Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Αυτα μ τ τεστ ειναι μαλακιες δεν σ κανει τηποτα τ covid στη ιλικια των 10 εως κ 70 εαν δεν εχεις υποκημενα νοσηματα ..ελεως κοντεψαν ν μας τρελανουν
 

nikpap(2)

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να επισκεφτω την συγκεκριμένη έχει κανένας εμπειρία??
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Αυτα μ τ τεστ ειναι μαλακιες δεν σ κανει τηποτα τ covid στη ιλικια των 10 εως κ 70 εαν δεν εχεις υποκημενα νοσηματα ..ελεως κοντεψαν ν μας τρελανουν
βάτραχε περιορίσου στο θέμα των τρανς κοριτσιών που κατέχεις βαθιά γνώση, και μην βγάζεις εύκολα και αυθαίρετα συμπεράσματα για τον covid...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.651
Κριτικές
2
Like
5.308
Πόντοι
1.056
Σκέφτομαι να επισκεφτω την συγκεκριμένη έχει κανένας εμπειρία??

Προσωπική εμπειρία από συνάντηση δεν έχω γιατί όταν μιλήσαμε πήγε το θέμα στο "ελεύθερο" οπότε προσοχή
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
1.076
Πόντοι
201
Αυτα μ τ τεστ ειναι μαλακιες δεν σ κανει τηποτα τ covid στη ιλικια των 10 εως κ 70 εαν δεν εχεις υποκημενα νοσηματα ..ελεως κοντεψαν ν μας τρελανουν
Τις μαλακίες στη προκειμένη περίπτωση τις λες εσύ.
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
Μάλλον η yuli είναι ,το τηλέφωνο είναι αυτό που υπήρχε στην αγγελία της παλιότερα και το περιέργο είναι ότι πουθενά δεν υπάρχουν στοιχεία της ,τέτοιο κομμάτι και να μην υπαρχει ίχνος πληροφορίας, δύσκολο
Μοιαζει οντως πολυ με τη Yuli. Βεβαια στις φωτογραφιες η Leona δεν εχει τατουαζ. Μπορει να ειναι φωτοσοπ ή παλιοτερες φωτογραφιες. Γιατι αν το τηλεφωνο ειναι ιδιο με Yuli, μπορει να ειναι το ιδιο ατομο, ισως δουλευοντας ανεξαρτητα. Ισως. Παντως η Leona δειχνει δυνατη επιλογη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hulk69

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
ευχαριστω φιλος!! ειναι ενεργητικη αυτη η ρια η μονο παθητικη?? ψαχνω ΜΟΝΟ για ενεργητικες και να χυνουν αρκετα!!
Μερακλης, μ αρεσεις! Για Αμαντα εχω διαβασει οτι χυνει αρκετα. Η Ρια μου ειχε πει χυνει αν φτιαχτει, αλλα προτιμαει παθητικο ρολο. Δεν τις εχω δοκιμασει. Η Ιωαννα επισης ειναι μια επιλογη, ομορφουλα, χυνει κ εχει καλα προσοντα, αλλα ισως πιο ασταθης στην αποδοση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hulk69

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Μερακλης, μ αρεσεις! Για Αμαντα εχω διαβασει οτι χυνει αρκετα. Η Ρια μου ειχε πει χυνει αν φτιαχτει, αλλα προτιμαει παθητικο ρολο. Δεν τις εχω δοκιμασει. Η Ιωαννα επισης ειναι μια επιλογη, ομορφουλα, χυνει κ εχει καλα προσοντα, αλλα ισως πιο ασταθης στην αποδοση.
Καλησπέρα, όπως τα λέει ο γιατρός από πάνω, η Ρία συνήθως χύνει στο γαμήσι, ξεκάθαρα η επιλογή σου στη φτωχομάνα είναι η Αμάντα!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.651
Κριτικές
2
Like
5.308
Πόντοι
1.056
Αυτή εδώ είναι στην παρέα με τα κοκορέτσια;

 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456
Αυτή εδώ είναι στην παρέα με τα κοκορέτσια;


Νομίζω ναι. Κάποια στιγμή είχε γράψει κάποιος εμπειρία με καμιά δυο από αυτές αν θυμάμαι καλά...δεν τα είχε περιγράψει και τόσο τραγικά, αλλά και πάλι είναι ρίσκο.
 

Hulk69

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
0
Μοιαζει οντως πολυ με τη Yuli. Βεβαια στις φωτογραφιες η Leona δεν εχει τατουαζ. Μπορει να ειναι φωτοσοπ ή παλιοτερες φωτογραφιες. Γιατι αν το τηλεφωνο ειναι ιδιο με Yuli, μπορει να ειναι το ιδιο ατομο, ισως δουλευοντας ανεξαρτητα. Ισως. Παντως η Leona δειχνει δυνατη επιλογη.
Λογικά είναι η γιουλη ,γιατί σαν Γιουλη έχει εξαφανιστεί από παντού,τώρα γιατί ενώ είχε τέτοιο καλό όνομα στην Ελλάδα κάνει τέτοια κασκαντεριά ,αφήνει ερωτήματα,για τα τατουάζ το σκέφτηκα και εγώ αλλά όλα σβήνουν με καλό φωτοσοπ,πάντως ακόμα και οι στάσεις στη φωτογράφιση αλλά και σε κάποιες φωτό στο πρόσωπο (κυρίως αυτή με το κίτρινο μαγιό) δείχνει Γιουλη......μόνο κάποιος που πήγε θα μας λύσει την απορία
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Θα λυθεί το μυστήριο, κάποιος θα πάει, δεν μπορεί, και θα μας πει. Πάντως, παρ' ότι μοιάζει σε 1-2 φωτό, δεν νομίζω να είναι η ίδια. Μου φαίνεται παράλογο να θέλει να εμφανίζεται με άλλο, όταν έχει ήδη φτιάξει καλό όνομα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hulk69

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
με μια γρηγορη ερευνα ειδα οτι τις φερνει το ιδιο πρακτορειο η οι ιδιοι ανθρωποι... μενει στο σπιτι που εμενε η yuli χρησιμοποιει το νουμερο που χρησιμοποιουσε η yuli ( και το ιδιο νουμερο το εχουν χρησιμοποιησει πανω απο 10 τρανς ερχομενες στην θεσσαλονικη ) οι φωτογραφιες μου θυμιζουν και lisa boom οχι μονο yuli
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
με μια γρηγορη ερευνα ειδα οτι τις φερνει το ιδιο πρακτορειο η οι ιδιοι ανθρωποι... μενει στο σπιτι που εμενε η yuli χρησιμοποιει το νουμερο που χρησιμοποιουσε η yuli ( και το ιδιο νουμερο το εχουν χρησιμοποιησει πανω απο 10 τρανς ερχομενες στην θεσσαλονικη ) οι φωτογραφιες μου θυμιζουν και lisa boom οχι μονο yuli
Και πιθανότατα το γνωστό γραφείο με έδρα το Π. Φάληρο, χρησιμοποιεί και τον ίδιο φωτοσοπά....
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
141
Like
72
Πόντοι
1
Η Aline diniz πρωτη φορα απο Τουρκια νομιζω στην πολη μας

δεν φανταζομαι να εχει κανεις εμπειρια?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Η Aline diniz πρωτη φορα απο Τουρκια νομιζω στην πολη μας

δεν φανταζομαι να εχει κανεις εμπειρια?
Φίλε μου, δεν έχω πάει μαζί της, αλλά φαντάζομαι δεν έχει Σάο Πάολο στην Τουρκία, Βραζιλιάνα είναι.
Κριτικές, πάντως, υπάρχουν εδώ: https://www.bourdela.com/transexual/aline-diniz
(δεν είναι η πρώτη φορά που έρχεται Ελλάδα, έχει έρθει πολλές)
και εδώ: https://www.shemalewiki.com/?id=987&profileid=2308&lan=en.
Επίσης, βίντεό της, μπορείς να δεις εδώ: https://www.ashemaletube.com/model/aline-diniz-3583/.
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
Φίλε μου, δεν έχω πάει μαζί της, αλλά φαντάζομαι δεν έχει Σάο Πάολο στην Τουρκία, Βραζιλιάνα είναι.
Κριτικές, πάντως, υπάρχουν εδώ: https://www.bourdela.com/transexual/aline-diniz
(δεν είναι η πρώτη φορά που έρχεται Ελλάδα, έχει έρθει πολλές)
και εδώ: https://www.shemalewiki.com/?id=987&profileid=2308&lan=en.
Επίσης, βίντεό της, μπορείς να δεις εδώ: https://www.ashemaletube.com/model/aline-diniz-3583/.
οι κριτικες ειναι πριν 11 χρονια... το τωρα ειναι το θεμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom