Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 31 Καλλιθέα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
αυτό διομήδη το ξέρουν όλοι οι ασχολούντες με τα μασάζια....οπότε άσε τους υπερθετικούς και απάντα γνωστικά....είναι η όλγα που ήτο και προ τριετίας μεταγραφόμενη από φωκίωνος 9-11 που είναι το αδερφάκι?

Δυστυχώς όχι φίλε μου. Αυτή μας τελείωσε οριστικώς.Κρίμα γιατί ήταν μούναρος.
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Δυστυχώς όχι φίλε μου. Αυτή μας τελείωσε οριστικώς.Κρίμα γιατί ήταν μούναρος.

αρα για ποιά ωραία όλγα μιλάμε?που εδούλευε πρίν?πάλι φωκίωνος στο αδερφάτο :cheesy: μαγαζί?
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ξαναγυρισε και η κορινα περασα την παρασκευη και την ειδα .μου ειπε οτι ειχε σταματησει και τωρα θα ειναι εκει.
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ξαναγυρισε και η κορινα περασα την παρασκευη και την ειδα .μου ειπε οτι ειχε σταματησει και τωρα θα ειναι εκει.

και τωρα που το μάθαμε θα βάλω τα καλύτερα ράνινγκ που κυκλοφορούν και θα τρέξω για χάρη της....να μή σου πώ ότι θα πάω από τούδε να την περιμένω!!!!!!έλεος με την μιλφομπαζοφιλία!!!!!!ΜΗΝ ΠΑΤΑΤΕ ΤΟ ΠΟΔΑΡΙ ΣΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΟΥΝΙΑ,ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!είναι προτιμότερον!!!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
και τωρα που το μάθαμε θα βάλω τα καλύτερα ράνινγκ που κυκλοφορούν και θα τρέξω για χάρη της....να μή σου πώ ότι θα πάω από τούδε να την περιμένω!!!!!!έλεος με την μιλφομπαζοφιλία!!!!!!ΜΗΝ ΠΑΤΑΤΕ ΤΟ ΠΟΔΑΡΙ ΣΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΟΥΝΙΑ,ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!είναι προτιμότερον!!!!!
σου πα μονο η σεριφ για μενα ολες οι αλλες ουτε για Κ.Τ.Ε.Ο
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ξερουμε τιποτα για την ολγα ? αν ειναι καιρο εκει αν θα συνεχισει και τι ωρεσ δουλευει ? εχω φαει κολημα μαζι τησ και θελω να ξαναπαω . μια φορα που πηγα δεν ηταν εκει. την ειχα πετυχει τον σεπτεμβριο στην καραισκου. ασ με βοηθησει καποιοσ ποιο εμπειροσ συναγωνιστησ
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Απο ότι ξέρω δουλεύει κανονικά εκτός απο Κυριακές.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ξερουμε ωραριο του εν λογω καταστηματος ?
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Θελω να χυσω στα χρυσα δοντακια της ολγας : :cum:pipa1:
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητοι ¨"συναδελφοι" μακρια απο το εν λόγω κατάστημα.Μονο Ελενίτσα αξίζει . Ολες οι άλλες κοιτάνε το ρολοι για να την κάνουν με ελαφρά.Ελεος ρε που....μου σε κοιτάνε σαν την κότα με τα χρυσα αυγά,να πληρώσεις μόνο και να φύγεις χωρίς να πάρεις τίποτα.Ασε το δωμάτιο 1.80Χ2.30......μεγάλη άνεση λέμε.....Μ Α Κ Ρ Ι Α  :pipa3:!!!!!
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητοι ¨"συναδελφοι" μακρια απο το εν λόγω κατάστημα.Μονο Ελενίτσα αξίζει . Ολες οι άλλες κοιτάνε το ρολοι για να την κάνουν με ελαφρά.Ελεος ρε που....μου σε κοιτάνε σαν την κότα με τα χρυσα αυγά,να πληρώσεις μόνο και να φύγεις χωρίς να πάρεις τίποτα.Ασε το δωμάτιο 1.80Χ2.30......μεγάλη άνεση λέμε.....Μ Α Κ Ρ Ι Α  :pipa3:!!!!!

την ολγα την ειδες ??
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το ένα δωμάτιο είναι πολύ μικρό, όντως.

Θυμίζει τα δωμάτια που έχουν στη Φίλωνος.

Παρακμή.

Το άλλο όμως είναι αρκετά ευρύχωρο.

Ζήτα να σε βάλουν στο μεγάλο δωμάτιο.  ;)
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες, δεν είναι βασικά το θέμα του χώρου  αυτό το λες και πιό ζεστό πάρτυ αλλα συνδυάζεται με την μιζέρια που βγάζουν τα βλέμματα των κυριών εκεί μέσα.....να σου πιούν το αίμα σε ποτήρι.Η κυρα Ολγα πάντα στις επάλξεις....
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη σημερα στο εν λογω μαγαζι. παρουσες ολγα - μια μελαχρινη νταρντανα δεν θυμαμαι το ονομα της και η σεριφισσα ξανθια μιλφ που μου εκανε μεγαλη εντυπωση.πηρα την ολγα και περασα μια χαρα. την επομενη θα δοκιμασω την σεριφ. την εχει παρει κανενας ?
θελω να πω κατι πο διαβαζω και σε αλλες συζητησεις
ακουω απο πολλους συναγονιστες για ξεπετες και βαρεμαρες των κοριτσιων. εχει σκεφτει κανεις την εμφανιση του. αν ειναι απαραδεκτος και μπαζο και μυριζει απο χιλιομετρα τι θελεις να κανει η κοπελα, ψυχικο κανει. αν η εμφανιση σου λεει και εισαι και προικισμενος περνας κρεμα.εχω επισκευτει αρκετα ιδρυματα και οι θεραπευτριες μου τα κανουν ολα, δεν εχω κανενα παραπονο καλυτερα κι απο γκομενα εξω
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Επισκεψη σημερα στο εν λογω μαγαζι. παρουσες ολγα - μια μελαχρινη νταρντανα δεν θυμαμαι το ονομα της και η σεριφισσα ξανθια μιλφ που μου εκανε μεγαλη εντυπωση.πηρα την ολγα και περασα μια χαρα. την επομενη θα δοκιμασω την σεριφ. την εχει παρει κανενας ?
θελω να πω κατι πο διαβαζω και σε αλλες συζητησεις
ακουω απο πολλους συναγονιστες για ξεπετες και βαρεμαρες των κοριτσιων. εχει σκεφτει κανεις την εμφανιση του. αν ειναι απαραδεκτος και μπαζο και μυριζει απο χιλιομετρα τι θελεις να κανει η κοπελα, ψυχικο κανει. αν η εμφανιση σου λεει και εισαι και προικισμενος περνας κρεμα.εχω επισκευτει αρκετα ιδρυματα και οι θεραπευτριες μου τα κανουν ολα, δεν εχω κανενα παραπονο καλυτερα κι απο γκομενα εξω
Δεν το ήξερα ότι πρέπει να ντυθώ γαμπρός για να πάω να πηδήξω τίς ξεκωλιάρες  ;)
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Aσε την σεριφισσα...Περίμενε γιατι σε μιά-δυό μέρες θα φέρουν και μία με μασέλλα και το λέω διότι απ οτι κατάλαβα έχεις αδυναμια στις τεχνιτές οδοντοστοιχιες....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom