Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
η πουτανα η γκαζετα γρηγορα γρηγορα εβαλε θεμα με τα λεφτα που πηραε απο ευρωπη (που και απο μονο του δειχνει μεγεθος στην ευρωπη ,δεν γινεται μικρομεσαια ομαδα να εχει τοσα κερδη) αλλα να πει οτι βασει αποτελεσματων πενταετιας στις διεθνεις διοργανωσεις ειμαστε 21οι ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ δεν το λεει...
βαζει θεματα που ξερει οτι θα γραψουν κατι πικροχολοι μαλακες στυλ μαστερ μαλακιας κανοντας σχολια για παντελονιασματα και ρεστα...
βεβαια τους διαφευγει να μας πουνε ποσο ηταν το ΣΥΝΟΛΙΚΟ μπατζετ της ομαδας την ιδια χρονια...για να δουμε και εμεις ποσα ποιος και ποτε παντελονιαζει...και γιατι  ;)
21 ος παγκοσμια και....πνιξιμο  :headbang:
Oι μαλακες οι δημοσιογραφοι ε.Παλι λασπη ριχνουν στον προεδρα.Σε συνενοηση παντα με τους ιταλους που εβγαλαν πρωτοι το αρθρο.Οργανωμενο το σχεδιο.Ευτυχως που εσυ και οι αλλοι γαυροι με μυαλο δεν μασατε και τα παιρνετε πρεφα αμεσως. :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
:pipa3:
Oι μαλακες οι δημοσιογραφοι ε.Παλι λασπη ριχνουν στον προεδρα.Σε συνενοηση παντα με τους ιταλους που εβγαλαν πρωτοι το αρθρο.Οργανωμενο το σχεδιο.Ευτυχως που εσυ και οι αλλοι γαυροι με μυαλο δεν μασατε και τα παιρνετε πρεφα αμεσως. :grin:
καλα ρε μαλακα τι μανια ειναι αυτη να προσπαθησεις να μας πεισεις πως η μαλακια σου δεν εχει ταβανι....
ειπα εγω οτι λεει πουθενα ψεματα;;
απλα λεω οτι η γκαζετα βαζει πρωτο πλανο ενα ρεπορταζ που ξερει απο πριν οτι θα υπαρξουν αρνητικα σχολια και ενα αλλο που ειναι απειρως πιο σημαντικο και αναδεικνυει θετικα την ομαδα το πνιγει...μαλακα αληθεια τωρα....σοβαρα μιλαω...εχεις προβλημα...ψαχτο...μηδεν αντιληψη και δεν φτανει αυτο συμπεριφερεσαι και σαν αινσταιν...αδερφε ...εχεις χαμηλο αι κιου...δεν ειναι κακο...
κακο ειναι να μην το νοιωθεις και να συμπεριφερεσαι σαν τον χοκινς....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
μαστερ θα σου ,ιλησω απολυτως σοβαρα...
πρωτον...εισαι βλακας...δεν εχεις αντιληψη...δεν παιρνεις στροφες πως το λενε...αυτο σαφως και δεν ειναι κακο (δεν ειναι βεβαια και λογος περηφανειας) ειδικα για τυπους σαν την παρτη μου που εχθρευονται με μανια καθε ειδους ρατσισμο...
αλλα η δικη σου βλακεια ειναι εκνευριστικη και προκαλει απεχθεια...
υπαρχουν ανθρωποι με μικρη δυνατοτητα αντιληψης ,τουμπεκηδες και απειρως συμπαθητικοι...
ανθρωποι που παροτι οχι ιδιαιτερα εξυπνοι εν τουτοις μπορουν να το αντιληφθουν και προσεχουν να μην εκτιθνται και να μην γινονται γελοιοι...
εσυ ανηκεις στην αλλη κατηγορια ...που σε κατανταει εκνευριστικο...δεν αρκει που εισαι λιγο περιορισμενης ευθυνης και δε νοιωθεις τα απολυτως απαραιτητα ,λλα καμωνεσαι κιολας τον ευφυη που εχει πνευμα χιουμορ και λοιπα και λοιπα...
αδερφε αυτο ειναι απολυτως αντιπαθητικο και ειναι αντιληπτο αμεσως...
στο εχουν πει ειτε αμεσα ειτε εμμεσα πολλοι και δεν παιρνεις χαμπαρι...
στο λεω λιγο ακομψα αλλα στο λεω ευθεως..κοιτα το και αλλαξε το...
ξερω οτι σε θιγω και θα απαντησεις λεγοντας μου τι λενε για μενα τι λεω εγω και λοιπα...
οτι και αν πεις ακομα και αν αποδειξεις βασει της δικιας σου απαλευτης λογικης οτι εγω ειμαι ραν ταν πλαν δεν αλλαζει σε καμμια περιπτωση αυτο που εισαι εσυ...
οποτε αντι να αναλωθεις ασκοπα προσπαθωντας να θιξεις εμενα καλυτερα προσπαθησε να ηρεμησεις και να δεις μηπως αυτα που σου ειπα ειναι αληθειες..
ξεκινα προσπαθωντας να καταλαβεις τι ειπα εγω και τι καταλαβες εσυ στο τελευταιο ποσταρισμα μου και αντιστοιχα απαντησες...καμαρωνοντας κιολας για την ''ταπα΄΄ που μου εριξες..
αυτα...
φιλικα...
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
μαστερ θα σου ,ιλησω απολυτως σοβαρα...
πρωτον...εισαι βλακας...δεν εχεις αντιληψη...δεν παιρνεις στροφες πως το λενε...αυτο σαφως και δεν ειναι κακο (δεν ειναι βεβαια και λογος περηφανειας) ειδικα για τυπους σαν την παρτη μου που εχθρευονται με μανια καθε ειδους ρατσισμο...
αλλα η δικη σου βλακεια ειναι εκνευριστικη και προκαλει απεχθεια...
υπαρχουν ανθρωποι με μικρη δυνατοτητα αντιληψης ,τουμπεκηδες και απειρως συμπαθητικοι...
ανθρωποι που παροτι οχι ιδιαιτερα εξυπνοι εν τουτοις μπορουν να το αντιληφθουν και προσεχουν να μην εκτιθνται και να μην γινονται γελοιοι...
εσυ ανηκεις στην αλλη κατηγορια ...που σε κατανταει εκνευριστικο...δεν αρκει που εισαι λιγο περιορισμενης ευθυνης και δε νοιωθεις τα απολυτως απαραιτητα ,λλα καμωνεσαι κιολας τον ευφυη που εχει πνευμα χιουμορ και λοιπα και λοιπα...
αδερφε αυτο ειναι απολυτως αντιπαθητικο και ειναι αντιληπτο αμεσως...
στο εχουν πει ειτε αμεσα ειτε εμμεσα πολλοι και δεν παιρνεις χαμπαρι...
στο λεω λιγο ακομψα αλλα στο λεω ευθεως..κοιτα το και αλλαξε το...
ξερω οτι σε θιγω και θα απαντησεις λεγοντας μου τι λενε για μενα τι λεω εγω και λοιπα...
οτι και αν πεις ακομα και αν αποδειξεις βασει της δικιας σου απαλευτης λογικης οτι εγω ειμαι ραν ταν πλαν δεν αλλαζει σε καμμια περιπτωση αυτο που εισαι εσυ...
οποτε αντι να αναλωθεις ασκοπα προσπαθωντας να θιξεις εμενα καλυτερα προσπαθησε να ηρεμησεις και να δεις μηπως αυτα που σου ειπα ειναι αληθειες..
ξεκινα προσπαθωντας να καταλαβεις τι ειπα εγω και τι καταλαβες εσυ στο τελευταιο ποσταρισμα μου και αντιστοιχα απαντησες...καμαρωνοντας κιολας για την ''ταπα΄΄ που μου εριξες..
αυτα...
φιλικα...

Μπαίνω να δω αν έγινε τίποτα ιδιαίτερο στο θρεντ του Ολυμπιακού και βλέπω για μία ακόμη φορά τον Χρηστίδη να ασχολείται με τον καθυστερημένο. Πέρα από το ότι έχεις 1000% δίκιο σε αυτά που γράφεις, μιας και επανειλημμένα του έχουν πολλοί απο εδώ μεσα πει πως είναι καθυστερημένος, μην ασχολείσαι άλλο ειλικρινά. Δεν πρόκειται να αλλάξει. Χρόνο χαλάς.

Δεν είναι μόνο τα αθλητικά που φαίνεται μόγγολος.
Με όποιο θέμα και να καταπιαστεί τα ίδια....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Μπαίνω να δω αν έγινε τίποτα ιδιαίτερο στο θρεντ του Ολυμπιακού και βλέπω για μία ακόμη φορά τον Χρηστίδη να ασχολείται με τον καθυστερημένο. Πέρα από το ότι έχεις 1000% δίκιο σε αυτά που γράφεις, μιας και επανειλημμένα του έχουν πολλοί απο εδώ μεσα πει πως είναι καθυστερημένος, μην ασχολείσαι άλλο ειλικρινά. Δεν πρόκειται να αλλάξει. Χρόνο χαλάς.

Δεν είναι μόνο τα αθλητικά που φαίνεται μόγγολος.
Με όποιο θέμα και να καταπιαστεί τα ίδια....
εχεις δικιο ρε μαν..αλλα δεν ειμαι τελειος...εχω αδυναμιες...το ξερω αυτο που λες αλα παρ'ολα αυτα καθομαι και γραφω...παντως εχεις δικιο...
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
οσον αφορα το μπασκετ καλα εκανε με τον παπ αρκει να  τον αντικαταστησει με καποιον που να μπορει να κανει τα ιδια στο παρκε.η πρωτη κινηση παντως(μπεγκιτς)δεν ειναι για πολλα πραγματα

Ο μπεγκιτς δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την αντικατάσταση του παπανικολάου.
Οι κινήσεις που έχει κάνει εως τώρα είναι πολύ θετικές. Μπεγκιτς, πετγουει, σίμονς και ντάνστον αντι σερμαντίνι, αντιτς, πάουελ και χάινς αντίστοιχα.

Φαίνεται να κινείται για παπαπέτρου αντι παπανικολάου, αν τα καταφέρει θα είναι μεγάλη προσθήκη.
 

Επισκέπτης
εχεις δικιο ρε μαν..αλλα δεν ειμαι τελειος...εχω αδυναμιες...το ξερω αυτο που λες αλα παρ'ολα αυτα καθομαι και γραφω...παντως εχεις δικιο...
ο μαστερ απλα μπαινει τσιτωνει αυτους που τσιμπανε σε ολα τα νημτα και κανει χαβαλε

τι σκατα σπαζεσε;;;
οσο τσαντιζεσε τοσο σε τσιτωνει!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
οτι δεν παιξανε χαλια  :headbang:
ρε μαλακες τρελλοι ειστε;;αληθεια τωρα...
επειδη δεν εγινε κατι επειδη επαιξαν σε ενα φιλικο με ενα ουζερι καλα εμεις πρεπει να λεμε οτι επαιξαν χαλια;;
ρε πουστη...γαμω την ελλαδα μου και την αρωστεια που εχουν τα μυαλα σας...
απο ποτε το παιζω καλα αλλα επειδη ο αντιπαλος ειναι μπουρδελο πρεπει να λεγεται επαιξα χαλια; :headbang:
ρεεεεε...ισα ρε....
ρε παπάρα
σε ματς προετοιμασίας έχει σημασία αν έπαιξαν χάλια ή σούπερ;
το Σόλιντ τον θυμάσαι;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το πρόβλημα δεν είναι το τί γίνεται στα φιλικά..το πρόβλημα είναι ό,τι κάτι δεν πάει καλά _για άλλη μια φορά- στο σχεδιασμό..
υποτίθεται πώς ήρθε νωρίς ο ΄Μίτσελ για να έχει χρόνο να σχεδιάσει..προς το παρόν δε φαίνεται να οδηγεί κάπου.Η προετοιμασία γίνεται με παίκτες που σχεδόν 1 στους 3 θα κοπεί ή δεν υπολογίζεται από τον προπονητή.Πού είναι ο βασικός τερματοφύλακας? που είναι ο αμυντικός χαφ, το δεκάρι, δε ξέρω τί άλλο έχει ζητήσει..Απ'ότι καταλαβαίνω σχεδιαστικά του λείπει μισή ενδεκάδα..
Φυσικά οι άρρωστοι θα πουν <<τί έχουν κάνει οι άλλοι>>. Τίποτα. Μια τρύπα στο νερό!! Όμως αυτό δεν είναι δικαιολογία.Ο Ολυμπιακός θα πάρει πρωτάθλημα και κύπελλο ακόμα και αν κατεβάσει την ομάδα Κ20..
Απλά σε κουβέντα να βρισκόμαστε.
σσσσ....
όταν έλεγα εγώ πως δεν υπάρχει σχέδιο, ο Χρηστίδης άφριζε
αλλά εγώ κάνω υπομονή
ξέρεις κάτι; μπορεί και να του κάτσουνε τα αποτελέσματα. και να του βγούνε
αλλά σχεδιασμός δεν είναι αυτός ούτε με σφαίρες
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Διάβασε περισσότερα στο: Κούγιας: «Ο Τζιμπούρ σιχαίνεται τον Ολυμπιακό!» | gazzetta.gr
Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook

Για την Σούπερ Λιγκ αλλά και ότι του είχε πει ο Ράφικ Τζιμπουρ:

[size=15pt]«Φαίνεται ότι το πρωτάθλημα αρχίζει σιγά-σιγά και χάνει την όποια αξία έχει, υπάρχει  απαξίωση των ποδοσφαιριστών για το Ελληνικό πρωτάθλημα ακόμα και για τον Ολυμπιακό με παίκτες να θέλουν να φύγουν, και μιλάω για τον Αμπντούν και τον Τζιμπούρ οι οποίοι δεν είχαν να φάνε και έπαιζαν σε κάτι ομάδες περιθωριακές που δεν τις ήξερε κανένας. Δεν είναι οικονομικό το πρόβλημα, ο Τζιμπούρ μου είχε πει κατά λέξη : [size=20pt]« σιχαίνομαι που παίζω σε αυτό το πρωτάθλημα και είμαι παίκτης αυτής της ομάδας»[/size], μου το είπε μετά τον  αγώνα της Παναχαϊκής με τον Ολυμπιακό που είχε διακοπεί χωρίς κανέναν λόγο. Απλά δεν είχε κερδίσει ο Ολυμπιακός και κάποιοι θα έχαναν τα λεφτά τους στο στοίχημα».
[/size]
αχαχαχαχαχα
είπε ο Κούγιας πως του το είπε ο Τζιμπούρ, ε;;;
χαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
να φύγει ρε, να πάει αλλού
να παίζουμε με 18ρηδες που έβγαλαν και γλώσσα εδώ που έχει λιγδώσει το αντέρι τους και τρώνε με χρυσα κουτάλια
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Στον ολυμπιακο θελει να παιξει ο καθενας...

ειναι ομαδα συμβολο...

εχει κερδισει και την σαντος
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Ο μπεγκιτς δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την αντικατάσταση του παπανικολάου.
Οι κινήσεις που έχει κάνει εως τώρα είναι πολύ θετικές. Μπεγκιτς, πετγουει, σίμονς και ντάνστον αντι σερμαντίνι, αντιτς, πάουελ και χάινς αντίστοιχα.

Φαίνεται να κινείται για παπαπέτρου αντι παπανικολάου, αν τα καταφέρει θα είναι μεγάλη προσθήκη.
ρε τρελε το ξερω οτι ο μπεγκιτς δεν εχει σχεση με την αντικατασταση του παπ,χρειαζομαστε ενα παιχτη που να βγαζει ενεργεια στο παρκε οπως ο παπ.προσθηκες σαν το μπεγκιτς σε θωρακιζουν αμυντικα αλλα επιθετικα δεν βοηθανε σε τιποτα,τεσπα προσωπικες αποψεις στο παρκε θα τα δουμε ολα.ποιος ειναι ο παπαπετρου ρε παιδια
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Αν και Παναθηναϊκός , μαλακίες του Κούγια , δε νομίζω να είπα κάτι τέτοιο ο Ραφίκ αλλά ποτέ δεν ξέρεις
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Νέο μπάσιμο της Ρουμπίν Καζάν για την απόκτηση του Πάολο Μασάντο αποκάλυψε η πορτογαλική εφημερίδα «Α Bola», υποστηρίζοντας ότι η ρωσική ομάδα είναι ικανή να προσφέρει έως και 4 εκατ. ευρώ!

Πάντως εάν όντως υπάρξει τέτοια πρόταση οι Πρωταθλητές Ελλάδας είναι πιθανό να τον παραχωρήσουν.




Αμην  και  ποτε............................
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ο μαστερ απλα μπαινει τσιτωνει αυτους που τσιμπανε σε ολα τα νημτα και κανει χαβαλε

τι σκατα σπαζεσε;;;
οσο τσαντιζεσε τοσο σε τσιτωνει!!!
Εσυ κατσε καλα μην τσιτωσω παλι τον δημητρακη με την παρτι σου. :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
ποιος ειναι ο παπαπετρου ρε παιδια
ο γιος του παλιού μπασκετμπολίστα του Παο Παπαπέτρου , 19 χρονών παίζει στο πανεπιστήμιο του Texas
και ήταν μέλος της εθνικής νέων-ανδρών που κατέλαβε την πέμπτη θέση στο πρόσφατο πανευρωπαϊκό...  

images.jpg
 

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom