Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Babisbabisbabis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0
Έχω σταμπάρει αυτό το κρος από insta εδώ και αρκετό καιρό αλλά κάπου χάνεται. Ξέρουμε τι παίζει ;

Το προφίλ:

Η αγγελία:
Θα το γαμησεις όπως θέλεις, δε λέει όχι, δεν έχει καθόλου θηλυκότητα στο πρόσωπο. 20 ευρώ παίρνει
 

Fortoekfortoseis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
Σε φχαριστω για την απάντησή

Έχω σταμπάρει αυτό το κρος από insta εδώ και αρκετό καιρό αλλά κάπου χάνεται. Ξέρουμε τι παίζει ;

Το προφίλ:

Η αγγελία:

Να συμπληρωσω,το οτι "χανεται" ειναι επειδη δεν ειναι σταθερα Θεσσαλονικη, κατεβαινει για δουλειες και οταν κατεβαινει ψωνιζετε
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Θα το γαμησεις όπως θέλεις, δε λέει όχι, δεν έχει καθόλου θηλυκότητα στο πρόσωπο. 20 ευρώ παίρνει
πολύ χάλια πρόσωπο δλδ;
σε σημείο αντιαισθητικο;
Στα υπόλοιπα;
τρίχες στο σώμα κτλ?
 

Ντόρα

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Γειά σας παίδες. Γνωρίζεται κάποιο κροσάκι μη επαγγελματία για γνωριμία στην Θεσ/νίκη;
 

Babisbabisbabis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0
Θα ήθελα μια βοήθεια. Θέλω να πάω ένα Cross σε ξενοδοχείο. Δεν έχω ιδέα. Που μπορώ να το πάω, να είμαι άνετος;
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.220
Like
1.288
Πόντοι
266
Παίδες εχει πάει κανείς με αυτό το μωράκι?
ΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΙΑΤΣΑΡΕΙ κιόλας
 

Fortoekfortoseis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
Καιρό έχει να φανεί όντως .. αν ξέρει κάποιος ας μας πει
Ειναι εκτος Θεσσαλονικης εξασκει το αλλο της επαγγελμα,αγνωστο το ποτε ακριβως θα γυρισει.

Επισης ολα δειχνουν οτι και η Ιωαννα σταματησε το επαγγελμα μιας και πλεον εχει κανονικη δουλεια και εχει κατεβασει αγγελιες.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.766
Κριτικές
30
Like
7.333
Πόντοι
3.886
Ειναι εκτος Θεσσαλονικης εξασκει το αλλο της επαγγελμα,αγνωστο το ποτε ακριβως θα γυρισει.

Επισης ολα δειχνουν οτι και η Ιωαννα σταματησε το επαγγελμα μιας και πλεον εχει κανονικη δουλεια και εχει κατεβασει αγγελιες.
Κρίμα για την Ιωάννα...Ούτε σε βίντεο παίζει μπάλα;
 

Johnperkov26

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Παίδες εχει πάει κανείς με αυτό το μωράκι?
ΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΙΑΤΣΑΡΕΙ κιόλας
Ένα ακόμα γυφταριο με περούκα απορώ πως καυλενετε με είτε γυναίκα,άντρα,κρος-τρανς που να είναι γυφτακι αηδία και γέλια με πιάνουν στο να κάνω σεξ με ένα από αυτά τα λεσια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom