Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.878
Like
4.163
Πόντοι
506
και 30 να ηταν.....μαθαινεις οτι θα παει η κορη σου.....την σταματας ναι ή οχι???
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jjese
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Κανένα victim blaming σε αυτά που λέω δν υπάρχει. Απλά δεν έχεις το επίπεδο νοημοσύνης να κατανοήσεις τα γραφόμενα μου. Δεν μπορώ να σε κατηγορήσω που δεν μπορείς, ούτε να σε χλευασω. Να είσαι καλά. Προχωράμε παρακατω
Μεγαλη καρδιά είσαι τυπε μου. Κρίμα μόνο που το είδος σου το συναντάμε σε κάθε ανάλογη περίπτωση με αναλογα σχόλια.
Με χλευάσεις, δε με χλευάσεις ύπουλο victim blaming κάνεις.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.878
Like
4.163
Πόντοι
506
Εαυ δλδ τι περιμένεις οτι θα σ ελεγε η αδερφή σου ή η κορη σου?? Παω σε ενα παρτυ σε σουιτα να μ ξεκωλιασουν?? Ωρες ωρες που ζειτε δλδ.
Θα έλεγε παω σε ενα παρτυ με φιλους / συναδέλφους κτλ για να γιορτάσουμε χωρίς πολλα πολλα ( αν θα ελεγε κ κατι φυσικα ). Δλδ τι προσπαθειτε ν πειτε εδώ μεσα,οτι σε καθε παρτυ π γίνεται οι διοργανωτές βιάζουν κοπέλες κ οτι ειναι οκ επειδη πηγε? Κ μεις έχουμε παει σε παρτυ,δε βιασαμε καμια κοπελα ουτε ριξαμε κατι στο ποτο της για να κανουμε το κεφι μας.
το μαθαινεις απο τριτο οτι θα παει σε παρτυ που το κανουν κατι κοπροσκυλα......
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
και 30 να ηταν.....μαθαινεις οτι θα παει η κορη σου.....την σταματας ναι ή οχι???
Ρε εισαι χαζός; Ή τον παριστάνεις; Ενήλικη κοπέλα που αποφάσισε να πάει σε ενα πάρτυ. Τελεία.
 

Jjese

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Μεγαλη καρδιά είσαι τυπε μου. Κρίμα μόνο που το είδος σου το συναντάμε σε κάθε ανάλογη περίπτωση με αναλογα σχόλια.
Με χλευάσεις, δε με χλευάσεις ύπουλο victim blaming κάνεις.
Σε ευχαριστώ που αναγνώρισες την μεγάλη μου καρδιά. Αυτό τουλάχιστον το πέτυχες. Στα υπόλοιπα μόνο αστοχίες έχεις.. Όπως στο victim blaming. Σε ευχαριστεί να κατηγορεις ακατανόητα και αναπόφευκτα μάλλον.. Καλή συνεχεια.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.878
Like
4.163
Πόντοι
506
Ρε εισαι χαζός; Ή τον παριστάνεις; Ενήλικη κοπέλα που αποφάσισε να πάει σε ενα πάρτυ. Τελεία.
οχι θα απαντησεις γτ πολυ εξυπνος το παιζεις!!!! μαθαινεις οτι θα παει η κορη σου....την σταματας ναι η οχι???
Δεν σε βολευει η ερωτηση και δεν απαντας????
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jjese
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
οχι θα απαντησεις γτ πολυ εξυπνος το παιζεις!!!! μαθαινεις οτι θα παει η κορη σου....την σταματας ναι η οχι???
Δεν σε βολευει η ερωτηση και δεν απαντας????
Ξαναρωτάω είσαι χαζός ή τον παριστάνεις; Στα 18 σταμάτησα να λεω στα παιδιά μου τι θα κάνουν. Οι επιλογές είναι δικές τους. Είναι ΕΝΗΛΙΚΑ άτομα πλέον και τις αποφάσεις τις παιρνουν αυτά. Τις συνέπειες των αποφάσεών τους τις αντιμετωπιζουν αυτά. Οπου με χρειαστούν και ζητήσουν τη βοήθεια μου είμαι παντοτε δίπλα τους. Δεν παίρνω εγώ τις αποφάσεις για λογαριασμό τους.
Μου έχετε μαζευτεί οι πονηροί εδώ και προσπαθείτε να τα ρίξετε στην κοπελίτσα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Σε ευχαριστώ που αναγνώρισες την μεγάλη μου καρδιά. Αυτό τουλάχιστον το πέτυχες. Στα υπόλοιπα μόνο αστοχίες έχεις.. Όπως στο victim blaming. Σε ευχαριστεί να κατηγορεις ακατανόητα και αναπόφευκτα μάλλον.. Καλή συνεχεια.
Με ευχαριστει να ξεμπροστιαζω πονηρούς.
Καλή συνέχεια.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.878
Like
4.163
Πόντοι
506
Ξαναρωτάω είσαι χαζός ή τον παριστάνεις; Στα 18 σταμάτησα να λεω στα παιδιά μου τι θα κάνουν. Οι επιλογές είναι δικές τους. Είναι ΕΝΗΛΙΚΑ άτομα πλέον και τις αποφάσεις τις παιρνουν αυτά. Τις συνέπειες των αποφάσεών τους τις αντιμετωπιζουν αυτά. Οπου με χρειαστούν και ζητήσουν τη βοήθεια μου είμαι παντοτε δίπλα τους. Δεν παίρνω εγώ τις αποφάσεις για λογαριασμό τους.
Μου έχετε μαζευτεί οι πονηροί εδώ και προσπαθείτε να τα ρίξετε στην κοπελίτσα.
Δεν προσπαθω να τα ριξω στην κοπελιτσα ΠΑΝΗΛΙΘΙΕ που δεν καταλαβαινεις τι γραφω εδω και 10 σελιδες!!!! Προσπαθω να σας δωσω να καταλαβετε οτι πρεπει να ενημερωνουμε τα παιδια μας για τετοιες καταστασεις!!! Ακομα και να τους καψουν δημοσια στην Αριστοτελους το οτι βιαστηκε δεν θα ξεπλυθει ΠΟΤΕ απο πανω της!!!! Το θεμα ειναι να προλαμβανουμε τετοια....το θεμα ειναι να προλαβουμε να ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ το κακο.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jjese
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τότε πρέπει να απευθύνθεις αλλου. Σταμάτα το victim blaming όσο είναι καιρός.. Καλη συνεχεια
Έγινες και victim τυπε; Ενα σωρό καλές συνέχειες μας έχεις πει κι όλο εδώ είσαι. Λες να είσαι ο πρώτος πονηρός που συναντάμε εδώ μέσα; Υπάρχουν και χειρότεροι απο σένα, που δικαιολογούν δολοφονίες.
 

Jjese

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Έγινες και victim τυπε; Ενα σωρό καλές συνέχειες μας έχεις πει κι όλο εδώ είσαι. Λες να είσαι ο πρώτος πονηρός που συναντάμε εδώ μέσα; Υπάρχουν και χειρότεροι απο σένα, που δικαιολογούν δολοφονίες.
Κακώς υποστηρίζεις τους βιαστές.. Πρέπει να σταματήσεις το υπουλο victim blaming γτ δν σε οδηγεί πουθενά. Καλό δρόμο να έχεις.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Δεν προσπαθω να τα ριξω στην κοπελιτσα ΠΑΝΗΛΙΘΙΕ που δεν καταλαβαινεις τι γραφω εδω και 10 σελιδες!!!! Προσπαθω να σας δωσω να καταλαβετε οτι πρεπει να ενημερωνουμε τα παιδια μας για τετοιες καταστασεις!!! Ακομα και να τους καψουν δημοσια στην Αριστοτελους το οτι βιαστηκε δεν θα ξεπλυθει ΠΟΤΕ απο πανω της!!!! Το θεμα ειναι να προλαμβανουμε τετοια....το θεμα ειναι να προλαβουμε να ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ το κακο.....
Ποιος είναι πανηλίθιος και με πουστικο τρόπο ρίχνει ευθύνες στην κοπελίτσα το δείχνει ο καθρέφτης σου τυπε. Κανει μπαμ τι προσπαθείς να κάνεις εδω και 10 σελίδες. Και οχι μονον εσύ.
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
Δηλαδη εσυ αν μαθαινες οτι η κορη σου ή η αδελφη σου προκειται να παει σε τετοιο παρτυ θα την αφηνες κανονικα να παει,ετσι??
να σε ρωτησω κατι ρε τυπε,γιατι απο χθες με αυτη την καραμελα κυκλοφορειτε μερικοι εδω μεσα...
Εαν την αφηνα λοιπον να παει...εχω και εγω μεριδιο ευθυνης για το τι ακολουθησε...σωστα?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Κακώς υποστηρίζεις τους βιαστές.. Πρέπει να σταματήσεις το υπουλο victim blaming γτ δν σε οδηγεί πουθενά. Καλό δρόμο να έχεις.
Εγώ υποστηριζω τους βιαστές; Κι εγώ εχω προβλημα κατανόησης; Μιλάμε είσαι μεγαλο Αστέρι. Πόσες καλές συνέχειες θα μας πεις ακόμα;
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.878
Like
4.163
Πόντοι
506
Ποιος είναι πανηλίθιος και με πουστικο τρόπο ρίχνει ευθύνες στην κοπελίτσα το δείχνει ο καθρέφτης σου τυπε. Κανει μπαμ τι προσπαθείς να κάνεις εδω και 10 σελίδες. Και οχι μονον εσύ.
σταματα να βλεπεις φαντασματα τυπε.... εγω λεω να προλαβαινουμε βιασμους κ εσυ διαφωνεις μαζι μου.....σε βολευει δηλαδη να υπαρχουν βιασμοι??? αυτο μου λες????
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
20
Like
23.717
Πόντοι
8.346
Δεν προσπαθω να τα ριξω στην κοπελιτσα ΠΑΝΗΛΙΘΙΕ που δεν καταλαβαινεις τι γραφω εδω και 10 σελιδες!!!! Προσπαθω να σας δωσω να καταλαβετε οτι πρεπει να ενημερωνουμε τα παιδια μας για τετοιες καταστασεις!!! Ακομα και να τους καψουν δημοσια στην Αριστοτελους το οτι βιαστηκε δεν θα ξεπλυθει ΠΟΤΕ απο πανω της!!!! Το θεμα ειναι να προλαμβανουμε τετοια....το θεμα ειναι να προλαβουμε να ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ το κακο.....

Και πως το καταφέρνεις αυτο? Προφανώς η ενημέρωση κ μονο δεν φτάνει αυτο εχει αποδειχθεί. Τι άλλο θα κανεις? Θα ζητάς αναφορά απο την κόρη σου ή την αδερφή σου που παει κ αναλόγως θα την επιτρέπεις ή οχι?
Τελείως φιλικα, οτι λες ειναι σαν να λες οτι φταιει η κοπέλα. Δεν πρόκειται να εξαλειφθούν αυτα αν "απαγορευσουμε" στις κοπελες που θα πανε. Το πρόβλημα ειναι στους άρρωστους τυπους π κυκλοφορουνε εκει εξω
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
σταματα να βλεπεις φαντασματα τυπε.... εγω λεω να προλαβαινουμε βιασμους κ εσυ διαφωνεις μαζι μου.....σε βολευει δηλαδη να υπαρχουν βιασμοι??? αυτο μου λες????
Ασε τις πιπες τυπε. Μου έχετε μαζευτεί οι πονηροί εδώ και νομιζετε οτι δεν κάνετε και μπαμ
 

Jjese

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Εγώ υποστηριζω τους βιαστές; Κι εγώ εχω προβλημα κατανόησης; Μιλάμε είσαι μεγαλο Αστέρι. Πόσες καλές συνέχειες θα μας πεις ακόμα;
Το ότι προσπαθείς να στηρίξεις τους βιαστές σου δίνει και εσένα μερίδιο ευθύνης. Κανείς υπουλο victim blaming. Καλή διαδρομή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom