Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Το τι εκανε ο κοκκαλης με τους γερμανους ηταν κοινο μυστικο.
Α ναι, τότε λοιπόν βγές επώνυμα όμως και αποκάλεσέ τον δημόσια κλέφτη, κατάσκοπο, λαμόγιο ή ότι άλλο θες. Η καταδίκη σου για συκοφαντική δυσφήμηση θάναι σίγουρη.
Τι πάει να πεί κοινό μυστικό ? Πράκτορας της ΕΥΠ είσαι και τα ξέρεις από μέσα ? Αποδείχτηκε τίποτα από τη δικαστική έρευνα ? Οχι. Λοιπόν ?
Το ελληνικό δικαιακό σύστημα (όπως και κάθε πολιτισμένου κράτους) δεν βασίζεται στις ενδείξεις ή στις φήμες αλλά στην ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ της ενοχής. 
 

Επισκέπτης
Α ναι, τότε λοιπόν βγές επώνυμα όμως και αποκάλεσέ τον δημόσια κλέφτη, κατάσκοπο, λαμόγιο ή ότι άλλο θες. Η καταδίκη σου για συκοφαντική δυσφήμηση θάναι σίγουρη.
Τι πάει να πεί κοινό μυστικό ? Πράκτορας της ΕΥΠ είσαι και τα ξέρεις από μέσα ? Αποδείχτηκε τίποτα από τη δικαστική έρευνα ? Οχι. Λοιπόν ?
Το ελληνικό δικαιακό σύστημα (όπως και κάθε πολιτισμένου κράτους) δεν βασίζεται στις ενδείξεις ή στις φήμες αλλά στην ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ της ενοχής.   
κυριε Μακη θα σας παρακαλουσα μην κοντραρετε τον φιλτατο μαστερ21
ειναι η αδυναμια μου  :)
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Δεν κοντράρω κανένα και δεν έχω τίποτα με κανένα.
Απλά υποστηρίζω τις θέσεις μου και το δίκαιο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Α ναι, τότε λοιπόν βγές επώνυμα όμως και αποκάλεσέ τον δημόσια κλέφτη, κατάσκοπο, λαμόγιο ή ότι άλλο θες. Η καταδίκη σου για συκοφαντική δυσφήμηση θάναι σίγουρη.
Τι πάει να πεί κοινό μυστικό ? Πράκτορας της ΕΥΠ είσαι και τα ξέρεις από μέσα ? Αποδείχτηκε τίποτα από τη δικαστική έρευνα ? Οχι. Λοιπόν ?
Το ελληνικό δικαιακό σύστημα (όπως και κάθε πολιτισμένου κράτους) δεν βασίζεται στις ενδείξεις ή στις φήμες αλλά στην ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ της ενοχής.   
Μην τρελαθουμε,εσυ σε λιγο θα μας τον βγαλεις και αγιο.Και απαντησε μου σε κατι,ποτε σταματησε ξαφνικα να πεφτει χρημα στον ολυμπιακο;
που βγηκατε 5οι;Αμεσως μετα απο ποιο σκανδαλο που βγηκε στην φορα;Γνωριζεις;
 

Επισκέπτης
όλοι να οικονομήσουν θέλουν απλά το κάνουν αυτοί που μπορούν
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

Ο Σαλίνο με επίσημη τοποθέτηση του αποχαιρέτησε την ομάδα της Μπράγκα, ευχαρίστησε τους Πορτογάλους για την συνεργασία που είχαν και σύντομα ο Βραζιλιάνος μπακ θα ανακοινωθεί από τον Ολυμπιακό.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ο Σαλίνο με επίσημη τοποθέτηση του αποχαιρέτησε την ομάδα της Μπράγκα, ευχαρίστησε τους Πορτογάλους για την συνεργασία που είχαν και σύντομα ο Βραζιλιάνος μπακ θα ανακοινωθεί από τον Ολυμπιακό.
καλο παιχτρακι??
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
γιατί βλέπετε φαντάσματα;;; πράγματι μπορεί να μιλάει ο μάνατζερ του Σπανούλη με άλλες ομάδες, όπως έκανε το 2010 στη διάρκεια των τελικών, όλοι ξέραμε πως είναι πολύ πιθανό να πάει στον ΟΣΦΠ...
tyπε ντιμη τι εγινε;;βρηκες κανενα λινκ που να δειχνει οτι  ο σπανουλης μιλαγε με εμας κατα την διαρκεια των τελικων του 2010;;αλοιως καλυτερα να αναιεσεις αυτα τα περι αντασματων...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
γελας με την νοημοσυνη σου(την ποια;) η σου καθοριζου αυγα..
ποσο πιο χαζος μπορεις να αποδεικνυεις καθε μερα οτι εισαι...
τι μαρτυραει;;την αληθεια ...
κανεναν αλλο δεν κοβει η ευρωπη οσο εμενα...που ειναι το παραξενο;;που διαφωνεις;;αν επαιζε αλλος στους μιυς α εκοβε τονβ αλλο....
εχεις ενα θεματακι με τις αληθειες...
να το κοιταξεις δεν γινεται να περασεις την υπολοιπη ζωη σου μεσα στην πλανη και σε μια γυαλα...
εκτος φυσικα αν το θες....
το απολυτο αρθρο η απολυτη αληθεια...
οποιος διαφωνει απλα ειναι υποκριτης...
δεν θελω κατσικα δικια μου .....θελω να ψοφησει του γειτονα (να μην παιξει ο γαυρος ευρωπη στην προκειμενη)
τι ακριβως δεν καταλαβαινεις ρε ανσταιν;; :2funny: :2funny:
ρε μαλακα σου εχω πει...μια ομαδα σου εχει καταστρεψει την ζωη....κοιτα το....δεν ειναι πλακα....εισαι αρρωστος...σοβαρα τωρα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
τσακιρη διαβασες σημερα;;τι λεει το ευαγγελιο;;
καη χωνεψη...νι βαρυς για το στομαχι ο σανος...
εγω ευρωπη εσυ....γαμα τα...
εχεις και επετειο σημερα  :2funny: :2funny:
θα πεταξει ο αετος;; :2funny: :2funny: :2funny:
αχαχαχαχαχαχαχ    τι μαλακας εισαι....
το πεταγμα του αετου....
οχι δυο 22 κεφαλια να του βαλετε για να προλαβαινει να μου κανει μπουκιατσι αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα
παλι με χρονια με καιρους  :jerking: :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Α ρε χρηστιδη εσυ αυτο καταλαβες απο το ολο αρθρο του Κωσταρα;Δεν σου εκανε τιποτα αλλο εντυπωση ας πουμε;
Σε εχω πονεσει πολυ ρε μπαγασα,το παραδεχομαι.αλλα τι να κανω σε παω. :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
tyπε ντιμη τι εγινε;;βρηκες κανενα λινκ που να δειχνει οτι  ο σπανουλης μιλαγε με εμας κατα την διαρκεια των τελικων του 2010;;αλοιως καλυτερα να αναιεσεις αυτα τα περι αντασματων...

μη με βάλεις να ψάξω πηγές του 2010 (δεν θα το κάνω, βαριέμαι)...
το ότι μιλούσε ο Σπανούλης με τον ΟΣΦΠ ήταν κάτι γνωστό στο ΟΑΚΑ και δεν ήταν τόσο μεγάλη έκπληξη η μετακίνησή του

αλλά αν θεωρείτε πως ένα άρθρο σε ένα site δημιουργεί κλίμα σε έναν παίχτη, αυτό απλά δεν παίζει...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
μη με βάλεις να ψάξω πηγές του 2010 (δεν θα το κάνω, βαριέμαι)...
το ότι μιλούσε ο Σπανούλης με τον ΟΣΦΠ ήταν κάτι γνωστό στο ΟΑΚΑ και δεν ήταν τόσο μεγάλη έκπληξη η μετακίνησή του

αλλά αν θεωρείτε πως ένα άρθρο σε ένα site δημιουργεί κλίμα σε έναν παίχτη, αυτό απλά δεν παίζει...
βασει αποτελεσματων του θρυλου αποδειχτηκε οτι πραγματι τελικα δεν παιζει...μιας και την εφες κατουρησα και το ευρωπαικο πηρα χαλαρα...
οτι στο μυαλο των πουστηδων ομως υπαρχει η σκεψη να κανουν μπερδεμα υπαρχει...
και επιχερηματολογω αμεσως....
ο θρυλος ανταπεξηλθε και μαλλον θα ανταπεξελθει και στους τελικους αυτες τις ''καλοστημενες παγιδες'' ,τα πονηρα ρεπορταζ...ομως ειδες οτι τρικλοποδιες ναλανε....και συνεντευξη απο τον ντορσευ πηρανε ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ (γιατι μην μου πεις οτι ειναι μαλακας ο δημοσιογραφος και δεν ηξερε πανω κατω τι θα ακουσει απο το στομα του τζο)και ''διαρεουνε'' μονιμως ρεπορταζ απο δω και απο κει για φυγη μετα το τελος της σαιζον πρωτοκλασσατων στελεχων ενοψει τελικων αλλα και πριν απο τα ματς με εφες και πριν απο το φαιναλ φορ....
ελα τωρα ντιμη μην το παιζεις τοσο αθωοος.....
γνωριζεις οι ειναι κλειστο κυκλωμα το μπασκετ στην ελλαδα....
οι ιδιοι οι δημοσιογραφοι αποκαλουνται μεταξυ τους μασονοι....κοινο μυστικο...ελα τωρα....
μην ψαξεις για δημοσιευματα το 2010....δεν υπαρχουν ντιμη...παροτι οπως και εσυ παραδεχεσαι ψιθυριζοτανε και ηταν κοινο μυστικο ,και τελικα εγινε κιλας αυτη η μεταγραφη εν τουτοις ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ τα ''λαγωνικα'' δεν μυριστηκαν το θεμα  :2funny: :2funny:
ελα τωρα ντιμη μην κοροιδευεις τον εαυτο σου....ξερεις οτι για καποια ομαδα στο μπασκετ παρεχεται απλοχερα ''στοργη και προδερμ''
ελα τωρα πες αληθεια...
ειπαμε ...αλλο πραγμα το αν τελικα καποια ενεργεια φερνει το επιθυμητο αποτελεσμα και αλλο το αν αυτη γινεται και για συγκεκριμενο λογο....
το οτι ο θρυλος αντιπαρηλθε αγωνιστικα τις εξωαγωνιστικες τρικλοποδιες μεσω συγκεκριμενων δημοσιευματων δεν σημαινει οτι αυτοι που τα εκαναν δεν ειχαν στοχο να βαλουν τρικλοποδια...αλλο το ενα και αλλο το αλλο....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
στο έχω ξαναπεί, δίνεις πολύ μεγάλη βαρύτητα στο τι λένε οι φυλλάδες... αυτό που κάνεις ταϊζει τις εφημερίδες και τα site και οι δημοσιογράφοι (λέμε τώρα) πρέπει να συνεχίσουν να γράφουν κάτι για να σε κρατήσουν
στο κομμάτι του μπάσκετ που παρακολουθώ πιο πολύ δεν παίζει αυτό που λες, να χαλάσει δηλαδή η ψυχολογία μιας ομάδας από ένα δημοσίευμα. όταν μπουν στο παρκε τα ξεχνάνε ΟΛΑ... θα μπορούσα να πω πως ένα αρνητικό δημοσίευμα ενδεχομένως να λειτουργήσει θετικά τελικά στην ψυχολογία μέχρι να μπουν στο παρκέ οι ομάδες
μην φαντάζεσαι λοιπόν ίντριγκα εκεί που δεν υπάρχει...
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
στο έχω ξαναπεί, δίνεις πολύ μεγάλη βαρύτητα στο τι λένε οι φυλλάδες... αυτό που κάνεις ταϊζει τις εφημερίδες και τα site και οι δημοσιογράφοι (λέμε τώρα) πρέπει να συνεχίσουν να γράφουν κάτι για να σε κρατήσουν
στο κομμάτι του μπάσκετ που παρακολουθώ πιο πολύ δεν παίζει αυτό που λες, να χαλάσει δηλαδή η ψυχολογία μιας ομάδας από ένα δημοσίευμα. όταν μπουν στο παρκε τα ξεχνάνε ΟΛΑ... θα μπορούσα να πω πως ένα αρνητικό δημοσίευμα ενδεχομένως να λειτουργήσει θετικά τελικά στην ψυχολογία μέχρι να μπουν στο παρκέ οι ομάδες
μην φαντάζεσαι λοιπόν ίντριγκα εκεί που δεν υπάρχει...

Τύπε τα δημοσιεύματα και ο ντόρος που δημιουργείται όμως μπορεί να παίξει ρόλο στην ψυχολογία του παίκτη.. Τέσπα κάτι που με προβληματίζει είναι ότι τα κοράκια δεν μας σέβονται παρόλο που είμαστε 2 φορές συνεχόμενες πρωταθλητές Ευρώπης και αυτό φαίνεται από το πως μας σφυρίζουν ακόμα και σήμερα..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τύπε τα δημοσιεύματα και ο ντόρος που δημιουργείται όμως μπορεί να παίξει ρόλο στην ψυχολογία του παίκτη.. Τέσπα κάτι που με προβληματίζει είναι ότι τα κοράκια δεν μας σέβονται παρόλο που είμαστε 2 φορές συνεχόμενες πρωταθλητές Ευρώπης και αυτό φαίνεται από το πως μας σφυρίζουν ακόμα και σήμερα..
δεν θα αλλάξω τρόπο που απαντώ σε θέματα διαιτησίας επειδή γράφω για τον Ολυμπιακό.
1. οι διαιτητές είναι χάλια και δεν έχει να κάνει με συγκεκριμένο σύλλογο. Είναι χάλια γενικά.
2. Τι θα πει να σε σεβαστεί; Να δώσει αυτά που βλέπει; Αφού δεν τα βλέπει.
3. Δεν θέλω σεβασμό σαν ομάδα. Θέλω να έχω ομάδα και να κερδίζω ακόμα και με αντίξοες συνθήκες.
4. Έχουμε πρόβλημα στο 5. Τέρμα. Κάθομαι και βλέπω ακόμα τον Πάουελ να γυρνοβολάει σαν πεταλούδα στο παρκέ και δεν αντιλαμβάνομαι τι στον κόρακα κάνει ακόμα στη 12άδα.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Ο ελπιδοφόρος, τότε, πορτιέρο
είχε φορέσει τη φανέλα του
Ολυμπιακού και του Πανιωνίου
και όλοι πίστευαν πως θα κάνει
μεγάλη καριέρα. Ομως, το λαχείο
που είχε κερδίσει (πάνω από μισό
εκατομμύριο ευρώ), το
επαγγελματικό συμβόλαιο με τον
Ολυμπιακό, αλλά και το
πρακτορείο ΠΡΟ – ΠΟ που άνοιξε
τον έκαναν να αποσυρθεί μόλις σε
ηλικία 26 ετών από την ενεργό
δράση.
Τελευταίο του παιχνίδι στη μεγάλη
κατηγορία ήταν στις 14 Μαΐου
2008 στην αναμέτρηση του
Πανιωνίου με τον Άρη (3-3). Ο
Κλέοπας Γιάννου είναι πλέον
έτοιμος να ξανά φορέσει τα γάντια
του σε ηλικία 31 ετών
υπερασπίζοντας την εστία της
Νέας Ιωνίας που πήρε την άνοδο
για την Football League 2.
Ο Γιάννου τα τελευταία χρόνια
αφοσιώθηκε εξ' ολοκλήρου στο
πρακτορείο ΠΡΟ – ΠΟ που έχει
στη Δυτική Αττική, αλλά και στην
οικογένεια του έχοντας ήδη τρία
παιδιά.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
όσο για τα δημοσιεύματα έχετε δίκιο. Στην αντίστοιχη κίνηση του Σπανούλη προς τον Ολυμπιακό δεν είχε δημοσιευτεί τίποτα. Και όσο και να λέει ο φίλος dimis αυτό γίνεται καθαρά για να αποπροσανατολιστούν οι παίκτες. Δεν είναι τυχαίο που κάτι τέτοιο ακο΄γεται μόνο από πράσινους δημοσιογράφους και όχι από κόκκινους.
τέσπα....αν θέλει να φύγει ο άνθρωπος να πάει στο καλό.

με το ζόρι δεν κρατάς κανένα παίκτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom