Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ετσι τι να δεις;Γιατι και να εβλεπες θα επαιρνες πρεφα τιποτα;Δεν πειραζει καλυτερα εσυ και οι ομοιοι σου εκτος ΣΕΦ να βρισκουμε και πιο ευκολα εισιτηρια.
Παρακολουθώ Ευρωλίγκα ανελλιπώς για χρόνια.Ξέρω ποιοι είναι καλοί παίχτες και ποιοι σάπιοι και υπερεκτιμημένοι. Ο συγκεκριμένος παίχτης έρχεται από τους Χόρνετς με 3,3 πόντους μ.ο.
Είσαι άσχετος και πρόβατο και όποιον λέει την αλήθεια θέλεις να τον κράξεις επειδή εσύ τα βλέπεις στην ομάδα όλα ροζ.
 

Επισκέπτης
Παρακολουθώ Ευρωλίγκα ανελλιπώς για χρόνια.Ξέρω ποιοι είναι καλοί παίχτες και ποιοι σάπιοι και υπερεκτιμημένοι. Ο συγκεκριμένος παίχτης έρχεται από τους Χόρνετς με 3,3 πόντους μ.ο.
Είσαι άσχετος και πρόβατο και όποιον λέει την αλήθεια θέλεις να τον κράξεις επειδή εσύ τα βλέπεις στην ομάδα όλα ροζ.

Εισαι ο κλασσικος κομπλεξαρας κωλογαυρος που δεν παταει πουθενα ειτε στο μπασκετ ειτε στη μπαλα και συνεχεια γκρινιαζει και μηδενιζει τα παντα οταν δεν πανε καλα τα πραγματα και οταν εχουμε επιτυχιες ειναι πρωτος στα πανηγυρια.

Ο Ρομπερτς που δεν σου κανει επαιζε στο ΝΒΑ για 6 σερι χρονια και ο Γκριν που στενοχωριοσουν και εβριζες που δεν τον κρατησανε ηταν απο το NBDL αλλα δεν πειραζει κραξε προκαταβολικα χωρις καν να τον εχεις δει να παιζει για να νιωσεις σημαντικος πισω απο το πληκτρολογιο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Εισαι ο κλασσικος κομπλεξαρας κωλογαυρος που δεν παταει πουθενα ειτε στο μπασκετ ειτε στη μπαλα και συνεχεια γκρινιαζει και μηδενιζει τα παντα οταν δεν πανε καλα τα πραγματα και οταν εχουμε επιτυχιες ειναι πρωτος στα πανηγυρια.

Ο Ρομπερτς που δεν σου κανει επαιζε στο ΝΒΑ για 6 σερι χρονια και ο Γκριν που στενοχωριοσουν και εβριζες που δεν τον κρατησανε ηταν απο το NBDL αλλα δεν πειραζει κραξε προκαταβολικα χωρις καν να τον εχεις δει να παιζει για να νιωσεις σημαντικος πισω απο το πληκτρολογιο.

Ξέρεις τι μου γράφεις τώρα? Και ο Κοεντράο στην Ρεάλ παίζει μπάλα.. Ο τύπος πρόπερσι είχε 2.9 πόντους μ.ο και πέρσι 3.5 μ.ο. Γκαρντ με λιγότερους από 4 πόντους ανά αγώνα παίρνουμε που είναι και μετριότατος αμυντικός.
 

Επισκέπτης
Αν δεν μπορεις να καταλαβεις οτι ολοι οι παιχτες προτιμουν ΝΒΑ και Κινα...και οσοι μενουν Ευρωπη εχουν τριπλασιαστει τα κασε τους δεν μπορω να στο εξηγησω.Για τα λεφτα που κοστισε ο συγκεκριμενος παιχτης αν ειναι σε καλη φυσικη κατασταση θα κανει παπαδες στην Ευρωπη και ειναι μια εξυπνη επιλογη με τους περιορισμους τους οικονομικους που εχουμε.

Οπως πολυ εξυπνες επιλογες ειναι του Στρελνιεκς και του Τιλι...στο μονο που διαφωνω ειναι για τον Μακλιν οχι οτι δεν ειναι καλος παιχτης αλλα επειδη αμυντικα δεν νομιζω οτι θα βοηθησει οπως οι σεντερ που ειχαμε τα προηγουμενα χρονια.

Δηλαδη με εξαιρεση τον Τζακσον που προτιμησε τα Κινεζοφραγκα για να μην παιζει και πολυ και κουραζεται οι αλλοι που ηταν στη λιστα ηταν καλυτεροι παιχτες;Ποιον θα μπορουσες να φερεις με ενα ποσο κοντα στο εκ ευρω και δεν στο φερανε;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Αν δεν μπορεις να καταλαβεις οτι ολοι οι παιχτες προτιμουν ΝΒΑ και Κινα...και οσοι μενουν Ευρωπη εχουν τριπλασιαστει τα κασε τους δεν μπορω να στο εξηγησω.Για τα λεφτα που κοστισε ο συγκεκριμενος παιχτης αν ειναι σε καλη φυσικη κατασταση θα κανει παπαδες στην Ευρωπη και ειναι μια εξυπνη επιλογη με τους περιορισμους τους οικονομικους που εχουμε.

Οπως πολυ εξυπνες επιλογες ειναι του Στρελνιεκς και του Τιλι...στο μονο που διαφωνω ειναι για τον Μακλιν οχι οτι δεν ειναι καλος παιχτης αλλα επειδη αμυντικα δεν νομιζω οτι θα βοηθησει οπως οι σεντερ που ειχαμε τα προηγουμενα χρονια.

Δηλαδη με εξαιρεση τον Τζακσον που προτιμησε τα Κινεζοφραγκα για να μην παιζει και πολυ και κουραζεται οι αλλοι που ηταν στη λιστα ηταν καλυτεροι παιχτες;Ποιον θα μπορουσες να φερεις με ενα ποσο κοντα στο εκ ευρω και δεν στο φερανε;

Για Στρελνιέκς και Τίλι πιστεύω και εγώ ότι είναι καλές και έξυπνες μεταγραφές. Το πρόβλημα είναι στα γκαρντ. Η ομάδα χρειάζεται καλό και σταθερό παίχτη σε σκοράρισμα και δημιουργία! Ο Σπανούλης 1 ματσάκι παίζει και 3 δεν παίζει δεν μπορείς να στηρίξεις αποκλειστικά την ομάδα πάνω του. Για τον Τζάξον δεν είχα ενθουσιαστεί έτσι κι αλλιώς. Μέτριος παίχτης. Και ο Σλούκας να ερχόταν ευχαριστημένος δεν θα ήμουν γιατί τον θεωρώ υπερεκτιμημένο παίχτη. Αμερικάνο με αρχίδια μπομπέρ χρειάζεται η ομάδα.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Για Στρελνιέκς και Τίλι πιστεύω και εγώ ότι είναι καλές και έξυπνες μεταγραφές. Το πρόβλημα είναι στα γκαρντ. Η ομάδα χρειάζεται καλό και σταθερό παίχτη σε σκοράρισμα και δημιουργία! Ο Σπανούλης 1 ματσάκι παίζει και 3 δεν παίζει δεν μπορείς να στηρίξεις αποκλειστικά την ομάδα πάνω του. Για τον Τζάξον δεν είχα ενθουσιαστεί έτσι κι αλλιώς. Μέτριος παίχτης. Και ο Σλούκας να ερχόταν ευχαριστημένος δεν θα ήμουν γιατί τον θεωρώ υπερεκτιμημένο παίχτη. Αμερικάνο με αρχίδια μπομπέρ χρειάζεται η ομάδα.

Ήμουν έτοιμος να επιτεθώ μέχρι που διάβασα το σχόλιο για τον Σλούκα..  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Σύμφωνα με έγκυρο ρεπορτάζ του βοθροσάιτ , δεν προχωρά του Ροντρίγκεζ στην αλογοτροφή καθώς την προσφορά του μέγιστου των γαύρων Ιωάννη Α. Αλαφούζου , μάτσαρε κοριτσάκι που έσπασε τον κουμπαρά του.
Η συγκινητική αυτή προσπάθεια οδηγεί σε ανανέωση με την Νιούελς..


Όποιος ασχολείται με τις μεταγραφές γνωρίζει ότι μπορούν να χαλάσουν από το οτιδήποτε την τελευταία στιγμή , όπως θα έλεγε και γνωστός οπαδός ομάδας της ιταλικής πρωτεύουσας και πάνω από όλα ξερόλας και αντικειμενικός..
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.147
Κριτικές
3
Like
1.455
Πόντοι
496
Για Στρελνιέκς και Τίλι πιστεύω και εγώ ότι είναι καλές και έξυπνες μεταγραφές. Το πρόβλημα είναι στα γκαρντ. Η ομάδα χρειάζεται καλό και σταθερό παίχτη σε σκοράρισμα και δημιουργία! Ο Σπανούλης 1 ματσάκι παίζει και 3 δεν παίζει δεν μπορείς να στηρίξεις αποκλειστικά την ομάδα πάνω του. Για τον Τζάξον δεν είχα ενθουσιαστεί έτσι κι αλλιώς. Μέτριος παίχτης. Και ο Σλούκας να ερχόταν ευχαριστημένος δεν θα ήμουν γιατί τον θεωρώ υπερεκτιμημένο παίχτη. Αμερικάνο με αρχίδια μπομπέρ χρειάζεται η ομάδα.

τυπε δεν ξερεις ουτε  εσυ ουτε εγω απο το αθλημα :2funny: :2funny:
ας εμπιστευτουμε για αλλη μια χρονια τις επιλογαρες της διοικησης - σφαιρα που οπως παντα μας βγαζουν ασπροπροσωπους :headbang:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Και μία έκτακτη είδηση..
 

Συνημμένα

  • marinakis_1.jpg
    marinakis_1.jpg
    35,8 KB · Εμφανίσεις: 9
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ήμουν έτοιμος να επιτεθώ μέχρι που διάβασα το σχόλιο για τον Σλούκα..  :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί ψέματα είναι ότι έγινε μάγκας λόγω Μπογκντάνοβιτς και Ούντοχ? Αυτοί σήκωσαν την κούπα.. Καλός παίχτης, αλλά δεν είναι πρωταγωνιστής.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Ολοένα και πιστεύω εντονότερα ότι αύριο το παιχνίδι είναι πολύ δύσκολο και γενικά η πρόκριση επί της Παρτιζάν είναι δύσκολη.

Χοντρικά θεωρώ ότι η πρόκριση είναι 50-50 η κάπου εκεί κοντά. Είναι δύσκολοι οι Σέρβοι, τους θυμάμαι με τον ΠΑΟΚ πριν 3-4 χρόνια. Ήταν ισοδύναμοι. Και τώρα έχω την διαίσθηση ότι η δυναμικότητα της είναι περίπου σαν του ΠΑΟΚ.

Δύσκολη η κλήρωση. Δηλαδή εάν περάσουμε θα μας τύχει ακόμα δυσκολότερος αντίπαλος? Γενικά δεν μας βλέπω να περνάμε ομίλους.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.429
Like
25.598
Πόντοι
5.006
Ολοένα και πιστεύω εντονότερα ότι αύριο το παιχνίδι είναι πολύ δύσκολο και γενικά η πρόκριση επί της Παρτιζάν είναι δύσκολη.

Χοντρικά θεωρώ ότι η πρόκριση είναι 50-50 η κάπου εκεί κοντά. Είναι δύσκολοι οι Σέρβοι, τους θυμάμαι με τον ΠΑΟΚ πριν 3-4 χρόνια. Ήταν ισοδύναμοι. Και τώρα έχω την διαίσθηση ότι η δυναμικότητα της είναι περίπου σαν του ΠΑΟΚ.

Δύσκολη η κλήρωση. Δηλαδή εάν περάσουμε θα μας τύχει ακόμα δυσκολότερος αντίπαλος? Γενικά δεν μας βλέπω να περνάμε ομίλους.
όλα καλά τα βλέπεις δηλαδη....να μην κατέβουμε λέω? :-(
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Η Παρτιζάν είναι καλύτερη από την περσινή ισραηλιτική. Θεωρητικά τουλάχιστον. Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι θα αποκλειστουμε.

Είναι κωλοκληρωση. Δεν είπα να μην κατέβουμε. Είπα είναι 50-50 κατά τη γνώμη μου
 

Επισκέπτης
Η συγκριση με τη διαστημικη ομαδαρα της Μαλαματινας με πεθανε....ε αφου ειναι ισοδυναμοι του ΖΜΠΑΟΓΚ που περυσι που ειχαμε βαρεσει διαλυση παλι απο κατω μας ηταν τοτε οντως ειναι σκουρα τα πραγματα.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.081
Κριτικές
33
Like
5.226
Πόντοι
4.096
Πριν αρχισετε να βριζετε,να ξεκαθαρισω οτι κανω πλακα,ετσι?
καλημερα
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.081
Κριτικές
33
Like
5.226
Πόντοι
4.096

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom