Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Mia.
Πάρα πολύ όμορφη, υπέροχο σώμα, κώλος, στήθος. Καθόλου ξεπέτα, λίγο μηχανική στην αρχή αλλά αυτό άλλαξε μετά τα πρώτα 5 λεπτά. Ήταν μόνο παθητική και έχυσε δυνατά καθώς πηδιόταν (αυτή από πάνω).
Σίγουρα θα είναι καλή και στο ενεργητικό, εργαλείο χοντρο, νορμάλ μέγεθος συνεχώς πέτρα.
Ο χώρος της προσεγμένος και καινούριος, η περιοχή μέτρια.

Αν θέλουν οι admins ας βάλουν και προφιλ να αφήσω και εκεί review.
Ποια ειναι η Μια? καποιο link ή κατι?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
786
Like
272
Πόντοι
26
Επίσκεψη στην Mia.
Πάρα πολύ όμορφη, υπέροχο σώμα, κώλος, στήθος. Καθόλου ξεπέτα, λίγο μηχανική στην αρχή αλλά αυτό άλλαξε μετά τα πρώτα 5 λεπτά. Ήταν μόνο παθητική και έχυσε δυνατά καθώς πηδιόταν (αυτή από πάνω).
Σίγουρα θα είναι καλή και στο ενεργητικό, εργαλείο χοντρο, νορμάλ μέγεθος συνεχώς πέτρα.
Ο χώρος της προσεγμένος και καινούριος, η περιοχή μέτρια.

Αν θέλουν οι admins ας βάλουν και προφιλ να αφήσω και εκεί review.
φίλε με έχεις μπερδέψει λίγο η γραφεις οτι να'ναι για κάποιο λόγο που μονο εσυ ξέρεις. Λες ότι ήταν μόνο παθητική αλλα εχυσε δυνατά,συνεχεια πετρα αλλα μονο παθητική στο τελος λετας και ενα σιγουρα καλη στο ενεργητικό  αλλα μονο παθητική,ρε φιλε σε βάλανε  να γράψεις πραγματα που τα αγνοείς?
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.224
Like
3.715
Πόντοι
456
φίλε με έχεις μπερδέψει λίγο η γραφεις οτι να'ναι για κάποιο λόγο που μονο εσυ ξέρεις. Λες ότι ήταν μόνο παθητική αλλα εχυσε δυνατά,συνεχεια πετρα αλλα μονο παθητική στο τελος λετας και ενα σιγουρα καλη στο ενεργητικό  αλλα μονο παθητική,ρε φιλε σε βάλανε  να γράψεις πραγματα που τα αγνοείς?

Φίλε μην είσαι τόσο καχύποπτος. Ο φίλος απλά μπορεί να είναι μόνο ενεργητικός. Τόσο απλό. Το οτι η τύπισσα έχυσε και είχε δυνατό εργαλείο δεν σημαίνει οτι έπρεπε να τον πηδήξει κιόλας. Λέει μόνο παθητική επειδή σε αυτόν τον ρόλο την πήρε.
 

them

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
77
Πόντοι
0
Φίλε μην είσαι τόσο καχύποπτος. Ο φίλος απλά μπορεί να είναι μόνο ενεργητικός. Τόσο απλό. Το οτι η τύπισσα έχυσε και είχε δυνατό εργαλείο δεν σημαίνει οτι έπρεπε να τον πηδήξει κιόλας. Λέει μόνο παθητική επειδή σε αυτόν τον ρόλο την πήρε.
Με κάλυψε απολύτως
 

blitzwolf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Mia.
Πάρα πολύ όμορφη, υπέροχο σώμα, κώλος, στήθος. Καθόλου ξεπέτα, λίγο μηχανική στην αρχή αλλά αυτό άλλαξε μετά τα πρώτα 5 λεπτά. Ήταν μόνο παθητική και έχυσε δυνατά καθώς πηδιόταν (αυτή από πάνω).
Σίγουρα θα είναι καλή και στο ενεργητικό, εργαλείο χοντρο, νορμάλ μέγεθος συνεχώς πέτρα.
Ο χώρος της προσεγμένος και καινούριος, η περιοχή μέτρια.

Αν θέλουν οι admins ας βάλουν και προφιλ να αφήσω και εκεί review.

περιοχη κεντρικα, δυτικα, ανατολικα?
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
ειμαι αναμεσα στις 2 για το ενεργητικο τους προγραμμα

κανεις που μπορει να διαφωτισει? νομιζω και για τις 2 ακουγονται καλα λογια

[URL unfurl="true"]https://kanesex.com/transsexual/transexuals-psaxnoun-gia-antres/energo-pathitiki-koyklara-travesti-6987858818_i1024796[/url]

[URL unfurl="true"]https://kanesex.com/transsexual/transexuals-psaxnoun-gia-antres/evridiki_i1023591[/url]


επισης, τι ειναι τουτο παλι??? εχουμε εισαγωγες απο κουβα?

2506395.jpg


[URL unfurl="true"]https://kanesex.com/transsexual/transexuals-psaxnoun-gia-antres/diosa_i1043431[/url]
 

tsitsibangi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2020
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Queen Monike σήμερα. Παθητικό πρόγραμμα, 150 ευρώ η μία ώρα. Νόμιζα ότι θα κλαίω τα λεφτά μου αλλά η εμπειρία ήταν τόσο ωραία που δεν με νοιάζουν καν πλέον. Ψηλή, σωματάρα, τέλειο δέρμα, τέρμα θηλυκή, ωραία μάτια. Κωλαράκι πεταχτό όπως στις φώτο. Κάνω ενα ντους και πάω στο κρεβάτι. Αρχίζουμε να φασωνόμαστε (είναι πραγματικά σαν να είσαι με τη γκόμενα σου) και μετά 69 στο πλάι. Μετά βάζω καπότα και την παίρνω σε ιεραποστολικό. Αλλαγή μετά στα 4 (και σε κάθε αλλαγή στάσης, αλλαγή και καπότας) και έχυσα μέσα της βλέποντας το κωλαράκι της. Διάλειμμα και προσπάθεια από μέρους μου να κάνουμε κουβέντα, αλλά δεν μιλάει καλά αγγλικά. Δεύτερος γύρος πάλι 69, μετά ανεβαίνει πάνω μου, τον παίρνει μεσα, και έχυσε πάνω στην κοιλιά μου καθώς με καβαλούσε και τον έπαιζε. Την γυρνάω ανάσκελα, κοινή μαλακία και χύνω και εγώ. Θα ξαναπήγαινα σίγουρα. Ο χώρος της είναι κέντρο οπότε δύσκολο πάρκινγκ. Είναι καθαρός, και ανακαινισμένος. Δύσκολη επικοινωνία μεταξύ μας. Δηλαδή συζήτηση δεν κάνεις. Δεν είπε όχι σε τίποτα. Σε κάνει να νιώθεις άνετα και δείχνει να της αρέσει αυτό που κάνει. Στο ενεργητικό κομμάτι δεν ξέρω πως είναι. Το εργαλείο είναι αυτό που βλέπετε στις φώτο.
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
605
Πόντοι
311

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.097
Πόντοι
201
ακριβώς αυτό. δε νομίζω να έχω διαβάσει ποτέ κάτι θετικό γι' αυτή
χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία (καθώς δε τη συνάντησα διαβάζοντας σχόλια συναγωνιστών).
Κρίμα και είναι και πολύ όμορφη, σε παλαιότερες αγγελίες που είχε και φώτο με εσώρουχα ολόσωμη, είχε και κορμάρα.
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
που τα εχουν γραψει ολοι τα χειροτερα ρε παιδια?μπορεις να με διαφωτισεις λιγο…  εννοείται πως αν είναι ετσι φυσικα και δεν υπαρχει λογος επισκεψης..
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.097
Πόντοι
201
που τα εχουν γραψει ολοι τα χειροτερα ρε παιδια?μπορεις να με διαφωτισεις λιγο…  εννοείται πως αν είναι ετσι φυσικα και δεν υπαρχει λογος επισκεψης..

έχει δικό της θέμα, αν και έχουν γραφτεί και χύμα σε άλλα θέματα γι' αυτή
έριξα μια ματιά πάλι, δε νομίζω να υπάρχει κάποιο θετικό σχόλιο. Τσέκαρε και εσύ
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
καλησπερα παιδια! με αυτα τα crossακια στην γιαννιστων τι παιζει?? εχει παει κανεις?? ειναι οντως γυφτακια? εχει μια ωραιο καυλακι φαινεται στην μουρη γλυκια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom