Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.907
Πόντοι
41.443
πετραν,εχω γινει γραφικος πλεον...τα εχω ξαναπει...ΟΠΟΙΟΣ ανοιξει,η φερει, 2-3 βυζαρουδες στο μαγαζι του,θα μαζεψει ΟΛΟ το χαρτι της αγορας....παλιοτερα,ηταν ο κολος δυσευρεστο πραγμα..ΟΛΕΣ, η μαλλον, οι περισσοτερες κανουν φουλ προγραμμα,πλεον...βυζαρουδες ομως,ακομα,τιποτα στην αγορα...


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

THS Spiros

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Νέα άφιξη: Τζουλια. Μελαχροινη 20 ετών με πολύ ωραίο σώμα.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
απο βυζο τι λεει?
μεγαλο ?
 

THS Spiros

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Θέλουμε να σας ενημερώσουμε οτι πλέον στον χώρο μας θα υπάρχει ένα πρόγραμμα, το οποίο θα διαρκεί 45' και θα στοιχίζει 60Ε.
Οι κοπέλες μας είναι: Ελένη, Μαρίνα, Αναστασία, Τάνια και Τζούλια.
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
Θέλουμε να σας ενημερώσουμε οτι πλέον στον χώρο μας θα υπάρχει ένα πρόγραμμα, το οποίο θα διαρκεί 45' και θα στοιχίζει 60Ε.
Οι κοπέλες μας είναι: Ελένη, Μαρίνα, Αναστασία, Τάνια και Τζούλια.
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.364
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
γκούχ γκούχ... Ζωή με έξτρα 50, Κωσταντίνα με ψήσιμο πολύ... λίγο παλιότερα ΄Αννα η Περαιώτισσα που έλεγε ότι ήταν και Σέρβα +20 και πιό παλιά ακόμα μία με γυαλιά που' χε πάει και στο Σ318... η μιλφάρα Άνια... η Σαμπρίνα... και λέγε λέγε... ευτυχώς που δεν έδιναν κώλο...
αα και η Ροζα...

μια και πιάσαμε την αχιλλέως ,αλήθεια τζένη-κωνσταντίνα where r they? ανοιξε δη έρθ εντ τις σουάλοου?
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Ελα ρε αρχηγε, σε λιγο θα μας πεις ότι εισαι και παρθενος, μερικες τον υπερεκτιμουν και άλλες τον δινουν πιο χαλαρα. Για να πω την αληθεια το Λιζακι δεν μου εδωσε παρολο που το ζητησα αρκετες φορες στο λαδομαγαζο αλλα και στο ξενοδοχειο. Αν εριχνα κανα πακετο δεν νομιζω ότι θα αρνιοταν αλλα δεν το εχει και χρυσο.
το λιζακι πολλες φορες προσπαθησα και εγω με διαφορους τροπους αλλα ηταν ανενδοτη  το ιδιο και η σαμπρινα  και κωνσταντινα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
καλα εσύ είσαι και αγαθούλης...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
γαμω τα Μικελ και τους μαλακες νεοελληναρες που τα ανοιγουν
σκατα και σε οσους πηγαινουν σα τα ζωα να πιουν καφε απο εκει λες και δεν υπαρχουν αλ :zombie:λου καφετεριες

αλλη μια τετοια μαλακια ανοιγει ακριβως απο κατω απο το Θησεως 81...

ουστ :badair:
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
γαμω τα Μικελ και τους μαλακες νεοελληναρες που τα ανοιγουν
σκατα και σε οσους πηγαινουν σα τα ζωα να πιουν καφε απο εκει λες και δεν υπαρχουν αλ :zombie:λου καφετεριες

αλλη μια τετοια μαλακια ανοιγει ακριβως απο κατω απο το Θησεως 81...

ουστ :badair:

ηρθε η αναπτυξη δικε μου καλα κανουν και ανοιγουν και προσφερουν και ωραιο καφε με παξιμαδι(και κονιακακι) για οσους θελουν
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.507
Κριτικές
16
Like
13.748
Πόντοι
6.515
ηρθε η αναπτυξη δικε μου καλα κανουν και ανοιγουν και προσφερουν και ωραιο καφε με παξιμαδι(και κονιακακι) για οσους θελουν

οι μονες επιχειρήσεις που αντεχουν τη φορολογια σαμαρα τυπε. Μασατζιδικα μαυρο χρημα και καφε με τους χασομέρηδες ανεργους που εχουμε  :(
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
οι μονες επιχειρήσεις που αντεχουν τη φορολογια σαμαρα τυπε. Μασατζιδικα μαυρο χρημα και καφε με τους χασομέρηδες ανεργους που εχουμε  :(

όπως θα εχεις παρατηρησει τα μασατζιδικα studio και συναφή που εχουν υπηρεσίες ανω των 40-50 € βαρανε μυγες ασχετος φορολογιας σε αυτά μιας και υπερφορολογησαν τους πελατες αυτων των μαγαζιων

τωρα τα καφε που πουλανε 1-1,5€ το μαυροζουμι με λιγο μελι κι υγρασία (που ελεγε και χατζηχριστος) απλα επιβιωνουν μιας και 10-15€ και με μαυρη εργασια καποιος μπορει να τα βρει ακομα για να πιει ένα καφε στο ποδι :)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.507
Κριτικές
16
Like
13.748
Πόντοι
6.515
όπως θα εχεις παρατηρησει τα μασατζιδικα studio και συναφή που εχουν υπηρεσίες ανω των 40-50 € βαρανε μυγες ασχετος φορολογιας σε αυτά μιας και υπερφορολογησαν τους πελατες αυτων των μαγαζιων

δεν το εχω παρατηρησει αυτό στα "καλα" μαγαζια τυπε  :think:
 

giannis19750

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα , ξέρετε αν δουλεύει ακόμα η άλλαξε προγράμμα λόγω mikel ! Επίσκεψη Παρασκευή δυο κοπέλες και η Άννα απούσα στην Ρωσία και μου είπαν ότι φουλ προγράμμα δεν κάνουν αν και έχω παει αρκετές φορές !
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
γαμω τα Μικελ και τους μαλακες νεοελληναρες που τα ανοιγουν
σκατα και σε οσους πηγαινουν σα τα ζωα να πιουν καφε απο εκει λες και δεν υπαρχουν αλ :zombie:λου καφετεριες

αλλη μια τετοια μαλακια ανοιγει ακριβως απο κατω απο το Θησεως 81...

ουστ :badair:
Πες τα με τους μαλακες που σκατα να σερβιρε το mikel θα τα τρωγαν και θα γλυφανε και τα χειλια τους...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Θέλουμε να σας ενημερώσουμε οτι πλέον στον χώρο μας θα υπάρχει ένα πρόγραμμα, το οποίο θα διαρκεί 45' και θα στοιχίζει 60Ε.
Οι κοπέλες μας είναι: Ελένη, Μαρίνα, Αναστασία, Τάνια και Τζούλια.
Τιμια προταση.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom