Νέα

Θρεματα ιντσα live Αλεξανδρος Κοψιαλης 28 000 ατομα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sarantispolatos198231
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
φανταζομαι οτι για να εχει κοινο 28000 ατομα θα τον ξερουν αρκετοι! τον εμεθα απο βιντεο στο youtube και τον ακολουθω τωρα και στο ινστα. Ο τυπος κανει πολυ καλο live με εναν τυπο που τον λενε φοιβο και βγαζει γελιο (τον τυπο Φοιβο τον εχω για μελος του μπου σιγουρα). βλεπω να κραταει πολυ αυτη η καραντινα και το live αυτο το 2ωρο!! εχω δει 2 μονο αν και εχουν κανει παραπανω.

πρωτο θρεντ που κανω ! παρακαλω το κραξιμο με σεμνοτητα!!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.643
Like
14.668
Πόντοι
3.656

τυπε εχεις γραψει λαθος το ονομα του νηματος    :S :S :S
 
OP
OP
sarantispolatos198231
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
το θρεματα ιντσα τυπε  :S :S :S
εκτος αν εκανα εγω λαθος    :hi: :S :S :S

ετσι το λεει αυτος το live και καλα θρεμματα η θρεματα τωρα και εγω δεν ξερω πως το γραφει στο ινστα = ινσταγκραμ. αν λες την γενικη κατακραυγη αυτο ειναι δικο του αλλα δεν εχει να κανει με τον λογαριασμο του στο ινσταγκραμ και τα live
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Και το ινστα με το ίντσα τι σχέση εχουν ρε φίλε?
Έκανε αυτός το θέματα - θρέματα κάνεις κι εσύ το ίνστα-ίντσα άντε να βγάλει άκρη κάποιος...
Θα το διαβάζει και θα νομιζει ότι είναι δυσλεκτικός!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.643
Like
14.668
Πόντοι
3.656
Και το ινστα με το ίντσα τι σχέση εχουν ρε φίλε?
Έκανε αυτός το θέματα - θρέματα κάνεις κι εσύ το ίνστα-ίντσα άντε να βγάλει άκρη κάποιος...
Θα το διαβάζει και θα νομιζει ότι είναι δυσλεκτικός!


τυπε το ιντσα μαλλον τα ειναι το ινστα με τον τροπο που γραφει ο πιπαλεκος η ο γιασου    :S :S :S
 
OP
OP
sarantispolatos198231
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Και το ινστα με το ίντσα τι σχέση εχουν ρε φίλε?
Έκανε αυτός το θέματα - θρέματα κάνεις κι εσύ το ίνστα-ίντσα άντε να βγάλει άκρη κάποιος...
Θα το διαβάζει και θα νομιζει ότι είναι δυσλεκτικός!

ok ειναι αργα και εκανα ενα λαθος οταν εγραφα τον τιτλο δεν μπορω να το διορθωσω τωρα
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
..Ναι.. τον εβλεπα κ εγω χτες το βραδυ..
εχει πλακα ο τυπακος... ειναι αυτος που κανει κ τις ιδιωτικες κατακραυγες.. μεσα στο αμαξι....
Εχει φερει και Ινα-Ινακι με Τεο φυσικα.. :headbang:  Γιουσεφ...Αλεξανδρακη..Τουνη..κλπ...
www.youtube.com/watch?v=FRhPQBvCFGQ]https://www.youtube.com/watch?v=FRhPQBvCFGQ[/url[/video]]
Τον βλεπανε 28 χιλιαδες ατομα χτες το βραδυ... και την ιδια ωρα εκανε live η Θεωδοριδου με τον Τσαλικη.. και λεγανε τραγουδακια.. και ειχαν μονο 8 χιλιαδες...!!!  :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.095
Πόντοι
39.662
..Ναι.. τον εβλεπα κ εγω χτες το βραδυ..
εχει πλακα ο τυπακος... ειναι αυτος που κανει κ τις ιδιωτικες κατακραυγες.. μεσα στο αμαξι....
Εχει φερει και Ινα-Ινακι με Τεο φυσικα.. :headbang:  Γιουσεφ...Αλεξανδρακη..Τουνη..κλπ...
www.youtube.com/watch?v=FRhPQBvCFGQ]https://www.youtube.com/watch?v=FRhPQBvCFGQ[/url[/video]]
Τον βλεπανε 28 χιλιαδες ατομα χτες το βραδυ... και την ιδια ωρα εκανε live η Θεωδοριδου με τον Τσαλικη.. και λεγανε τραγουδακια.. και ειχαν μονο 8 χιλιαδες...!!!  :2funny:


Τον Τσαλίκη ούτε η μανα του δεν τον ακούει.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.594
Like
2.936
Πόντοι
1.706
Ο μεγαλύτερος ζητιάνος λαϊκ και προβολών στο ελληνικό ιντερνετ.
 

stebaba

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
133
Κριτικές
5
Like
198
Πόντοι
281
Τους βλέπω και γω
Πλάκα έχουν :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
     Πάτνως εχια δαβισει ένα άρθρο ότι ο αθνρώπνιος εφκέγαλος έχει την δανητυτοτα να αντιλαμβάνεται οεικες λιεξες όατν τα γμάρματα ενιαι ακαναμέτενα αρεκί το πωρτο και το τευλεατίο γμάρμα της ληξες να εαινι στη στωσή σιρεά. Για ατυό ο συγωνιστήνας δεν καλάβατε πτοέ το λοθας του.




Υ.Γ. Αν κατάλαβες τι έγραψα η έρευνα είχε ανταπόκριση.
 
OP
OP
sarantispolatos198231
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Ο μεγαλύτερος ζητιάνος λαϊκ και προβολών στο ελληνικό ιντερνετ.

θα συμφωνησω με αυτο που λες. εχει πλακα ο τυπος ομως η απληστια στα ματια του ειναι εμφανης δεν ξερω τι εχει περασει για να φτασει να εχει 500 κ followers αλλα ωρες ωρες βγαζει επαρση αν και το παλευει να το παιξει ταπεινος
 
OP
OP
sarantispolatos198231
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
      Πάτνως εχια δαβισει ένα άρθρο ότι ο αθνρώπνιος εφκέγαλος έχει την δανητυτοτα να αντιλαμβάνεται οεικες λιεξες όατν τα γμάρματα ενιαι ακαναμέτενα αρεκί το πωρτο και το τευλεατίο γμάρμα της ληξες να εαινι στη στωσή σιρεά. Για ατυό ο συγωνιστήνας δεν καλάβατε πτοέ το λοθας του.




Υ.Γ. Αν κατάλαβες τι έγραψα η έρευνα είχε ανταπόκριση.

ναι καταλαβα τι εγραψες και την εχω δει και εγω αυτη την ερευνα. ομως αυτο το λαθος που εκανα εγω ηταν θεμα γρηγορης πληκτρολογισης.. και σε συνδιασμο με το οτι ηταν 3 το ξημερωμα και το μυαλο ειχε κουραστει νομιζω οτι δεν εχει να κανει με την ερευνα αυτη
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
Χτες ειχε την Γιουσεφ.. και την Μαριποσα...
Η Μαριποσα... αβαφτη... κ ψωναρα κλασικα!!!
Την Γιουσεφ  την παρακαλαγε να ξαναδειξει τον κωλο της..-οπως στο προηγουμενο live- ,για να παρει like k viewers... :headbang:
Oταν τελικα την εψησε.. κ ξεκινησε τον χορό..με τον κωλο εξω... σκαει μεσα στο δωματιο το 5χρονο ανηψακι της...!! :2funny: :2funny: :uglystupid: :headbang:
 
OP
OP
sarantispolatos198231
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
σημερα του μουνιου το πανηγυρι εγινε , η γκομενα του εχει καβλιαρες φιλες
 
OP
OP
sarantispolatos198231
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
σημερα ο τυπος εκανε 53.3 Κ σε live ...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
για ξαναγράψε σε απάντηση τον τίτλο  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom