Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
83
Κριτικές
3
Like
260
Πόντοι
0

Γνωμούλα;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456

Γνωμούλα;
την είχα γνωρίσει στη πιάτσα της Συγγρού, αρκετά όμορφη και θηλυκή, μικρό πουλάκι κι απ ότι μου έδειξε καθαρά παθητική.. βέβαια με τέτοιο πουλάκι τι να το κάνεις το ενεργητικό της :grin:
 

kokonatossexy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
53
Like
143
Πόντοι
0
την είχα γνωρίσει στη πιάτσα της Συγγρού, αρκετά όμορφη και θηλυκή, μικρό πουλάκι κι απ ότι μου έδειξε καθαρά παθητική.. βέβαια με τέτοιο πουλάκι τι να το κάνεις το ενεργητικό της :grin:
Ξέρουμε τιμή;
 

Poutanara Nicol

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
14
Like
48
Πόντοι
0
Αγάπες!! Τσεκάρετε προφιλ για να μιλήσουμε για σκίσιμο!!! :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:. Σας θέλω τριχωτούς!!!
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
 

Poutanara Nicol

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
14
Like
48
Πόντοι
0
Σήμερα θα είμαι σειχ σου!! Υγρή και ανοιχτή!!
 

Συνημμένα

  • In_the_Car.jpg
    In_the_Car.jpg
    399,4 KB · Εμφανίσεις: 63

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Καλημέρα κύριοι.
Έχει βρεθεί κάποιος με την εν λογο τρανς, δεν έχει τηλέφωνο στην αγγελία της, και στο κανεσεξ δεν μπορώ να συνδεθώ στον λογαριασμό μου. Αν κάποιος έχει βρεθεί μαζί της ας πει πως πέρασε και όποιος έχει το τηλέφωνο της ας μου το στείλει σε μυνημα

Νομίζω ότι ρίχνει κοροιδεμα.κ στα λάιβ που κάνει στον ινστα σπάει πλάκα.μονο να καυλώνει τους άλλους μάλλον θέλει.
 

Poutanara Nicol

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
14
Like
48
Πόντοι
0
ΑΣ ΤΟΝ ΜΠΑΝΑΡΕΙ ΚΆΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΤΡΑΒΕΛΟΠΟΥΣΤΑ...ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ
Baby εσένα πρέπει να μπανάρουν.... εδώ το μέρος είναι για τραβέλια!! Πήγαινε στους straight εκτός και αν πσίνεσαι για συνάντηση...kiss:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
Baby εσένα πρέπει να μπανάρουν.... εδώ το μέρος είναι για τραβέλια!! Πήγαινε στους straight εκτός και αν πσίνεσαι για συνάντηση...kiss:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
ΔΕΝ ΕΊΣΑΙ ΤΡΑΒΕΛΟΣ, ΕΊΣΑΙ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥΣΤΗΣ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom