Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
εγώ είδα ότι έχει βάλει αγγελία στη Μάλτα....
Αμά συνεχίζει να περνάει διπλό προφύλαχτικο σαν καλτσα δυσκολο το βλέπω αλλά παντα υπάρχουν και αυτοί που συνεχίζουν σαν παλιοί πελάτες.παντως πριν γίνει πολυ γνωστή τοτε που την γάμους ες με 20 ευρώ ήταν πολυ καλύτερη.αυτο νομιζω και πιστευω εγω.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
εγω παλυ νωμιζω οτι καπου τ χει χαμενα !!
 

nikosioannou

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
70
Like
73
Πόντοι
0

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
Τι ξηρασία είναι αυτή στην Θεσσαλονίκη τους τελευταίους μήνες; Κοιτάς προσ Αθήνα και κάνεις τάμα να επισκεφθεί κανενα κορίτσι και τον Βορρά.
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
Και πριν λιγο, εγραψε ο φιλος dionst1 κριτική για το υπέρκαβλο Janny και έκανε τον Βορρά αλοιφή.
Στο μεταξύ, αυξάνονται οι αφίξεις στην Αθήνα.
Το σκεφτομουν πριν λίγο, η κατασταση στη Θεσσαλονικη θα σωνόταν μόνο με ταυτόχρονη και άμεση αφιξη: Βιβη, Ιζαμπελα, Γιουλι.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Έτσι ακριβώς είναι και οι 2-3 που λες στον οπαπ είναι εξαιρετικά απίθανο να τις πετύχεις συγχρόνως. Ακόμα και αυτές που ήταν μόνιμες στον οπαπ όπως η Νανά και η Λάουρα πλέον πολύ σπάνια τις βλέπεις.
Και μένα μου κάνει εντύπωση και έχει πολύ καιρό που συμβαίνει αυτό και προ πανδημίας
ΑΛ παίζει τίποτα καλό γενικά άξιο αναφοράς; Εκτός από πιάτσα κτλ;
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
109
Κριτικές
10
Like
348
Πόντοι
291
Τη ζαχαρώνω και εγώ τη συγκεκριμένη ελλείψει άλλων επιλογών, οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή!
Καλά σίγουρα υπάρχει έλλειψη επιλογών Θεσσαλονίκη , αλλά η κοπέλα φαίνεται δυνατή ούτως ή άλλως
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Για την Elena Sunrise τι λετε? αξιζει καθολου για ενεργητικο? ή μονο καλη στο παθητικο ειναι?
 

asd00f

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0

asd00f

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Αναμεσα σε Λια Ts και Elena sunrise απο καποιον που εχει εμπειρια ή γνωριζει σιγουρα ποια ειναι καλυτερη επιλογη για ενεργητικη και ποια εχει καλυτερο μεγεθος???
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zois91

Hulk69

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
0
Αναμεσα σε Λια Ts και Elena sunrise απο καποιον που εχει εμπειρια ή γνωριζει σιγουρα ποια ειναι καλυτερη επιλογη για ενεργητικη και ποια εχει καλυτερο μεγεθος???
Λια δεν έχω δοκιμάσει αλλά η Έλενα ως ενεργητική το έχει και μέγεθος ικανοποιητικό αρκετά παχύ
 

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
109
Κριτικές
10
Like
348
Πόντοι
291
Τη ζαχαρώνω και εγώ τη συγκεκριμένη ελλείψει άλλων επιλογών, οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή!
Λοιπόν το έκανα το γκανστεριλικι και έχουμε και λέμε .... Τιμή 150€ για μια ώρα , την οποία την τίμησε, καμία βιασύνη και τελειώνεις όσες φορές θέλεις (2 για εμένα μέσα στο 40 λεπτό και συνεχίσαμε μέχρι να ολοκληρωθεί η ώρα), υπόψιν η κοπέλα δεν μιλάει αγγλικά πάλι καλά που υπάρχει το γκουγκλε τρανσλειτ . Τώρα σχέση τιμής και υπηρεσιών θα έλεγα ότι ήταν αρκετά φουσκωμενη η τιμή για αυτά που πρόσφερε. Σε εμφάνιση λίγο πολύ όπως οι φωτογραφίες της με ένα κλικ επεξεργασίας σε αυτές, γενικά καθαρή το μόνο που με ξενέρωσε ότι ήταν λίγο αξύριστη σο επίμαχο σημείο .Το εργαλείο γύρω στους 18-19 πόντους αλλά όχι πολύ χοντρό και δεν κάνει και το γαμησι του αιώνα..... Βέβαια υπήρχε θέληση να ικανοποιήσει …φιλότιμες προσπάθειες ( υπάρχει βέβαια και το θέμα της χημείας, αλλά όταν ζητάς 150€ πρέπει να ανταπεξελθει κιόλας , αν ζητούσε ας πούμε ένα 80αρι θα έλεγα οκ κομπλέ ....) . Εν κατακλείδι, με αυτή τη τιμή δεν θα την προτιμούσα ξανά.
 

Lickboy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
γνωρίζει κανεις κάτι για την πουτσα της νινα τρανά από Θεσσαλονίκη ;
 

killaaah

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Έψαξα αλλά δεν βρήκα καμία αναφορά για ΑΥΤΗΝ ΕΔΩ (πατήστε στα κεφαλαία)
Έχουμε κάτι υπ'όψιν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom