Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Πήγα με Janny και δεν ξαναπάω για να μη φάω κόλλημα.
Απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ...πανέμορφη, προσωπάρα, κορμί μοντελέ τέρμα σφιχτό και σοκολατί, εξωτική γαμώ την τρέλα μου σε τρελαίνει....
υπέροχο κώλο και πολύ μεγάλο μαραφέτι...
Οι φωτο που έχει βάλει το γραφείο της είναι κακές, την αδικούν πολύ....
γκουγκλαρε το όνομα της και έχει πολύ πράμα το διαδίκτυο.
Αλλά το καλύτερο είναι στο ινσταγκραμ της (κυριως καθημερινες φωτο )και το τουίτερ (έχει και βιντεάκια σε δράση)
Γκαυλώνει όσο δεν πάει, φιλιά με γλώσσα, πολύ πάθος, αγγλικά ούτε για πλάκα, αλλά παίζει εφαρμογή στο κινητό με τρανσλέιτορ. 

 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Μια ερώτηση θέλω να κάνω γιατί δεν μπορώ να βρω κάτι στην αναζήτηση... τελικά αυτά τα προσόντα της Στέλλας είναι super XL ή ότι να ναι γράφει;
Οποτε την βλεπω παντοτε μου ερχονται στο μυαλο σκηνες στην πιατσα...Ο κοσμος στην κυριολεξια σταματουσε για να την χαζεψει.Πολυ εντυπωσιακη.
Δεν ειναι πιτσιρικα αλλα σιγουρα δεν περνα απαρατηρητη.Αν και δεν ειμαι παθητικος ..οι παλιοι που γνωριζουν προσωπα και καταστασεις..θα συμφωνησουν οτι η συγκεκριμενη εχει ως δυνατο της σημειο το ενεργητικο.
Τωρα για το εξτρα λαρτζ εργαλειο...θα σου ελεγα κομψι κομψα....
 

giannis4253

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Οποτε την βλεπω παντοτε μου ερχονται στο μυαλο σκηνες στην πιατσα...Ο κοσμος στην κυριολεξια σταματουσε για να την χαζεψει.Πολυ εντυπωσιακη.
Δεν ειναι πιτσιρικα αλλα σιγουρα δεν περνα απαρατηρητη.Αν και δεν ειμαι παθητικος ..οι παλιοι που γνωριζουν προσωπα και καταστασεις..θα συμφωνησουν οτι η συγκεκριμενη εχει ως δυνατο της σημειο το ενεργητικο.
Τωρα για το εξτρα λαρτζ εργαλειο...θα σου ελεγα κομψι κομψα....

Λάγνε σε ευχαριστώ πολύ για ακόμη μία φορά! και εμένα από τις φώτο μου φαίνεται αρκετά εντυπωσιακή. θα την επισκεφτώ και θα γράψω εδώ μετά την εμπειρία μου.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Λάγνε σε ευχαριστώ πολύ για ακόμη μία φορά! και εμένα από τις φώτο μου φαίνεται αρκετά εντυπωσιακή. θα την επισκεφτώ και θα γράψω εδώ μετά την εμπειρία μου.
ξεπετα απο τις λιγες μακρια
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
171
Πόντοι
0
@Giannis4253

XL ναι, super XL όχι. Σε καμία περίπτωση ξεπέτα, εντυπωσιακή με κάποια κιλάκια παραπάνω και πολύ πρόθυμη.  Δεν θα λυπηθείς τα λεφτά σου.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
@Giannis4253

XL ναι, super XL όχι. Σε καμία περίπτωση ξεπέτα, εντυπωσιακή με κάποια κιλάκια παραπάνω και πολύ πρόθυμη.  Δεν θα λυπηθείς τα λεφτά σου.
ειναι εντελος τυπικη και οι φωτο δεν την αντιπροσοπευουν 100/100 ..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
ειναι εντελος τυπικη και οι φωτο δεν την αντιπροσοπευουν 100/100 ..
Βατραχε την πηρες ως παθητικος και εχεις αποψη;;Ο συναδελφος ο γιαννης ρωτησε για το αν ειναι καλη στο ενεργητικο κομματι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Βατραχε την πηρες ως παθητικος και εχεις αποψη;;Ο συναδελφος ο γιαννης ρωτησε για το αν ειναι καλη στο ενεργητικο κομματι.
οχι μουτρο αλλα θημαμαι οτι ηταν ξεπετα κ απλα αναφερομαι ....οπως κ να χει οταν κλοινεις ραντευβου για ενεργητικο απο μερια σου η κοπελα θα πρεπει να συμετασχει η οχι??απο τ στυγμη που περνει 50ε...τελος να μην κουραζω αδιαφορη για μενα μην πατε.To κολονακι μ τ εξαρχεια δεν εχουν σχεση ...εκτος αν δεν ξερει την αθηνα
αλλαζει :grin: :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
οχι μουτρο αλλα θημαμαι οτι ηταν ξεπετα κ απλα αναφερομαι ....οπως κ να χει οταν κλοινεις ραντευβου για ενεργητικο απο μερια σου η κοπελα θα πρεπει να συμετασχει η οχι??απο τ στυγμη που περνει 50ε...τελος να μην κουραζω αδιαφορη για μενα μην πατε.To κολονακι μ τ εξαρχεια δεν εχουν σχεση ...εκτος αν δεν ξερει την αθηνα
αλλαζει :grin: :grin:
Καλε μου φιλε φροντισε να εισαι παντα συγκεκριμενος.Οταν μια τρανς δεν ειναι καλη στο παθητικο δεν σημαινει οτι ειναι κομοδινο και στο ενεργητικο.Δηλαδη ο μεσι ειναι εξαιρετικος στο επιθετικο κομματι αλλα ειναι το ιδιο καλος στο αμυντικο κομματι οπως ο πουγιολ η ο πικε;;;;;;
Το να μην περασες καλα σεβαστο το να μην την γουσταρεις παλι ειναι σεβαστο.
Επαναλαμβανω οτι ο φιλος ρωτησε για τα προσοντα μιας τρανς.Αρα κατα πασα πιθανοτητα δεν τον ενδιαφερει να ειναι ενεργητικος.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Καλε μου φιλε φροντισε να εισαι παντα συγκεκριμενος.Οταν μια τρανς δεν ειναι καλη στο παθητικο δεν σημαινει οτι ειναι κομοδινο και στο ενεργητικο.Δηλαδη ο μεσι ειναι εξαιρετικος στο επιθετικο κομματι αλλα ειναι το ιδιο καλος στο αμυντικο κομματι οπως ο πουγιολ η ο πικε;;;;;;
Το να μην περασες καλα σεβαστο το να μην την γουσταρεις παλι ειναι σεβαστο.
Επαναλαμβανω οτι ο φιλος ρωτησε για τα προσοντα μιας τρανς.Αρα κατα πασα πιθανοτητα δεν τον ενδιαφερει να ειναι ενεργητικος.
σε καταλαβενω αλλα θ πρεπει ν ακουστει κ η αλλη πλευρα...αυτος επιλέγει τ θα κανει οχι εμεισ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Ρε βατραχε εσυ λες οτι ειναι κομοδινο στο παθητικο και ο αλλος ρωταει για το ενεργητικο.Τι δεν καταλαβαινεις;Σε ρωτα ο αλλος το αμαξι πιανει 200 τελικη;και εσυ του απαντας το χρωμα του αυτοκινητου ειναι κοκκινο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
ενταξη ρε μουτρο τοτε να μην κλοινει ραντεβου κ ν ζητα 50 για παθητικο
ναι λεει στο τηλ οτι ειναι μονο ενεργητικη ....οπως κανουν κ αλλες κ τ βγαζω τ καπελο
''''τωρα τ μ λες εσυ για ενεργητικα δεν ξερω κ ουτε και θ μαθω  :grin: :grin: :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
ενταξη ρε μουτρο τοτε να μην κλοινει ραντεβου κ ν ζητα 50 για παθητικο
ναι λεει στο τηλ οτι ειναι μονο ενεργητικη ....οπως κανουν κ αλλες κ τ βγαζω τ καπελο
''''τωρα τ μ λες εσυ για ενεργητικα δεν ξερω κ ουτε και θ μαθω  :grin: :grin: :grin:
Οι περισοτερες τρανς δηλωνουν ενεργοπαθητικες.Αυτο δεν σημαινει απαραιτητως πως ειναι καλες και στους 2 ρολους.Ελαχιστες ειναι οι περιπτωσεις που ειναι καλες και στους 2 ρολους.
Ας μην μπουμε σε ονοματολογια.Εχε υποψην εγω δεν ειπα οτι η συγκεκριμενη ειναι σουπερ.Το θεμα ειναι πως οταν κανουμε ενημερωση πρεπει να κανουμε σωστη ενημερωση.
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
171
Πόντοι
0
@Giannis4253

XL ναι, super XL όχι. Σε καμία περίπτωση ξεπέτα, εντυπωσιακή με κάποια κιλάκια παραπάνω και πολύ πρόθυμη.  Δεν θα λυπηθείς τα λεφτά σου.
Να διευκρινήσω ότι σε εμένα ήταν παθητική.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Οι περισοτερες τρανς δηλωνουν ενεργοπαθητικες.Αυτο δεν σημαινει απαραιτητως πως ειναι καλες και στους 2 ρολους.Ελαχιστες ειναι οι περιπτωσεις που ειναι καλες και στους 2 ρολους.
Ας μην μπουμε σε ονοματολογια.Εχε υποψην εγω δεν ειπα οτι η συγκεκριμενη ειναι σουπερ.Το θεμα ειναι πως οταν κανουμε ενημερωση πρεπει να κανουμε σωστη ενημερωση.
γ αυτό λέω κ γω την εμπειρία μου για να γνωρίζει ο κόσμος ότι  μιλαμαι γ ένα άτομο που βαριέται που ζει τώρα αν στ ενεργητικό όπως λες κάνει παπάδες τ ν πω ασ μας πει αν πάει κάποιος τώρα τελευταία ...αν κ γω δεν νομίζω προσωπική μου άποψη .δεν αναφέρω τ τι άκουσα αλλά το τ επραξα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom