Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
99
Κριτικές
36
Like
2.291
Πόντοι
2.410
Αν τον έχει μέσα της κ θυμηθεί τον πρώην κ πει σταματά, κ μετά πει με βίασε για 1 λεπτό, δηλ μέχρι να φρενάρεις είναι συναινετική η πράξη η βιασμός?
Αν φρενάρω αμέσως με το που το ζητήσει, δεν είναι βιασμός. Αν όχι, είναι.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.799
Κριτικές
20
Like
23.729
Πόντοι
8.346
Είστε ρε μάγκες με τα καλά σας?
1+1=2
Υπάρχει θύμα και θύτης/ες.

Δεν παίζει ρόλο το πριν και οι συνθήκες. Και για συμφέρον (οικονομικό ή άλλο) να πήγε η τύπισσα στο πάρτυ, και το στυλ της να είναι προκλητικό και σέξυ, και η ζωή της να περιλαμβάνει ατοπήματα, γαμίσια, ναρκωτικά, τσόντες και ότι άλλο, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ το γεγονός. Κάποιος/οι την γάμησαν παρά τη θέλησή της. Με οποιοδήποτε τρόπο και αν το έκαναν, αυτό συνιστά βιασμό.
Κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να θέλει να μην κάνει sex. Έστω και αν προκάλεσε μέχρις εσχάτων. Ακόμη και κατά την πράξη, διατήρεί το δικαίωμα να διακόψει και να φύγει. Και κανένας άνθρωπος δεν δικαιούται να κάνει sex με κάποιον που δεν θέλει.
Από κει και πέρα, όσοι λέτε "Ας πρόσεχε" και " δεν ήξερε που πήγαινε", σκεφτήτε πως έχετε δίκιο. Δεν πρόσεχε και ήξερε... αλλά στο τέλος χαλάστηκε, μέθησε ή οτιδήποτε άλλο. ΔΙΚΑΙΩΜΑ της.

Και για να προλάβω τους βαρύμαγκες... δεν είμαι του σεβασμού και της "κανονικότηας" σε κανένα επίπεδο... και ειδικότερα στα του sex. Έχω τρελά βίτσια, πολλές φορές ακροβαττώ στα όρια του ακραίου hate sex, αλλοτε με εμένα "θύτη" και άλλοτε με εμένα "θύμα", γουστάρω όλων των ειδών τις καταχρήσεις, ταξιδεύω διαρκώς και πληρώνω ακριβά το τίμημα των επιλογών μου. Αν μια γκόμενα μου παίρνει πίπα και ξαφνικά θυμηθεί τον πρώην της ή τέλος πάντων κάτι την ξενερώσει, πάντα έχει το δικαίωμα να σηκωθεί να φύγει, κι εγώ να ρίξω κανα καντήλι και να παίξω την πούτσα μου αν χρειάζεται. Ώς εκεί όμως...

Με συναίνεση όλα είναι επιτρεπτα, χωρίς συναίνεση τίποτα.
Τα είπες όλα κ δυστυχώς έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, ακόμα και για τα βασικά.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Είστε ρε μάγκες με τα καλά σας?
1+1=2
Υπάρχει θύμα και θύτης/ες.

Δεν παίζει ρόλο το πριν και οι συνθήκες. Και για συμφέρον (οικονομικό ή άλλο) να πήγε η τύπισσα στο πάρτυ, και το στυλ της να είναι προκλητικό και σέξυ, και η ζωή της να περιλαμβάνει ατοπήματα, γαμίσια, ναρκωτικά, τσόντες και ότι άλλο, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ το γεγονός. Κάποιος/οι την γάμησαν παρά τη θέλησή της. Με οποιοδήποτε τρόπο και αν το έκαναν, αυτό συνιστά βιασμό.
Κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να θέλει να μην κάνει sex. Έστω και αν προκάλεσε μέχρις εσχάτων. Ακόμη και κατά την πράξη, διατήρεί το δικαίωμα να διακόψει και να φύγει. Και κανένας άνθρωπος δεν δικαιούται να κάνει sex με κάποιον που δεν θέλει.
Από κει και πέρα, όσοι λέτε "Ας πρόσεχε" και " δεν ήξερε που πήγαινε", σκεφτήτε πως έχετε δίκιο. Δεν πρόσεχε και ήξερε... αλλά στο τέλος χαλάστηκε, μέθησε ή οτιδήποτε άλλο. ΔΙΚΑΙΩΜΑ της.

Και για να προλάβω τους βαρύμαγκες... δεν είμαι του σεβασμού και της "κανονικότηας" σε κανένα επίπεδο... και ειδικότερα στα του sex. Έχω τρελά βίτσια, πολλές φορές ακροβαττώ στα όρια του ακραίου hate sex, αλλοτε με εμένα "θύτη" και άλλοτε με εμένα "θύμα", γουστάρω όλων των ειδών τις καταχρήσεις, ταξιδεύω διαρκώς και πληρώνω ακριβά το τίμημα των επιλογών μου. Αν μια γκόμενα μου παίρνει πίπα και ξαφνικά θυμηθεί τον πρώην της ή τέλος πάντων κάτι την ξενερώσει, πάντα έχει το δικαίωμα να σηκωθεί να φύγει, κι εγώ να ρίξω κανα καντήλι και να παίξω την πούτσα μου αν χρειάζεται. Ώς εκεί όμως...

Με συναίνεση όλα είναι επιτρεπτα, χωρίς συναίνεση τίποτα.
Πας καλά τυπε; Τι είναι αυτά που μας αραδιαζεις;
Εισαι κλασσικός εχθρός του λευκού άνδρα, μουνοδουλος, φεμιναζι, λευκός ιππότης, jsw, jsf, sas, sof, bmw, daf και όλα τα ελεεινά παρόμοια. Δε θα σας περάσει.
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
99
Κριτικές
36
Like
2.291
Πόντοι
2.410
Πας καλά τυπε; Τι είναι αυτά που μας αραδιαζεις;
Εισαι κλασσικός εχθρός του λευκού άνδρα, μουνοδουλος, φεμιναζι, λευκός ιππότης, jsw, jsf, sas, sof, bmw, daf και όλα τα ελεεινά παρόμοια. Δε θα σας περάσει.
Να σου πώ κάτι?
Μια φορά έγινα και στρουμφίτα με πουλάκι...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
ναυτιλιακος πρακτορας και η μητερα του οδοντιατρος… με την συγκεκριμένη υποθεση εχει έμμεση σχεση ελέω αδερφών Παπαδοπουλου. (αυτός που την καλεσε στο παρτυ)
Για οσους αναρωτιούνται γιατί ασχολήθηκε η Τουναρα με την υποθεση, ο αδερφός του συγκεκριμένου ειναι στο ερωτικο βιντεο μαζί της…
ερωτική πόλη η Θεσσαλονίκη
Τώρα μας μπέρδεψες περισσότερο.

Ποιος είναι ο αδερφός;
του Φιντιρίκου;
 
Τελευταία τροποποίηση:

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Εγω θα κρατησω μικρό καλαθι για ακόμη μια φορά...
Και θα ρωτησω όλα τα μελη εδώ μεσα και κυριως τους <30...Γιατι οι >30 έχουμε αποκρυσταλλώσει μια γνωμη.
Ενας ανδρας που συνευρίσκεται με πολλές γυναικες στη ζωή του πώς χαρακτηρίζεται?
Και αντιστοιχα την απάντηση για μια γυναικα παρακαλώ....
Απο την απαντησή σας θα καθοριστεί και η νοοτροπία που εχουμε σαν κοινωνία.
Οχι πως ειναι ελαφρυντικό αυτό για να αρπαζεις οποια θελεις απο τα μαλλιά σαν ανθρωπος των σπηλαίων...
Το "οχι" σημαινει "οχι",αλλα ΟΦΕΙΛΕΙΣ να προσέχεις....
Και υπενθυμίζω εκ νεου το γαμημένο "τεκμήριο της αθωότητας".Δεν υποχρεούται ο κατηγορούμενος να αποδειξει την αθωότητα του,αλλα ΄ο κατήγορος πρέπει να αποδείξει την ενοχή του κατηγορουμένου..
Στην κοινωνία υπάρχουν πολλά στερεότυπα, που οδηγούν σε διαφορετικό τρόπο αντιμετώπισης των φύλων.
Δεν ισχύει όμως ότι όλα είναι εις βάρος των γυναικών.

Ένας καθηγητής που έχει σχέση με μια μαθήτριά του θεωρείται βιαστής-τέρας κλπ.
Έχεις ακούσει ποτέ να αποκαλείται βιάστρια-τέρας μια καθηγήτρια που είχε σχέση με μαθητή της?

Ένας άνδρας που στέλνει το πουλί του σε μήνυμα θεωρείται μαλάκας-ανώμαλος κλπ.
Μια γυναίκα που δείχνει τον κώλο της στο ινσταγκραμ αποθεώνεται.

Αν ένας άνδρας χτυπήσει μια γυναίκα στο δρόμο, θα επέμβουν να την σώσουν.
Αν μια γυναίκα χτυπήσει έναν άνδρα στο δρόμο, οι περαστικοί θα γελάνε.

Και πολλά άλλα παραδείγματα μπορώ να σου βρω.

Σχετικά με την υπόθεση βιασμού, ναι το οχι είναι οχι, αλλά πρέπει να μπορείς να το αποδείξεις. Διότι αν η μόνη απόδειξη που έχεις είναι ο δικός σου λόγος τα πράγματα είναι δύσκολα, όσα λαικά δικαστήρια και αν γίνουν στα σόσιαλ μίντια.
Και εννοείται ότι οφείλεις να προσέχεις, διότι αν βιαστείς, ποιός ξέρει πόσα ψυχολογικά ή άλλα προβλήματα θα αποκτήσεις, που δεν είναι εύκολο να ξεπεραστούν, ακόμα και αν οι ένοχοι καταδικαστούν.

Όσοι λένε ή γράφουν ''οι γυναίκες μπορούν να ντύνονται σαν πουτάνες και να πηγαίνουν όπου θέλουν'', ενώ γνωρίζουν πως είναι η κοινωνία που ζούμε, απλά θέλουν να προωθήσουν την ατζέντα τους. Και όσες περισσότερες επικίνδυνες καταστάσεις δημιουργηθούν λόγω αυτής της προσέγγισης, τόσο το καλύτερο για αυτούς (αφού θα έχουν αποδείξεις για το αφήγημά τους)
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
Η τουνη τι θέλει να μας πει
Οτι δεν είναι ξεκωλο η ότι δεν είναι βιζιτα?

καβλαντιζαμε οταν δουλευε 19 χρονων νυχτα και της εριξα ακυρο ,διοτι ηταν αρκετα μπαζακι για τα γουστα μου.

εινα καλη κοπελα,απλα δινει την αισθηση του ξεκωλου επειδη ειναι πληθωρικη με βυζαρες κλπ

πονηρες (λιγο η πολυ) ολες ειναι αλλωστε :hi: τωρα ,το αν στην πορεια των χρονων εκανε ραντεβου,προσωπικα δε γνωριζω.

μου ειναι τελειως αδιαφορη ως γυναικα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
καβλαντιζαμε οταν δουλευε 19 χρονων νυχτα και της εριξα ακυρο ,διοτι ηταν αρκετα μπαζακι για τα γουστα μου.

εινα καλη κοπελα,απλα δινει την αισθηση του ξεκωλου επειδη ειναι πληθωρικη με βυζαρες κλπ

πονηρες (λιγο η πολυ) ολες ειναι αλλωστε :hi: τωρα ,το αν στην πορεια των χρονων εκανε ραντεβου,προσωπικα δε γνωριζω.

μου ειναι τελειως αδιαφορη ως γυναικα.
Με το Φιντιρικο γιατί την εμπλέκουν; Έχουν δουλέψει μαζί;
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Αν τον έχει μέσα της κ θυμηθεί τον πρώην κ πει σταματά, κ μετά πει με βίασε για 1 λεπτό, δηλ μέχρι να φρενάρεις είναι συναινετική η πράξη η βιασμός?
Ναι φίλε. Οι φεμουνίστριες και οι υποστηρικτές τους θα σου πουν ναι.

Υποθετικό σενάριο:
Σου στέλνει μήνυμα μια γκόμενα να πας σπίτι της για σεξ. Εσύ πηγαίνεις, πίνετε 2 ποτά και αρχίζει το ματς.
Αν την ώρα που το χώνεις, σου πει ότι άλλαξε γνώμη, αλλά εσύ ρίξεις 3 πουτσιές ακόμα είναι βιασμός.
Αν την ώρα που χύνεις, αυτή σου πει ότι μετάνιωσε, αλλά εσύ δεν συγκρατήσεις τα φλόκια είναι βιασμός.

Βέβαια, ακόμα και αν δεν σου πει τίποτα, μπορεί να ισχυριστεί ότι επειδή είχε πιεί δεν ήταν σε θέση να σου δώσει συναίνεση, οπότε πάλι βιασμός είναι.

Θες και κάτι ακόμα πιο ακραίο: Δεν έχει πιεί αλκοόλ, δεν σου έχει πει ότι άλλαξε γνώμη, αλλά μπορεί να ισχυριστεί ότι εκείνη την ώρα πάγωσε από το φόβο της ή έπαθε κάποιο κοκομπλόκο, που την εμπόδισε να εκφράσει την μη συναίνεσή της, οπότε πάλι βιασμος.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
Με το Φιντιρικο γιατί την εμπλέκουν; Έχουν δουλέψει μαζί;

δε γνωριζω τυπε--δεν εχω παρτιδες μαζι της.

εγω περιγραφω τι αποκομισα απο τη γνωριμια μου μαζι της πριν καμποσα χρονια.

οσο για τον Φιντιρικο,δεν ηξερα καν ποιος ειναι μεχρι προχθες. δεν ειμαι Αθηναιος.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Με το Φιντιρικο γιατί την εμπλέκουν; Έχουν δουλέψει μαζί;
Όλα ξεκίνησαν από έναν ανώμαλο λοάτκι ακτιβιστή τον Γκιώνη, ο οποίος έγραψε στο τουίτερ ότι ο Φιντιρίκος συμμετείχε στον βιασμό στην σουίτα και επίσης ότι έβγαλε το βίντεο της Τούνη στον αέρα.
Ο Φιντιρίκος δηλωσε ότι δεν έχει σχέση με το βίντεο, έλειπε στο Ντουμπαι την ημέρα του βιασμού και έκανε μήνυση στον Γκιωνη.
Η Τούνη βγήκε και δήλωσε ότι την τσόντα της δεν την έβγαλε στη φόρα ο Φιντιρίκος, αλλά ένας Κατμετζόγλου, αδειάζοντας έτσι τον Γκιώνη.
Ο Γκιώνης βγήκε και δήλωσε ότι η Τούνη τα βρήκε εξωδικαστικά με τον Φιντιρίκο και ότι κατηγορεί ψευδώς έναν άσχετο, για να βγει εκτός κάδρου ο Φιντιρίκος.

Με λίγα λόγια, μια πουτάνα τσακώνεται με έναν πούστη, μέχρι στιγμής στα σόσιαλ μίντια (με τον στρατό υποστηρικτών που έχει ο καθένας), προσεχώς με αυτή την υπόθεση θα ασχοληθούν και τα δικαστήρια.
:vomit::vomit::vomit::vomit:
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
495
Like
735
Πόντοι
81
''Στην κύρια δικογραφία, σύμφωνα με την ΕΡΤ3, υπάρχει μία κατάθεση 18χρονης, που δήλωσε ότι όταν πήγε στο πάρτι στο πολυτελέστατο ξενοδοχείο, είδε κοπέλες που της φάνηκαν ότι ήταν εκδιδόμενες.


Στο πλαίσιο της προκαταρκτικής έρευνας θα εξεταστούν κι άλλα στοιχεία, όπως αυτό προέκυψε από κατάθεση της κοπέλας ότι κατά τη διάρκεια του πάρτι έφτασε περιπολικό της αστυνομίας στο ξενοδοχείο και μάλιστα προκλήθηκε αναστάτωση, ενώ κάποιοι έσπευσαν να χαμηλώσουν την ένταση της μουσικής. Σύμφωνα πάντα με την ίδια μάρτυρα εμφανίστηκε τότε μία άλλη νεαρή που φώναξε χαρακτηριστικά “τι ανησυχείτε αφού είμαι εγώ εδώ;“.


Σε εξέλιξη, συγχρόνως, είναι και η ανακριτική έρευνα όσον αφορά την καταγγελία του βιασμού, εξαιτίας της οποίας συνελήφθη ο 27χρονος και ασκήθηκε δίωξη εις βάρος του για γενετήσιες πράξεις χωρίς συναίνεση. Ο 27χρονος απολογήθηκε στην ανακρίτρια και αφέθηκε ελεύθερος με όρους.

-----------------------------------------------------------------------------------------

''που της φάνηκαν ότι ήταν εκδιδόμενες ''

Τι σημαίνει αυτό ? Ολίγο σεξιστικό μου φαίνεται ειδικά όταν προέρχεται από γυναίκα. Μια γυναίκα μπορεί να φοράει ό,τι θέλει και όπου θέλει, ό,τι ώρα θέλει. Έκανε dress-shame ? Πως ορίζεται αυτό από τους feminazi του bou ?
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.929
Like
29.846
Πόντοι
6.056
Όλα ξεκίνησαν από έναν ανώμαλο λοάτκι ακτιβιστή τον Γκιώνη, ο οποίος έγραψε στο τουίτερ ότι ο Φιντιρίκος συμμετείχε στον βιασμό στην σουίτα και επίσης ότι έβγαλε το βίντεο της Τούνη στον αέρα.
Ο Φιντιρίκος δηλωσε ότι δεν έχει σχέση με το βίντεο, έλειπε στο Ντουμπαι την ημέρα του βιασμού και έκανε μήνυση στον Γκιωνη.
Η Τούνη βγήκε και δήλωσε ότι την τσόντα της δεν την έβγαλε στη φόρα ο Φιντιρίκος, αλλά ένας Κατμετζόγλου, αδειάζοντας έτσι τον Γκιώνη.
Ο Γκιώνης βγήκε και δήλωσε ότι η Τούνη τα βρήκε εξωδικαστικά με τον Φιντιρίκο και ότι κατηγορεί ψευδώς έναν άσχετο, για να βγει εκτός κάδρου ο Φιντιρίκος.

Με λίγα λόγια, μια πουτάνα τσακώνεται με έναν πούστη, μέχρι στιγμής στα σόσιαλ μίντια (με τον στρατό υποστηρικτών που έχει ο καθένας), προσεχώς με αυτή την υπόθεση θα ασχοληθούν και τα δικαστήρια.
:vomit::vomit::vomit::vomit:
Το ηθικο δίδαγμα ειναι οτι οπου ανακατευτεί πουστης τα πράγματα θα γίνουν κουλουβάχατα. αλώστε δεν ειναι τυχαία η φράση του εκανε πουστια!


πουστιά

Πράξη, ή εν γένει συμπεριφορά ύπουλη και άνανδρη. Ατιμία. Αθέτηση υπόσχεσης. Κατάχρηση εμπιστοσύνης. Εξαπάτηση. Ρίξιμο.
Η λέξη αντανακλά τη βεβαιότητα του Έλληνος ότι οι συνάνθρωποί του που σηκώνουν το πουκάμισο είναι ανά πάσα στιγμή έτοιμοι να του τη φέρουν - μεταφορικά, εν προκειμένω. Και είναι τόσο ακλόνητη αυτή η βεβαιότητα ώστε η λέξη πουστιά δεν σημαίνει τίποτε άλλο πέραν των ανωτέρω: υπουλία, δόλος, παρασπονδία. Δεν σημαίνει, ας πούμε, την θηλυπρεπή συμπεριφορά - γι' αυτό υπάρχει η λέξη πουστιρλίκι ή πουστριλίκι. Και δεν σημαίνει επίσης την κοινότητα των ομοφυλοφίλων (σε αντίθεση, π.χ. με τη λέξη γυφτιά που εννοεί και μια συμπεριφορά και ένα σύνολο ανθρώπων): το περιληπτικό ουσιαστικό από τη ρίζα πουστ- που σημαίνει αδελφάτο, το σύνολο των πισωγλέντηδων, είναι, βέβαια, το πουσταριό. Το πράμα δε, αποκτά ιδιαίτερο ενδιαφέρον αν σκεφτούμε ότι σε άλλες γλώσσες η σύνδεση μεταξύ ομοφυλοφιλίας και δόλου είτε δεν γίνεται καθόλου είτε δεν είναι τόσο αξιωματική.
Την πουστιά, μας την κάνουνε ή, συνηθέστερα, μας την παίζουνε.

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ​

  1. - Καλά, μας παίξανε μεγάλη πουστιά οι Σουηδοί ... μιλούσανε σε μας έξι μήνες, ξεσκίστηκαμε να τους τραπεζώνουμε και τελικώς πάνε και δίνουνε την αντιπροσωπεία στον απιθανόπουλο τον Σκορδομπούτσογλου ... κι εγώ τους είχα τους Σκανδιναβούς για εντάξηδες ...
    - Καλά, ρε μαλάκα, πού ζεις; Στο ΙΚΕΑ δεν έχεις πάει ποτέ;
  2. Καλύτερα μια κούπα με την λεβεντιά παρά 40 κούπες με ψέμα και πουστιά! (Σύνθημα οπαδών του ΠΑΟΚ με αποδέκτες τους γαύρους)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Τώρα μας μπέρδεψες περισσότερο.

Ποιος είναι ο αδερφός;
του Φιντιρίκου;
παμε παλι: ο Φιντιρικος δεν εχει αδερφο. Εχει ομως πολλους κολλητους που πολλες φορες του κανουν το σπιτι κοινοβιο και μενουν ολοι μαζι με την ανάλογη συντροφια.
Ενας απο τους κολλητους ειναι ο Παπαδοπουλος ο διοργανωτης του παρτυ με την 24χρονη. Ο αδερφος του διοργανωτή λοιπόν ειναι αυτος που πηδαει την Τουνη στο τζιπ στο βιντεο και αυτος που καταγραφει ειναι ο διοργανωτης και (μαλλον) ο φιντιρικος.
Μετα την δημοσιοποιηση του βιντεο της Τουνη ειμαι σε θεση να γνωριζω πως η Τουνη εμεινε στο σπιτι του Φιντιρικου καποιες μερες…
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.929
Like
29.846
Πόντοι
6.056
''Στην κύρια δικογραφία, σύμφωνα με την ΕΡΤ3, υπάρχει μία κατάθεση 18χρονης, που δήλωσε ότι όταν πήγε στο πάρτι στο πολυτελέστατο ξενοδοχείο, είδε κοπέλες που της φάνηκαν ότι ήταν εκδιδόμενες.


Στο πλαίσιο της προκαταρκτικής έρευνας θα εξεταστούν κι άλλα στοιχεία, όπως αυτό προέκυψε από κατάθεση της κοπέλας ότι κατά τη διάρκεια του πάρτι έφτασε περιπολικό της αστυνομίας στο ξενοδοχείο και μάλιστα προκλήθηκε αναστάτωση, ενώ κάποιοι έσπευσαν να χαμηλώσουν την ένταση της μουσικής. Σύμφωνα πάντα με την ίδια μάρτυρα εμφανίστηκε τότε μία άλλη νεαρή που φώναξε χαρακτηριστικά “τι ανησυχείτε αφού είμαι εγώ εδώ;“.


Σε εξέλιξη, συγχρόνως, είναι και η ανακριτική έρευνα όσον αφορά την καταγγελία του βιασμού, εξαιτίας της οποίας συνελήφθη ο 27χρονος και ασκήθηκε δίωξη εις βάρος του για γενετήσιες πράξεις χωρίς συναίνεση. Ο 27χρονος απολογήθηκε στην ανακρίτρια και αφέθηκε ελεύθερος με όρους.

-----------------------------------------------------------------------------------------

''που της φάνηκαν ότι ήταν εκδιδόμενες ''

Τι σημαίνει αυτό ? Ολίγο σεξιστικό μου φαίνεται ειδικά όταν προέρχεται από γυναίκα. Μια γυναίκα μπορεί να φοράει ό,τι θέλει και όπου θέλει, ό,τι ώρα θέλει. Έκανε dress-shame ? Πως ορίζεται αυτό από τους feminazi του bou ?

Απο την στιγμη που οι τυποι ειναι φραγκατη θα εμφανιστούν δεκάδες "μαρτυρες" που θα λενε οτι οι κοπέλες στο παρτυ ηταν βιζιτες και οτι οι κατηγορούμενοι ειναι τα καλυτέρα παιδι και γενικα θα τους πλέκουν το εγκώμιο.

Λεφτα να εχεις και μαρτυρες βρίσκεις :wink:
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Το ηθικο δίδαγμα ειναι οτι οπου ανακατευτεί πουστης τα πράγματα θα γίνουν κουλουβάχατα. αλώστε δεν ειναι τυχαία η φράση του εκανε πουστια!
''Μην πιστεύεις μπούστη λόγια και ποτάνας μοιρολόγια''

touni-gkionis.png
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.174
Like
10.068
Πόντοι
2.606
Ρε ειστε σοβαροι? σε τι αποσκοπεί αυτο? Προφανώς και θα ειναι εμφανισιμη η κοπελα για να εκαναν και οτι εκαναν οι εμετοι αλλα την φωτο της γιατι την θέλετε?
..τυπε λογικα θα εχουν τιποτα καλοριφερ για εξαερωση ,καταλαβαινεις.....
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
495
Like
735
Πόντοι
81
Στον Γκιώνη στέλνουν οποιοσδήποτε πληροφορίες. Αν βγάζει οτιδήποτε χωρίς να διασταυρώσει δημοσίως θα τα βρει σκούρα αργά η γρήγορα.
Και πως όμως διασταυρώνεις κάτι από ένα screenshot σε app ?

Πάντως κάποια του είχε στείλει ότι σε άλλο party την έβαλαν να υπογράψει non disclosure agreement. To οποίο το βρίσκω έξυπνο από την μεριά των διοργανωτών συναινετικών οργίων. Βέβαια αν παιχτεί εγκληματική πράξη τότε το NDA φυσικά και ακυρώνεται.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
παμε παλι: ο Φιντιρικος δεν εχει αδερφο. Εχει ομως πολλους κολλητους που πολλες φορες του κανουν το σπιτι κοινοβιο και μενουν ολοι μαζι με την ανάλογη συντροφια.
Ενας απο τους κολλητους ειναι ο Παπαδοπουλος ο διοργανωτης του παρτυ με την 24χρονη. Ο αδερφος του διοργανωτή λοιπόν ειναι αυτος που πηδαει την Τουνη στο τζιπ στο βιντεο και αυτος που καταγραφει ειναι ο διοργανωτης και (μαλλον) ο φιντιρικος.
Μετα την δημοσιοποιηση του βιντεο της Τουνη ειμαι σε θεση να γνωριζω πως η Τουνη εμεινε στο σπιτι του Φιντιρικου καποιες μερες…
Τύπε σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση αλλά πάλι κάτι δεν κατάλαβα.

Ο Κατημερτζόγλου πως διέρρευσε το βίντεο;

Ήταν μπροστά την ώρα της πράξης;

Του το έστειλαν κ το προώθησε;

Είναι το εξιλαστήριο θύμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom