Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ θα έλεγα την Ελένη, για προσέξτε λίγο και  κάτι που έβγαλε η μικρά Μαίρη στα χείλη (έρπης ??  :think: :think:) και πρόσεξα σήμερα!!!
Εγώ πάντως τίμησα την Ντόνα καλού κακού και ήταν στα κέφια της, μιλάμε για πύραυλο!!! :pipa1: :fuck1:.
Τι επιδερμίδα είναι αυτή που εχει!! και απίθανο κωλί!!Σουπερ!!!

Μήπως κάνεις κάποιο λάθος? Σήμερα δεν ήταν εκεί.Είχε ρεπό.
Αυτό που λές στα χείλη το είδα κι εγώ.Στην άκρη του πάνω χείλους και την ρώτησα.Μου είπε οτι ήταν από πυρετό που είχε την προηγούμενη εβδομάδα.
 

Επισκέπτης
Εγώ θα έλεγα την Ελένη, για προσέξτε λίγο και  κάτι που έβγαλε η μικρά Μαίρη στα χείλη (έρπης ??  :think: :think:) και πρόσεξα σήμερα!!!
Εγώ πάντως τίμησα την Ντόνα καλού κακού και ήταν στα κέφια της, μιλάμε για πύραυλο!!! :pipa1: :fuck1:.
Τι επιδερμίδα είναι αυτή που εχει!! και απίθανο κωλί!!Σουπερ!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
14
Like
3.448
Πόντοι
4.895
Πέρασμα χθες με Διπλή περιποίηση (Έλενα & Ντόνα). Ευχαριστο διάλειμα.
Πολύ θετική η Έλενα, μου άρεσε η περιποίηση της, καλή και η Ντόνα αλλά λιγότερο επικοινωνιακή. Σύνολο 120 (60+60).
120 και οι 2 για 30 λεπτά??? Λίγο στην πίεση μου ακούγεται...
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
120 και οι 2 για 30 λεπτά??? Λίγο στην πίεση μου ακούγεται...
Εμ τι νόμιζες ? Παλιά όταν ήταν στα 80 ή στα 90 έκανες παζάρι στα διπλά γιατί υπήρχαν περιθώρια. Τώρα όμως που έπεσε η τιμή... το περιθώριο μεικτού κέρδους χάθηκε, εκτός και εάν η Σερίφισσα σας γνωρίζει τόσο καλά ώστε να σας χαρίσει το ένα μερίδιο της. Μην ξεχνάτε πως κατά τεκμήριο ( το επαναλαμβάνω κατά τεκμήριο δεν είναι ο κανόνας) το τίμημα διαρείται εις τριπλούν. Ιδιοκτησία, Σερίφισσα, θεραπενίς..  
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μην ξεχνάτε πως κατά τεκμήριο ( το επαναλαμβάνω κατά τεκμήριο δεν είναι ο κανόνας) το τίμημα διαρείται εις τριπλούν. Ιδιοκτησία, Σερίφισσα, θεραπενίς..

Χαίρομαι ιδιαίτερα, όταν συνομιλώ με κάποιον που είναι δεινός κολυμβητής και ξέρει να πλεύσει και στα βαθιά νερά. ;)
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Χαίρομαι ιδιαίτερα, όταν συνομιλώ με κάποιον που είναι δεινός κολυμβητής και ξέρει να πλεύσει και στα βαθιά νερά. ;)
Τα καλά σας λόγια μου δίνουν δύναμη και αυτοπεποίθηση να συνεχίζω, αγαπητέ μου.
 

Επισκέπτης


τελικά μετά τις τελευταίες ανακατατάξεις ποιο είναι το ροστερ του καταστήματος?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.343
Πόντοι
45.465
άντε πέρνα αύριο να πάρεις κανά διπλό να μας και εμάς  ;)
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
τελικά μετά τις τελευταίες ανακατατάξεις ποιο είναι το ροστερ του καταστήματος?

Μαίρη, Ελένη, Ντόνα, Αλεξάνδρα, Αναστασία, Λάουρα, και σύμφωνα με πληροφορίες, αναμένονται μία-δύο μεταγραφές που θα κάνουν μπαμ!
 

Blockhot11

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δοκίμασε την Αναστασία καλό κορμί με κρυφά ταλέντα σε : :pipa1:fuck2:.Ειμαι σίγουρος ότι θα περάσεις  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Εγώ θα έλεγα την Ελένη,

Μετα τις προτροπες των φιλων επισκεφτηκα πρωτη φορα το εν λογω κααστημα. Αν ειναι ανοικτα τα εμπορικα μαγαζια μην κανετε τον κοπο να ψαξετε για παρκινγκ γιατι θα χεσετε αρκετη ωρα...βαλτε το στο παρκινγκ απο κατω...

Στα του μαγαζιου τωρα... Μου ανοιξε η Ελενη και με πηγε σε ενα απο τα δωματια. Παρελασανε αρκετες κοπελες αλλα εκτος απο την Μαιρη (πολυ ομορφη) δεν μπορω να πω πως καποια αλλη μου αρεσε. Δυστυχως ομως δεν ηταν διαθεσιμη και ετσι ακολουθησα την προτροπη του φιλου και εκανα με Ελενη. Η Ελενη μια μιλφ-προμιλφ κοπελα με καλουτσικο σωματακι, γυρω στο 1,55-1,60, με καστανοξανθο μαλλι και εκ Ρουμανιας.

Μπηκε στο δωματιο ρωτωντας με για ποιο προγραμμα ενδιαφερομαι και απαντησα για το μισαωρο με 60 γιουρια. Το κανονικο μασαζ παραμεριστηκε και ξεκινησε αμεσως με αισθησιακο μασαζ εως οτου ημουν σε κατασταση καταλληλη για να γυρισω ανασκελα. Βεβαια το ερωτικο μασαζ ηταν λιγο μονοδιαστατο σε φυσιματα στο αυτι και μηχανικες-επαναλαμβανομενες κινησεις των δακτυλων προς τα ανω και κατω...
Μετα απο λιγο οταν πια δεν ειχε κατι αλλο να κανει και αρχισα να βαριεμαι ειπα να γυρισω αναπποδα και εκει ηταν και το δυνατο της σημειο. Η πιπα της ειναι παρα πολυ καλη και με χερια και χωρις χερια. Αν και προχωρησαμε σε διαφορες στασεις (ωραια θεα στο πισωκολλητο) δεν καταφερα να εχω σημαιοφορο και ετσι ολοκληρωσαμε οπως αρχισαμε...

Γενικα θα ελεγα πως με στενοχωρησε η σταση του "αφου πηρες το μισαωρο θα λαβεις και λιγοτερες υπηρεσιες". Δηλαδη ηταν φανερο οτι βιαζοταν για να προχωρησει η ολη κατασταση. Παντως οφειλω να πω πως προσεχει την καθαριοτητα της (εκανε αμεσως ντουζ και πλυθηκε σχολαστικα) το οποιο ειναι απο τα πιο σημαντικα.

Θα εβαζα μια βαθμολογια γυρω στο 6/10, δεν θα ξαναπερναγα με την Ελενη αλλα θα ηθελα να επιστρεψω για μια συνεδρια με Μαιρη...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom