Νέα

Τι δώρα έχετε κάνει σε εκδιδόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolis6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.399
Κριτικές
22
Like
9.776
Πόντοι
3.446
τα ποτα της οσο ειναι μαζι μου τι αλλο ??

Μια φορα μια πολυ γνωστη μου λεει εχω 100 ζευγαρια παπουτια απο δωρα πελατων - εχω ενα ενα γνωστο να σου φτιαξει παπουτσοθηκη της λεω. ωρε δεν παμε καλα
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Τίποτα, σιγά μη δίνουμε και δώρα........
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ενα μαυρο φορεμα βραδυνο τυπου bandage σε μια φίλη φίλης που δουλευει σαν city tour την ειχα αχτη καιρο να την ξεκολιασω και πηγα για μισαωρο ξαφαντωμα και τρελαθηκε με το φορεμα τρελαθηκε που ειχε να με δει καιρο και περασαμε ομορφα εφυφα μετα απο 1 ωρα και βαλε !!!

 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.337
Κριτικές
16
Like
13.431
Πόντοι
5.577
Δεν εχει αγαπουληδες το σαη τυποι  :S :tickedoff:
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Τι δώρα έχετε κάνει σε εκδιδόμενες και μέχρι που έχετε φτάσει γενικά τη βαλίτσα;  :think:

Εχω ακούσει τρελές ιστορίες, κυρίως για την χρυσή εποχή 1995-2005.
Τα αρχίδια μου. Και μεταφορικά και κυριολεκτικά....
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Δε φτάνουν τα κερδισμένα με κόπο και ιδρώτα λεφτά μας; Το ερώτημα είναι τι δώρο μας έχουν κάνει αυτές που τις επιλέγουμε. Ειδικά αν είναι κατ' επανάληψη.
 

thrylos123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Περούκα χρώματος φούξια, από αυτές που πουλάνε στις απόκριες. Κόψιμο αλά Κλεοπάτρα. Της την έδινα να την φοράει και τρελαινόμουν κι εγώ κι αυτή να κοιταζόμαστε στον καθρέφτη όσην ώρα βγάζαμε κι οι δυο τις κάβλες μας στο κρεβάτι ή και όρθιοι με τα χέρια της να στηίζεται στον καθρέφτη. Μιλάμε για πολύ φετίχ και τρελλή κάβλα!
Η κοπέλα δούλευε πριν 7 περίπου χρόνια στην Κωνσταντινουπόλεως 166, στο ημιυπόγειο. Συνήθως βράδια. Ηλικία στα εικοσικάτι, με αδύνατο καλογυμνασμένο σώμα, ατελείωτα πόδια και υπηρεσίες που με έκαναν να νομίζω ότι διαβάζει τις σκέψεις μου.  :kneel:
Σε κάποια από τις πολλές επισκέψεις εκείνη την περίοδο, τής χάρισα την περούκα. Λίγο καιρό μετά χάθηκα εγώ για μεγάλο διάστημα από την πιάτσα κι από τότε δεν την ξαναείδα...
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Ισως εγω ειμαι τσιγκουναρος του κερατα. Ειναι και οι εποχες δυσκολες και ειμαστε ολοι λιγο πολυ τσιπιδες αλλα ειμαι της αποψης οτι καλυτερα να παρεις ενα πενηνταρικο και να του βαλεις φωτια με αναπτηρα παρα να το κανεις δωρο σε τανα. Ειτε της κανεις δωρο ειτε οχι, την ιδια στιγμη θα τελειωσεις (σχεδον) με τον ιδιο τροπο οπως και τις προηγουμενες. Δεν ξερω μαγκες. Δεν εζησα τις "ενδοξες" εποχες ΠΑΣΟΚ-ΝΔ και δεν μπορω να μηλισω. Προσωπικα ειχα ερθει κοντα με μια call girl η οποια την επισκεπτουν χρονια και με αφηνε να μαμισω τσαμπα (πηγαινα μια στο τοσο, οχι καθε βραθυ), οποτε και εγω τις εκανα δωρο ενα κολιε στα 3 χρονια που την ηξερα. Οχι για προσωπικο μου οφελος. Απλα ετσι για το γαμω το. Απο εκει και περα πεταμενα λεφτα κατα τη γνωμη μου. Καντε τα σουβλακια καλυτερα.
 

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.399
Κριτικές
22
Like
9.776
Πόντοι
3.446
Δε φτάνουν τα κερδισμένα με κόπο και ιδρώτα λεφτά μας; Το ερώτημα είναι τι δώρο μας έχουν κάνει αυτές που τις επιλέγουμε. Ειδικά αν είναι κατ' επανάληψη.

Σωστος!!! Ταραχη τις πιανει αμα χανουν κανα 20αρι χαχαχα
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
ανθοδεσμη με μεταξωτη κορδελα απο το ανθοπωλειον βιτζιλαιου και μια κασετινα σοκολατακια πολυτελειας Τζοκοντα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Το 2003 και με εισόδημα περί τα 10000€ το μήνα ( τώρα με το ζόρι βγάζω 7,8 κατοστάρικα) σε call girl που έπαιρνα 2 φορές την εβδομάδα και ήμουν φουλ καψούρης χάρισα σετ δακτυλίδι, σκουλαρίκια αξίας 1500€. Άλλες εποχές και άλλες καταστάσεις
Ωραίος ο πεχτης , Εγώ έχω κάνει τα εξής δώρα : Ένα μενταγιόν σε σχήμα καρδιάς , και χαρτονομίσματα των 5-10-20-100 ευρο !! 5 δώρα σύνολο !!! Πιο πολύ έπαιζα στο να πηγαινο με κάποια 5 φορές την βδομάδα = 100 ευρο την βδομάδα = 400τον μήνα ένα καλό ενοίκιο !! 
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Όπως νοιώθει ο καθένας.
όταν είχα κάνει το δώρο το μενταγιόν ήταν στην σε Λένα φυλής 84πανω εποχή 2011 αρχές !!! Θυμαμε μολης τέλειοςαμε ντύθηκα και φευγο της μου λέει η τσατσα ευχαριστούμε πολύ για το δώρο στο κορίτσι είχε κόσμο στο σαλόνι ένιωσα τόσο άβολα ..χαχα
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.179
Εγω μόνο μία φορά στην ζωή μου έκανα δώρο σε πελάτη και αυτό ήταν μάνγκο και ανανά by air... :grin:
Έχω λάβει όμως διαφορά,  κοσμήματα, αρώματα,  sex toys , λουλούδια κ πολλά άλλα....  :headbaning1:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Να πως χαλαει η πιατσα και περιμενουμε μετα να πεσει η τιμη. Αμα,ειναι να πηγαινουμε πολλες φορες με την ιδια και να δινουμε και δωρα βρισκουμε και γκομενα ξερω γω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom