Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
file gnvrizeiw για τον φορολογικο παραδεισο των ναυτιλιακων εταιριων στην ελλαδα?επειδη εξαγω προιοντα το γνωριζω οποτε νομιζω καταλαβαινεςι τι εννοω
οσο για τους αγγελοποθλος ? εμενα δεν με νοιαζει ακνενας αγγελοπουλος διοτι ειμαι ολυμπιακο; και οχι αγγελοπουλιακος
οδο για ο αχαριστος,,,,,ασφαλως και στην πλατυ των οπαδω πολλλοι το προεδροι το παιζουν θυματα και οτι χανουν λεφτα ενω κερδιζουν πραγματα κατω απο το τραπεζι
πχ ο ρωσοποντιος που πηρε εδω στην πολη μου την σεκαπ τζαμπα και σπρωχνει και αφορολογητα μαυρα τσιγαρα ή πχ οι εφοπλιστες που πληρωνουν ακομα  βαζει κυβικου φορτιου φορο και οχι βασει κερδων
διοτι και εγω μπορει να εχω κερδος απο 100 τονους ελιας 20 χιλιαδες ευρω αλλα η αποθηκη μου να ειναι μονο χωρητικοτητας 10 τονων οποτε να με φορολογει για κερδη 1000 ευρω
αρα ολοι αυτοι  οι σωτηρες απο καπου αλλου κερδιζουν και ασφαλων πανω στην πλατη του φιλαθλου οπως εγω που κανω 1500 χλμ για να δω το θρυλο μου και εχω απαιτηση να ειναι πρωτος και οχι με δευτερα ονοματα και ποσο μαλλον οταν εχω χασει πρωταθλημα απο το βαζελο

Τι σχεση εχουν αυτα που λες ρε τυπε;Δηλαδη οι φορολογικες ελαφρυνσεις που εχουν οι εφοπλιστες στην Ελλαδα ειναι μονο για οσους εχουν ομαδα;Τι Αγγελοπουλιακος και πρασινα αλογα ρε φιλε;Καταλαβαινεις οτι ετσι και φυγουν αυτοι απο την ομαδα θα καταντησεις ΠΑΟΚ και Αρης με μπατζετ του 1εκ ευρω;

Τεσπα τυποι εως εδω...δεν θα καψω αλλα εγκεφαλικα κυτταρα για να αποδειξω τα αυτονοητα.Εχετε παντως πολυ πλακα γιατι παω στοιχημα οτι ολοι εσεις που χτυπιεστε για το μπασκετ αναθεμα και αν εχετε πατησει μια φορα στο ΣΕΦ.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.437
Like
25.608
Πόντοι
5.006
Τι σχεση εχουν αυτα που λες ρε τυπε;Δηλαδη οι φορολογικες ελαφρυνσεις που εχουν οι εφοπλιστες στην Ελλαδα ειναι μονο για οσους εχουν ομαδα;Τι Αγγελοπουλιακος και πρασινα αλογα ρε φιλε;Καταλαβαινεις οτι ετσι και φυγουν αυτοι απο την ομαδα θα καταντησεις ΠΑΟΚ και Αρης με μπατζετ του 1εκ ευρω;

Τεσπα τυποι εως εδω...δεν θα καψω αλλα εγκεφαλικα κυτταρα για να αποδειξω τα αυτονοητα.Εχετε παντως πολυ πλακα γιατι παω στοιχημα οτι ολοι εσεις που χτυπιεστε για το μπασκετ αναθεμα και αν εχετε πατησει μια φορα στο ΣΕΦ.
αστο μην ασχολησαι αδελφε δεν θα βγαλεις ακρη με τους συγκεκριμενους ειναι ειδημονες,δε το βλεπεις και εσυ οτι διαλυσαμε εδω και χρονια?πες αυτο για να ληθει το θεμα!! ;)
 

Επισκέπτης
αστο μην ασχολησαι αδελφε δεν θα βγαλεις ακρη με τους συγκεκριμενους ειναι ειδημονες,δε το βλεπεις και εσυ οτι διαλυσαμε εδω και χρονια?πες αυτο για να ληθει το θεμα!! ;)

Αδερφε ειδες ο Μαυρος Ψυχακιας με τι μπλουζα εσκασε στο αεροδρομιο; :S :S :S
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.437
Like
25.608
Πόντοι
5.006
Αδερφε ειδες ο Μαυρος Ψυχακιας με τι μπλουζα εσκασε στο αεροδρομιο; :S :S :S
ναι ωραια θα βγαζει και τη μαλαπερδα εξω  μου φαινεται καμια φορα θα εχει σασπενς η υποθεση :S :S :S
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.611
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.283
Πόντοι
14.565
Αυτός ψυχιατρικά δεν τονε βλέπω να περνάει.  :grin:
 

roque35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
τυπε εισαι σοβαρος τωρα?καταρχην εισαι πανω απο 18 χρονων, η μιλαω με ανηλικο?
δεν καταλαβες κατι
το οτι υποστηριζω μια ομαδα δεν με κανει σανοφαγο, ουτε τσιρακι του εκαστοτε προεδρου. Ετσι απλα..
Κατα δευτερον θα λεω ο,τι θελω , οπως το θελω κ οποτε το θελω σε αυτους (οπουλοι)
που ζητανε την συνδρομη του καθε φιλαθλου στην ομαδα (εισητηρια, διαρκειας κλπ)
ειμαι πελατης τους, το καταλαβες?
κ θελω να βλεπω το μπασκετ ρεαλιστικα, σε αντιθεση με κατι τυπους σαν εσενα
κ κατι τελευταιο, πρωτη φορα ακουω απο καποιον να υποστηριζει οτι επιχειρηματιας της κλασης
οπουλων μπαινει κ μεσα...Σοβαρευτειτε...

τυπε το ατομο δεν σου επιτρεπει να εχεις αλλη γνωμη εσυ.πρεπει να συμφωνεις μαζι του μονο..του αλλου του ειπε σαν επιχειρημα οτι εχει 3 στα 6 τελευταια πρωταθληματα.ξεχασε να του πει οτι εχει 3 στα 20 τελευταια πρωταθληματα στο μπασκετ οτι ο δγ εχει τους αφους στο 8-2 οτι εχασε τζειμς και παει να παρει καλυτερο παικτη.λες και εσυ δεν εισαι πελατης και δεν μπορεις να εκφερεις γνωμη για την ομαδα σου..και αν τον ζορισεις κιολας θα σου απαντησει με επιχειρηματα τυπυ αντε γαμησου μωρη αδερφη και τετοια..εδω προς τιμην σας τον κανετε ρομπα και σεις οι ολυμπιακοι...
 

Επισκέπτης
τυπε το ατομο δεν σου επιτρεπει να εχεις αλλη γνωμη εσυ.πρεπει να συμφωνεις μαζι του μονο..του αλλου του ειπε σαν επιχειρημα οτι εχει 3 στα 6 τελευταια πρωταθληματα.ξεχασε να του πει οτι εχει 3 στα 20 τελευταια πρωταθληματα στο μπασκετ οτι ο δγ εχει τους αφους στο 8-2 οτι εχασε τζειμς και παει να παρει καλυτερο παικτη.λες και εσυ δεν εισαι πελατης και δεν μπορεις να εκφερεις γνωμη για την ομαδα σου..και αν τον ζορισεις κιολας θα σου απαντησει με επιχειρηματα τυπυ αντε γαμησου μωρη αδερφη και τετοια..εδω προς τιμην σας τον κανετε ρομπα και σεις οι ολυμπιακοι...

Αντε γαμησου μωρη αδερφη...χαχαχα!Ρε μαλακα ανθρωπε κακομοιρη τοσο πολυ σου γαμησα την ανυπαρκτη ζωουλα σου που ξυπνας και ψαχνεις να βρεις κατι να σχολιασεις;

 

roque35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Αντε γαμησου μωρη αδερφη...χαχαχα!Ρε μαλακα ανθρωπε κακομοιρη τοσο πολυ σου γαμησα την ανυπαρκτη ζωουλα σου που ξυπνας και ψαχνεις να βρεις κατι να σχολιασεις;

εδω σχολιαζεις εσυ ρε μαλακα απο το πρωι που ξυπνας εισαι εδω μεσα και μου λες εμενα για μιζερη ζωη?τωρα γυρισα απο τη θαλασσα ρε παπαρα και μπηκα να δω με ποιον τσακωνεσαι παλι ....ηρθε ρε ο εμενικε που τον περιμενες σαν θεο ολοι τη νυχτα?χαχαχαχα
 

Επισκέπτης
εδω σχολιαζεις εσυ ρε μαλακα απο το πρωι που ξυπνας εισαι εδω μεσα και μου λες εμενα για μιζερη ζωη?τωρα γυρισα απο τη θαλασσα ρε παπαρα και μπηκα να δω με ποιον τσακωνεσαι παλι ....ηρθε ρε ο εμενικε που τον περιμενες σαν θεο ολοι τη νυχτα?χαχαχαχα

Πως πηγε η ζητιανεια σου δωσανε κανενα ευρω;

Ηρθε ο γαμιας σας μην ανησυχεις!Εσυ θα πας να υποδεχτεις αυτον που εκοψε η Κουλα και πηρατε εσεις;Κατι Κολοπετινιτσας θυμαμαι τον λενε....
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση αδέρφια.

Φέτος έχουμε πάρει Στρελιενκς και Τιγί, δυο πολύ καλούς παίχτες (ειδικά ο Λετονός).

Θα έχουμε καλύτερο σκορ φέτος, θα είμαστε καλύτερα επιθετικά.

Ο Βαζελος πάντα δίνει περισσότερα. Τζέιμς Ρίβερς και Σιγκλεντον εμείς δεν είχαμε, ότι και να λέμε. Τραυματίστηκε και ο Λοτζεσκι με Χακετ ε τι να κάνουμε. Και πάλι το παλέψαμε. Οι μόνοι ξένοι που βοήθησαν ήταν Μιλουντινοφ και λίγο ο Γκριν. Παίζαμε με ενάμισι ξένο όταν ο βαζελος έπαιζε με τους τρεις προαναφερθέντες συν τον Γκιστ, σύνολο τέσσερις.

Απλά νομίζω ότι ο Βαζελος πάντα κάνει καλύτερες επιλογές σε ξένους. Τώρα χτύπησε τον Λαρκιν αλλά δεν ήρθε λόγω του Δημητράκη. Πάντως εάν του φύγουν Τζέιμς και Σιγκλεντον, δεν ξέρω που θα βρει ισάξιους.
 

Επισκέπτης
Αυτη τη στιγμη ηδη εχουν χασει Τζειμς και πολυ πιθανον να χασουν και Σιγκλετον και Μπουρουση...μεχρι τωρα εχουν παρει το ανεκδοτο απο τη Ζαλγκιρις που αμα τον ειχαμε παρει εμεις θα ειχε γινει της πουτανας απο κατι Ολυμπιακαραρες και τον Ογκουστ που μπορει μελλοντικα να κανει κατι αλλα αυτη τη στιγμη ειναι ανετοιμος.

Κοινως μεχρι τωρα εχουν αποδυναμωθει πολυ...αμα εμεις παρουμε 2 πολυ καλους αμερικανους για το 1 και το 2 πιστευω οτι θα ειμαστε πιο πληρεις απο ποτε....
 

roque35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Πως πηγε η ζητιανεια σου δωσανε κανενα ευρω;

Ηρθε ο γαμιας σας μην ανησυχεις!Εσυ θα πας να υποδεχτεις αυτον που εκοψε η Κουλα και πηρατε εσεις;Κατι Κολοπετινιτσας θυμαμαι τον λενε....

εμεις  ρε παπαρα δεν εχουμε φραγκα και παιρνουμε αυτους..
εσεις που εχετε φραγκα και παρουσιαζετε αυτο το τσιρκο και σας γαμαμε εμεις και ολοι οι αλλοι απο τον μαρτιο και μετα?δεν ειναι καταντια ? τι να μας πεις και στην μπαλα ρε κακομοιρη?15 χρονων ημουν στο αμστερνταμ σε ημιτελικο τσαμπιονς λιγκ και κερδισα κιολας...
 

Επισκέπτης
εμεις  ρε παπαρα δεν εχουμε φραγκα και παιρνουμε αυτους..
εσεις που εχετε φραγκα και παρουσιαζετε αυτο το τσιρκο και σας γαμαμε εμεις και ολοι οι αλλοι απο τον μαρτιο και μετα?δεν ειναι καταντια ? τι να μας πεις και στην μπαλα ρε κακομοιρη?15 χρονων ημουν στο αμστερνταμ σε ημιτελικο τσαμπιονς λιγκ και κερδισα κιολας...

Και ξαναμανα αντε γαμησου αδερφη....
 

Επισκέπτης
Οκτω γκολ εβαλε περυσι σε ολες τις διοργανωσεις...για να μην εχετε αγχος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom