Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Καλησπέρα στους συναγωνιστές. Επειδή χρωστάω και τα χρωστούμενά μου τα πληρώνω θα δώσω 3 ρεπορτάζ για τη Θεσσαλονίκη μας. Ζω στο εξωτερικό, μπαίνω στο φόρουμ κυρίως όταν είμαι Ελλάδα και όταν είμαι στις καύλες μου φυσικά.
Είμαι αντρας καθαρός, ευγενικός, περιποιημένος, παντρεμένος, οπότε κατά βάσιν οι γυναίκες και οι τρανς που συνευρίσκομαι έιναι θετικά προδιατεθειμένες (νομίζω).

Το λοιπόν: Ιωάννα: Πανέμορφη. Τη βρήκα στο τς14 πριν κάνα χρόνο στις 2 το πρωί, ζήτησα ευγενικά την παρέα της και μου την παρείχε. Ψωλάρα (γύρω στους 17 πόντους), μυρωδάτη, καθαρή, όμορφη κοπέλα. Είμαι συνηθισμένος και σε μεγαλύτερα εργαλεία διότι από καιρού εις καιρόν δοκιμάζω και καμία domina (στα εξωτερικά, μιας και η Θεσσαλονίκη δεν έχει τίποτα, αλλά με ικανοποίησε. Με πήδηξε κάνα μισάωρο και το ευχαριστήθηκα. Δεν ήθελα να την πάρω εγώ είχα ήδη χύσει όπως και η Ιωάννα. Ευγενικότατη, άτριχη, όπως αρμόζει στον όρο τρανς. Δε φιλάει γι' αυτό...Βαθμός 9. Θα την ξαναεπισκεφθώ.

Έλενα sunrise: Πάνω από μία ώρα στο χώρο της. Ενεργοπαθητικό πρόγραμμα. Στις λεπτομέρειες τώρα. Καθαρή, μυρωδάτη, άτριχη. Πούτσα κοντή και χοντρή, θα την ήθελα μακρύτερη (γύρω στα 14cm). Γαμάει και φιλάει με πάθος, η χημεία ανάμεσά μας ήταν καλή και περάσαμε καλά. Μετά που με έχυσε άπληστα την πήρα κι εγώ. Καθαρό κωλάκι, στενό. Έχει 2-3 κιλάκια παραπάνω (και μιλάω με ακρίβεια) αλλά δε στεκόμαστε σε λεπτομέρειες. Καλό dirty talking. Τιμές λίγο τσιμπιμένες για περίοδο οικονομικής κρίσης, αλλά εμένα δε με απασχολεί. σε περίοδο μεγάλης κάβλας θα την ψάξω. Βαθμός: 8.

Ισαβέλλα: Δεν ήταν φρεσκοξυρισμένη, αλλά μύριζε ωραία. Είναι άντρας που βάφεται. Ψωλή 16/17cm. Σκληρή. Την ήθελα ενεργητική, αλλά μετά που είδε το 19 εκατοστά, χοντρό πούτσο μου ήθελε να γαμηθεί και το έκανε καλά. Στενή και πρόθυμη, αντέχει το σφυροκόπημα. Στα αρνητικά το γεγονός ότι γύρευε διαρκώς το ακάποτο. Δεν της έκανα τη χάρη, έχω και οικογένεια. Βαθμός 5-6. Δεν θα ξαναπάω.

Ελπίζω να βοήθησα. Αν οι λέξεις που χρησιμοποίησα είναι λίγο βάρβαρες λυπάμαι.
ωραιος
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα στους συναγωνιστές. Επειδή χρωστάω και τα χρωστούμενά μου τα πληρώνω θα δώσω 3 ρεπορτάζ για τη Θεσσαλονίκη μας. Ζω στο εξωτερικό, μπαίνω στο φόρουμ κυρίως όταν είμαι Ελλάδα και όταν είμαι στις καύλες μου φυσικά.
Είμαι αντρας καθαρός, ευγενικός, περιποιημένος, παντρεμένος, οπότε κατά βάσιν οι γυναίκες και οι τρανς που συνευρίσκομαι έιναι θετικά προδιατεθειμένες (νομίζω).

Το λοιπόν: Ιωάννα: Πανέμορφη. Τη βρήκα στο τς14 πριν κάνα χρόνο στις 2 το πρωί, ζήτησα ευγενικά την παρέα της και μου την παρείχε. Ψωλάρα (γύρω στους 17 πόντους), μυρωδάτη, καθαρή, όμορφη κοπέλα. Είμαι συνηθισμένος και σε μεγαλύτερα εργαλεία διότι από καιρού εις καιρόν δοκιμάζω και καμία domina (στα εξωτερικά, μιας και η Θεσσαλονίκη δεν έχει τίποτα, αλλά με ικανοποίησε. Με πήδηξε κάνα μισάωρο και το ευχαριστήθηκα. Δεν ήθελα να την πάρω εγώ είχα ήδη χύσει όπως και η Ιωάννα. Ευγενικότατη, άτριχη, όπως αρμόζει στον όρο τρανς. Δε φιλάει γι' αυτό...Βαθμός 9. Θα την ξαναεπισκεφθώ.

Έλενα sunrise: Πάνω από μία ώρα στο χώρο της. Ενεργοπαθητικό πρόγραμμα. Στις λεπτομέρειες τώρα. Καθαρή, μυρωδάτη, άτριχη. Πούτσα κοντή και χοντρή, θα την ήθελα μακρύτερη (γύρω στα 14cm). Γαμάει και φιλάει με πάθος, η χημεία ανάμεσά μας ήταν καλή και περάσαμε καλά. Μετά που με έχυσε άπληστα την πήρα κι εγώ. Καθαρό κωλάκι, στενό. Έχει 2-3 κιλάκια παραπάνω (και μιλάω με ακρίβεια) αλλά δε στεκόμαστε σε λεπτομέρειες. Καλό dirty talking. Τιμές λίγο τσιμπιμένες για περίοδο οικονομικής κρίσης, αλλά εμένα δε με απασχολεί. σε περίοδο μεγάλης κάβλας θα την ψάξω. Βαθμός: 8.

Ισαβέλλα: Δεν ήταν φρεσκοξυρισμένη, αλλά μύριζε ωραία. Είναι άντρας που βάφεται. Ψωλή 16/17cm. Σκληρή. Την ήθελα ενεργητική, αλλά μετά που είδε το 19 εκατοστά, χοντρό πούτσο μου ήθελε να γαμηθεί και το έκανε καλά. Στενή και πρόθυμη, αντέχει το σφυροκόπημα. Στα αρνητικά το γεγονός ότι γύρευε διαρκώς το ακάποτο. Δεν της έκανα τη χάρη, έχω και οικογένεια. Βαθμός 5-6. Δεν θα ξαναπάω.

Ελπίζω να βοήθησα. Αν οι λέξεις που χρησιμοποίησα είναι λίγο βάρβαρες λυπάμαι.
ΑΞΙΟΣ....
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομάδα!
Είμαι νέος στο σαιτ και γουστάρω τρελά τρανς ενεργητικά (εγω) κυρίως.
Τι παίζει αυτή την εποχή στην πόλη μας??
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
αχαχαχα
οτι γαμαει το ξερω
αλλα εμεις να γαμησουμε θελουμε
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομάδα!
Είμαι νέος στο σαιτ και γουστάρω τρελά τρανς ενεργητικά (εγω) κυρίως.
Τι παίζει αυτή την εποχή στην πόλη μας??
Αννα - Ιωαννα - Αννυ - Λια -Νινα
φανταζομαι αυτη ειναι η dream team. Ποια θα προτεινατε??
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Αν ο καθενας που εμπαινε εδω εγραφε 4-6 η 10 τρανς ποια προτεινουμε σε πληροφορω θα χανονταν η μπαλλα.Οταν κανεις γενικες ερωτησεις θα παρεις γενικες απαντησεις.
Ξεκινα αρχικα με το θεμα εμφανιση .Κοντη ψηλη ξανθια μελαχροινη.Πανε μετα στο θεμα ηλικιας.Τηνθελεις κατω απο 30 η αδιαφορο;.
Συνεχισε με το θεμα τιμη.Η καθεμια χρεωνει διαφορετικα.
Ψαξε μετα θεματα ωραριων.Καποιες δεν δουλευουν ολο το 24ωρο.
Δες αν σε βολευει εκει που μενουν αν σε βολευει να πας.
Οταν ξεκαθαρισεις οοοοοολο  αυτοτο κουβαρι θα βρεις απο μονος σου ποια ταιριαζει σε εσενα.
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0

Η καλύτερη GFE που είχα ποτε φιλε μου. Cross ειναι αλλα πολλές τρανς μπροστα της ειναι νταλικέριδες. Καλο εργαλείο πολλά φιλια με γλώσα πεντακάθαρη και αυτή αλλα και ο χώρος. Συγκατοικεί πλέον με την Ιωαννά σε πολυ ωραιο διαμέρισμα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας...Ειχα μια συζητηση με γνωστη τρανς της πολης και το θεμα της συζητησης ηταν το εξης.Βασικα εχω την εξης απορια.Παρακολουθω τις αγγελιες και βλεπω πολυ κοσμο ο οποιος εχει ως βαση την αθηνα ανεβαινει βορεια αλλα φτανει μεχρι λαρισσα και βολο.
Κρος- τρανς απο αθηνα προτιμανε να ανεβουνε βολο λαρισσα και οχι θεσσαλονικη.
Ασφαλως και υπαρχει εκει πολυς κοσμος που ασχολειται με την λοατκι κοινοτητα και καλα κανουν και πανε αλλα η θεσσαλονικη γιατι ειναι εκτος;;;;.Γιατι οταν ερχονται καθονται ελαχιστα και μετα φευγουνε;;;
Υπαρχει καποιο ατομο που να μπορει να μου δωσει πειστικη απαντηση με επιχειρηματα;;;;
Αν υπαρχει προβλημα και δεν θελει να μιλησει δημοσια ας μου απαντησει σε πμ.
:hi: :hi: :hi:
 

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
καθαρα θεμα ζητησης ειναι, δν νομιζω να υπαρχει αλλος λογος.... γενικα νομιζω οτι και στα βορεια αλλα και στα νοτια και γενικα οσο πιο μακρυα απο αθηνα οπου λογο της φυσης της ως μεγαλουπολης, οι ανθρωποι περα απο αυτη δν ειναι εξικειωμενοι με κατι τοσο διαφορετικο με αποτελεσμα να μην το ζητανε
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.448
Πόντοι
1.056

Μήπως θεωρούν ότι στη Θεσσαλονίκη υπάρχει ήδη αρκετή προσφορά και καλή ποιότητα και πιστεύουν ότι σε λίγο χρόνο θα καλύψουν όλους όσους θέλουν να δοκιμάσουν κάτι διαφορετικό;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom