι ψαροντουφεκα μην παρει αναποδες ο πορνομεταναστης δημητρακης

μ' αυτα που γραφει ο κμαν2 και γινει στο νημα το ελα να δεις  :2funny:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.003
Πόντοι
216
χαλαρωστε ρε εσεις που διαβαζεται τον kman2

φαινεται δεν τον διαβαζετε αρκετο καιρο


αυτος ειναι ο τροπος γραφης του βαλκανιου αρχοντα

μη ρεαλιστικος πολλες φορες με αρκετες υπερβολές στα γραφομενα του
τυπε,τον Κμαν τον ξερουμε καμια δεκαρια χρονια, απο τοτε που πουλαγε παραμυθια οτι πηγε Λευκορωσια και σε 3 μερες γυρισε ολα τα κλαμπακια, γαμησε ολα τα γκομενακια και τον κυνηγαγε και η KGB παρακολουθωντας το internet απο το ξενοδοχειο του  :2funny: το κορυφαιο ητανε οταν του ειχανε ζητησει αποδειξεις οτι πηγε, εβγαλε (αδαης τοτε) ενα voucher ξενοδοχειου στο οποιο εκανε check in στις 12 το βραδυ και check out το επομενο πρωϊ στις 11  :2funny: :2funny: η αληθινη ιστορια ηταν οτι τον ειχε στειλει η δουλεια του υπηρεσιακο ταξιδι μερικων ωρων με διανυκτερευση, πηγε στο ξενοδοχειο, εφαγε, ηπιε, κοιμηθηκε (γιατι στη λευκορωσια δεν εχει επισημα εσκορτς) και μετα εγραφε παραμυθια και μαλακιες οτι γαμησε ολη τη λευκορωσια.

τον ξερουμε καλα επισης απο τοτε που παραμυθιαζε τον κοσμο του σαη οτι δηθεν γαμαει μονο με καμακι και ξερει τελεια τους χαρακτηρες των γυναικων και εκανε copy paste ολοκληρα σεντονια απο αλλα σαϊτ που γραφανε κανονικοι πορνοτουριστες και οταν τον ξεφτιλισαν οι χιστες του σαη το γυρισε στο ζεμπεκικο οτι γαμαει μονο με λεφτα και ειναι τοσο μπρουκλης που σκορπαει τα πεντακοσαευρα σα μαρουλοφυλλα  :uglystupid:

επισης τον ξερουμε απο τοτε που προσπαθουσε να επανελθει (μετα το ξεφτιλισμα και κραξιμο που ειχε φαει) ως δηθεν γνωστης του χαρακτηρα των πολωνεζων και οτι ταχαμου πηγαινει καθε τρεις και δυο και γαμαει οτι κινειται, αλλα ουτε τολμησε να συναντηθει με τον ιπποτη και σαν αποδειξη των μαλακισμενων θεωριων του περι ευκολων πολωνεζων που γαμιουνται με μαυρους σαν τρελες εβαζε αποσπασματα απο τσοντες (!!!) που το σεναριο τους ειναι γεια-γεια-ελα να σε γαμησω-παμε...

το ατομο ειναι βαθυτατα προβληματικο με σοβαρα ψυχολογικα θεματα και στηνει μυθους γυρω απο το προφιλ του για να αυτοεπιβεβαιωθει, οκ δεκτο μεχρι ενα σημειο και χαβαλεδιαζουμε κι ολας με τις πιπες που αραδιαζει αλλα οταν ξεπερναει τα ορια του χαβαλε και αρχιζουνε οι επαρσεις περι δασκαλου, γαμικουλα, υπεραρειου και τετοια ε αρχιζει και γυριζει λιγο το ματι μας! Και εσεις που το υποστηριζετε σκεφτειτε μηπως του κανετε κακο τελικα και τον βαζετε να υποδυεται τον ιδιο τον ψευτικο χαρακτηρα που εστησε, ξοδευοντας χρηματα τα οποια δεν εχει και δεν του περισσευουν σε καμια περιπτωση!

Με αυτα και με τα αλλα, εχει καταντησει το σαη να διωξει τους πραγματικους δασκαλους και πορνοτουριστες που εχουνε γυρισει το μισο πλανητη και μετεδωσαν γνωση και εικονες και να βαραει παλαμακια σε Κμανηδες... ελεος δλδ, πιο ξεφτιλα δε γινεται πρωτα για το σαη και δευτερο και για τα υπολοιπα μελη που πρεπει να ανεχονται την ψευτοανακυρηξη ενος φτωχομπινε που τρεχει  απο δω και απο κει για να γαμησει καμια βιζιτα μιας και δε τον πλησιαζει ουτε θυληκο κουνουπι στα 300 μετρα, σε σουπερ ηρωα!

οπως βλεπεις τυπε, τον ξερουμε αρκετα καλα τον Κμαν για να τον κραζουμε  :)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
τυπε,τον Κμαν τον ξερουμε καμια δεκαρια χρονια, απο τοτε που πουλαγε παραμυθια οτι πηγε Λευκορωσια και σε 3 μερες γυρισε ολα τα κλαμπακια, γαμησε ολα τα γκομενακια και τον κυνηγαγε και η KGB παρακολουθωντας το internet απο το ξενοδοχειο του  :2funny: το κορυφαιο ητανε οταν του ειχανε ζητησει αποδειξεις οτι πηγε, εβγαλε (αδαης τοτε) ενα voucher ξενοδοχειου στο οποιο εκανε check in στις 12 το βραδυ και check out το επομενο πρωϊ στις 11  :2funny: :2funny: η αληθινη ιστορια ηταν οτι τον ειχε στειλει η δουλεια του υπηρεσιακο ταξιδι μερικων ωρων με διανυκτερευση, πηγε στο ξενοδοχειο, εφαγε, ηπιε, κοιμηθηκε (γιατι στη λευκορωσια δεν εχει επισημα εσκορτς) και μετα εγραφε παραμυθια και μαλακιες οτι γαμησε ολη τη λευκορωσια.

τον ξερουμε καλα επισης απο τοτε που παραμυθιαζε τον κοσμο του σαη οτι δηθεν γαμαει μονο με καμακι και ξερει τελεια τους χαρακτηρες των γυναικων και εκανε copy paste ολοκληρα σεντονια απο αλλα σαϊτ που γραφανε κανονικοι πορνοτουριστες και οταν τον ξεφτιλισαν οι χιστες του σαη το γυρισε στο ζεμπεκικο οτι γαμαει μονο με λεφτα και ειναι τοσο μπρουκλης που σκορπαει τα πεντακοσαευρα σα μαρουλοφυλλα  :uglystupid:

επισης τον ξερουμε απο τοτε που προσπαθουσε να επανελθει (μετα το ξεφτιλισμα και κραξιμο που ειχε φαει) ως δηθεν γνωστης του χαρακτηρα των πολωνεζων και οτι ταχαμου πηγαινει καθε τρεις και δυο και γαμαει οτι κινειται, αλλα ουτε τολμησε να συναντηθει με τον ιπποτη και σαν αποδειξη των μαλακισμενων θεωριων του περι ευκολων πολωνεζων που γαμιουνται με μαυρους σαν τρελες εβαζε αποσπασματα απο τσοντες (!!!) που το σεναριο τους ειναι γεια-γεια-ελα να σε γαμησω-παμε...

το ατομο ειναι βαθυτατα προβληματικο με σοβαρα ψυχολογικα θεματα και στηνει μυθους γυρω απο το προφιλ του για να αυτοεπιβεβαιωθει, οκ δεκτο μεχρι ενα σημειο και χαβαλεδιαζουμε κι ολας με τις πιπες που αραδιαζει αλλα οταν ξεπερναει τα ορια του χαβαλε και αρχιζουνε οι επαρσεις περι δασκαλου, γαμικουλα, υπεραρειου και τετοια ε αρχιζει και γυριζει λιγο το ματι μας! Και εσεις που το υποστηριζετε σκεφτειτε μηπως του κανετε κακο τελικα και τον βαζετε να υποδυεται τον ιδιο τον ψευτικο χαρακτηρα που εστησε, ξοδευοντας χρηματα τα οποια δεν εχει και δεν του περισσευουν σε καμια περιπτωση!

Με αυτα και με τα αλλα, εχει καταντησει το σαη να διωξει τους πραγματικους δασκαλους και πορνοτουριστες που εχουνε γυρισει το μισο πλανητη και μετεδωσαν γνωση και εικονες και να βαραει παλαμακια σε Κμανηδες... ελεος δλδ, πιο ξεφτιλα δε γινεται πρωτα για το σαη και δευτερο και για τα υπολοιπα μελη που πρεπει να ανεχονται την ψευτοανακυρηξη ενος φτωχομπινε που τρεχει  απο δω και απο κει για να γαμησει καμια βιζιτα μιας και δε τον πλησιαζει ουτε θυληκο κουνουπι στα 300 μετρα, σε σουπερ ηρωα!

οπως βλεπεις τυπε, τον ξερουμε αρκετα καλα τον Κμαν για να τον κραζουμε  :)

:thumbsup: καπως ετσι ειναι η αληθεια για τον βαλκανιο τσοπανη

καλο θα ηταν να ψαχτει και προς τη συγγραφη μυθυστορηματων θα εκανε μεγαλη επιτυχια οπως hans kristian anderssen
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εγώ πήγα στο Carribean το Σαββατο,έβγαλα γκομενα και τη γαμησα τη Δευτέρα.Εσύ μπορείς να το κάνεις αυτό?Αυτό είναι το θέμα.
Πας δηλαδή Κίεβο μόνο για τριήμερο επειδή είσαι σίγουρος οτι θα γαμησεις?
Υπάρχουν φωτο τα λένε ολα.Τα αλλα είναι πίπες.
Τους αμφισβητιες τους χύνω στη μάπα,είδες τι έπαθε ο Dr. Love όταν προσπάθησε να με αφισβητησει.Απλά τον διελυσα.
Είναι παντελώς αδύνατο να με νικησουν άτομα των οποίων ξέρω τις δυνατότητες.
Και τότε στη Λευκορωσία ο μεμοσαν ισχυριστηκε ότι δεν έχω πάει ποτε και έδειξα τη βίζα και την απόδειξη του ξενοδοχείου και τον ξεφτιλησα.(μάλιστα τον άφησα να το ισχυρίζεται έντονα για κάμποσο για να εκτεθεί περισσότερο).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom