Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Paokara24

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0

aggelos 859

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0

giannis4253

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Η πρώτη είναι χάλια τα έχω ξαναπεί γι αυτή σε παλιότερα μηνύματα. Αξύριστη, άβαφη και δεν είχε ούτε χαρτί να σκουπιστούμε μετά. Η δεύτερη πολύ δυνατή. Από Ιράκ είναι. Μεγάλο εργαλείο, ψηλή και αρκετά εντυπωσιακή. Στον αγώνα είναι δυνατή, συμμετέχει ενεργά και χύνει σχετικά γρήγορα. Στα αρνητικά μόνο το ότι κάπνιζε αρκετά και μύριζε. Εμένα, ως μη καπνιστής, δεν μου άρεσε. 100 μου είπε άλλα της είπα 70 και δέχτηκε.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Η πρώτη είναι χάλια τα έχω ξαναπεί γι αυτή σε παλιότερα μηνύματα. Αξύριστη, άβαφη και δεν είχε ούτε χαρτί να σκουπιστούμε μετά. Η δεύτερη πολύ δυνατή. Από Ιράκ είναι. Μεγάλο εργαλείο, ψηλή και αρκετά εντυπωσιακή. Στον αγώνα είναι δυνατή, συμμετέχει ενεργά και χύνει σχετικά γρήγορα. Στα αρνητικά μόνο το ότι κάπνιζε αρκετά και μύριζε. Εμένα, ως μη καπνιστής, δεν μου άρεσε. 100 μου είπε άλλα της είπα 70 και δέχτηκε.
αυτη η δεύτερη που λες, λεει οτι ειναι Κωνσταντινουπολη τωρα
 

giannis4253

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
αυτη η δεύτερη που λες, λεει οτι ειναι Κωνσταντινουπολη τωρα
ειχε ερθει για μια ημερα θεσσαλονικη και εμεινε ενα βραδυ εδω σε ξενοδοχειο. Εμενα μου ειπε οτι την επομενη μερα θα πηγαινε βιενη
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Ειμαι η crossdresser Ραννια - μενω στη Θεσσαλονικη - μαζοχα παθητικη λεσβια pantyhosed sissy slave με εντονο φετιχ με τα καλσον, τα 15ποντα και τα μαστιγωματα. Δουλευω ως μεσιτης με λενε Γιαννη Παπαϊωάννου  και φοραω παντα γυαλιστερα καλσον χωρις κιλοτακια κατω απο τα παντελονια. Υποτασσομαι σε ολους και σε ολες σαν δουλαρα υπηρετρια για να με τσιμπουκωνουν και γαμανε ανελεητα (οι Αφεντρες με strapondildos) και να με ταπεινωνουν διασυρρουν και ξεφτιλιζουν ΔΗΜΟΣΙΑ αλλα και να με παιρνουν σε ομαδικα οργια και S/M ακραια δημοσια και μη γαμησια και μαρτυρια.

 

Συνημμένα

  • 574_1000.jpg
    574_1000.jpg
    162,4 KB · Εμφανίσεις: 38
  • 024_1000.jpg
    024_1000.jpg
    370,9 KB · Εμφανίσεις: 60
  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 27
  • 19578137_1796556533968784_321961177_n.jpg
    19578137_1796556533968784_321961177_n.jpg
    63,3 KB · Εμφανίσεις: 31
  • IMG_2078.JPG
    IMG_2078.JPG
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 26
  • IMG_8159.JPG
    IMG_8159.JPG
    184,4 KB · Εμφανίσεις: 50

NEWCOME

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολες και ολους,ειμαι καινουργιος στο σαιτ,αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ,θα ηθελα να μαθω εαν καποια/καποιος γνωριζει κατι για γυναικες στην Κατερινη,υπαρχουν δυο στουντιο αλλα θα ηθελα να μαθω εαν υπαρχει και κατι αλλο,εκτος στουντιο
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36

Καλησπέρα παίδες δεν βρήκα κατι στο forum για την συγκεκριμενη. Ισως βεβαια να μην εψαξα καλα. Κανεις τα φωτα του;
αν σου πω οτι την ειχα βαλει και εγω στο ματι αυτη,ειμαι αθηνα ομως οποτε δυσκολο το κοβω να κατεβει αθηνα,αν πας παντος πες μας πως περασες
 

submale28

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
140
Like
4
Πόντοι
1
Και εγω ρωταω γιατι θα ανεβω θεσκη και επειδη ξερω μερικες καλες επιλογες φοβαμαι μην φαω φολα...
 

lakis1975

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
209
Πόντοι
21
2η φορα που ερχεται Θεσσαλονικη 2η φορα την επισκεπτομαι.
Οπως και την πρωτη φορα εμεινα ικανοποιημενος απ'ολα.
Φωτογραφιες ακριβεις,απο κοντα ισως και πιο ομορφη θα ελεγα.
Αγγλικα πολυ καλα για να συνεννοηθεις και να πεις και μια κουβεντα παραπανω.
Υπεροχο βραζιλιανικο σφιχτο κορμι με τελεια επιδερμιδα,και πεντακαθαρη!
Εργαλειο μεγαλο και στυση κανονικη καθολη τη διαρκεια της συναντησεις για τους μερακληδες.
Τιμες ιδιες οπως και οι αλλες βραζιλιανες που μας επισκεπτονται.
Νομιζω σημερα και αυριο θα ειναι ακομη εδω και μετα Αθηνα
Αν καποια σιγμη ερθει παλι θα την επισκεπτομουν.
Η θέα οταν σου παιρνει πιπα και σε κοιτα στα ματια και τουρλωνει τον απιστευτο βραζιλιανικο κωλο της ειναι απιστευτη!
Δεν εβαλα κριτικη στο προφιλ της διοτι για καποιο λογο δεν εμφανιζονται οι κριτικες μου,
Καλα γαμησια!  :heavymetalbig:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
1
Like
1.717
Πόντοι
206
2η φορα που ερχεται Θεσσαλονικη 2η φορα την επισκεπτομαι.
Οπως και την πρωτη φορα εμεινα ικανοποιημενος απ'ολα.
Φωτογραφιες ακριβεις,απο κοντα ισως και πιο ομορφη θα ελεγα.
Αγγλικα πολυ καλα για να συνεννοηθεις και να πεις και μια κουβεντα παραπανω.
Υπεροχο βραζιλιανικο σφιχτο κορμι με τελεια επιδερμιδα,και πεντακαθαρη!
Εργαλειο μεγαλο και στυση κανονικη καθολη τη διαρκεια της συναντησεις για τους μερακληδες.
Τιμες ιδιες οπως και οι αλλες βραζιλιανες που μας επισκεπτονται.
Νομιζω σημερα και αυριο θα ειναι ακομη εδω και μετα Αθηνα
Αν καποια σιγμη ερθει παλι θα την επισκεπτομουν.
Η θέα οταν σου παιρνει πιπα και σε κοιτα στα ματια και τουρλωνει τον απιστευτο βραζιλιανικο κωλο της ειναι απιστευτη!
Δεν εβαλα κριτικη στο προφιλ της διοτι για καποιο λογο δεν εμφανιζονται οι κριτικες μου,
Καλα γαμησια!  :heavymetalbig:
Εδώ έχει κριτικές
 
  • Like
Αντιδράσεις: paki29

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom