Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σκατά ρε πούστη μου, το θρεντ το έχετε κάνει πουτάνα και ο γιωργάκης τρέχει στα πανηγύρια.

Καλά ρε γιωργο, δε βρίσκεται μία να γίνει τύφλα να την πάρεις απ' τα μαλλιά σπίτι; Ή ούτε σε μεθυσμένες δεν μπορείς να την πέσεις; Συνέλθετε ρεεεεεε έχουμε θέμα λέμεεεεεε  >:(
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
και ουτε θελω να μαθω να περισσοτερα.αλοιμονο αν καταντησω να περιμενω το πανηγυρι του χωριου για να βρω γκομενα.να δουμε τι αλλη μαλακια θα ακουσουμε.
ρε δασκαλε με απογοητευεις
εισαι και απο επαρχια
τα πανηγυρια ειναι νυφοπαζαρα
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
ρε δασκαλε με απογοητευεις
εισαι και απο επαρχια
τα πανηγυρια ειναι νυφοπαζαρα
φιλε δεν εχω τιποτα με τα πανηγυρια.αλλα αυτος ο μαλακας μενει σε νησι,ειναι καλοκαιρινη περιοδος,εχει ελληνιδες,εχει τουριστριες,εχει μουνι παντου.και αυτος τρεχει στα πανηγυρια? αν ειναι δυνατον ρε πουστη μου.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Aν σε βρούμε και είσαι τύφλα τι μπορεί να συμβεί ?  :grin:
 

sasakis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
976
Like
2
Πόντοι
6
γαμω τα πανηγυρια μου,γαμω...ΑΙΣΧΟΣ.εισαι ο ιδιος ενα πανηγυρι να ξερεις.αντι να γυρνας στις παραλιες,και στα beach bar,να κανεις καμακι στις γκομενες γυρνας στα πανηγυρια με τις χωριατισες που θελουνε να παντρευτουνε,ΑΙΣΧΟΣ,ΑΙΣΧΟΣ,ΑΙΣΧΟΣ.δεν προκειτε να γαμησεις καμια φορα να ξερεις.αυτο που εχω να σου πρωτεινω εγω ειναι να αρχισεις να πηγαινεις στα πανηγυρια, αφου σου αρεσουν τοσο πολυ,και να πουλας τις γριας το μαλλι,που ξερεις?...μπορει να βγαλεις γκομενα την γυφτισσα που θα πουλαει φυστικια απο το διπλανο παγκο. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τωρα μας διευκόλυνες βασικά για να σε βρούμε  :2funny: :2funny: :2funny:

Τπτ πονηρό δεν κάνεις?

Αμέεε, αλλά πρέπει να με καταφέρει κανείς να βγάλω το σκασμό, αλλιώς θα μας κάνω ρόμπα, θα ακούγεται ξαφνικά η κραυγή από τους θάμνους "ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΑΑΣΜΕΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Αμέεε, αλλά πρέπει να με καταφέρει κανείς να βγάλω το σκασμό, αλλιώς θα μας κάνω ρόμπα, θα ακούγεται ξαφνικά η κραυγή από τους θάμνους "ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΑΑΣΜΕΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εισαι ο τυπος μου!!!
λοιπον σου στελνω πμ για ραντεβου!!!
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
τι εγινε? ολοι πανηγυρογαμιαδες την ειδατε? μπουμ θα δωσεις κωλο δτο πανηγυρι και θα μαζευτουνε ολοι?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom