Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

dominusfabulam

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
15
Like
24
Πόντοι
0
Θεσσαλονικείς θελω την βοηθεια σας. Θα ανεβω σε λίγες εβδομάδες στην Θεσσαλονική και θελω να δοκιμάσω πρωτη φορα με trans/shemale . Σημειωνω πως δεν εχω εμπειρια στο θεμα (ουτε με αντρες εχω εμπειριες). Σημαντική σημειωση είναι πως καυλωνω πολυ με βυζαρες και μου ειναι αδιάφορο το μεγεθος του εργαλείου. Παρακαλω οποιος μπορεί να βοηθήσει μου απαντάει ή στέλνει προσωπικό μηνυμα εδώ ή στο ινστα (dominusfabulam)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Θεσσαλονικείς θελω την βοηθεια σας. Θα ανεβω σε λίγες εβδομάδες στην Θεσσαλονική και θελω να δοκιμάσω πρωτη φορα με trans/shemale . Σημειωνω πως δεν εχω εμπειρια στο θεμα (ουτε με αντρες εχω εμπειριες). Σημαντική σημειωση είναι πως καυλωνω πολυ με βυζαρες και μου ειναι αδιάφορο το μεγεθος του εργαλείου. Παρακαλω οποιος μπορεί να βοηθήσει μου απαντάει ή στέλνει προσωπικό μηνυμα εδώ ή στο ινστα (dominusfabulam)
Αμάντα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.593
Κριτικές
2
Like
5.194
Πόντοι
1.056
Θεσσαλονικείς θελω την βοηθεια σας. Θα ανεβω σε λίγες εβδομάδες στην Θεσσαλονική και θελω να δοκιμάσω πρωτη φορα με trans/shemale . Σημειωνω πως δεν εχω εμπειρια στο θεμα (ουτε με αντρες εχω εμπειριες). Σημαντική σημειωση είναι πως καυλωνω πολυ με βυζαρες και μου ειναι αδιάφορο το μεγεθος του εργαλείου. Παρακαλω οποιος μπορεί να βοηθήσει μου απαντάει ή στέλνει προσωπικό μηνυμα εδώ ή στο ινστα (dominusfabulam)

Νίνα
 
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Dimis1989

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά καινούριος στην παρέα και καινούριος στην πόλη. Εχω τρέλα με κροσάκια (γουστα είναι αυτά). Έχω πετύχει μια Τζοανα Cross στο ινστα (cross.skg το εχει) πριν καιρό να κάνει live και αρρώστησα πιο θηλυκό και από τα θηλυκά. Θεσσαλονίκη λεει είναι... Έχει καιρό να ανεβάσει βεβαια… ξερει κανείς τι παίζει την εχει πάρει κανένας να μας πει ; Ελπίζω να το γράφω στο σωστό chat

Cross για δυνατά αρσενικά...
Την δοκίμασες τελικά;δυνατό φαίνεται
 

Dimis1989

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά καινούριος στην παρέα και καινούριος στην πόλη. Εχω τρέλα με κροσάκια (γουστα είναι αυτά). Έχω πετύχει μια Τζοανα Cross στο ινστα (cross.skg το εχει) πριν καιρό να κάνει live και αρρώστησα πιο θηλυκό και από τα θηλυκά. Θεσσαλονίκη λεει είναι... Έχει καιρό να ανεβάσει βεβαια… ξερει κανείς τι παίζει την εχει πάρει κανένας να μας πει ; Ελπίζω να το γράφω στο σωστό chat

Cross για δυνατά αρσενικά...
Την δοκίμασες φίλε τελικά;π
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
201
Πόντοι
0
Κανένα κροσσακι από Θεσσαλονίκη?

Σύντομα έχετε και κριτική εκτός αν με προλάβεις
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
Φαβελοσυμπεριφορά, ξεπέτα, τα έχουμε πει. Θεσσαλονίκη έρχονται τα μπάζα. Ειχε ανεβει ξανα, πηρε τ @@. Πηγε Αθηνα, πηρε τ @@. Ξανα εδω, το πας μς παζαρι 70 μισαωρο φουλ ε/π. Ίδια είναι και η Ιζονα Μιζονα ή Ισις, ένα τραβέλι άσχημο με περούκα την είχα δει χωρις όταν πήγα να πάρω την Ιζαμπελι (φοντινελι) απ το σπίτι της περυσι και τρόμαξα. Δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο.

Αξιόλογα υπάρχουν Αθήνα. Ιβη, Νασιμεντο, Ανγκελ, Καμμυ (ίσως η καλύτερη), κτλ.

Η δε Νανσυcg που ρώτησε κάποιος, επειδή βγαίναμε κάποτε, έβαλε βυζια, μάγουλα κτλ, είχε και ένα νταλαβέρι, τα μυαλά πήραν αέρα, καλή τύχη με τα 150-200, ίδιο βιολί βαράει η Εβελυν τώρα Θεσσαλονίκη και λογικά η Νανσυ θα έρθει και αυτή.
Επιβεβαιώνω μετά απο προχθεσινό κασκαντεριλίκι πήγα με 70 είπε χύνει δε έχυσε , δε της σηκώθηκε ποτέ και έχει αυτή τη νοοτροπία που περιγράφει ο φίλος τα λεφτά μπροστά 2-3 στάσεις ίσα ίσα να τελειώσεις και τέλος.
Μου είπε κιόλας αν ξανά πάω θα δώσω 50 γιατί της άρεσα εμφανισιακά, κοινώς ΞΕΠΕΤΑ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
εδω αθηνα πανε κ μ 50 αλλα ξεπετες βαρεθηκα να τις ψινω ποια πεταμενα λεφτα ......
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Καρντάσια έχει κανείς πληροφορίες για αυτή ; Ήταν Αθήνα κ ανέβηκε σε εσάς... Αν τυχόν επιστρέψει πείτε μας τι κ πως....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.268
Πόντοι
3.886

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Γνωριζει καποιος κατι για εδω παιδια;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom