Νέα

Τι δε θα (ξανα)κάνατε ποτέ στη ζωή σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TASOULHSKAL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Θελει πολυ καφε και αναλυση η κουβεντα που ειπες leo...!

Αυτό που ήθελε ήταν πολλά ?, μέχρι να πήξει(?) το μυαλό. Και άμα φτάσει τη στερεά κατάσταση, ευχαρίστως να τα πούμε και από κοντά.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δε νομιζω οτι υπαρχει κατι που εχω μετανιωσει........ακομα και πραγματα τα οποια δεν εξελιχθηκαν οπως τα ηθελα νομιζω θα τα ξαναεκανα οβερ αντ οβερ εγκεν.....

αλλα δε μπορω να κρατηθω..........βρε ρεηβεν εχω απορια......με τετοιο υφος που κουβαλας απορω που βρισκεις το 80% που αναφερεις..........εκτος πια αν πρεπει να συμφωνησω με τους προλαλησαντες περι της ηλιθιοτητας της ελληνιδας......

και μιας και τεθηκε το θεμα παντρεμενοι μακρυα οπως ο διαολος το λιβανι και ο βρυκολακας το σκορδο..........η χεροτερη ρατσα αντρα ειναι.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και μιας και τεθηκε το θεμα παντρεμενοι μακρυα οπως ο διαολος το λιβανι και ο βρυκολακας το σκορδο..........η χεροτερη ρατσα αντρα ειναι.....

..υπαρχουν και πολυ χειροτερες ρατσες.. :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
..υπαρχουν και πολυ χειροτερες ρατσες.. :grin:

Μπα......αυτοι ειναι οι πιο γλοιωδεις συνηθως οι υπολοιπες ρατσες εχουν τα στραβα τους αλλα ειναι πιο ντομπροι......εχουν την ηλικια του μπαμπα σου και περνανε για τζοβενοι......τες παν μεγαλη κουβεντα οι παντρεμενοι.....


ρεηβεν ηταν ρητορικο το ερωτημα.......δε νομιζω οτι χρειαζομαι απαντηση και μαλλον εχω πειστει για την ηλιθιοτητα που βαραει την μεση ελληνιδα (και την απογνωση)
 

Επισκέπτης
Μουνίτσα, αλλαξα γνωμη, θα σου απαντησω. Εχω λίγο χρόνο.

Αρχικά αν οι Ελληνιδες ηταν λιγώτερο μαλακισμένες, θα γαμαγαμε σαφως περισσοτερο. Εγω γαμω εξυπνες γυναικες. Μου σηκώνεται ευκολώτερα με αυτες.

Παμε παρακάτω. Τις βρισκω παντου. Σε σάιτ, σε τράπεζες, σε επαγγελαμτικοκοινωνικες εκδηλωσεις. Ειναι εμφανισημες, δυναμικες νέες (ενίοτε και όχι τόσο :2funny:) γυναικες που θέλουν ένα ξεκάθαρο, υγειές, ασφαλές και καλό πήδημα. Παντρεμενες και ανυπαντρες. Δεν κάνουμε διακρίσεις (equal opportunity fucker :2funny:). Το όλο σκηνικό, γινεται σε περιβαλλον κυριλέ και αλληλοσεβαμού. Ενιοτε, αν γουσταρω, πάω και σε κανενα καλο χοτελ εξωτερικο ή ενα καλο δειπνο, μια και επαναλαμβανω πηδάω αποκλειστικά γυναικες που εχουν κατι να μου πουν. Σε περιόδους ξηρασιας (του κυνηγού και του ψαρα το πιάτο, κλπ κλπ), σαφως επανερχομαστε στα cg και μονιμες ανεξάρτητες.

Γκέγκε? Αν έχεις αι αλλες απορίες, εδω είμαστε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μπα......αυτοι ειναι οι πιο γλοιωδεις συνηθως οι υπολοιπες ρατσες εχουν τα στραβα τους αλλα ειναι πιο ντομπροι......εχουν την ηλικια του μπαμπα σου και περνανε για τζοβενοι......τες παν μεγαλη κουβεντα οι παντρεμενοι.....

..υπαρχουν που σου λεω... υπαρχουν........!!!!!!!!
..για ποια ντομπροσυνη μιλας ???? αφου τα εχουμε ξαναπει, ειναι λουκουμαδες....!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..εμένα παντως μου αρεσουν πολυ οι επεξηγησεις που βαζουμε σε παρενθεση και ειναι στην μητρικη αγγλικη μας γλωσσα....
..ετσι, για να γινομαστε πιο κατανοητοι....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρεηβεν........ειλικρινα δε με απασχολει που ψαρευεις γκομενες ουτε που τις πηδας........αυτο που με προβληματισε ηταν ποσο καλο σεξ μπορει να κανεις για να αντιπαρελθει μια γκομενα το δηθεν υφακι που πουλας (εκτος αν ειναι μονο για λογους φορουμ και απεξω εισαι αλλιως δεν το ξερω) ή το ποσο απεγνωσμενη μπορει να ειναι.....αλλα και παλι δεν ειναι και ο προβληματισμος της ημερας μη σκας θα το ξεπερασω :)

ζορζ μου με μελι...........οχι σκετοι.........και κανελιτσα.....για πιο "γκουρμε" απολαυσεις :P
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μουνίτσα, αλλαξα γνωμη, θα σου απαντησω. Εχω λίγο χρόνο.

Αρχικά αν οι Ελληνιδες ηταν λιγώτερο μαλακισμένες, θα γαμαγαμε σαφως περισσοτερο. Εγω γαμω εξυπνες γυναικες. Μου σηκώνεται ευκολώτερα με αυτες.

Παμε παρακάτω. Τις βρισκω παντου. Σε σάιτ, σε τράπεζες, σε επαγγελαμτικοκοινωνικες εκδηλωσεις. Ειναι εμφανισημες, δυναμικες νέες (ενίοτε και όχι τόσο :2funny:) γυναικες που θέλουν ένα ξεκάθαρο, υγειές, ασφαλές και καλό πήδημα. Παντρεμενες και ανυπαντρες. Δεν κάνουμε διακρίσεις (equal opportunity fucker :2funny:). Το όλο σκηνικό, γινεται σε περιβαλλον κυριλέ και αλληλοσεβαμού. Ενιοτε, αν γουσταρω, πάω και σε κανενα καλο χοτελ εξωτερικο ή ενα καλο δειπνο, μια και επαναλαμβανω πηδάω αποκλειστικά γυναικες που εχουν κατι να μου πουν. Σε περιόδους ξηρασιας (του κυνηγού και του ψαρα το πιάτο, κλπ κλπ), σαφως επανερχομαστε στα cg και μονιμες ανεξάρτητες.

Γκέγκε? Αν έχεις αι αλλες απορίες, εδω είμαστε.

οταν κατουρας,κατουρας ορθιος,καθιστος,με το ενα ποδι στηριζομενος και ποτε κατουρας?σημαντικο θεμα αυτο να το απαντησεις γιατι μου φαινεται οτι κατουρας μονο στα καλα εστιατορια που πηγαινεις τις εξυπνες κυριες........
 

Επισκέπτης
Ρεηβεν........ειλικρινα δε με απασχολει που ψαρευεις γκομενες ουτε που τις πηδας........αυτο που με προβληματισε ηταν ποσο καλο σεξ μπορει να κανεις για να αντιπαρελθει μια γκομενα το δηθεν υφακι που πουλας (εκτος αν ειναι μονο για λογους φορουμ και απεξω εισαι αλλιως δεν το ξερω) ή το ποσο απεγνωσμενη μπορει να ειναι.....αλλα και παλι δεν ειναι και ο προβληματισμος της ημερας μη σκας θα το ξεπερασω :)

εσυ εισαι η απεγνωσμένη και αξιολύπητη με τις τις χιλιάδες ωρες στα φόρουμ. Οι δυναμικες γυναικες είναι εξω...δουλευουν, γαμιόνται, ψωνίζουν, επικοινωνουν, πίνουν, τρωνε. Γουσταρουν τους δυναμικους, με χιουμορ αντρες που εχουν κατι να πουν (και να γαμησουν). Το υφάκι δε προσαρμοζεται στον συνομιλητη.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πρεπει να βαρεθεις το σουβλακι, και το Hundai για να καταλαβεις την αξια του "τζοβενου"...

χαχαχαχα λες ε? απλα μου φαινεται αστειο να βλεπω εναν αντρα 50 χρονων να θεωρει εαυτον "γκομενο" οσο καλοδιατηρημενος και αν ειναι.........απο την αλλη βεβαια δεν μπορω να διανοηθω 20 χρονων κοπελες να κανουν σεξ με εναν πενηνταρη (το αντιθετο το καταλαβαινω απολυτα) αλλα τι να κανεις υπαρχουν και βιτσια......μαλλον τις θαμπωνει η "χλιδα" και τα "λουσα" γιατι συνηθως πανε με τους κονομημενους ή εστω μουρατους πενηνταρηδες και οχι με τον απλο κοσμακη......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..εμένα παντως μου αρεσουν πολυ οι επεξηγησεις που βαζουμε σε παρενθεση και ειναι στην μητρικη αγγλικη μας γλωσσα....
..ετσι για να γινομαστε πιο κατανοητοι....

εμενα παλι μου αρεσει οταν ειμαι μαζι σου στο κρεβατι και κανουμε μαιμουδιτσες.....!χαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
οταν κατουρας,κατουρας ορθιος,καθιστος,με το ενα ποδι στηριζομενος και ποτε κατουρας?σημαντικο θεμα αυτο να το απαντησεις γιατι μου φαινεται οτι κατουρας μονο στα καλα εστιατορια που πηγαινεις τις εξυπνες κυριες........

τωρα εσυ με ποιόν είσαι? χαχαχαχα :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εσυ εισαι η απεγνωσμένη και αξιολύπητη με τις τις χιλιάδες ωρες στα φόρουμ. Οι δυναμικες γυναικες είναι εξω...δουλευουν, γαμιόνται, ψωνίζουν, επικοινωνουν, πίνουν, τρωνε. Γουσταρουν τους δυναμικους, με χιουμορ αντρες που εχουν κατι να πουν (και να γαμησουν). Το υφάκι δε προσαρμοζεται στον συνομιλητη.

ολες ειναι δυναμικες αυτες που αναφερεις?και απο αυτα που ειπες δηλ. το οτι πινουν,τρωνε,πηδιουνται,δουλευουν δηλωνει δυναμισμο?γιατι εγω νιωθω αδυναμος.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εσυ εισαι η απεγνωσμένη και αξιολύπητη με τις τις χιλιάδες ωρες στα φόρουμ. Οι δυναμικες γυναικες είναι εξω...δουλευουν, γαμιόνται, ψωνίζουν, επικοινωνουν, πίνουν, τρωνε. Γουσταρουν τους δυναμικους, με χιουμορ αντρες που εχουν κατι να πουν (και να αμησουν). Το υφάκι δε προσαρμοζεται στον συνομιλητη.


μπα σημειωνω εργατοωρες στο μεταπτυχιακο για να γινω και εγω "δυναμικη εργαζομενη γκομενα που παει σε brunch,meetings, ψωνιζει και επικοινωνει (γαμιεται εννοεις προφανως γιατι αμα επικοινωνουσε θα ηταν δυσκολα τα πραγματα) " ωστε να εχω και εγω μια ελπιδα μηπως μπας και τυχει να περασω απο τα χερια ασου να αναστεναξουν οι σουμιεδες και να παρακαλαω και για δευτερο γυρο.........οι χιλιαδες ωρες μου στα φορουμς δεν ειναι για κανεναν να τις κρινει γιατι προφανως υπαρχει λογος που υφιστανται......οταν αναγκαζεσαι να εισαι παλουκωμενος σε ενα πισι και να γραφεις ολη μερα thesis......δεν υπαρχει θεμα απολογιας απλα ειπα να σε διευκολυνω μη σου βαζω και δυσκολα γιατι εχεις πολυ φαια ουσια να πουλησεις στις "δυναμικες εργαζομενες γκομενες που ψωνιζουν επικοινωνουν" και μαλλον διαβαζουν και κοσμοπολιταν (μιας και το αναφερετε και ολη την ωρα) :)
 

Επισκέπτης
ολες ειναι δυναμικες αυτες που αναφερεις?και απο αυτα που ειπες δηλ. το οτι πινουν,τρωνε,πηδιουνται,δουλευουν δηλωνει δυναμισμο?γιατι εγω νιωθω αδυναμος.....

οχι, δηλωνει ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΗΤΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom